Opinie o Gravity Ad Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Gravity Ad Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gravity Ad Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gravity Ad Sp. z o.o. w Warszawa

Marta Nowy wpis

Cześć wszystkim. Prawda to, co ktoś niżej pisał, że firma splajtowała? a mi kolega kazał tu sprawdzić, czy nie ma pracy, jak się dowiedział, że szukam. Nie miałam pojęcia. A co się stało z pracownikami w takim wypadku?

Ina Nowy wpis

Jak wygląda sprawa opóźnień w wynagrodzeniach? Rok temu o tym pisaliście, a teraz cisza. Zastanawiam się czy coś sie polepszyło w tej sprawie? Płacą na czas? W ogóle jakie są stawki teraz?

Olololo Nowy wpis
@Ina

Ta firma splajtowała, już nie istnieje.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Łukasz

18.05.2023 04:05

Łukasz ikona wywiad

Pracowałem w tej firmie, w oddziale w Czechach przez ponad 3 lata i zostałem oszukany. Nie dostałem wynagrodzeń za ostatnie 2 miesiące, więc zwolniłem się. Do dzisiaj nie dostałem wynagrodzeń za styczeń i luty oraz świadectwa pracy. Firma bazuje na taniej sile roboczej tylko dlatego, żeby potem nie zapłacić wynagrodzeń. Osoby zarządzające myślą, że zatrudniają osoby, które bez problemu będą pracować i żyć z częściowych zaliczek, zamiast całościowego, należnego wynagrodzenia.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Pracownik produkcji.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Łukasz ikona wywiad

Powodem zakończenia pracy było niewypłacanie przez pracodawcę wynagrodzeń za 2 miesiące i ciągłe kreowanie iluzji, że w końcu wyślą pieniądze, które mi się należą.

Łukasz ikona wywiad

Nie polecam pracy w tej firmie, ponieważ wynagrodzenia są płacone w zaliczkach po 1000 zł po to, żeby pracownik był przywiązany do firmy. W końcu dochodzi do momentu, w którym człowiek pracuje pełen etat oraz wyrabia nadgodziny i a otrzymuje wynagrodzenie za 3 miesiące w kwocie 1000 zł lub nie otrzymuje żadnych pieniędzy.

Brak szkoleń.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Łukasz ikona wywiad

Głównym problemem jest to, że firma nie wypłaca ludziom całych wynagrodzeń, a to znacząco wpływa na złą atmosferę w firmie.

Łukasz ikona wywiad

Pracodawca zmusza do wyrabiania nadgodzin, za które i tak nie dostaje się pieniędzy.

Łukasz ikona wywiad

Doradziłabym, żeby firma przestała oszukiwać pracowników, że wyśle im zaległe pieniądze. Niech firma działa uczciwie i zacznie wypłacać należne wynagrodzenie za pracę.

Szkoda czasu...

Praca w gravity czechy to jedno wielkie nieporozumienie, praca tzn jej brak to główny problem tej firmy, po przepracowaniu choćby jednego miesiąca spóźniają się(zawsze) z wynagrodzeniem, są nie wypłacalni, nie polecam nikomu. Prezes pajacuje i udaje wielkiego szefa, porażka przez wielkie P. Odradzam każdemu pracy w tym (usunięte przez administratora)

Izabela
@Szkoda czasu...

To Twoje doświadczenie z tym opóźnieniem? Ile już tak zwlekają? Dzięki, że piszesz, bo rozważałam zatrudnienie się, warto wiedzieć takie rzeczy

Abrakadabra
@Izabela

Spóźniają się wiecznie z wynagrodzeniem 18-20 dni i z łaską płacą nawet nie w całości tylko na raty, Powodzenia.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gravity Ad Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

W Gravity czechy Ewelina ma problem do wszystkich a jest zwykłą sprzątaczką, baba żali się jaką ciężką pracę wykonuje a tak szczerze powiedziawszy to jest na samym końcu łańcucha pokarmowego, niech się chęci roboty to będzie dobrze, słabo jeśli chodzi o jej kwalifikacje co do tego co mówi, ogarnij się babsko:)

Alicja

Ciekawa jestem skąd u Ciebie tak negatywny stosunek do tej Pani? To jakie w rzeczywistości ma kwalifikacje, skąd wiesz o niej takie szczegóły?

Zostaw merytoryczną opinię o Gravity Ad Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gravity Ad Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gravity Ad Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gravity Ad Sp. z o.o.
  • Wandy Rutkiewicz 9