Opinie o Brand 24 S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Brand 24 S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Brand 24 S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brand 24 S.A. w Warszawa

Rafał Nowy wpis

Pracowałem w Brand24 przez ponad 3 lata i mogę szczerze powiedzieć, że to było moje najlepsze miejsce pracy ever! Firma nie tylko dostarcza świetny produkt, ale również stworzyła inspirujące środowisko pracy. Największy atut B24 to ludzie, którzy są nie tylko profesjonalistami w swojej dziedzinie, ale także przyjaznymi i wspierającymi kolegami/koleżankami. W firmie czuć mocno rodzinną atmosferę. Sprzyja to kreatywności i innowacyjności, a także przekłada się na efektywną pracę i satysfakcję z osiąganych rezultatów. B24 dba o rozwój swoich pracowników, zapewnia budżet szkoleniowy i ciekawe benefity. Elastyczne podejście do pracy dawało mi zawsze poczucie zachowania work-life-balance. Co więcej, firma organizuje liczne wydarzenia integracyjne, które wzmacniają więzi między zespołem i sprawiają, że praca jest codzienną przyjemnością. Brand24 to nie tylko firma, ale również społeczność ludzi, dla których praca to pasja. Jestem bardzo zadowolony z mojego czasu spędzonego w tej firmie i śmiało mogę ją polecić wszystkim poszukującym dynamicznego środowiska pracy z możliwościami rozwoju.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Brand 24 S.A.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Wolfie Nowy wpis

Pracuje w B24 od ponad roku i w zasadzie to najlepsza firma w jakiej miałem okazję pracować. Plusów jest bardzo dużo jak np. pełna swoboda wyboru co do modelu pracy, wiele obszarów do rozwoju, współpraca z inspirującymi osobami. Jak wszędzie minusy jakieś są jednak dla mnie plusy je skutecznie przykrywają i musiałbym na siłę szukać negatywów, a po co? :) Polecam całym sobą.

Ania Nowy wpis

Hej Jakie są bemefity? Opieka medyczna? Karty sportowe?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Brand 24 S.A.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Brand 24 S.A.?

dziczek

Pracuję w Brandzie od kilku miesięcy i pod co najmniej kilkoma (jeśli nie wszystkimi) względami, jest to najlepsze miejsce, w jakim pracowałam w ciągu 7+ lat na rynku. A nie byłam w złych miejscach! Pierwszy aspekt to ta oklepana “atmosfera”, którą określiłabym jako po prostu sprzyjające warunki do pracy, rozwoju i budowania relacji międzyludzkich. W Brandzie od pierwszego dnia czuje się, że wszyscy chcą Ci pomóc, poznać Cię, zaprzyjaźnić się z Tobą i wspólnie zrobić coś fajnego. To nie jest coachingowy bulshit korporacyjnego pozytywizmu, tylko po prostu mili ludzie, którzy jak widzą, że komuś upadł ołówek, to mają odruchowe zgięcie w kolanach, żeby go podnieść i jakoś tak naturalnie wychodzi, że zatrudniają ludzi podobnych do siebie. Drugi mój ulubiony aspekt, to jest naprawdę dobry produkt, z którego przez lata jako marketingowiec sama korzystałam i polecałam go innym. No nie ma się czego wstydzić, to jest po prostu światowej klasy SaaS, używany i chwalony przez najlepszych, a do tego ciągle rozwijany i w to kierunkach, które są naprawdę dobrze przemyślane i zapewniają firmie mocną pozycję na globalnym rynku. Jak ktoś chce być dumny z polskiej myśli technologicznej, to to jest dobry powód. I ostatni, (pewnie względny) powód to jest sama wielkość firmy, która nie gwarantuje, ale pozwala zachować coś między startupowym luzem, zwinnością, logiką procesów, a poczuciem pracy w legitnej organizacji, która ma zasoby i ochotę dbać o swoich pracowników. Tylko tyle i aż tyle. Polecam na początek, środek i dalszy rozwój życia zawodowego.

