Opinie o RRG Warszawa Aleje Jerozolimskie w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie RRG Warszawa Aleje Jerozolimskie. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie RRG Warszawa Aleje Jerozolimskie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RRG Warszawa Aleje Jerozolimskie w Warszawa

sale

Witajcie, ktoś się wypowie o pracy jako sprzedawca samochodów nowych? Duże trzeba mieć doświadczenie??

@Hortex

a jak to w ogóle wyglada bo ja słyszałem ze rrg zostało przejęte przez jakąś inną firmę? to prawda?

Nik

podobno RRG już nie isnieje? strona dalej jest? o co chodzi?

Ekwador
@gabriel

ktoś u góry napisał, że przejęło to PDG, więc może tam są ogłoszenia.

truman Nowy wpis

sluchajcie czy B2B tutaj dostanę?

truman Nowy wpis
@truman

i jak z okresem probnym, trzeba cos przechodzic czy od razu daja umowe?

kier Nowy wpis
@truman

a to na b2b tez normalnie sa okresy probne tak przy okazji zapytam?

emu Nowy wpis
@truman

ale pytasz o pracę stricte pod RRG? bo ono już zostało przejęte trochę czasu temu

Jak się dostać do tej firmy?

Han

ja bym zaczal od sprawdzenia czy sa jakies aktualne oferty pracy :) jesli sa to wysylasz cv, jak beda zainteresowani to sie odezwa, u mnie rekrutacja nie trwala jakos bardzo dlugo a na razie sobie chwale prace

koper
@Han

mozesz zaczac od tego jaka umowe ci na poczatek zaoferowali bo czasami daja najpierw jakies inne niz o prace

Ravi
@koper

i nie rozumiem o co chodzi wtedy z tymi umowami, mówisz w czasie przeszłym czy jak xd

Goku
@koper

nie martw sie raczej zawsze daja normalnego uopa ze standardowym okresem probnym 3 miechy i potem dluzzszy czas na okreslonym robisz

matju
@Goku

a to przeszedłeś pod tę drugą firmę czy jak?

matju
@Goku

i to taka sama branża pewnie? jak ze stanowiskami, tak samo wszystko zostalo?

Nik

podobno RRG już nie isnieje? strona dalej jest? o co chodzi?

herkules
@Nik

RRG jako spółka zostało przejęte przez PGD jakieś różne formalne zmiany nastąpiły, czemu strona dalej istnieje tego nie wiem.

@herkules

podejrzewam, że ewentualne zmiany w samym systemie działania firmy jeszcze trochę potrwają

Melon
@Polny

A jak od środka od perspektywy pracownika to wygląda jeśli chodzi o te zmiany?

zdeterminowany
@Melon

mnie tam bardziej interesuje jak to teraz wygląda? jakie warunki?

@Polny

a to pod jaką nazwą teraz szukać u Was zatrudnienia? firma w ogole zajmuje się tym samym, tylko inna góra?

tiger
@karaś

ja po prostu jak widzialem ogloszenie to tu trafilem jak wpisalem opinie i tyle, nie rozumiem do konca o co pytasz ale moze jak uzyskasz odpowiedz tez sie dowiem czegos waznego albo chociaz ciekawego

apap
@tiger

czyli teraz bezpośrednio można aplikować po prostu do tej drugiej firmy która przejęła RPG? jak w ogóle to teraz wygląda?

ambitny
@karaś

ja na ich stronie normalnie ogłoszenia widziałem na rrg po prostu, więc tak samo szukaj pracy jak do tej pory

gabriel
@ambitny

nie wiem gdzie patrzyles ale teraz nie ma zadnych ogloszen wiec raczej nie ma przyjec aktualnie. jesli sie cos zmieni to dajcie znac tutaj chociaz sam tez sprawdzam bo slyszalem ze mozna tu na spokojnie liczyc na dluzsza wspolprace

Ekwador
@gabriel

ktoś u góry napisał, że przejęło to PDG, więc może tam są ogłoszenia.

voll

Jak wygląda sprawa z umowami? Dają UoPy?

frodo
@voll

najpierw na okres próbny?

@voll

Tak, głównie lecą na uopach

@frodo

tak najpierw masz okres próbny 3 miesiące, a potem dają umowę na czas określony na 33 miesiące czy coś takiego (to była taka dziwna liczba)

@frodo

ale słyszałem, że jak ktoś się wykarze to skrócjaą ten okres 33 miesiecy

@wiedzor

dalej to jest aktualne po przejęciu firmy? potwierdzi mi to ktoś bo jestem trochę zagubiony....

ambitny
@wiedzor

możesz powiedziec o ile maksymalnie można by go skrócić? jak właśnie z awansami w firmie, jest możliwość?

