LCloud Sp. z o.o.

Opinie o LCloud Sp. z o.o.

Emilia

@Doświadczony Dlaczego uważasz, że proces rekrutacji to kpina? Czy uważasz, że zostałeś niesprawiedliwie oceniony? Opisz dokładniej przebieg rozmowy kwalifikacyjnej. Wspomniałeś także o oddziałach firmy LCloud. Czy miałeś okazję tam pracować czy również starałeś się o przyjęcie do pracy? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Czy długo czekałeś na odpowiedź zwrotną od rekrutera?

Doświadczony

nie polecam. Firma i jej oddziały jest niepoważna, a proces rekrutacji to jakaś kpina. Sto razy bym się zastanowił przez przyjęciem jakiejkolwiek propozycji współpracy od tej firmy.

Orm
@Doświadczony 05.11.2017 22:59

Czemu tak piszesz?

Zostaw opinię o LCloud Sp. z o.o. - Dolnośląskie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LCloud Sp. z o.o.