Instytut Psychiatrii i Neurologii

Opinie o Instytut Psychiatrii i Neurologii

Hanna

Instytut Psychiatrii i Neurologii na swojej stronie publikuje wiele nowych ofert pracy dla potencjalnych pracowników. Większość w oparciu o kontrakty. Jak przebiega proces rekrutacyjny do pracy w tak specyficznym miejscu, jakim jest instytut? Czy wygląda dość typowo, czy można się czymś zaskoczyć?

Hanna

Zainteresowani podjęciem pracy w Instytut Psychiatrii i Neurologii? Na stronie powyższej firmy możecie znaleźć aktualne oferty oraz więcej informacji na ten temat: http://www.ipin.edu.pl/zamowienia-publiczne/kariera/ Jakie macie doświadczenia z Instytut Psychiatrii i Neurologii?

Johny

Syf, kiła i mogiła. Postpeerelowski moloch, przerosty zatrudnienia, niegospodarność. Wiem bo pracowałem tam parę lat temu i "echa" tego socjalizmu docierają do mnie do dziś. Absolutnie nie polecam i szkoda czasu. Pensje głodowe.

mania

a to słychać że pielęgniarki potrzebują, dobre zatrudnienie w dobie kryzysu

Czy wiesz co ostatnio słychać w firmie Instytut Psychiatrii i Neurologii? Wypowiedz się na ten temat na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw opinię o Instytut Psychiatrii i Neurologii - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Psychiatrii i Neurologii