Weronika
@dziczek

Może z tym zatrudnianiem to jednak nie tak naturalnie tylko ciągnie swój do swego i biorą podobnych do siebie? ;) Czyli jak widać wszystko pozytywnie i jak należy. Nie wiem tylko czy nie przeoczyłam kwestii zarobków? Doprecyzujesz ten aspekt? ;)

dziczek
@Weronika

Zarobki to kwestia względna i bardzo indywidualna - ta sama kwota może być dla jednej osoby bardzo atrakcyjna, ktoś inny uzna ją za mało satysfakcjonującą. Sądząc z rozmów i ogłoszeń na pewno są godne i adekwatne do konkurencyjnej sytuacji na rynku IT. Wszyscy, z którymi zdarzyło mi się rozmawiać mniej lub bardziej wprost o zarobkach w firmie, byli zadowoleni ze swojej sytuacji. Ale pamiętajmy, że mówimy o polskiej spółce giełdowej, gdzie patrzy się na rentowność, a nie baluje za hajs z kolejnej rundy inwestycyjnej. To nie jest firma, która podkupuje programistów astronomicznymi stawkami. Na pewno znajdą się miejsca, które płacą więcej, ale trzeba pamiętać, że mają też swoje wady.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Brand 24 S.A. na stanowisko Manager?

Odpowiedź

np. dlaczego nie spróbowałeś rozkręcić własnej firmy tylko pchasz się na gotowe? ;)

Weronika
@Odpowiedź

Serio o to spytali? Kandydowałeś na tę posadę u nich? Ciekawa jestem Twojej odpowiedzi w takiej sytuacji i w sumie tego czego konkretnie oni oczekują od takiej osoby. ;p

Dwa lata w Brand24 to najlepsze co spotkało mnie na dotychczasowej ścieżce zawodowej. Pracowałam w Brand24 przez dwa lata (2019-2021) Brand24 to przede wszystkim zaufanie do pracowników oraz szacunek do nich. Ogromnym komfortem było dla mnie zaufanie, jakim zostałam obdarzona. Od początku doceniałam możliwość bycia samodzielnym, bez presji i nieustannej kontroli. Jednak kiedy potrzebowałam pomocy lub rady, zawsze mogłam liczyć na wsparcie teamu lub kogokolwiek z firmy. Pracuje tam mnóstwo specjalistów, od których można się wiele nauczyć! Brand24 to miejsce, w którym mogłam się rozwinąć. Zawsze będę wdzięczna za wsparcie, możliwość nauki i rozwoju jaką otrzymałam. Miałam szansę zagłębić swoją wiedzę w różnych obszarach. Brand24 dba o to, abyś czuł się spełniony i zadowolony z efektów swojej pracy! Praca przy tak ciekawym projekcie, który nieustannie się rozwija, to duża motywacja. Atmosfera jest bardzo przyjazna i luźna. Możesz liczyć na wsparcie nie tylko w pracy, ale również prywatnie. Czuć równość! Zawsze mogłam podzielić się swoją opinią, czy pomysłem. To doświadczenie uświadomiło mnie jak może wyglądać praca i jaką atmosferę powinien tworzyć każdy pracodawca. Życzyłabym sobie, aby Brand24 był wzorem do naśladowania dla innych.

Miałem okazję pracować w Brand24 przez kilka lat i przez ten czas mogłem zaobserwować działanie firmy z różnych perspektyw. Na pewno bardzo dużym atutem jest świetny i bardzo przyjazny zespół. Ludzie których tam poznałem są świetnymi specjalistami w swoich obszarach i współpraca z nimi była czystą przyjemnością. Nie tylko sami są skłonni do pomocy, ale także okazują wdzięczność gdy sami pomoc otrzymują. Formuła pracy jest przeważnie bardzo elastyczna i nie ma problemu żeby w razie potrzeby w ciągu dnia oddalić się na chwilę od komputera albo przesunąć godziny pracy danego dnia (oczywiście wszystko w granicach rozsądku). Podobnie też nie zauważyłem praktyki tzw. "micromanagementu" - członkowie zespołów dostają swoje zadania i są odpowiedzialni za ich realizację. Na plus też zaliczyłbym różnorodność zadań z którymi miałem okazję się stykać, dzięki czemu mogłem rozwijać swoje umiejętności w wielu obszarach. Co do minusów - odczuwalna część z moich pomysłów i propozycji nie miały okazji zostać sprawdzone w działaniu co na dłuższą metę generowało u mnie poczucie demotywacji. Warto natomiast dodać, że najczęściej było to spowodowane niezależnymi czynnikami a nie czyjąś złośliwością czy brakiem zaufania - po prostu brakowało możliwości na realizację dodatkowych inicjatyw w takim zakresie. Co do zasady drzwi managerów są przeważnie otwarte i można przyjść z dowolnym pomysłem. Podsumowując - czas przepracowany w Brand24 dał mi bardzo dużo wiedzy, doświadczeń i z pewnością w dużym stopniu umożliwił mi dalszy rozwój kariery zawodowej.

Piotrek

Praca z Brandem była przełomowym etapem w mojej karierze IT. Z perspektywy kariery: ogromne możliwości rozwoju, ciekawe projekty, docenienie za każdy wkład; bardzo prawdziwa i za razem inspirująca polityka feedbacku (bez coachingowego BSu, za to z dużą ilością faktycznego wsparcia), bardzo dobre wynagrodzenie, zero micro managementu. Zarząd bardzo ceni proaktywne podejście, więc dla ambitnych osób z pomysłami nie wyobrażam sobie lepszego miejsca. Z perspektywy pracy day-to-day: ludzie, z którymi można kraść przysłowiowe konie, super luźna atmosfera, zero wewnętrznej polityki, jeżeli coś myślisz to możesz to powiedzieć bez zastanawiania się jak zostanie to odebrane. Produkt: raczej łatwy do opanowania oraz przydatny w wielu dziedzinach; sprzedając go czułem się jakbym rozwiązywał problem, nie wciskał komuś coś na siłę. Wszystkie pomysły ulepszeń produktu są rozpatrywane; niezależnie czy wychodzą od prezesa, czy jakiegokolwiek innego pracownika. Polecam każdemu współpracę z Brand24!

Praca w Brand24 to współpraca z największymi specjalistami w swoim fachu, a zarazem świetna przygoda. Pracowałam w B24 przez rok (2020-2021) i odbudowali mi wiarę w prace z prawdziwego zdarzenia, taka, w której każdy człowiek opiera się na profesjonalizmie, a zarazem na najwyższej klasy zaufaniu i ludzkiej życzliwości. Szanse rozwoju są niesamowite, każdy ponadprogramowy wysiłek jest natychmiast zauważany. Tutaj umieją udzielać feedbacku, opierając się głównie na tym pozytywnym, a ten mniej pozytywny wspierając pomocna dłonią i mentoringiem. Nie miałabym nic przeciwko powrotowi do firmy w przyszłości, bo to wymarzona współpraca. Tu jesteś człowiekiem, z którym wszyscy się liczą, a nie zasobem.

Zadowolna

Miałam przyjemność pracować w Brand24 przez prawie 3 lata. To naprawdę była przyjemność, ludzie są pomocni i mili. Czułam, ze jestem traktowana z zaufaniem a Brand jako pracodawca jest elastyczny (Np praca zdalna podczas pandemii). Dużo się nauczyłam i miałam szanse mieć realny wpływ na narzędzie. Aż szkoda mi czytać część negatywnych opinii tutaj czy spersonalizowany hejt. Ja nigdy się z czyms takim nie sptokalam a polityka otwartych drzwi to mógłby być ich motto:) jeśli zastanawiasz się nad praca w Brand24 to polecam w 100% ja zmieniłam wyłączanie ponieważ chciałam wykorzystać zdobyta tam wiedzę budując coś swojego

Kurs

Cześć Wam, pytanie kochani wiem, że to nie miejsce ale powiedzcie mi co się dzieje z kursem akcji? Lecicie w równi pochyłej do dołu, ja rozumiem spadek po akcji BI, ale co dalej się dzieję, macie przecież za 3 kwartał zysk po raz pierwszy wygenerowany, a akcje zaraz będą poniżej 20 zeta, w tym tempie za rok będzie po was, jakieś info o co kaman?

Kurs2
@Kurs

Giełda to nie odzwierciedlenie wpisów właściciela na fb. Firma chwilę temu zaciągnęła 600k pożyczki na płynność finansową, główni współwłaściciele (w tym Sadek) też spieniężyli część udziałów, takie sygnały nigdy dobrze na akcje nie wpływają. Raport za Q3 można czytać raczej jako "nie toniemy" niż "rośniemy". W spółkę też zainwestowało wielu młodych inwestorów, bo "Sadek to fajny gość od internetu", którzy teraz wycofują swoje środki.

Staszek

Skąd obawa, że firma zwalnia ludzi? Działa od kilku lat i rozwija swoją działalność, polecam.

Ciekawski

Czy firma obecnie szuka kogos do pracy? Czy raczej zwalnia?

THEBOSS

Firma DNO, Michał Sadowski ze swoja sztuczna skromnością jako celebryta chce byc na siłe fajny. A tak wcale nie jest . Jest niesłowny i zawsze zatrzymuje się na poziomie wizji, a szkoda. Teoretycznie wszyscy uśmiechnięci, wszyscy zadowoleni i wszyscy ludzie sukecesu. Ale jak sie gada prytwanie to frustracje

Michał Sadowski
@THEBOSS

Bolesna opinia. Bolesna bo anonimowa i niestety nie mogę nic zrobić, żeby naprawić to co mi się tu zarzuca. Czy możesz powiedzieć w jakiej sprawie okazałem się niesłowny? Co do mojej skromności to nie jest sztuczna. Z moim ryjem nie da się takiej skromności zagrać.

czorny
@Michał Sadowski

Widzę, że gowork dopadło nawet Sadka. Nie przejmuj się Stary. Niedługo odezwie się do Ciebie wesoły pan, z propozycją przejęcia kontroli nad kontem GoWork ;) Tylko musisz się pośpieszyć, bo oferta jest ważna tylko kilka dni!

Popek
@THEBOSS

Jeśli masz tak niską opinię o firmie, to proszę podać konkretne powody, np. słabe zarobki, brak możliwości rozwoju/ awansu itp. Bo ja na przykład rozważam pracę w Brand 24 i teraz nie wiem czy Twoja opinia jest rzetelna czy też publikujesz takie rzeczy ze złośliwości. Bo "Firma DNO" dużo mi nie mówi niestety.

Agata
@Popek

Twoje uwagi są jak najbardziej słuszne - @THEBOSS powinien podać nam konkretne powody swojej niechęci wobec pracodawcy, jakim jest Brand 24. Ale zajmijmy się już Twoją osobą. Super, iż rozważasz podjęcie zatrudnienia w tej firmie. Akurat teraz szukają tam Community Specialist i Asystenta/ki Biura / Office Assistant: https://pracodawcy.pracuj.pl/brand-24-s-a,68874 Chcesz aplikować na właśnie któreś z tych stanowisk?

Adam były

Nie rozumiem jednego, są usuwane negatywne opinie.. więc po co pisać?? Przejechałem się ostro na firmie, ale nie ma co pisać, bo pójdzie do kosza :(

Michał Sadowski
@Adam były

Adam jakie opinie zostały usunięte? My w każdym razie nie usunęliśmy. Być może moderatorzy GoWork. Każdą konstruktywną krytykę przyjmujemy na klatę. Staramy się zrozumieć i wprowadzić poprawki.

Mirosław
@Michał Sadowski

Bardzo dobrze, z każdej krytyki można wyciągnąć coś ciekawego :)

On

Dobra pracodawca. Polecam

P88
@Adam były

Pisz.

Jacek
@On

Widzę, że jesteś wśród osób, które polecają pracę w firmie Brand 24. Jednak szczerze pisząc, obecnie z Twojej opinii niewiele wynika. Tak naprawdę nie wiem, czy polecasz pracodawcę z uwagi na atmosferę, która tam panuje, czy może z uwagi na wynagrodzenia, które oferuje. Mógłbym Cię prosić, abyś napisał coś więcej o warunkach zatrudnienia? Będę bardzo wdzięczny.

Jakub

Może ktoś ma wiedzę czy firma prowadzi rekrutacje? Jak przebiega w ogóle rozmowa.?

a masz

Klakierów a klakierów - jak pierdniesz, to też polubią.

oddaję
@a masz

Żenujący wpis żenującego hejtera, ale syfna opina na maksa. Pewnie jak pierdnie to go lubią. Takie gusta

Podpowiedzcie czy potrzebuje aktualnie pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Brand 24 S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Brand 24 S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Brand 24 S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brand 24 S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brand 24 S.A.
3.3/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Strzegomska 138
    54-429 Warszawa