Fronda Pl. Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Fronda Pl. Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fronda Pl. Sp. z o.o.

Szybki Lopez

cd... Pensje w porównaniu do pracy jaką trzeba wykonać i obowiązków marne. Za pracę po 12h/d dostaniesz 1500 na rękę. Czasami wielcy panowie prezesi mają gest i dają premię 200-300 zeta w atmosferze całujcie mnie w dupę z wdzięczności. Mamią młodych gadaniem o "misji", co w połączeniem z mobbingowym stylem zarządzania personelem przypomina sektę ekonomiczną, a nie przedsiębiorstwo kierujące się katolicką etyka. No ale o etyce katolickiej to oni wydają książki, ale już ich nie czytają. Irytujące jest gdy chwalą się swoją kasą ile to nie mają na koncie i gdzie to nie byli na wakacjach, a jak prosisz o podwyżkę to okazuje się, że jest bieda i nie ma takiej możliwości. Jeśli jesteś zatrudniony na próbny, to o tym, że nie przedłużą z tobą umowy dowiesz się ostatniego dnia, kiedy przyjdzie Twój następca. Zero czasu na to byś mógł rozglądać się za czymś nowym. Tak więc, lepiej 2 razy się zastanów zanim skuszony "legendą" Frondy postanowisz się tam zatrudnić.

Szybki Lopez

Cd. Atmosfera fatalna, szefostwo, czy to w portalu czy w wydawnictwie nie szanuje pracowników. Powszechnie mówi się o nich wśród pracowników "buraki". Jak lubisz być traktowany jak śmieć to jest to miejsce dla ciebie. Sam dzisiaj żałuję, że nie nagrałem kilku rozmów i nie podałem ich do sądu o mobbing. Miałbym przynajmniej zwrot za psychiatrę i leki. Scenki w stylu kolega rzygający w kiblu po codziennym opierdzielu od szefa to normalka. Nie płacą oczywiście za nadgodziny, bo masz w umowie nienormowany czas pracy, a pracy jest tyle, że nie jesteś w stanie się wyrobić w 8 godzin. Coś takiego jak zakres obowiązków nie istnieje, bo masz wpisane w umowie "inne polecenia zarządu", więc musisz robić wszystko co wpadnie akurat szefowi do głowy. Totalna amatorka i chaos. Jak masz szczęście i dostaniesz umowę o pracę to na minimum, reszta wypłacana jest na śmieciówkach, byś czasami nie miał zbyt dużej emerytury w przyszłości. Pensje w porównaniu do pracy jaką trzeba wykonać i obowiązków m

Szybki Lopez

Trochę historii: Kolesie którzy dzisiaj są właścicielami firmy kiedyś byli właścicielami agencji ochrony. [usunięte przez moderatora] sprzedał im jej współzałożyciel [usunięte przez moderatora]. Mieli się zająć wyłącznie poprawnym biznesowym funkcjonowaniem firmy, dzisiaj poza [usunięte przez moderatora] nie ma od lat nikogo kto pracował na tą markę, a i sam [usunięte przez moderatora] jest tam już tylko chłopcem na pensji. Kolesie od pilnowania by wszystko działało, zajęli się w pewnym momencie tym czym się [usunięte przez moderatora] ma zajmować, dlatego dzisiejsza [usunięte przez moderatora] nie ma nic wspólnego z tym czym była kiedyś. Zupełnie inne klimaty, inni ludzie. Pracowałem w tej firmie ponad dwa lata. Nikomu nie polecam. Szefowie nie mają pojęcia o prowadzeniu wydawnictwa czy portalu, ale nie ma miejsca na dyskusje musisz realizować ich chore pomysły, które oczywiście się nie sprawdzają, za co winny jest oczywiście na końcu pracownik. Zamknięte koło. Szefostwo nie wyuczalne, zero wniosków z popełnianych błędów. Atmosfera fatalna, szefostwo, czy to w portalu czy w wydawnictwie n

Zostaw opinię o Fronda Pl. Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fronda Pl. Sp. z o.o.