Brałeś udział w rekrutacji do RRG Warszawa Aleje Jerozolimskie. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno

kandydat
@sale

nie piszą ile wymagają, więc pewnie nie jest to też aż tak superważne

@sale

do dwóch lokalizacji obecnie szukają czy sie myle?

Vika
@sale

pracowałam w RRG i moge Ci powiedzieć , że wymagania to możesz nie miec wcale , jak bedziesz sprzedawał i siedział całe dnie w pracy to bedziesz lux pracownik, jak nie wyrobisz planów to adios :P

Roland
@Vika

czyli trza być skutecznym jednym słowem? :D

Miszczuu
@Roland

Dokładnie! No o to też w tym chodzi, więc wiadomo im więcej doświadczenia, tym łatwiej, ale i ktoś z mniejszym doświadczeniem jest sobie w stanie na spokojnie poradzić, ale będzie to wymagało trochę pracy.

alik
@Miszczuu

doswiadczenie mam w branży, nie szukacie teraz kogoś?

ein
@alik

no ofert pracy chyba nie ma, poprawcie mnie jak się mylę?? albo ja nie umiem szukać ;P

zdeterminowany
@ein

gdzie zazwyczaj zamieszczają oferty?

kamix
@zdeterminowany

właśnie teraz też szukają na sprzedawcę w salonie, ale są też i inne stanowiska

Wunder
@zdeterminowany

kiedyś na stronie swojej normalnie mieli, usunęli to?

Hortex
@kamix

I jeszcze się podepnę do wątku - ktoś kojarzy jakie tutaj są godziny pracy?

Warnyk
@Hortex

to dużo zależy od pracy nawet na niektórych jest ruchomy czas pracy, wiec jakbys mógł doprecyzować

Tajko

jak do nich aplikować? długo się czeka na odp?

@Tajko

Najlepiej jak znajdziesz ofertę pracy w internecie i po prostu na nią zaaplikujesz. Ewentualnie możesz im wysłać sowje cv chamsko prosto na biuro, a nuż im się rzucisz w oczy

@Tajko

co do długości czekania na ewentualną odpowiedź to tutaj nie ma normy tak mi się wydaję. do mnie oddzwonili w ciągu tygodnia, ale znam takich, którzy czekali dłużej

Melon
@Polny

A sama rozmowa to jak wyglądała?

Wunder
@Melon

Właśnie chciałem się dopytać comdo rozmowy, ile etapów i jak to czasowo wychodzi? Ile cały proces trwa?

nikul
@Wunder

W moim przypadku poszlo dosc szybko, bo do mnie sie po prostu odezwali, umowilismy sie na rozmowe kwalifikacyjna i praktycznie kilka dni pozniej mialem odpowiedz o przyjeciu. Na pewno nie zmeczysz sie czekaniem jesli beda zainteresowani.

Misiek

No i ogólnie polecam pracodawcę, bo dla mnie praca nie jest ani ciężka ani problematyczna więc nie ma czego się bać i warto się tu zatrudniać

alik

gdzie mogę znaleźć oferty? szukam pracy ze względu na przeprowadzkę, mam doświadczenie.

grajdołek

co teraz słychać u was w firmie po latach?

voll
@grajdołek

A ile lat temu pracowałeś?

Cka

Widzę, że zainteresowanie praktykami jest bardzo duże. Nie powiem, że tego się nie spodziewałem wchodząc na gowork. W każdym razie, biorąc pod uwage zainteresowanie jakie kryteriasą brane pod uwagę? Jak się zgłasza na praktyki, można jakiś list motywacyjny żeby przebić się przez konkurencje?

nickii
@Cka

raczej nikt ci nie zabroni, no może to być pomocne, ale w sumie myślę czy warto? bo w sumie list motywacyjny to chyba jak już o pracę się ubiegasz, nie?

@Cka

w jakich dziedzinach prowadzą praktyki?

tomasz

jakieś oferty macie aktualnie? nic nie widzę do rrg...

