Opinie o maczfit.pl - Maczfit Foods sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Maczfit Foods Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Maczfit Foods Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maczfit Foods Sp. z o.o. w Warszawa

Mark

Będę pisał ten komentarz we wszystkich możliwych miejscach i ostrzegał innych dopóki maczfit nie umieści ponownie informacji, ile powinien ważyć każdy posiłek po przygotowaniu. (usunięte przez administratora)na gramaturach, zaniżają je, płacisz więcej dostajesz mniej. Od niedawna nie wysyłają do klientów gramatur i nie ma jak sprawdzić i reklamować. Zdecydowanie nie polecam i przestrzegam

@Kijanka

Klient jakiejś umowy lub czegokolwiek nie podpisuje przypadkiem i nie powinien o tym od początku wiedzieć? Do tego ciekawi mnie czy pracownicy też maja do tego dostęp? Są zniżki?

Bartek

Dobra firma, wiele dobrych opinii w internecie zbierają a pracownicy zadowoleni z pracy bo jest dobrze, polecam.

@Krzysiek

Po 12 godzin? To ile ich na miesiąc wychodzi? Stawkę na godzinę jaką proponują? W tym roku nadal takie problemy z temperaturą są?

Kierowca

Nie polecam firmy maczfit jako pracodawcy która obsługuję rejony kujawsko-pomorskie (Toruń,Bydgoszcz, Grudziądz, Włocławek, Inowrocław). Wyzyskuje pracowników, auta są niesprawne często padają podczas robienia swojej trasy, bałagan w zarządzaniu, nie informowanie pracowników o różnorakich zmianach. Firma ma problem z podpisaniem umów oraz z wypłatami dla już nie pracujących pracowników. Pracodawca nie szanuje twojego czasu prywatnego, ani twojego wkładu w rozwój firmy. Nie polecam kierowca tego oddziału ????. Jeśli koniecznie chcecie tam pracować moja rada jak nie dadzą wam umowy przez tydzień to nie oczekujcie że w ogóle ją dostaniecie.

Aa Nowy wpis
@Kierowca

Chyba w całej Polsce działają tak samo :)

YYYYY Nowy wpis

cześć, widziałem to stwierdzenie, że na dziale sprzedaży może być słabiej pod względem linii pracownik – przełożony, a co z opcja pracownik – pracownik? Stawiam też na atmosferę a zastanawiałem się za jaka kasę ludzie mogliby mnie teraz zarekomendować, bo bym na asystenta poszedł.

PanInspeckja Nowy wpis

Uwaga na ten (usunięte przez administratora) @maczfit na przeladunkach kładzie torby na ziemi kierowcy to zbierają do samochodów, biegają jeden obok drugiego. Wszystko jest na parkingu normalnie na asfalcie... Praca kirowcy na cateringu odbywa się po 12 godzin non stop, wyzysk totalny sprawa poleci do inspekcji pracy i sanepidu

Wstępnie myślę o zatrudnieniu jako Koordynator Customer Experience. Wspominają oczywiście w samym już opisie o tym 3-letnim stażu pracy, zastanawiam się czy w jakimś innym zakresie można to nadrobić jeśli ktoś nie spełnia w pełni tego warunki? jeśli znajomość angielskiego ma być średniozaawansowana, to czy im będzie większa tym bardziej na + dla kandydata?

Marketing Manager

Sorry. Wkręciłem Was. To ściema. Żadnej rozmowy nie było tam. Poprostu znam te dyr i chciałam jej dokopać . Oni nie szukają tam MM. Słabo mi wyszedł ten fejk. Hahaha

Dobre

Blanka

Interesuje mnie relacja kogoś z działu sprzedaży. konkretniej myślę o pracy jako asystentka. Taka oferta od wczoraj mi się pokazuje na pewnym portalu. czy jest u może już ktoś kto wcześniej starał się o te pracę i mógłby ocenić? Na ile pod względem rozwoju warto?

@Blanka

Nie polecam, przełożony działu daje dużo do myślenia. Poprzednia asystentka ostatnio nie wytrzymała i odeszła

Kacha

Ktoś napisał jeszcze na początku miesiąca takie stwierdzenie, że firma się rozrasta i potrzebuje tym samym kompetentnych ludzi, na jakich kompetencjach najbardziej im zależy? teraz jak szukają do siebie specjalisty ds. planowania produkcji to w jaki sposób sam kandydat będzie sprawdzany na rozmowie?

kandydat

Firma Maczfit poszukuje teraz do Szymanowa Analityka / Specjalisty ds. planowania produkcji. Czy ktoś może napisać, dlaczego poszukują, jak się pracuje w Szymanowie w planowaniu?

