Brand 24 S.A.

Opinie o Brand 24 S.A.

Adam były

Nie rozumiem jednego, są usuwane negatywne opinie.. więc po co pisać?? Przejechałem się ostro na firmie, ale nie ma co pisać, bo pójdzie do kosza :(

Michał Sadowski
@Adam były 18.03.2017 23:31

Adam jakie opinie zostały usunięte? My w każdym razie nie usunęliśmy. Być może moderatorzy GoWork. Każdą konstruktywną krytykę przyjmujemy na klatę. Staramy się zrozumieć i wprowadzić poprawki.

Mirosław
@Michał Sadowski 09.06.2017 13:32

Bardzo dobrze, z każdej krytyki można wyciągnąć coś ciekawego :)

a masz

Klakierów a klakierów - jak pierdniesz, to też polubią.

Mechanik Sadowskiego

Sprzedam Opla - ktoś? coś?

Kotkowicz

Ten Sadowski jest jakiś dziwny. W sumie mnie nie dziwi że zajmuje się monitoringiem, gdybym miał takie odstające uszy jak nietoperz, to też bym nasłuchiwał wszystkiego.

proszeopomoc

Nie rozumiem tego całego szumu o Brand24. Michał Sadowski to dziwny koleś, mówi, że "robi internety". Chciałem takie ostatnio kupić, ale w ofercie jego firmy jest tylko jakiś durny monitoring (nie potrzebuję kamer w mieszkaniu)... wiecie może, gdzie można kupić rzeczone internety? A może warto poszukać na AliExpress?

THEBOSS

Firma DNO, Michał Sadowski ze swoja sztuczna skromnością jako celebryta chce byc na siłe fajny. A tak wcale nie jest . Jest niesłowny i zawsze zatrzymuje się na poziomie wizji, a szkoda. Teoretycznie wszyscy uśmiechnięci, wszyscy zadowoleni i wszyscy ludzie sukecesu. Ale jak sie gada prytwanie to frustracje

Michał Sadowski
@THEBOSS 26.01.2017 11:26

Bolesna opinia. Bolesna bo anonimowa i niestety nie mogę nic zrobić, żeby naprawić to co mi się tu zarzuca. Czy możesz powiedzieć w jakiej sprawie okazałem się niesłowny? Co do mojej skromności to nie jest sztuczna. Z moim ryjem nie da się takiej skromności zagrać.

czorny
@Michał Sadowski 26.01.2017 12:37

Widzę, że gowork dopadło nawet Sadka. Nie przejmuj się Stary. Niedługo odezwie się do Ciebie wesoły pan, z propozycją przejęcia kontroli nad kontem GoWork ;) Tylko musisz się pośpieszyć, bo oferta jest ważna tylko kilka dni!

cóż

Nie ładnie tak sztucznie samemu sobie nabijać lajki, oj nie ładnie... No ale jaka agencja, takie praktyki ;)

Czy Twoim zdaniem pracownik w firmie Brand 24 S.A. jest dostatecznie doceniany? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Brand 24 S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brand 24 S.A.