Opinie o Delta Kurier w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Delta Kurier. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Delta Kurier o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Kurier w Warszawa

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Delta Kurier?

Były wydymany Nowy wpis

Tego przekrętu juz nie ma. A ty (usunięte przez administratora) nie próbuj haka na leszcza. Pamietaj łajzo , skanery są w naszych rękach. Nigdy ale to nigdy już nie będziesz dymał ludzi

Robert Nowy wpis

Sąd Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, postanowieniem z dnia 27 kwietnia 2018 r. ogłosił upadłość DELTA KURIER Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Czy w Delta Kurier są szkolenia zewnętrzne?

Byly wydymany kurier Nowy wpis

A nie czytasz kolego wpisów? Jak najdalej od tej ha ha "firmy" . Od roku mi wiszą kasę, mam nadal ich(usunięte przez administratora) terminal !!! Zero kasy i zero szacunku dla tych edalow z delty .

Henry

Niestety sąd ogłosił upadłość firmy, szkoda bo zawsze strata pracy dla wielu osób.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Delta Kurier, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Chce mój hajs

Ktoś wie kiedy będą wypłacać hajs z funduszu?

LoL

No proszę a co za ogłoszenia w kurierce na olx się pojawiły ???? Skąd to nagle kurierzy zaczynaja odchodzić ? Czyżby im nowy zarząd nie podchodził .......

Adwokat

Już niedługo sprawą zajmie się Prokuratura doniesienie jutro będzie złożone i program uwaga z TVN 24 zrobi reportaż

Byly pracownik
@Adwokat

Prokurator powinien tez sie zajac Panen Arc....bo gdzie sie nie pojawi to firma pada teraz jest e Wiwie pewnie tez padnie

Jarek
@Byly pracownik

Piszesz, i nie chcesz podać więcej danych. Szkoda bo dla Janusza to biznes i liczą się tylko pieniądze a ludzie no cóż - ktoś musi stracić aby ktoś mógł zyskać. Niestety zanim ja się zorientowałem w co zostałem wmanipulowany było już za późno straciłem firmę wartą kupę kasy - teraz zaczynam od zera. Na szczęście mam wiedzę jak unikać takich ludzi i z kim nigdy w życiu biznesu nie będę robił. Wam też tego życzę z całego serca. Nie dość że ochronicie pieniądze to i kupę nerwów. Jak ktoś ma kłopot bo nie wie jak to proszę o kontakt - powiem co i jak należy zrobić. Kontakt do mnie łatwo znaleźć jest w sieci mój numer, na profilu są podane wszystkie dane czym teraz się zajmuję. Powodzenia wam wszystkim życzę w odzyskaniu należności, walczcie o swoje u uważajcie z kim robicie interesy !!!

oszukana
@Adwokat

Jak dołączyć do pozwu zbiorowego ? Poproszę jakiś kontakt .

poszkodowana firma transportow
@oszukana

chcę złozyc doniesienie do prokuratury, poszkodowanych przewoźników zapraszam do kontaktu na przewoznikdelty@gmail.com, może wspólnymi siłami uda sie cos zdziałac. Czekam dzis do godz 16.

poszkodowany przewoźnik delty
@oszukana

Proszę o kontakt firmy/ osoby poszkodowane , którym Delta zalega mniejszą lub większą sumę pieniędzy, chcemy wspólnie złożyć zawiadomieni do prokuratury o popełnienie przestępstwa przez zarząd firmy. Nie odpuszczajcie !!! , czy to jest 20 tysięcy czy 200 to trzeba ich pociągnąć do odpowiedzialności, działali świadomie w celu oszukania nas. Jeździliśmy dla nich choć obiecywali płatności i wpływy od inwestorów. Na razie mamy 5 firm wobec których Delta ma zobowiązania na sumę prawie 800 tysięcy, dla prokuratury to już nie będzie mała sprawa . Proszę o informację o wysokości zobowiązań na utworzonego w tym celu email: przewoznikdelty@gmail.com . Jeżeli trzeba utworzę dodatkowo wspólną grupę, aby każdy zainteresowany miał wgląd w sprawę. Mamy cały weekend na zebranie informacji, na początku przyszłego tygodnia zaczynamy działać . Jeżeli sami czegoś nie zaczniemy robić to nie odzyskamy nic od spółki .

poszkodowany przewoźnik delty

MR

Dzień dobry Jestem radcą prawnym. Na dzień dzisiejszy posiadam informację, o rachunkach bankowych z których można odzyskać pieniądze od Delta Kurier Sp. z o.o. Warunek konieczny - wierzyciel musi posiadać tytuł wykonawczy (wyrok lub nakaz zapłaty z klauzulą wykonalności) lub nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym. Zainteresowane osoby proszę o kontakt - 501 419 062

poszkodowana firma transportow

Chcę złozyc doniesienie do prokuratury, poszkodowanych przewoźników zapraszam do kontaktu na przewoznikdelty@gmail.com, może wspólnymi siłami uda sie cos zdziałac. Czekam dzis do godz 16.

Deltowski Robol

A co robi w dalszym ciągu Jabłoński na Bacha skoro już nie jest w zarządzie jak i Renata Jachacy .........??

Dziennikarz

Zapraszam dziś wszystkich poszkodowanych na ul. BACHA 2 w Warszawie do siedziby firmy na godzinę 13 . Zbierają się wszyscy poszkodowani

Przewoźnik

Czekamy do piątku piszemy pozew zbiorowy

Oddział partnerski
@Przewoźnik

Poproszę o namiary, chętnie się dołączę.

@Oddział partnerski

Ja rowniez

Ktoś

Poszkodowani może jakieś konkrety!!!!!! Co robimy???? Pozew,policja,prokurator? Delta przerzuca cały majątek na nową niedawno kupiona firmę, za chwilę nie bedzie co ściągać. Kochani dzaialajmy w kupie siła. Poszkodowany

@Ktoś

Zostałam też oszukana!!! Paczki brak A zaplacona

Iza

Handlowcy, którzy stracili pracę w Delta Kurier, zachęcam do kontaktu i współpracy przy rozwoju usługi kurierskiej Paczka w Ruchu. Kontakt: praca@ruch.com.pl

Delta kurier

Warszawa kurierzy pomóżcie

kurier

Żądamy Sprawiedliwości kurierzy poprzyjcie nas Io

Konfident

Ludzie info o naszej krzywdzie dotarło już do władz CBŚ się to sprawą zajmie sprawą jest rozwojowa i będą zatrzymania

Despera

Kiedy będą wychodzić przelewy bankowe Panie Porę