Nadgodzinowy

Firma Maczfit nie przestrzega kodeksu pracy jeżeli chodzi o przepracowanie godzin nadliczbowych.Masz umowę o pracę i na etacie trzeba przepracować 168 godzin(mniej lub więcej zależy od miesiąca), stawkę każdy ma godzinową np 34 zł brutto.Jezeli pracujesz więcej godzin w miesiącu to i tak firma za godzinę płaci ci nadal 34 zł a nie 50% lub 100% więcej i pracownik po prostu dostaje drugi przelew w postaci premii , inspekcja pracy powinna się za to zabrać.

Mark

@Mark

Ciekawe co sami pracownicy na to? interesuje mnie ewentualne odniesienie, ma ktoś jakieś? Faktycznie cos może się nie zgadzać? Jakie tu w ogóle występują procedury? To wszystko będzie już na szkoleniu?

xxx
@Mark

A o co teraz pytasz, lokalizacja i stanowisko? właśnie dla przykładu na takim portalu wiszą trzy. Dla przykładu biuro lub asystent dietetyka. Uop widzę przy każdej ofercie ale jak to jest w praktyce? I jak to z awansami będzie? Dla przykładu właśnie z tego asystenta?

Kijanka
@Mark

A to nie jest catering dietetyczny??? Płacisz za konkretną ilość kalorii a nie gram...

@Kijanka

Dietetyk

Cześć! Widzę że poszukiwany jest dietetyk. Chciałbym się zorientować jakie są zarobki na tym stanowisku? Czy możliwa jest praca w trybie hybrydowym? Nie tak dawno było ogłoszenie o pracę na stanowisku dietetyka. Czy jest duża rotacja że ponownie jest wystawione to ogłoszenie? Z góry dziękuję za odpowiedź

KJ
@Dietetyk

Firma się rozrasta i potrzebuje kompetentnych pracowników. Zachęcam do złożenia CV i ewentualnie napisania wiadomości z wszystkimi pytaniami.

ZbyszekTychy

Byłem stałym klientem. Byłem... Od trzech dni nie otrzymuję diety. Co dzień ta sama gadka. Kurier się spóźni, będzie o 9.30... i nie dojeżdża. Zero rekonpensaty. Wspaniałomyślnie mogą wydłużyć dietę o dni kiedy nie było dostawy. Nawet problem ze zwrotem kasy za kolejne dni. Dni które zostały przełożone trzeba czekać na realizację, nie zwrócę kasy. Kpina

Żabkowy

Praca w Maczfit to istny wyzysk. Podwyżka tylko raz w roku i to śmieszne pieniądze … najczęściej 5% w skali roku przy 19% inflacji … co do benefitów to opieka medyczna najsłabsza jak się da, można sobie dopłacić do lepszej, na plus MultiSport Plus za 50zł … pojawiają się objawy (usunięte przez administratora)… na wysokich stołkach siedzą ludzie bez kompetencji … którzy nic nie wiedzą o codzienności przez spotkanie na spotkaniu … zwykły pracownik robi za trzech …

@Żabkowy

Ta podwyżka to już z góry narzuca dla wszystkich pracowników w firmie? Tak w sumie możesz zdradzić, na jakim stanowisku pracujesz? W biurze może przypadkiem? Lub wiesz jak tam sytuacja wygląda? Szukają właśnie pracowników do obsługi klienta i mam zamiar wysłać cv. Niestety mam złą passę co do wybierania firm ostatnio :P Z tego co czytam tutaj to też nie dzieje się najlepiej. Dwa wakaty są do obsadzenia teraz do obsługi, to przez rotację?

Żabkowy

@HQ Nie każdy dostaje podwyżkę, bo znajdzie się jakaś wymówka, że albo za krótko pracuje albo coś … W BOK nie ma dużej rotacji tylko potrzeba pracowników ze względu na bardzo dużo pracy. Szczerze odradzam Ci

Bartek

@Bartek

Nie prawda, dużo ludzi odchodzi, i każdego kogo poznałem narzekał na to miejsce pracy i odradzał.

magazynier
@Piotr

Bartek poczytaj opinie pracowników którzy pracują i pracowali a otrzymasz odpowieddź jaka to jest dobra firma . Pracownicy także zadowoleni gdzie w zimie w magazynie spada temperatura poniżej zera . Jedyne ogrzewanie całego dużego magazynu to piecyk pod biurkiem gdzie także ogrzewają się pracownicy kuchni . Zamiast ogrzewania termos i uważasz to za rewelacyjne i komfortowe warunki pracy .

