Opinie o Compass Group Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Compass Group Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Compass Group Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compass Group Poland w Warszawa

Myszka629

Trzeba wiedzieć że każda lokalizacja jest inna. W każdej restauracji jest inny kierownik. Natomiast firma szkoli wszystkich tak samo. Piszecie że jest mobbing itd ale przecież jest specjalny telefon i możesz zadzwonić anonimowo i to zgłosić. Ja osobiście gorąco polecam tą firmę. Od roku jest inny Dyrektor zarządzający który robi naprawdę dobrą robotę. Kasa zawsze na czas i co najważniejsze wszystko legalnie. Nic pod stołem.

Julka

Pracuje od tygodnia i uważam ze atmosfera jest super. Czytałam jakieś wcześniejsze negatywy i nie zgadzam się z nimi. Fajni ludzie i kierowniczka. Szkołą nas i uczà wszystkiego. Nic nie umiałam a teraz każdy dzień jest lepiej. Ludzie! Grzech narzekać .

Xxx

Do którego dnia miesiąca są wypłacane wynagrodzenia?

Dorota
@Xxx

Najpóźniej do 9. Zawsze na czas. Wyjątkiem bywają tylko zleceniobiorcy którzy na własne życzenie rzucają pracę bez podpisania rachunku. Wtedy mają wypłacane gdy uzupełnia dokumenty.

Ludzie serio sprawdźcie opinie w internecie? Co firma to same narzekanie, szkoda czytać bo Polakom się chyba nigdy nie dochodzi... Szkoda że jako naród tylko narzekamy, a tak rzadko chwalimy. Firma się rozwija, co miesiąc otwiera nowe placówki, pojawiły się szkolenia dla kucharzy, wypłaty zawsze na czas. Kurcze widać, że się starają, a że nie zawsze wszystko wychodzi no coz, zdarza się. Trudno by w firmach, które mają tyle punktów w każdym było idealnie.

Firma Compass Group Poland szukała nowego pracownika na stanowisko Asystent Kierownika Restauracji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Natal

Nie da się napisać negatywnie o firmie. Jest ok.

Jak jest z pakietem medycznym w Compass Group Poland? Można dołączyć rodzinę?

Moim zdaniem firma jest w porządku. Jak ktoś chce, to na pewno znajdzie coś dla siebie. Można podpisać umowę zlecenia lub o pracę. Wynagrodzenie jest zawsze w terminie. Jest opieka medyczna, karta sportowa. Ja jestem zadowolona.

Maja dla pracownikowpakit z internista i pediatra. Wiem bo korzystam. Kierownicy maja nawet stomatologa bezpłatnego. W Enel med wszystko bez kolejki załatwiam

Igor

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera i zarobki? Mam zamiar aplikować.

Szef

Witam ja niestety tez mam negatywne doświadczenie związane z Eurest . Mianowicie będąc na zwolnieniu lekarskim , na OlX znalazłem ze firma szuka nowa osobę na moje stanowisko , nie na zastępstwo tylko chcą wymienić . Trochę nie profesjonalne zachowanie jak na światowa firmę .

Zofia
@Szef

Jak siedzisz na zwolnieniu lekarskim to jak firma ma pracować dalej. W ogłoszeniu napisali, że potrzebują pracownika na stałe? Wątpię. Widziałam ich ogłoszenia.

Terenia

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki? Jaka umowa jest podpisywana?

Gośka

Firma jak firma. Ciągną ile wlezie od pracowników. Mieli przez pewien czas zajebistego regionalnego na Śląsk i Małopolskie który dbał o wszystko ale go zajechali bo dali mu ponad 30 restauracji do zarządzania i koleś poległ . P.S Bardzo fajny facet. !!! Więcej takich ludzi a firma byłaby najlepsza na rynku

Mira

Dziwne są te wpisy. Firma jest dobrym pracodawcą a pracownicy mają wykonywać swoją pracę tak jak tego oczekuje pracodawca!

Nie polecam pracy w tej firmie.Wymagania z kosmosu.Złe traktowanie pracowników .Lepiej poszukajcie czegos innego.Kierownik strasznie nie miły.Dumny jak paw. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Lepiej traktować swoich współpracowników.

MK

Nie polecam poniżenie pracowników zarobki na najniższej krajowej (usunięte przez administratora).

Dariusz
@MK

Rozumiem Twoje rozczarowanie, ale podpisując umowę, chyba decydowałeś się na konkretne wynagrodzenie. Czy po jakimś czasie jest możliwość negocjacji pensji i podwyżkę? Pracodawca oferuje dodatki do wynagrodzenia takie jak premie lub pakiet socjalny? Takie bonusy do pensji często rekompensują postawę wynagrodzenia. Firma szuka pracowników na stanowiska: asystent kierownika restauracji, szef kuchni, koordynator sieci restauracji, dietetyk, technolog i inne. Praca w różnych lokalizacjach.

Lidia342

Jest fatalnie. Dostajesz umowę zlecenie po trzech miesiącach, co już po trzech miesiącach powinna być umowa o pracę a dostajesz umowę zlecenie.

Grzegorz

Zastanawiam się dlaczego nikt nie pisze? Jest tak dobrze?

Zostaw merytoryczną opinię o Compass Group Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Compass Group Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Compass Group Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compass Group Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Compass Group Poland