Politechnika Gdańska

Gdańsk

Opinie o Politechnika Gdańska

Edyta

Politechnika Gdańska, prowadzi obecnie rekrutację, na kilka stanowisk, głównie poszukują Brokerów Innowacji, czy ktoś z odwiedzających forum ,może napisać czy charakteryzuje się to stanowisko? Co należy do zadań osoby która na nim pracuje?

mika

@xebik w takich firmach jak Politechnika Gdańska umowa o pracę to norma. Jeżeli masz wyższe wykształcenie ,administracja lub zarządzanie, znasz przepisy prawa pracy, zamówień publicznych to możesz starać się o pracę na tej uczeelni

Jesteś zainteresowany pracą w firmie Politechnika Gdańska? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.

Zostaw opinię o Politechnika Gdańska - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Politechnika Gdańska