Doeko Group Sp. z o.o.

3.8 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Doeko Group Sp. z o.o.

FR Nowy wpis
Inne

Ktoś z obecnych brak udział w rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego? Chyba wyśle cv, ale nie wiem na co mam się nastawić. Jak przebiega to spotkanie handlowe? Orientujecie się, czy trudno jest się tu dostać? Ile procent wynosi prowizja? To jakaś konkretna liczba? Z oferty wyczytałem, ze nie ma podstawy tylko właśnie same prowizje niestety. Firma wspomniała tez tu o premii, w ofercie nic nie ma na ten temat. Jaki jest system jej przyznawania?:)

Nowy wpis

Pracodawca

@FR

Wysokość prowizji zależy od rodzaju podpisanej umowy (średnia wysokość prowizji waha się od 1 000 zł do 15 tysięcy złotych), przebieg spotkania handlowego to rozmowa z przedstawicielem JST w celu przedstawienia oferty DOEKO Group. Obecnie mamy otwartą rekrutację zarówno na Przedstawiciela Handlowego jak i Handlowca (z możliwością pracy z podstawą i niższą prowizją jak i z samą, wyższą prowizją na umowę B2B). Premia przyznawana jest za wyniki kwartalne tj. za wypracowanie planu sprzedażowego.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w Doeko Group Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

GX
Inne

i jak takie spotkanie handlowe może wyglądać? :) widziałam tamten komentarz dotyczący team lidera. Doradca klienta ds. OZE ma podstawę najniższą? Tak wynikałoby z ostatniego ogłoszenia. A reszta? Jak z premiami teraz idzie? Czy występuje sezonowość?

Nowy wpis

Pracodawca

@GX

Spotkanie handlowe polega na rozpoznaniu potrzeb klienta oraz przedstawieniu najlepszych rozwiązań. Przebieg takiego spotkania zależy w dużej mierze od tego jaką atmosferę zbudujesz, na ile znasz klienta, jakie masz umiejętności rozpoznania potrzeb i zdolności przedstawiania prezentacji. Team leader w tym przypadku jest ciałem wspierającym oraz obserwującym Twoja pracę. Podstawa zależy od rodzaju umowy jaką podpiszemy po wspólnych negocjacjach. Nie występuje sezonowość. Prowizje czy premie zależą od zaangażowania Doradcy, Jego umiejętności oraz systematyczności w pracy.

YA
Kandydat

Weszłam tu bo jestem zainteresowana firmą i posadę jako Handlowiec. I napisali, ze taka nowa osoba daje kompleksowe szkolenie produktowe, wdrożenie oraz przygotowanie do wykonywanej pracy. I czy po takim szkoleniu produktowym jest tu jakiś egzamin? Sprawdzają tę wiedze nabytą w trakcie nauki i czy osoba jest gotowa do pracy?

Pracodawca

@YA

Dzień dobry. Nie ma egzaminu. Elementem weryfikującym wiedzę oraz umiejętności są spotkania handlowe wraz z Team liderem

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Doeko Group Sp. z o.o. na stanowisko Asystent / Asystentka w Dziale Zarządzania Klastrami Energii? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Pytanie
 Pytanie

Czy w Doeko Group Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Asystent / Asystentka?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, na stanowisku asystent/asystentka początkowo jest umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

BU
Kandydat
@Doeko Group Sp. z o.o.

A jak wygląda szansa na awans z posady asystenta? Jest jakiś minimalny czas pracowania tu aby awansować, czy do indywidualna sprawa? Ten czas próbny to jest 3 miesiące czy więcej?

Pracodawca

@BU

Czas próbny to dwa miesiące. Decyzje o awansie są podejmowane indywidualnie.

Pracodawca

 Aktualność
⭐️DOEKO rekrutuje!

⭐️Chcesz zostać częścią naszego zespołu? Nasza firma stale się powiększa, dlatego  aktualnie prowadzimy rekrutacje na trzy różne stanowiska:

1) Doradca/doradczyni jednostek samorządu terytorialnego ds. OZE na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego, pomorskiego, podlaskiego.
2) Młodszy specjalista/spacjalistka w Dziale Zarządzania Klastrami Energii (JST)
3) Asystent/asystentka  w Dziale Zarządzania Klastrami Energii (JST)

⭐️Zapoznaj się z ofertą na portalu gowork.pl i prześlij nam swoje CV.

❄️Zdjęcie z zimowego wyjazdu integracyjnego do Kościeliska
Administrator

Podobno pracując w firmie Doeko Group Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 4100 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Inż
Kandydat
 Pytanie
@Administrator

Coś wiadomo?

Pracodawca

@Inż

Wynagrodzenie różni się w zależności od stanowiska i czasu pracy.

Pytanie
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w Doeko Group Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

BENEFITY: -Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenie -Możliwość rozwoju zawodowego -Konkurencyjne wynagrodzenie -Zatrudnienie w stabilnej firmie -Organizacja szkoleń oraz wyjazdów integracyjnych -Pakiet Multisport -Zdobycie doświadczenia przy innowacyjnych projektach

Zostaw merytoryczną opinię o Doeko Group Sp. z o.o. - Węgrzce

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Doeko Group Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Doeko Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Doeko Group Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii