Opinie o Instytut Psychiatrii I Neurologii w Warszawa Sobieskiego 9

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Instytut Psychiatrii I Neurologii, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Instytut Psychiatrii I Neurologii o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Psychiatrii I Neurologii w Warszawa Sobieskiego 9

Magda Nowy wpis

Ktoś odbywał w instytucie staż ?

Johny

Syf, kiła i mogiła. Postpeerelowski moloch, przerosty zatrudnienia, niegospodarność. Wiem bo pracowałem tam parę lat temu i "echa" tego socjalizmu docierają do mnie do dziś. Absolutnie nie polecam i szkoda czasu. Pensje głodowe.

sonda Nowy wpis
@Johny

Moim zdaniem był tam także (usunięte przez administratora) Lekarka, która mnie leczyła odmówiła zeznawania w charakterze świadka o (usunięte przez administratora) bo powiedziała, że też ma szefa przemocowca i taki jest po prostu świat. Jak na oddziale pojawiał się pan Jarema, to cały personel stawał na baczność i dlatego miał ksywę "Rewizor".

Aurora Nowy wpis

Relikt PRL. Pomnik niekompetencji, spychologji i tumiwisizmu. Załatwienie prostej sprawy trwa miesiącami, aroganckie pannice w administracji robią łaskę, ze odpowiedzą na pytanie, przyłapane na błędzie próbują udowodnić, że to ty pomyliłeś się.

Regina

Macie aktualne informacje czy instytut potrzebuje kogoś do pracy w administracji?

Byly Pacjent Nowy wpis
Klient
@Regina

Jako byly pacjent jedyna i najwazniejsza rzecz nad ktora trzeba popracowac to CZLOWIECZENSTWO. To jak tam traktowany jest pacjent przez personnel, ze zle to malo powiedziane. Bylem w Niemczech w szpitalu i tam o wiele lepiej i normalnie. Mam na dzieje, ze po tym wpisie bedzie chociaz by maly zew CZLOWIECZENSTWA

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hanna

Instytut Psychiatrii i Neurologii na swojej stronie publikuje wiele nowych ofert pracy dla potencjalnych pracowników. Większość w oparciu o kontrakty. Jak przebiega proces rekrutacyjny do pracy w tak specyficznym miejscu, jakim jest instytut? Czy wygląda dość typowo, czy można się czymś zaskoczyć?

Hanna

Zainteresowani podjęciem pracy w Instytut Psychiatrii i Neurologii? Na stronie powyższej firmy możecie znaleźć aktualne oferty oraz więcej informacji na ten temat: http://www.ipin.edu.pl/zamowienia-publiczne/kariera/ Jakie macie doświadczenia z Instytut Psychiatrii i Neurologii?

mania

a to słychać że pielęgniarki potrzebują, dobre zatrudnienie w dobie kryzysu

Czy wiesz co ostatnio słychać w firmie Instytut Psychiatrii i Neurologii? Wypowiedz się na ten temat na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Psychiatrii I Neurologii - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Instytut Psychiatrii I Neurologii