Opinie o Stowarzyszenie Szkoła Przy Malborskiej w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Stowarzyszenie Szkoła Przy Malborskiej, oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stowarzyszenie Szkoła Przy Malborskiej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Szkoła Przy Malborskiej w Kraków

Honorata Nowy wpis

Witajcie, zastanawiam się dlaczego nikt z pracowników się jeszcze w wątku nie wypowiedział. Czy placówka liczy sobie sporą ilość nauczycieli czy to małe grono? Po prostu próbuje się dowiedzieć skąd taka cisza na forum. Jeśli ktoś z Was tu zagląda to wypowiadajcie się, proszę.

Mamma Nowy wpis
Kandydat
@Honorata

Ja tez jestem mega ciekawa bo wszyscy uciekają do tej szkoły i chce wiedzieć jak tam jest naprawdę? Same plusy?

Agnieszka Nowy wpis
Klient

Czy w szkole jest jedna zmiana i jak wyglada zaplecze psychologiczne. Dziekuje

Borys

Szkoła katolicka, więc dla koneserów gatunku :)

Filip
@Borys

Szkoła przy Malborskiej nie jest szkołą katolicką. Jest szkołą prężnie rozwijającą się. Nie jest tym bardziej dla koneserów. To, że trudno się dostać to zasługa ciężkiej pracy nauczycieli, Stowarzyszenia, rodziców. Polecam z czystym sumieniem.

Włodek
@Filip

Chętna ;)

Natalia Nowy wpis
Kandydat
@Filip

Trudno się dostać, bo trzeba być przyjacielem pani dyrektor lub kogoś ze stowarzyszenia (tylko to wyjaśnia brak jakichkolwiek kryteriów rekrutacji). Zresztą pani dyrektor, wprost napisała, że ma przywilej decydować kogo dopuści do nauki w murach swojej placówki i nie musi się z tego tłumaczyć. Szkoła ma świetny PR, bo tworzy ją kącik wzajemnej adoracji i spijania sobie z dzióbków. Trudno, żeby ktoś uprzywilejowany dostaniem się miał coś złego pisać? Nie twierdzę, że szkoła i nauczyciele nie są niej wspaniali. Twierdzę natomiast, że otwartość szkoły jest fikcyjna i służy nakręcaniu liczby zgłoszeń, tak żeby fajnie to wyglądało w statystyce i kolejnych audycjach, w których będzie można mówić o popularności placówki. Warto jednak popatrzeć na tą "prężnie" rozwijającą się szkołą, pod kątem kadry - np. liczby nauczycieli dyplomowanych. To, że szkoła zatrudnia młodych i jest relatywnie młoda nie tłumaczy przerażająco małej liczby dyplomowanych nauczycieli. Może świadczyć o tym, że po prostu szkoła wcale nie stwarza warunków do rozwoju zawodowego i stabilizacji, najchętniej zatrudnia stażystów i nauczycieli kontraktowych, bo takich też łatwo wymienić. (usunięte przez administratora)

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne info na temat firmy Stowarzyszenie Szkoła Przy Malborskiej w mieście Kraków. Czekamy na newsy od zatrudnionych.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Szkoła Przy Malborskiej - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Stowarzyszenie Szkoła Przy Malborskiej
0/5 Na podstawie 0 ocen.