@tomasz

Przed chwilą sprawdzałem i nic. Co jest ciekawe biorąc pod uwagę, że to nie mała firemka

Stefan
@Adam

Bo teraz to juz nie RRG tylko PGD. Juz nie ma tekiej firmy jak RRF Warszawa

@Stefan

No chyba, że tak.. to by w sumie wyjaśniało, że ofert nie ma.. To teraz szukać na PGD, tak? Wiesz gdzie wrzucają jakieś ogłoszenia o pracę?

Stefan
@Adam

Widziałem na (usunięte przez administratora) jako RG Motors - chyba tak się oficjalnie teraz nazywa RRG Warszawa, Czasem też coś widzę na (usunięte przez administratora), ale to bardziej na serwis czy blacharnie i tez jako RG Motors

Anita
@Stefan

wielkie dzięki za informacje i masz rację że z nie technicznych jest tylko oferta na przedstawiciela handlowego i to do Bielska..

młodziak

Czy w firmie jest możliwość zrealizowania praktyk zawodowych?

@młodziak

Konkretnie chodzi mi o Warszawę i w zakresie mechaniki

@młodziak

tak, jest taka możliwość, wejdź na ich stronę w zakładkę kariera i wszystkiego się dowiesz

@Oppo

a ogólnie po takich praktykach składają ofertę pracy czy raczej nie bardzo?

@młodziak

ale myślę, że wpływ na to też może mieć twoja dyspozycyjność, bo jeśli nadal się uczysz, to możesz mieć przykładowo problem z przejściem na pełnoetatową pracę

@Oppo

wiem o co chodzi, pytanie czy np. później może się przydać to jak będą kogoś szukać do pracy, jak np. się zgłoszę i będą mnie znać z praktyk? czy to nie będzie miało za bardzo znaczenia?

@młodziak

myślę, że to może być spora zaleta, ale też nie chcę nic obiecywać, bo nie jestem w stanie tego przewidzieć

@młodziak

ale jakby nie było, będziesz już znał ludzi, będziesz wiedział do kogo konkretnie się zgłosić, a to też może pomóc

klakier
@Oppo

do kiedy się można zgłosić na praktyki?

opcja
@klakier

to są jakieś terminy wyznaczone w ogóle?

Ramon

Ile osób pracuje w tym salonie?

@Ramon

w którym salonie? to nie jest jeden salon tylko cała sieć

Pedro

Sprzedaż samochodów w salonie to jedno a co z całą internetową obsługą. Są jakieś tego typu stanowiska?

happy
@Pedro

w sumie dobre pytanie, ktoś się orientuje?

iron

na razie jest dobrze, co będzie dalej? kto to wie, miejmy nadzieje że też będzie dobrze

sale

jeśli chodzi o sprzedawcę samochodów to potrzebują może na to stanowisko??

@sale

mam kilkuletnie doświadczenie, wyniki też osiągałem spoko, więc byłbym chętny do pracy u was, ktoś się orientuje gdzie teraz szukać ofert?

sbhd

Pytasz o Warszawe?

sale

i jak, jest ktoś w stanie odpowiedzieć?

sale

albo wskazać chociaż gdzie są oferty do konkretnie tego miejsca, bo widziałem, że mieliście jakieś zmiany i nie chcę się pogubić

Change

RRG Warszawa został przejęty przez PGD? Jak po zmianach?

dirt
@Change

Ktoś coś więcej wie? Bo ja nie w temacie

JohnyBravo
@dirt

Poczytaj sobie na ich stronie o tym albo jakieś artykuły w necie, RRG jest teraz częścią PGD. Generalnie to chyba nic się raczej nie zmieniło, chociaż nie wiem jak z perspektywy pracowników to wygląda.

@dirt

Aktualnie PGD przeprowadza inwentaryzację stanu osobowego. Kilku wieloletnich pracowników poleciało.

Szok
@Gość

Serio, a czemu zwalnia się wieloletnich pracowników? Troche dziwne zwalniać wyszkolone osoby.

@Szok

Zmiana właściciela firmy. RRG Warszawa już nie istnieje. Zapewne nowy pan będzie obsadzał stanowiska swoimi ludźmi.

nowwwy

Części Zamienne i Sprzedaż internetowa widziałem że macie tu taką posadę, orientuje się ktoś czy prowadzone są rekrutacje na to stanowisko?? jest to praca w biurze czy jest opcja hybrydy?

rzymianin
@nowwwy

jak jest posada to i jest rekturacja, ale kiedy to ci nie powiem, trzeba obserwowac

four
@rzymianin

duzo ludzi na to stanowisko? jak to wyglada?

pianolo
@four

właściwie to skąd ktoś tutaj ma wiedzieć ile ludzi startuje na to stanowisko?

dirt
@four

o tym to tylko osoby z rekrutacji mogą powiedzieć, przecież nikt nie ma dostępu do takich danych

Linus

Na stronie jest coś takiego jak "strefa kandydata" - zanim założę konto, to chciałem zapytać co się w niej znajduje?

