Opinie o LCloud Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LCloud Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w LCloud Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LCloud Sp. z o.o. w Warszawa

Czy LCloud Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

LCLOUD Sp. z o.o.

Tak, zapewniamy kartę multisport, jak również wiele innych benefitów. Zapraszam na naszą stronę - https://lcloud.pl/kariera/, oraz do pobrania przewodnika rekrytacyjnego, który znajduje się na podstronie Kariera

Czy w firmie LCloud Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

LCloud Sp. z o.o

Dzień Dobry, dziękujemy za zainteresowanie spółką LCloud. Oferujemy naszym pracownikom dostęp do platform szkoleniowych gdzie dostępne są adekwatne i tematyczne szkolenia oraz kursy. Nasi pracownicy mają do nich ciągły dostęp zatem przystępują do szkoleń wedle zapotrzebowań oraz z chęci zgłębiania wiedzy i umiejętności. Posiadamy także wypracowany system wewnętrznego dzielenia się wiedzą pomiędzy doświadczonymi inżynierami a osobami, które są mniej doświadczone w pracy z AWS oraz ułożony system mentoringu.

Maciek

Dlaczego proces rekrutacji to kpina ? Co się stało?

Jurek
@Maciek

bo jest to prowadzenie rekrutacji i testów a nie ma zatrudnienia

Doświadczony

nie polecam. Firma i jej oddziały jest niepoważna, a proces rekrutacji to jakaś kpina. Sto razy bym się zastanowił przez przyjęciem jakiejkolwiek propozycji współpracy od tej firmy.

Orm

Czemu tak piszesz?

someone
@Doświadczony

Halo, może ktoś się podzieli rzetelnymi informacjami

@Doświadczony

Dziękujemy za komentarz. Czy zechce Pan podać więcej szczegółów – co konkretnie w naszym procesie rekrutacji wpłynęło na Pana negatywną opinię? Stale doskonalimy nasze procesy a Pana wskazówki i konkretne przykłady, mogą być nam pomocne. Z góry dziękujemy.

Jurek
@Doświadczony

Dziewczyna dzwoni we wtorek, nie mogłem odebrać, wysłała smsa. Dzień później telefon wyłączony, to dzwonię na stacjonarny. Wypytuje mnie, proponuje o wiele za małą kasę za rolę, po czym na koniec rozmowy mówi mi że rekrutacja jest wieloetapowa więc mówię, że proces jest zbyt skomplikowany żebym brał w nim udział i rozłączam się. To jakaś firma-duch, która pewnie ma tymczasowo jakąś kasę zrobić nie do końca legalnie. Niby siedziba w Złotych Tarasach ale dziewczyna do obsługi całego biura jest tylko jedna. Podejrzane...

Proton

aplikowałem do nich na chyba DevOpsa na początku roku, wszystko fajnie OK, ale dostałem od nich zadania i nie dałem raczej rady bo dostałem potem tylko maila z podziękowaniami za udział w ich rekrutacji. Ale ogólnie OK, zadania mieli dość trudne - jeśli będzie jeszcze jakaś ciekawa oferta to pewnie znów podeślę cv.

Chmurzasty

Ja akurat byłem zadowolony z rozmowy z rekruterem. Pani podała mi dość wyczerpujące informacje odnośnie dalszych etapów jakie będę musiał przejść by dostać się do nich do pracy.

gość2020

Aplikowałem do tej firmy, Dzwoni Pani i pyta czy możemy chwilę porozmawaić, mówię, że teraz nie mogę i proszę o kontakt jutro w godzinach 12-14 Następny dzień mija godzina 16, a Pani dzwoni, więc znowu mówię, że miała zadzwonić między 12 a 14, teraz nie mam casu, proszę o kontakt jutro w tych samych godzianch 12-14 Brak telefonu,z ich strony na następny dzień Po tygodniu znowu dzwoni Pani....już nie odebrałem Stwierdzam, że skoro tak trudno u nich zmieścić się na dzień dobry w umówionym terminie na wstępną ,jak to ujęli 5 minutową rozmowę, to dobrze nie wróży to na przyszłość Brak szacunku do drugiej osoby na dzień dobry= skreślenie u mnie

@gość2020

Przykro nam, iż nie oddzwoniliśmy do Pana w uzgodnionym terminie – rozumiemy, że mógł Pan zaplanować czas wolny i czekać na telefon od nas – przepraszamy. Czasem, niektóre rozmowy rekrutacyjne przedłużają się, co uniemożliwia nam kontakt z pozostałymi kandydatami w uzgodnionym terminie. Co oczywiście nie jest usprawiedliwieniem a raczej wyjaśnieniem.

Anakonda

Dostałem zadanie do zrobienia. Przy wykonaniu zadania zauważylem, że są problemy z konfiguracją instancji. Przypuszczam poblokowane porty po stronie AWS. Zgłosiłem im problem, że nie mogę wykonać zadania. Nawet nie odpisali. Zadania było banalne. NIE POLECAM. Ofery chyba tylko po to, zeby sie reklamowac tanim kosztem. I got a job to do. When completing the task, I noticed that there are problems with the configuration of the instance. I suppose the ports are blocked on the AWS side. I reported them a problem that I couldn't perform works. They didn't even write back. The tasks were trivial. I DO NOT RECOMMEND. Offers probably only to advertise themselves at a low cost.

@Anakonda

Dziękujemy za komentarz. Stale staramy się poprawiać jakość naszych procesów i wszelkie uwagi traktujemy z należytą uwagą. Jesteśmy jednak do dyspozycji kandydatów w z góry określonych i uzgodnionych z kandydatem terminach i godzinach. Nasz dział rekrutacji odpowiada na wiadomości mailowe w godzinach biznesowych. Natomiast na wiadomości, które otrzymujemy poza godzinami biznesowymi – np. w nocy - odpowiadamy w dniu następnym, gdy zaczynamy pracę operacyjną, tak szybko jak tylko jest to możliwe. Wyjaśniamy również, że proces zdalnego assesmentu, zakłada weryfikację kompetencji merytorycznych i z zadaniami i pytaniami kandydat powinien poradzić sobie, bez naszych dodatkowych podpowiedzi czy wyjaśnień.

Cezary

A ja mam wrażenie, że ktoś inspiruje do takich wpisów żeby przedstawić firmę w złym świetle

Emilia

@Doświadczony Dlaczego uważasz, że proces rekrutacji to kpina? Czy uważasz, że zostałeś niesprawiedliwie oceniony? Opisz dokładniej przebieg rozmowy kwalifikacyjnej. Wspomniałeś także o oddziałach firmy LCloud. Czy miałeś okazję tam pracować czy również starałeś się o przyjęcie do pracy? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Czy długo czekałeś na odpowiedź zwrotną od rekrutera?

Zostaw merytoryczną opinię o LCloud Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LCloud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LCloud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LCloud Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LCloud Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LCloud Sp. z o.o.