Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o.

Opinie o Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o.

Weronika

Jesteś pracownikiem Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o.? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej na temat panujących warunków w firmie. Jakie największe plusy dostrzegacie w pracy w tym miejscu, a co według Was wymaga zmiany?

Mikser

Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o. zatrudnia?

pasją

Firma musi robić wyniki i tylko to się liczy, jako informator działu obsługi klienta łatwo popaść tam w depresję ponieważ czy się siedzi czy się leży, tysiąc ileś ...xxx złotych się należy, a tu jeszcze ponoć obcinają, Szału finansowego nie ma, mówią przedmówcy, ale ja i tak chciałbym spróbować, ktoś mi podpowie na co zwrócić uwagę iczego się spodziewać

były pracownik

Korporacja z korpoludźmi, którzy daliby się pokroić za ideologię prezesa i dyrektor. Strata czasu i pieniędzy, wykończą nerwowo nie dając nic w zamian. Firma co raz bardziej zadłużona i niewypłacalna, ucinanie pensji to normalka. Najgorsza korporacja z dotychczasowych. ODRADZAM

..................

Zadziwiającej jest to ile komentarzy zostało usuniętych. Jak się czuje szef serwisu mając najniższy wskażnik zadowolenia klienta w kraju????? Czyżby jakość oferowanych usług spadła tak nisko??

,,,,

dobrze wiedziec z kim sie ma doczynienia jadac tam.... wiec trzeba uwazac na to co naprawiaja czy czasem nie mamy tych samych czesci co przed naprawa....

pracownik - 2010-03-14 15:02:31 to jest zupelnie inna firma, zmienila sie pozytywnie, pracuja tam mlodzi ludzie - nie sa zmanierowani jak ich poprzednicy. Uwazam, że to najlepsze firma jesi chodzi o marke Renault w Warszawie, zarowno dla pracownikow jak i klientow buhahahahahaha.....Ciekawe jakie stanowisko tam piastujesz??????

xxx

Naucz się człowieku pisać poprawnie i nie wypisuj głupot wyssanych z palca....

kandydat na pracownika - 2010-02-05 18:35:45 Co człowiek, to inne zdanie... mój kolega poszedł na rozmowę kwalifikacyjną. Był w lekkim szoku. Pani, z którą rozmawial - nie dość że miła i uprzejma, to przede wszystkim super kompetentna! Mimo, że nie otrzymał pracy, to fakt, jak go potraktowano dowodzi, jak wiele się zmieniło w firmie od czasów ( usunięte przez administratora ) Kolega rozmawial potem przypadkowo z jednym z pracowników. Tamten potwierdził, że kadry są super prowadzone, a firma podchodzi uczciwie do ludzi. fakt A z kąd taka wiedza u ciebie jak było za( usunięte przez administratora )

kandydat na pracownika

Co człowiek, to inne zdanie... mój kolega poszedł na rozmowę kwalifikacyjną. Był w lekkim szoku. Pani, z którą rozmawial - nie dość że miła i uprzejma, to przede wszystkim super kompetentna! Mimo, że nie otrzymał pracy, to fakt, jak go potraktowano dowodzi, jak wiele się zmieniło w firmie od czasów ( usunięte przez administratora )Kolega rozmawial potem przypadkowo z jednym z pracowników. Tamten potwierdził, że kadry są super prowadzone, a firma podchodzi uczciwie do ludzi. fakt

Zostaw opinię o Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o.