@Linus

Można stamtąd bezpośrednio zaaplikować, czy jak?

komodo
@Linus

co ci szkodzi założyć konto i sprawdzić?

@komodo

no niby nic, ale zanim to jestem ciekawy czy warto w ogóle w ten sposób aplikować czy bardziej standardowo lepiej?

@Linus

mi się wydaje, że chyba właśnie najlepiej w ten sposób, przynajmniej ja tak zamierzam

@komodo

a z tym kontem to raczej prosta sprawa się wydaje, więc bez problemu powinno pójść

trevor
@dero

a co jak sie zdarzy jakiś wyciek danych??? może nie każdy chce zakładać nowe konto. inaczej nie można składać cv?

@trevor

chłopie, dane ci mogą wyciec dosłownie z każdego serwisu z jakiego korzystasz obecnie wiec jak chcesz być taki przezorny to musiałbyś w ogóle z internetu nie korzystać. poza tym baza kandydatów do renaulta wydaje się raczej mało interesującym celem dla potencjalnych hackerów.

przezorny
@dero

no racja.. haha ale wiesz no jak się tak boi, to może na maila niech po prostu podeśle? :)

przezorny
@dero

ja tam normalnie mam zamiar założyć konto i bezpośrednio zaaplikować, ktoś się orientuje jaki czas dają sobie na odpowiedź??

pianolo
@przezorny

im szybciej się zgłosisz tym szybciej dostaniesz odp. proste

kropa
@pianolo

ma to sens, a jak to jest zazwyczaj, ile plus minus się czeka?

niecierpliwy
@kropa

u mnie gdzieś to trwało tydzień-dwa, ale to zależy od ilości kandydatów i w ogóle, więc reguła to to nie jest :)

Ogłoszenie

Cześć, Widziałam ogłoszenie do Renault Group na stanowisko koordynatora ds. Produktu EAST. Ktoś pracował na tym stanowisku i może podzielić się opinia? Jak atmosfera i warunki finansowe

@Ogłoszenie

co to w ogóle za stanowisko? już chyba nie ma ogłoszenia na to

figo
@TommY

skoro nie znalazłeś ogłoszenia, to pewnie kogoś zatrudnili

Iwona
@figo

tak szybko? ile tu w zasadzie w razie czego cały proces rekrutacji trwa od wysłania cv?

szczery
@TommY

Jak nie wiesz czym jest to stanowisko, to nie musisz nawet szukać ogłoszenia, bo ci się zwyczajnie nie przyda.

szczery
@TommY

Chyba, że pytasz z czystej ciekawości

@Iwona

nie da się generalnie powiedzieć dokładnie, bo zależy od stanowiska i ilości chętnych z tego co się domyślam

@Iwona

ale wydaje mi się że dość sprawnie przebiega, no od wysłania cv ja czekałem z tydzień np.

@plpl

o to dobra informacja akurat

@dero

no ale nadal, zaznaczam, że tak było w moim przypadku

@dero

nie mam pojęcia jak będzie w twoim

Iwona
@dero

W sumie tydzień mija, masz coś? Oni na pewno negatywny też w razie czego dają? Pewnie dłużej się wtedy czeka?

ford
@Iwona

czemu by się miało dłużej czekac?

navi

Szukają tu osoby na stanowisko- młodszy specjalista ds. multimediów i nawigacji, ogólnie jak podoba się wam ta robota? jaka atmosfera w firmie jest? i jeszcze jedna sprawa jak wygląda u was hybrydowy model pracy? jak to się rozkłada?

Dedaj
@navi

Gdzie widziales oferte swoja droga?

Zibo
@navi

To chyba w Renault Polska. Sprawdź ogłoszenie.

@Zibo

a to coś innego?

Zostaw merytoryczną opinię o RRG Warszawa Aleje Jerozolimskie - Warszawa

• Jak się pracuje w RRG Warszawa Aleje Jerozolimskie?

Zobacz opinie na temat firmy RRG Warszawa Aleje Jerozolimskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RRG Warszawa Aleje Jerozolimskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 1 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RRG Warszawa Aleje Jerozolimskie