Opinie o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie w Kraków

ona

Pracowałam tam przez kilka miesięcy i szczerze nie wiem na co tak dużo osób narzeka. Ja nastawiałam się na pracę, lubię kontakt z ludźmi i nie oczekuję, że ktoś będzie mi płacił za picie kawy. Pracowałam w firmach, gdzie pracy było o wiele więcej, robiłam sporo nadgodzin za które nikt mi nie płacił :) Praca w apeiron była jedną z tych fajniejszych, niestety postanowiliśmy z mężem się przeprowadzić więc musiałam z niej zrezygnować :)

Iza

Czyli w firmie ogólnie ciężko coś załatwić rozmową, bo zwyczajnie jej brakuje między pracownikami i działami?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie?

xXx

Atmosferę można opisać krótko - brak wsparcia merytorycznego oraz totalny brak komunikacji. Wynika to zapewne z dużych rotacji - po co wdrażać nowego pracownika skoro zaraz odejdzie?

Pracuję tam od jakiegoś czasu i co nieco mogę już powiedzieć. Jeśli chodzi o stosunek pracodawcy do pracownika to bardzo na plus, pomimo krótkiego stażu zdarzyły mi sie sytuacje awaryjne poprzez które w pracy być nie mogłam- nie było z tym żadnego problemu, dodając że poprzedni pracodawca na nagłe niepojawienie się w pracy sobie nie pozwolił. Jesli mowa o finansach to dla mnie jako dość młodej osoby zarobki są bardzo fajne. Ludzie przyjaźni nastawieni do życia, czego chcieć więcej :)

Dominika
@pracownik

To super, że jesteś zadowolony z pracy w Wyższej Szkołe Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie. Czy poza podstawą wynagrodzenia jest możliwość uzyskania premii? Jakie benefity oferuje pracodawca?

julita
@Dominika

błagam. jakie benefity. opinia pisana przez władze uczelni. nie ma zadnych benefitow ani premii .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Super szkoła! Rewelacyjny klimat, wszyscy się znają. Dawno nie pracowałam w tak przyjemnym miejscu :) Aż chce się chodzić do pracy, polecam Apeiron!

Pracuję w Apeiron już dobre parę lat. Bardzo chwalę sobie atmosferę w pracy, świetni ludzie, kiedy praca to praca ale czas na pogaduchy też jest :) Ogólnie warunki zatrudnienia są fajne, mnie osobiście bardzo się tam podoba nie zamieniłbym tej pracy na inną w tym momencie :)

Elwira

Szkoła fajna a jak tu się pracuje? Może ktoś z pracujących napisze co aktualnie słychać?

pracowałam

Pracowałam w apeiron długi czas, bardzo fajna atmosfera- mogę polecić to miejsce :)

Karol

Ja ukończyłem Apeiron w tym roku i nie miałem tam żadnych problemów. Super atmosfera w szkole, wiele praktycznych zajęć :)

Patryk
@Karol

Mógłbyś mi powiedzieć jak pójdę do tej szkoły czy jak skończę to mogę zostać policjantem?

@Patryk

Jak najbardziej! Szkoła rewelacyjnie przygotowuje! :)

Edyta

Przypominam, że wątek służy obecnym oraz byłym pracownikom firmy, by mogli pozostawiać tu swoje opinie o pracy w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie. Zdanie osób uczęszczających do tej placówki także jest ważne, jednak na forum staramy się poznać perspektywę osób zatrudnionych. Zachęcam do dyskusji wszystkich pracowników. Jakie stanowisko polecacie?

papaja

Doszły mnie słuchy że ostatnio w Apeiron Kraków nie dzieje się zbyt dobrze???? ktoś ma jakieś świeże informacje o tej uczelni?

Aga
@papaja

Jest problem z obroną pracy potem opłacasz przez rok studia i znowu możesz nie obronić pracy i co dalej kolejny rok?mój syn tak mialzalamal się promotor nie pomógł usłyszał wiele przykrych słów.zaliczenia słyszysz zaliczyłeś a w indeksie dwója...

Edyta

Na stronie internetowej uczelni nie ma żadnych informacji dotyczących rekrutacji, wiecie coś na ten temat? Może poszukiwane są osoby do pracy na przykład w dziekanacie? Szkoła prowadzi także fundację, która dba o podnoszenie świadomości społecznej w zakresie bezpieczeństwa. Jak oceniacie takie działania z perspektywy pracownika?

malutki99

Witam, super uczelni i polecam ją jak najbardziej. Lepszej nie znajdziecie. Zajęcia teoretyczne jak i praktyczne na wielki plus, lepszej nie znajdziecie w Krakowie.

Edyta

@Klaudia, czy otrzymałaś pracę w tym miejscu? Ważne jest, by w tym wątku wypowiadały się osoby zatrudnione w firmie. Piszesz też, że warto studiować w tym miejscu, czy dobrze oceniasz kompetencje osób tam pracujących?

Klaudia

Szkoła na której warto studiować :) Świetni ludzie. Pracę też dostałam zaraz po studiach :)

Edyta

@Przemysław, forum zostało stworzone po to, by mogli się tu wypowiadać pracownicy danej firmy czy placówki. Oczywiście opinie osób korzystających z usług są także ważne, lecz przede wszystkim zależy nam na poznaniu perspektywy osób zatrudnionych w tym miejscu. Jak oceniacie pracodawcę? Można liczyć na benefity pozapłacowe?

Przemysław

Byłem, studiowałem, ukończyłem i mogę powiedzieć szczerze. Było warto. Pracę znalazłem praktycznie od razu po ukończeniu kierunku "bezpieczeństwo wewnętrzne". Dużym plusem jest organizacja uczelni i wiele dostępnych kursów z naciskiem na konkretne specjalizacje ;)

Edyta

@Natalia, jakie stanowisko byłoby dla Ciebie interesujące? Na stronie internetowej nie widzę żadnych ofert, myślę jednak, że warto zerkać tam co jakiś czas. A może udało Ci się zdobyć informacje na temat rekrutacji? Daj znać, czy aplikowałaś. Zapraszam do dyskusji byłych i obecnych pracowników do aktywnej dyskusji, Wasze opinie są bardzo cenne. Czy praca w tym miejscu daje możliwość rozwoju zawodowego?

Natalia

Może ktoś słyszał żeby szkoła potrzebowała pracownika?

Maks

Najlepsza szkoła! Da się zauważyć, że student się tam liczy, żadnej olewki! Ekstra-polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie - Kraków

• Jak się pracuje w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie?

Zobacz opinie na temat firmy Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie
4.3/5 Na podstawie 46 ocen.

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie