Opinie o Wuzetem Warszawskie Zakłady Mechaniczne w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wuzetem Warszawskie Zakłady Mechaniczne. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wuzetem Warszawskie Zakłady Mechaniczne o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wuzetem Warszawskie Zakłady Mechaniczne w Warszawa

Znalazłem ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży ekspertowej z językiem rosyjskim. Jeśli chodzi o bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy z/do Warszawy, to czy dostaje się jakieś dofinansowanie do np. paliwa? Czy organizowany jest firmowy bus? Natomiast, co do dobrej znajomości języka angielskiego i rosyjskiego, to dobrze, żeby na jakim mniej więcej poziomie ona była?

Mm

Bezpłatny dojazd tzn że zabiera bus z dwóch miejsc w warszawie i możesz nim nie dojechać. Pracodawca nie funduje paliwa ani biletów na komunikację.

@Mm

Dlaczego można nim nie dojechać, chodzi o liczbę chętnych do tego typu transportu czy o stan techniczny? Co w wypadku jak nie uda się dojechać do pracy z przyczyn od Nas niezależnych? Biorą dzień z urlopu czy trzeba się samemu o to martwić żeby jednak w pracy się stawić?

Kiedyśtubylem Nowy wpis

Firmowy bus z dwóch różnych lokalizacji. Ursus i Wola. Jak się spóźnisz pojedzie bez Ciebie i masz dzień wolnego ????

@Kiedyśtubylem

Ten dzień wolnego zabierają z urlopu czy po prostu jakoś nie płacą? Ile razy można nie przyjść sobie w ten sposób do pracy? Szefostwo jest wyrozumiałe, jak ktoś się spóźnia na autobus i nie ma jak dojechać do pracy?

Jot

Wszystko zależy od bezpośredniego przełożonego - jaki jest. Ogólnie Firma jest ok. Stała pękają, premie dodatki świąteczne, grusza, opieka medyczna Luxmed. Polecam

Stalowy Nowy wpis
@Jot

Jakie dodatki świąteczne???

Aleksandra

Witajcie, czytałam ofertę pracy Wuzetemu na stanowisko operatora i jest w niej informacja, że firma oferuje pełne zaplecze socjalne. Moglibyście mi napisać co wchodzi dokładnie w skład socjalu? Na co można liczyć i czy każdemu on przysługuje od pierwszych dni zatrudnienia?

donVito
@Aleksandra

-) LuxMed, -) Benefit, -) karta na napoje w siedzibie firmy, -) stołówka, -) szatnia z indywidualną szafką, -) odzież robocza, -) prysznice, -) wczasy pod gruszą -) kolonie dla dzieci, -) hala sprzątana częściej niż sklepy wielkopowierzchniowe.

@donVito

No to rzeczywiście tego sporo, ale mam parę pytań. Co jaki czas przysługuje nowy komplet odzieży roboczej, dostajecie je w równych odstępach czasu czy trzeba się upominać? W jakiej kwocie są dofinansowane kolonie dla dzieci? Ze względu na trudną sytuację materialną jest szansa na pokrycie tych kolonii przez firmę całkowicie?

Aneta

Mąż chciałby aplikować na operatora maszyn i urządzeń, bo właśnie czyta ogłoszenie i zastanawia się głównie co do zarobków, ktoś podpowie ile proponują? Firma zapewnia odzież roboczą, a czy pranie też zapewnia i jak często dostaje się nowy komplet? Jak długo tutaj trwa szkolenie wstępne?

Aplikowałeś do firmy Wuzetem Warszawskie Zakłady Mechaniczne? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Pejs

Mawia się że zadowolony klient/pracownik zostawi opinię w 10% przypadków, ale ten niezadowolony- prawie w 90%. Do firmy nie mam nic...do ich produktów- również- duży profesjonalizm i precyzja wykonania rozpylaczy... Ale traktowanie pracownika- Zatrudniają na 3 miesiące z założeniem że wdrożenie do bycia samodzielnym ustawiaczem maszyn trwa około 9 miesięcy. Na stracie pracownicy mówią ci ze szkoleń to tutaj nie ma, że musisz się sam uczyć obserwując... No to pracujesz...robisz te 500-600 korpusów na zmianę 12h, starasz się- bo atmosfera miła; chociaż warunki pracy- głośno- praca w słuchawkach ochronnych wskazana; ciągłe przypieprzanie się przełożonych "maseczka maska, załóż maskę!!!" Po 3 miesiącach widzisz napływ Ukraińców do pracy- wpierw zatrudnili tłumaczy....tym przekazali wiedzę, później kilkudziesięciu pracowników; mi, i kilku innym Polakom koniec umowy i nieprzyjemna konwersja z przełożonym - (usunięte przez administratora)się że nie robisz postępów itd....No żenada

Olek
@Pejs

W firmie pracuje się po 12? Od razu dają umowę o pracę na 3mce? Jakie sa zmiany? Jak z weekendami? Orientacyjnie ile w firmie się zarabia na początek? Jest stała pensja? Jakieś premie? Czy stawka godzinowa?

Peter

Mogę podzielić się informacją (spostrzeżeniami) na temat procesu rekrutacji. Rozmowa była rzeczowa i pierwsze wrażenia pozytywne . Natomiast samo zakończenie procesu zostało potraktowane nieprofesjonalnie. A mianowicie - brak kontaktu podsumowującego rozmowę. Firma, która aspiruje do dużych i uznanych firm na polskim rynku, poprzez takie działania skutecznie zniechęca potencjalnych pracowników. Nie polecam.

Honorata

Firma Wuzetem Warszawskie Zakłady Mechaniczne na stronie internetowej opublikowała kilka interesujących ofert pracy. Poszukiwani są operatorzy maszyn, pracownicy produkcji, analitycy finansowi, operatorzy maszyn do obróbki cieplnej. Oferty pracy dostępne są pod adresem http://wuzetem.waw.pl/pl/kariera/oferty-pracy Czy ktoś z Was pracuje w firmie Wuzetem Warszawskie Zakłady Mechaniczne i może napisać jak się pracuje? Czy oprócz wynagrodzenia pracodawca oferuje pakiet socjalny?

Zostaw merytoryczną opinię o Wuzetem Warszawskie Zakłady Mechaniczne - Warszawa

• Jak się pracuje w Wuzetem Warszawskie Zakłady Mechaniczne?

Zobacz opinie na temat firmy Wuzetem Warszawskie Zakłady Mechaniczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wuzetem Warszawskie Zakłady Mechaniczne?

Wuzetem Warszawskie Zakłady Mechaniczne