@Bartek

Dobra firma żeczywiśie jak widać po wpisach dobre opinie zbierają w internecie . Do firmy rzetelny pracpdawca naprawdę tej firmie bardzo dużo brak . Maczfit okresliłbym jako pożądny wyzyskiwacz gdzie brak dodatków za godziny nadliczbowe a miesiąc pracy wynosi 1,5 miesecznego etatu . Atmosfera też nie była najlepsza ciągłe zgrzyty i kablowanie ogólne zachowanie jak dzieci w przedszkolu . W Maczfit Polak Polakowi wilkiem nie lepsza atmosfera pomiedzy Ukraińcami gdzie stanowią większość załogi w magazynie . Ogólnie nie polecam pracy w magazynie produktów i zakładzie Maczfit . Zgadzam się w 100 % z opiniami pracowników którzy napisali swoje opinie o pracodawcy i atmosferze jaka panuje w zakładzie . Za atmosferę jaka panowała w magazynie winiłbym w całośi kierownika magazynu gdyż nie umie zjednać załogi . Kierownik nie ma swojego zdania tylko słucha bredni i pomówień .

Krzysiek
@Bartek

Bzdura. Praca po 12 godzin i więcej. Traktowanie pracownika okropne. (usunięte przez administratora). Niech nikt nawet nie myśli o pracy w tej firmie. Zupełnie innym tematem jest jakość produktów które później trafiają do klienta. Zgroza!!!!!

@Krzysiek

Czy w Maczfit Foods Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Krystyna

Jak praca w HR wygląda? pytam tak wprost, bo widzę, że jedna Pani pisała o sowich stałych aplikacjach, na które nie otrzymywała odzewu. Tak dużo kandydatów się zgłasza? Jakie są zarobki z ich obsługi, czy przysługują premie? i tak z ciekawości to kiedy na sam dział były prowadzone jakieś przyjęcia? proces rekrutacyjny jest identyczny?

Emilia

Witam, widzę, że od paru miesięcy wystawiane jest ogłoszenie na dietetyka jak i na osobe od nowych produktów. Za każdym razem aplikowałam ale nie dostałam żadnej odpowiedzi. Czy te rekrutacje są serio czy tylko po to aby badać rynek pod kątem chętnych?

kandydat na kierowcę

Około 2 tygodnie temu z z kolegą mieliśmy dzień próbny jako dostawca cateringu i od tamtego czasu tylko wiadomości z odwlekanymi terminami rozpoczęcia, nikt nie odbiera tylko wiadomości co jakiś czas typu "jutro zadzwonię, za xhwile zadzwonię, w niedzielę sie zdzwonimy"

Roman

Dzień dobry! Chciałbym podzielić się moją opinią na temat usługi dostawy MaczFit. Zamówiłem menu Comfort na 7 dni dla siebie i jedno również dla mojej żony. Przez 4 dni wszystko przyjeżdżało w nienaruszonym stanie, ale w piątek zauważyłem pod drzwiami tylko jeden pakiet z jedzeniem, zamiast dwóch. Na początku pomyślałem, że może ktoś z mieszkańców go zabrał, ale to było o 6 rano, a kurier zostawił paczki o 2:05. Skontaktowałem się z obsługą klienta, przez cały dzień karmili mnie historią, że będą się dowiadywać od firmy kurierskiej, ale wszystko, co mogli dowiedzieć się, to zdjęcie o ohydnym jakości, które kurier przysłał, na którym widać dwa opakowania z jedzeniem pod drzwiami. (Nikt mu nie przeszkadzał zrobić zdjęcie i zabrać paczkę ze sobą). Po przeczytaniu opinii zrozumiałem, że nie jestem jedyny w takiej sytuacji i niestety MaczFit nie podejmuje żadnych działań w tej sprawie i nie wydaje się, że mają zamiar zrobić cokolwiek. Zdecydowanie nie polecam tej usługi, przynajmniej na własne ryzyko, aby nie zostać bez jedzenia.

W Maczfit Foods Sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Dostawca. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Co wchodzi w socjal Maczfit Foods Sp. z o.o.?

Brak socjalu w Maczficie . Zatrudniają na umowę zlecenie . Dużo ciężkiej pracy i wyzysk . Tragiczna atmosfera .

:-) koszyk benefitów w Maczfit jest i to fajny : zniżki na produkty oraz usługi Maczfit - plus szafa z gotowymi świerżymi daniami w biurze w baaaardzo atrakcyjnych cenach, prosto z produkcji. Multisport , ubezpieczeni na zycie, opieka medyczna , paczki świateczne .....teraz wchodzi w życie program asistance , naprawde jest dobrze.

Stefan
@Adam

Z czego się ta zła atmosfera bierze? Chodzi o relacje z szefostwem?

Jenny

Prawdę mówiąc nie wiem o co chodzi. Pracuję w Maczfit pół roku i zadowolona jestem zarówno ze współpracy z przełożonymi, benefitów i atmosfery jaka panuje. A z tego co wiem, to z umowy zlecenie jest możliwość przejść na umowę o pracę tylko trzeba się trochę postarać ;-)

Jaka jest prawda
@Adam

Od kiedy szafa z badziewnym jedzeniem gdzie w sałatkach trafiają się robale należy do socjalu ? .Socjalem były by darmowe gorące posiłki od października do marca tak jak w większości szanujących się firm . Swiateczne paczki jakie paczki co zawierają czekoladowego mikołaja to żeczywiście głośne hura a gdzie bony pieniężne . Gdzie dodatki za nadgodziny ? których brak . Każda sroka swój ogonek chwali dokąd jej nie odetną . Zejdż na ziemie a nie po trupach na górę i zacznij realnie żyć a w koło będzie miło i przyjemnie .

Paulina
@Jenny

A w jaki sposób trzeba się postarać ? Macie jakis system oceny pracowników w firmie? I czy faktycznie jest multisport i darmowe jedzenie ? Brzmi super :D

@Paulina

Multisport od niedawna za coś około 40 zł a jedzenie za 5 zł. Jeżeli chodzi o pracę to wystarczy robić swoje rzetelnie. Nie narzekam. Mi się podoba.

@Jenny

A system oceny jest kwartalny i miesięczny.

Robert
@Jenny

Płatny Multisport , płatne jedzenie gdzie 30 % tacek trafia do kosza . W Maczficie nie ma socjalu . Jest ciężka i beznadziejna praca .

Jacek
@Robert

Zgadzam się bo to jest prawda .

@Adam

Co Ty opowiadasz? w ostatnim czasie wdrożyli nawet nowy na rynku benefit i to dla pracownika, jak i jego bliskich. do tego nie tylko dla ciebie ale i dla osób z Ukrainy oraz pracowników tymczasowych. posilki są. sport jest, pikniki, lekarz. na zlecenie to na poczatek jakies stanowiska sa , potem masz umowę normalnie , no chyba ze jestes z agencji tymczasowej.

@Jenny

jestem na zeleceniu bo takie jest moje zyczenie. Jesli chcialabym to moge przejsc na umowe o prace.

Wojtek
@Jaka jest prawda

to zejdź na ziemie i odejdź stamtad jak Ci nie pasuje. Nikt nie trzyma na siłę.

@Jenny

Jenny wpisujesz sie jako pracownik, to chyba wiesz jakie sa zasady i reguły. jak zwykle ściema i podpucha na tym gowork.

Iwona
@Kasia

Czyli to fejkowa osoba? I jaki jest system ocen w takim razie?

@Ewa

Pracujesz na zleceniu bez prawa do urlopu . Pracujesz bez dodatków za godziny nocne rewelacja . Takich nam tu potrzeba . Takie pracownicy jak Ty to karma dla Maczfitu . Aby takich więcej a kodeks pracy i prawa pracownicze przestaną mieć znaczenie .

Kasandra

Mega super dużo . Poczytaj albo przyjdź i się dowiesz

Zbigniew

To aż takie ważne? Liczy się to co chce przekazać. Pracujesz tu? W tym roku też paczki będą takie słabe tylko z mikołajem z czekolady czy rzucą coś więcej? Może premia świąteczna będzie, co?

Adam i Ewa
@Adam

No i? Pracuje na zlecenie człowieku bo tak ja chce a nie firma. Tak mi pasuje i tak mi wygodniej. Gdybym nie chciała pracować na zlecenie to bym nie pracowała. Proste? Podobno kobiety wszystko komplikują w życiu ale jak to czytam to widzę ze chyba panom tu głównie ktoś na ambicje wchodzi

JOASIA
@Adam i Ewa

JESTEŚ PODSTAWIONĄ OSOBĄ Z BIURA . KIEROWNICTWO JUŻ PŁACZE Z BRAKU LUDZI DO PRACY . JAK TAK BĘDĄ DBAĆ O PRACOWNIKÓW POZOSTANĄ TYLKO W MACZFICIE UKRAIŃSCY MENADŻEROWIE . ZWYKŁYCH UKRAIŃCÓW MI TYLKO SZKODA BO NIE PRACUJĄ TYLKO CHARUJA ZA MARNE GROSZE 7 DNI W TYGODNIU PO 12 GODZIN NA UMOWIE ZLECENIU .

Zostaw merytoryczną opinię o Maczfit Foods Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Maczfit Foods Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maczfit Foods Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maczfit Foods Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maczfit Foods Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Maczfit Foods Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maczfit Foods Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Stanisława Kostki Potockiego 24G lok. 2
    02-958 Warszawa