counter
Jolanta Nowy wpis

Cześć, niżej padło pytanie o to czy pracownicy chętnie uczestniczą w integracji a ja się zastanawiam czy w Smartney w ogóle organizowane są jakieś spotkania/wyjazdy integracyjne? Oczywiście chodzi mi o okres poza pandemią :) Jest coś takiego w firmie? Jeśli tak to jak często się zdarza?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 69 dni.

Czy pracownicy Smartney Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

ja Nowy wpis

@Nowa a co jest nie tak z lokalizacją? może głupie pytanie, ale nie jestem z Wwa a zastanawiam się nad pracą tutaj

Sara Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 155 dni.
Kandydat

Witam, jakie godziny pracy obowiązują u Państwa na stanowisku Specjalista ds. Back Office? Czy praca jest również wykonywana w weekendy na tym stanowisku ? Dziękuję za odpowiedź :-)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 170 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Smartney Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Nowa

Firma genialna, czuć, że to start -up: nowoczesna, przyjazna, genialni ludzie. Dla niektorych jedynym minusem moze byc lokalizacja, bo na Krakowiakow, ale mi akurat pasuje. Polecam!

EuGeniusz
@Nowa

Widac, ze powyzsza opinie napisal genialny geniusz z genialnej firmy ze zla lokalizacja. Genialnie :-)

Zbigniew
@EuGeniusz

Nie bardzo zrozumiałem sens Twojej wypowiedzi. Nowa chwali firmę i to, że jest przyjazna dla pracowników. Co ty możesz napisać o zatrudnieniu? Każda opinia jeśli jest obiektywna i merytoryczna sporo wnosi do wątku, więc zachęcam Cię do wypowiedzi.

EuGeniusz
@Zbigniew

Przeciez ja tez chwale. Same pozytywy pojawily sie w mojej wypowiedzi, no moze poza ta nieszczesna lokalizacja. Genialna firma, zatrudniajaca geniuszy. Genialnie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 473 dni.

Kasia

Czy jest szansa rozwoju w firmie?

Filip

Może macie jakieś informacje o firmie i ewentualnej pracy?

Jak wygląda praca u nich w firmie Smartney Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne informacje. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Smartney Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad