Opinie o LCloud Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LCloud Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w LCloud Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LCloud Sp. z o.o. w Warszawa

K.

Po wysłaniu zadań, których wykonanie zajęło 5 godzin brak jakiegokolwiek feedbacku mimo, że minęło już 1,5 miesiąca.

Masz zastrzeżenia do stylu wypowiedzi firmy, czy również do procesu rekrutacji, w której brałeś udział? Daj znać, czy również przydzielono Ci zadanie rekrutacyjne i jeśli chcesz - napisz, czego dotyczyło oraz, czy otrzymałeś ten feedback?

Czy w LCloud Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy IT Manager umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 12 października na Pracuj.pl.

@LCLOUD Sp. z o.o.

Tak ale sprzęt służbowy który oferowano pracownikowi z kilku letnim stażem to szrot jakich mało. Wszystko mocno budżetowe, wiem że tak jest do tej pory. W moim przypadku laptopa oddałem bo nie dało się tam nawet kilku prostych zakładek w przeglądarce otworzyć, finalnie korzystałem z prywatnego sprzętu. telefon to tak samo najtańszy możliwy szrot - tak było za moich czasów. ogólnie pracodawcy nie polecam pod tym ani żadnym innym względem. Dobra jest jedynie dla ludzi chcących zacząć w IT bez jakiegokolwiek doswiadczenia którzy lubią zdobyć jakikolwiek staż za marne pieniądze aby później szybko zmienić pracę.

K.

Wiesiu
@K.

Próbowałeś również telefonicznie skontaktować się z osobą, z którą miałeś styczność? Czego te zadania dotyczyły, że tyle czasu zajęły i w związku, z jakim stanowiskiem było to zadanie powiązane?

@K.

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie rekrutacją oraz serdecznie dziękujemy za udział w procesie. Skoro nie dotarła jeszcze do Pana informacja zwrotna, najprawdopodobniej wciąż rekrutujemy na wybrane stanowisko. Po zakończeniu rekrutacji wysyłamy informację o wynikach do każdego kandydata. Zatem uprzejmie prosimy o jeszcze chwilkę cierpliwości, gdyż z uwagi na sporą liczbę aplikacji proces zarówno rekrutacji jak i wysyłki feedbacku może się nieco wydłużyć. Pomimo to, zawsze staramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe. Zawsze odpowiadamy również na pytania kandydatów po bezpośrednim kontakcie z rekruterem. Nasi rekruterzy są do dyspozycji zarówno mailowo , jak i telefonicznie. Zachęcamy do kontaktu.

Czarna
@LCLOUD Sp. z o.o.

A mogę wiedzieć z ilu etapów składa się standardowo proces rekrutacji? Często zdarza się, że trwa on powyżej miesiąca tak jak w tym przypadku?

@Czarna

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie rekrutacją u nas. W większości rekrutacji na stanowiska techniczne przewidujemy trzy etapy; zadanie techniczne oraz dwie ok. półgodzinne wideo rozmowy. Poprzedza je wypełnienie krótkiej ankiety rekrutacyjnej oraz wstępny wywiad telefoniczny z wybranymi kandydatami. Czasem oczywiście, może się zdarzyć że proces się nieco wydłuży, ale mimo to staramy się, żeby przebiegał sprawnie i bez niepotrzebnych opóźnień

LCLOUD Sp. z o.o.

Witamy serdecznie oraz dziękujemy za zainteresowanie rekrutacją w naszej firmie. Odpowiadając na zadane pytanie, uprzejmie informujemy, że pracujemy w 100% zdalnie, a czas pracy dostosowany jest do preferencji pracownika, stanowiska, wymiaru czasu pracy, jak również do projektu w którym pracuje dana osoba. Nasze standardowe godziny godziny pracy mieszczą się w przedziale między 8:00 a 20:00. Serdecznie zapraszamy do zakładki 'kariera' na naszej stronie https://lcloud.pl/kariera/ po więcej informacji na temat jak pracujemy oraz informacji o aktualnych rekrutacjach, jak również do zapoznania się z naszym przewodnikiem rekrutacyjnym https://lcloud.pl/wp-content/uploads/Przewodnik_rekrutacyjny_LCloud_2019.pdf. Serdecznie zapraszamy do procesu rekrutacji.

@LCLOUD Sp. z o.o.

Ok, a można wiedzieć, jaki sprzęt firma udostępnia do pracy z domu? Poza elektroniką są np. biurko, fotel itd.?

LCLOUD Sp. z o.o.

Dzień dobry, Naszym pracownikom oferujemy sprzęt służbowy niezbędny do wykonywania pracy zdalnej; laptop oraz służbowy telefon komórkowy. Ponadto, osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę, mają prawo do ryczałtu związanego z wykorzystaniem mediów na potrzeby pracy zdalnej.

Były pracownik Nowy wpis

Julita Nowy wpis

Witam, czy jakaś osoba tutaj ma doświadczenie w pracy na takim stanowisku Lead Generation Specialist? Chciałabym dokładnie wiedzieć, na jakich narzędziach się pracuje, jakie programy, bo mało konkretów jest w tym ogłoszeniu. I jak wygląda ta obiecana praca zdalna, od samego początku można już pracować w pełni z domu?

Sprawdziła się komuś ta praca jako Specjalista ds. rozliczeń, księgowości i kadr? Zainteresowała mnie, bo już dawno się rozglądam za czymś zdalnym, zwłaszcza, że nawet nie jestem z województwa. A tu piszą, że można z całej Polski. A wcześniej jakieś szkolenie jest w siedzibie, trzeba dojeżdżać?

LCLOUD Sp. z o.o. Nowy wpis

Dzień dobry, dziekujemy za zainteresowanie ofertą, ale nie jest ona już aktualna i nie widnieje na żadnym z portali rekrutacyjnych.

Wiktoria

Witam, widziałam parę zapytań o stanowisko juniorskie. Nie znając aktualnych widełek spytam wprost o ich wysokość. Czy istnieje możliwość by osoba bez doświadczenia komercyjnego na tym stanowisku zarabiała min 10 tys na rękę? Jeśli tak to na jakich warunkach? planuje się przebranżowić

@Wiktoria

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie rekrutacją w LCloud Sp z o.o. Uprzejmie informujemy, że wysokość oferowanego wynagrodzenia zależna jest od kilku istotnych czynników, m.in. od doświadczenia, umiejętności, posiadanych certyfikatów kompetencyjnych czy zakresu odpowiedzialności w projekcie, do którego rekrutujemy. Z racji tego jest trudność określenia widełek w proponowanym wynagrodzeniu, gdyż ustalane jest ono indywidualne i z tego też powodu w większości naszych ogłoszeń brak jest widełek, Zapraszamy na naszą stronę www.lcloud.pl/kariera po więcej informacji na temat aktualnie otwartych rekrutacji oraz do aplikowania do zespołu LCLoud.

Dawny pracownik

Kiedyś pracowałem w tej firmie. To co mnie zniechęcało i sprawiło, że odszedłem to: Poczucie inwigilacji przez program zainstalowany na komputerze. Program, który nawet jak wchodziłem na yt pytał się mnie czy aby na pewno pracuje. Dodatkowo trzaskał screeny a jak odszedłem od kompa to zatrzymywał mi się czas pracy Czas pracy wyliczony przez managera z opcja przedłużania. Niestety ale taka opcja nie jest komfortowa. W połączeniu z powyższymi zupełnie nie jest fajnie. Byłem na b2b remote. Proces rekrutacji też chyba trwal z 4 tyg i składał się z 4 czy 5 etapów. Przyznam, że nie wspominam dobrze tej firmy.

@Dawny pracownik

Dużo tych etapów rekrutacji, trzeba przyznać. A co na nich było? Kazdy wyglądał inaczej czy była jakaś powtarzalność? Dawali zadania do zrobienia itp?

white_hat

pytanie nie do mnie, ale u mnie były 3 etapy: 1) zadania na przygotowanym przez nich serwerze typu postawienie jakiejś aplikacji czy napisanie skryptu 2) rozmowa z managerem 3) rozmowa z CEO połączona z testem wiedzy o linuksie Generalnie zgadzam się, strasznie przeciągnięty proces rekrutacji i sami nie wiedzieli chyba kogo chcą. Ostatecznie zrezygnowałem z rekrutacji z powodu innej oferty

LCLOUD Sp. z o.o.

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie rekrutacją u nas. W większości rekrutacji na stanowiska techniczne przewidujemy trzy etapy; zadanie techniczne oraz dwie ok. półgodzinne wideo rozmowy. Poprzedza je wypełnienie krótkiej ankiety rekrutacyjnej oraz wstępny wywiad telefoniczny z wybranymi kandydatami. Czasem oczywiście, może się zdarzyć że proces się nieco wydłużyć, ale mimo to staramy się, żeby przebiegał sprawnie i bez niepotrzebnych opóźnień

LCloud Sp. z o.o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. rozliczeń. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Ula

Zainteresowało mnie, to że obecnie firma szuka nowej osoby jako Junior Cloud Support & IT Specialist. Sami napisali, że oferują tam dodatkowy system motywacyjny. Na czym to polega? Co się dostaje w tym systemie motywacji?

@Ula

Dziękujemy za zainteresowanie rekrutacją u nas. Naszym pracownikom oferujemy bogaty i różnorodny system motywacyjny, składający się z kilku elementów, m.in premii kwartalnych czy usystematyzowana struktura podwyżek. Poza pensją podstawową pracownicy mają dodatkowy spisany, system motywacyjny – wspomnianą powyżej premię kwartalną. Kwestie podwyżek regulują umowy o podnoszeniu kwalifikacji i rozwoju zawodowym. Każdy posiada transparentne i klarowne parametry, zawarte i opisane szczegółowo w umowie, które nominują do wyższego wynagrodzenia. Dodatkowo przy samodzielnej, odpowiedzialnej pracy w projektach mamy opracowany program, w którym inżynierowie partycypują w przychodach osiąganych przez spółkę od danego klienta.

M.

Aplikowałem na stanowisko Młodszego Inżyniera Cloud, szybko kontakt z strony HR i ustalenie terminu zadania do wykonania (czas ok. 4 godziny na wykonanie po zalogowniu do serwera). W ustalonym dniu otrzymałem informację o gotowości (którą potwierdziłem), a następnie mail z zadaniami. Zadania dosyć obszerne wykonanie ich zajęło mi ok 4 godzin i tutaj kontakt się urwał... brak jakiejkolwiek odpowiedzi czy feedbacku z strony firmy. Uważam, że stawia to firmę w bardzo złym świetle i może mówić co nieco o podejściu do pracownika.

@M.

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie oraz udział w rekrutacji u nas. Najprawdopodobniej proces rekrutacji na wybrane przez Pana stanowisko wciąż trwa. W związku z tym prosimy o jeszcze chwilkę cierpliwości. Jeśli nie otrzymał Pan odpowiedzi, na pewno po zakończeniu rekrutacji wyślemy informację o wynikach do każdego kandydata. Aby mieć dodatkową pewność, że tak się stanie, korzystamy nawet z narzędzi wspomagających proces zarządzania rekrutacją. Trzymamy kciuki za powodzenie w rekrutacji :)

Ryszard

Na stronie firmy jest sporo otwartych rekrutacji ale nie ma podanych wymagań, jakie są stawiane kandydatom. Czy wymagane jest doświadczenie i co trzeba już umieć, by zostać zatrudnionym, jako Hosting Cloud Administrator? Chętnie też dowiem się, jak w praktyce odbywa się dzielenie wiedzą w firmie i jakie są na początku zarobki?

@Ryszard

Dzień dobry,  dziękujemy za zainteresowanie rekrutacją w LCloud.   Nieustannie się rozwijamy, dlatego wciąż poszukujemy nowych talentów.  Rekrutujemy zarówno Juniorów jak i bardziej doświadczone osoby. Mamy bardzo wartościowy proces onboardingu oraz rozwoju talentów, dzięki którym nasi inżynierowie sprawnie zdobywają kolejne poziomy wtajemniczenia i certyfikacji w chmurze. Serdecznie zachęcamy do przejrzenia wymagań na dwa stanowiska na które obecnie rekrutujemy - System Cloud Administrator oraz DevOps Engineer, szczegółowo opisane na podstronie 'kariera' - https://lcloud.pl/kariera/ oraz pobranie przewodnika rekrutacyjnego -  https://lcloud.pl/wp-content/uploads/Przewodnik_rekrutacyjny_LCloud_2019.pdf. Zachęcamy również do wysłuchania podcastu 'jak zostac DevOpsem' dostępny pod linkiem https://porozmawiajmyoit.pl/poit-121-jak-zostac-i-rozwijac-sie-jako-devops/ Pozdrawiamy LCloud Team

Czy firma LCloud Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

LCLOUD Sp. z o.o.

Dziękujemy za zainteresowanie oraz wyjaśniamy, że nasza firma oferuje szeroki zakres wsparcia w obszarze szkoleń nowych oraz obecnych pracowników, jak również możliwość zdobycia certyfikatów AWS, w całości finansowanych przez LCloud. Posiadamy także wypracowany system wewnętrznego dzielenia się wiedzą pomiędzy doświadczonymi inżynierami a osobami, które są mniej doświadczone w pracy z AWS oraz ułożony system mentoringu Mniej doświadczonym osobom, które chcą się rozwijać, dajemy możliwość: technicznego onboardingu na początku pracy, ciągłego swobodnego transferu wiedzy od bardzo doświadczonych inżynierów pracujących z AWS, udziału w tygodniowymi telekonferencjami, na których można się wymienić wiedzą i doświadczeniem, dostępu do dedykowanego wiedzowego kanału Slack, udziału w webinariach, poszerzania wiedzy w trakcie czasu pracy a co nieocenione - możliwość praktycznego zastosowania i trenowania umiejętności w ambitnych projektach, pod okiem architektów, którzy zawsze pomogą i służą radą.

Wanda
@LCLOUD Sp. z o.o.

I to wszystko dla początkujących na jakiejś specjalnej umowie szkoleniowej czy zwykłej, np. UoP?

@Wanda

Dzień dobry, jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o formę zatrudnienia, a nowym pracownikom oferujemy różne formy współpracy - również umowę o pracę. Wraz z umową o pracę, podpisujemy umowę o podnoszenie kwalifikacji zawodowych, która stanowi o gwarancji podwyżek po zdaniu certyfikatów, przy pełnym wsparciu ze strony doświadczonych inżynierów posiadających już certyfikaty AWS.

Krystyna

Tak w sumie skoro dają benefity i awans za to, że się kształcisz i zwiększasz swoje kwalifikacje to co w tym złego, że obligujesz się być lojalnym przez kolejny rok? W następnym też można się doszkalać?

LCLOUD Sp. z o.o.

Dzień dobry, każdy komentarz jest dla nas cenny i podchodzimy do niego z niezwykłą uważnością, analizując i wyciągając wnioski, co jeszcze możemy zrobić, by działać przyjaźniej, efektywniej i z satysfakcją dla wszystkich biorących udział w prowadzonych przez nas projektach. Również za ten komentarz dziękujemy i przekazujemy parę zdań wyjaśnienia;  dajemy pracownikom dużo swobody organizacyjnej w zakresie pracy zdalnej. Aby móc zaraportować prace wykonane na podstawie zawartych z klientami kontraktów, stosujemy narzędzia, które dostarczają jedynie danych do rozliczeń. Pracownicy mają do wyboru dwa modele pracy – z narzędziem do trackowania i rozliczania czasu pracy i z minimalną funkcjonalnością narzędzia do trackownia (z większą odpowiedzialnością projektową).  Wdrożony system niweluje konieczność ręcznego raportowania, który był powszechną uciążliwością a z drugiej strony daje gwarancję argumentacji przy ewentualnych reklamacjach klientów, co do czasu pracy. Umowy lojalnościowe są zawarte na zasadach partnerskich i symetrycznych a wymagany „okres lojalności” tylko w niewielkiej części pokrywa inwestycje w rozwój talentów. Mniej doświadczonym osobom, które chcą się rozwijać, dajemy możliwość: technicznego onboardingu na początku pracy, ciągłego swobodnego transferu wiedzy od  bardzo doświadczonych inżynierów pracujących z AWS, udziału w tygodniowymi telekonferencjami, na których można się wymienić wiedzą i doświadczeniem, dostępu do dedykowanego wiedzowego kanału Slack, udziału w webinariach, poszerzania wiedzy w trakcie czasu pracy a co nieocenione -  możliwość praktycznego zastosowania i trenowania umiejętności w ambitnych projektach, pod okiem architektów, którzy zawsze pomogą i służą radą. Fluktuacja w zespole jest na minimalnym, znacznie niższym niż w branży, poziomie – w tym roku odeszły od nas 2 osoby. Mamy bardzo „płaską” strukturę organizacyjną.  Praca w projektach wymaga jednak współpracy z zespołem, stąd – tak, poza bezpośrednim przełożonym współpracuje się jeszcze z project managerem. Raportowanie jest jednak skupione w jednym miejscu i u jednej osoby.  Przykro nam słyszeć negatywne słowa o integracji, bo mimo że jesteśmy firmą, która od zawsze pracuje w strukturze rozproszonej i zdalnej, to bardzo staramy się mieć ze sobą jak najwięcej kontaktu. Owszem wyjazdowe spotkania integracyjne odbywają się 2 razy do roku (w czasie Covidu raz), co dotychczas wystarczyło, bo też częstsze przyjazdy dla osób z całej Polski i nie tylko są dla zespołu wyzwaniem organizacyjnym. Ale ponadto co drugi  miesiąc mamy dodatkowe spotkania on line; albo wspólny wieczór, albo wspólny lunch, finansowane przez firmę. Osoby, które chcą mieć więcej kontaktu osobistego, mogą pracować lokalnie w naszych dwóch biurach w Warszawie. Wsłuchujemy się w potrzeby naszego teamu i jeśli tylko będzie potrzeba częstszych spotkań, na pewno się takie odbędą. Osobiście widzieliśmy się na przełomie czerwca i lipca a już mamy kolejny wyjazd integracyjny zaplanowany na wrzesień. Choć praca zdalna to brak możliwości wspólnego  picia porannej kawy, w firmowej kuchni, nad czym ubolewamy, to rekompensuje nam jednak chociażby nie tracenie czasu na dojazd i powrót z pracy.   Kwestie podwyżek regulują umowy o podnoszeniu kwalifikacji i rozwoju zawodowym. Każdy posiada transparentne i klarowne parametry, w dodatku zagwarantowane na piśmie, które nominują do wyższego wynagrodzenia. Nasi „rekordziści”, osoby kładące nacisk na rozwój kompetencji. otrzymali nawet kilka podwyżek rocznie. Dodatkowo przy samodzielnej, odpowiedzialnej pracy w projektach mamy opracowany program, w którym inżynierowie partycypują w przychodach osiąganych prze z spółkę od danego klienta.  Poza pensją podstawową pracownicy mają dodatkowy system motywacyjny – premię kwartalną. Jeszcze raz dziękujemy za opinię i nad obszarami, w których zidentyfikowano elementy do poprawy, na pewno popracujemy.

Wanda
@LCLOUD Sp. z o.o.

Czy aktualnie macie jakieś oferty pracy zdalnej? I chciałabym wiedzieć, czy jakoś się różni wynagrodzeniem od tej stacjonarnej.

@Wanda

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie rekrutacją w firmie LCloud Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, stale poszukujemy nowych talentów :) zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi kariery u nas - https://lcloud.pl/kariera/, gdzie również znajdują się informacje o naszych bieżących rekrutacjach. Wszystkie oferty są dostępne w opcji pracy zdalnej, wynagrodzenie nie różni się ze względu na to czy praca zdalna czy onsite. Pozdrawiamy LCloud Team

Gosc

Po dwóch etapach technicznych zero odzewu.

Edward
@Gosc

Masz na myśli rozmowę rekrutacyjną? Powiesz jakie były te etapy techniczne? Musiałeś się wykazać wiedzą w praktyce?

@Gosc

Serdecznie prosimy o cierpliwość. Najprawdopodobniej proces rekrutacji nadal trwa. Z naszej strony dbamy o to, aby każdy z kandydatów otrzymał od nas informację zwrotną. Aby mieć dodatkową pewność, że tak się stanie, korzystamy nawet z narzędzi wspomagających proces zarządzania rekrutacją i na pewno gdy tylko proces na wybrane stanowisko się zakończy, stosowna informacja zostanie przez nas przekazana. Trzymamy kciuki za powodzenie w rekrutacji :)

@LCLOUD Sp. z o.o.

Co to za narzędzia wspomagające proces zarządzania rekrutacją?

Czy w LCloud Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

LCLOUD Sp. z o.o.

Staramy się aby warunki pracy czy współpracy, również tej na okres próbny, były wynikiem korzystnego porozumienia pomiędzy kandydatem a Spółką i aby adresowały oczekiwania i potrzeby obu stron. Dopuszczamy różne modele pracy i współpracy. Jesteśmy w tym obszarze elastyczni i staramy się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających kandydatów. Zapraszamy do aplikowania :)

Czy istnieje możliwość rozwoju w LCloud Sp. z o.o.?

LCLOUD Sp. z o.o.

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie ofertą LCloud Sp. z o.o. Oczywiście, oferujemy możliwość rozwoju oraz jasną ścieżkę kariery. W naszym zespole dbamy, aby każdy z nas był najlepszy w tym co robi. Dlatego ważne są dla nas jasno postawione cele, ich wysoki poziom realizacji i rozwój kariery zawodowej. Aktywnie wspieramy naszych współpracowników w zdobywaniu kolejnych certyfikatów, a co za tym idzie, możliwość awansu na wyższe stanowiska. Opracowaliśmy unikalny system mentoringu wewnątrz organizacji. Gdy tylko pojawi się chęć rozwoju w kierunku AWS, przydzielony mentor z certyfikatem Professional (również trenerskim) aktywnie wspiera na drodze do wymarzonych certyfikatów pod swoimi “technologicznymi skrzydłami”. Nasi współpracownicy zyskują również niepowtarzalną możliwość wzięcia udziału w projektach R&D oraz uczestniczyć w ciekawych technologicznie projektach, co umożliwia im realny wpływ na technologiczny kierunek rozwoju firmy. Serdecznie zapraszamy do zakładki 'kariera' na naszej stronie https://lcloud.pl/kariera/ po więcej informacji na temat naszej pracy oraz informacji o aktualnych rekrutacjach, jak również do zapoznania się z naszym przewodnikiem rekrutacyjnym https://lcloud.pl/wp-content/uploads/Przewodnik_rekrutacyjny_LCloud_2019.pdf.

@LCLOUD Sp. z o.o.

czy te wszystkie certyfikaty oraz projekty są darmowe? :) i odbywają się poza godzinami pracy?

@Jolanta

@Jolanto, dziękujemy za pytanie. Już spieszymy z odpowiedzią; nauka w ramach projektów odbywa się oczywiście w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. Podobnie jest ze współpracą z mentorem, konsultacjami z doświadczonymi inżynierami i wybranymi webinariami i szkoleniami. Ponadto refinansujemy koszty egzaminów certyfikujących. Oczywiście by zdobyć wymarzony certyfikat wymagane jest również osobiste zaangażowanie kandydata, ale to w każdej dziedzinie :)

@LCLOUD Sp. z o.o.

dziękuję za odpowiedź! a na czym polega to osobiste zaangażowanie kandydata? :) chodzi o naukę i zdanie jakichś egzaminów aby otrzymać dany certyfikat? :)

@Jolanta

Tak, chodzi o naukę własną a później zdanie samego certyfikatu.

Czy pracownicy LCloud Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

LCLOUD Sp. z o.o.

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie ofertą rekrutacyjną firmy LCloud Sp. z o.o. Oczywiście, nasz zespół regularnie się integruje ???? Teraz podczas pandemii - w formie spotkań online, jak również „face to face”. Ostatnio wspólnie spędzaliśmy czas na wyjazdowej integracji we wrześniu, podczas której poza wspólnym imprezowaniem mieliśmy okazję spróbować swoich możliwości w parku linowym i na strzelnicy. W każdym miesiącu organizujemy naprzemiennie wspólne lunche oraz wieczory online. Zachęcamy by zerknąć na jedną z relacji z naszych spotkań:(usunięte przez administratora) oraz na profil na FB, gdzie regularnie publikujemy fotki.

@LCLOUD Sp. z o.o.

ups...konwerter się zbuntował i zamiast emotki "uśmiech" pojawiły się znaki zapytania. Oczywiście, że zespół się integruje i absolutnie nie stoi to pod znakiem zapytania, a relacje z integracji są dostępne na YT :-)

marika

W trakcie rekrutacji przesylaja link do ankiety zatrudnieniowej. nie klikajcie na ten link!

@marika

Dzień dobry, odpowiadając na zastrzeżenie, pragniemy wyjaśnić, że Kandydatom nie przesyłamy linka do ankiety zatrudnieniowej a do ankiety rekrutacyjnej. Link pochodzi z naszego narzędzia rekrutacyjnego. Narzędzie jest całkowicie bezpieczne, oraz odpowiednio zabezpieczone. Ankieta rekrutacyjna jest jednym z elementów procesu, zmierzającego do lepszego poznania celów i potrzeb kandydata oraz jego własnej oceny kompetencji. Dokładamy starań aby proces rekrutacji dał możliwość poznania mocnych stron kandydata oraz nas, jako organizacji. Udział w rekrutacji jest oczywiście całkowicie dobrowolny a kandydat może z niego zrezygnować na każdym jego etapie. Zachęcamy do aplikowania do zespołu LCLoud. Z pozdrowieniami, LCloud Team

prosze rozszerzyc oferte

w kilka osob sprawdzilismy te firme w procesie rekrutacyjnym bo szukamy firmy ktora wykona pewne uslugi. kapital zakladowy to 50 tys zlotych. Merytorycznie wiedza na poziomie przecietnym z lekkimi brakami w niektorych dzialach. W zakresie AWS na 3 w skali 1 do 5. Inne chmury zero. Firma mala. Chca wygladac na wiekszych. Probuja robic ruch wokol swojego biznesu np poprzez sterowane dyskusje tu na forum (wyglada to troche komicznie- po co to???). Chca zaistniec na portalach z praca, ogolnoopolski job board.# wystawilismy ocene dostateczna z mozliwoscia podwyzszenia na dobra pod warunkiem rozszerzenia oferty o azure i google. za mala wszechstronnosc w tym zakresie niestety nie daje klientowi pelnego obrazu mozliwosci. Do nauki! kierownictwo rowniez.

Jakie są mocne strony pracodawcy LCloud Sp. z o.o.?

LCLOUD Sp. z o.o.

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracowniczą w Lcloud. Kandydaci, decydując się na współpracę z nami, mogą skorzystać z licznych dostępnych benefitów, takich jak : - Każda zatrudniona osoba trafia pod opiekę mentora oraz uczestniczy w efektywnym programie onboardingu. - W naszym zespole pracują eksperci od chmury, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. - Oferujemy stała możliwość pracy z dowolnego miejsca. Jesteśmy również otwarci na elastyczne określenie godzin pracy, w ramach naszego dnia biznesowego - Pracownicy otrzymują możliwość dostępu do dodatkowych benefitów pozapłacowych , w tym prywatnego ubezpieczenie czy karty multisport - gwarantujemy wyprawę na konferencję re: Invent AWS do Las Vegas - po zdobyciu certyfikatu AWS Professional - Będąc członkiem naszego teamu pracownicy zyskują dostęp do przydatnych platform szkoleniowych. Każdy z nas stawiał kiedyś swoje pierwsze kroki z AWS-em. Dlatego chętnie pomagamy w przygotowaniach do certyfikacji, oferujemy również wsparcie mentora z certyfikatem Professional (również trenerskim), który cierpliwie i z zaangażowaniem wspomaga w drodze do wymarzonych certyfikatów. Wszystkie dostępne ekstrasy opisaliśmy szczegółowo w przewodniku rekrutacyjnym, do którego pobrania zachęcamy pod linkiem: https://lcloud.pl/kariera/ Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!

Jarosław

Witam. Fajnie, że trafiłem do tego wątku, ponieważ mam nadzieję, że za jego pośrednictwem uda mi się ustalić, czy firma LCloud zatrudnia również osoby bez doświadczenia zawodowego? Nie mogłem znaleźć informacji na ten temat w sieci ale wierzę, że dzięki tej stronie uda mi się to ustalić.

Zenon

1. Co @Jarosław było zawarte w "lojalkach"? Co masz na myśli? 2. Jak wygląda kwestia dyżurów (praca w nocy i weekendy)? Jak za to się rozliczają z pracownikiem? Płacą za gotowość + stawkę za nadgodziny, czy w inny sposób się rozliczają? 3. Pisząc o konieczności dużej ilości czasu na naukę po godzinach wynika to z konieczności rozwoju w zakresie usług AWS? 4. Idzie się wyrobić w 8h z zadeklarowaną pracą, czy raczej ciężko?

Drogi Zenonie
@Zenon

Najlepiej umów się na rozmowę i zapytaj o warunki oraz poproś o umowę, to będziesz wiedział :) Firma ma bardzo mocny team techniczny (1 miejsce w Clutch oraz AWS DevOps Competency się znikąd nie bierze)

Zostaw merytoryczną opinię o LCloud Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LCloud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LCloud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LCloud Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LCloud Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LCloud Sp. z o.o.