Sarto Agencja Public Relations

Wrocław

Opinie o Sarto Agencja Public Relations

Nowa

Trudno wyrobić sobie opinię o firmie chociaż bardzo chcę tu pracować. Tak rzadko piszecie !!

Enchilada

Takigo nieprofesjonalizmu nie widzialam nigdy wczesniej. Troche tam pracowalam, ale zrozumialam, ze wszedzie bedzie lepiej. Zadecie bez pokrycia w umiejetnosciach. Wciskanie klientom kitu, tym nieswiadomym. Jak sie polapia, to odchodza, jak nie, ciagnie wie z nich pieniadze wpierajac, ze gow.... jest fantastyczne. No i slina cieknaca na widok mlodej dziewczynu, maslane oczka, lepkie lapki. Az nawet przedstwicirlki Klientow uiekaly jak najdalej od pana z Sarto.

Joanna

Pracujesz w Sarto Agencja Public Relations? Chętnie dowiemy się co najbardziej lubisz w swojej pracy.

Majak

@ulla dosknoale Cie rozumiem, mialam ta nieprzyjemnosc tam pracowac, stres, stres i jeszcze raz stres, prezes nie liczy sie z innymi, w pochlebne opinie o firmie nie wierzcie

Majak

ulla

Byłam w Sarto na rozmowie w sprawie pracy. Powiem tak, nawet gdybym tę pracę dostała, to i tak bym jej nie chciała. Właściciel firmy zrobił na mnie bardzo złe wrażenie. Wytykał każdy najmniejszy błąd, był cyniczny, niemiły. Zastanawiałam się, po co w ogóle mnie zaprosił na rozmowę. Szkoda czasu i nerwów. Dodam, że szybko znalazłam inną pracę.

OKS

Odradzam tą firmę. Zastanówcie się kilka razy przed złożeniem tam aplikacji i przyjściem do pracy. Tyle negatywnych opinii oznacza, że to miejsce jest naprawdę nieprzyjazne. Standardy zarządzania i podejścia do pracowników bardzo odstają od obecnych realiów na rynku pracy. Jak widać w tej firmie nic się nie zmienia bo od wielu lat ma bardzo negatywne opinie.

rozczarowana

To jest STRASZNE miejsce...wszystko, co napisali poprzednicy, to prawda. Każdy dzień/decyzja zależą od widzimisię właściciela i jego humoru. A że ma go rzadko, pracuje się w ogromnym stresie, poniżaniu i wykorzystywaniu ludzi. Spędziłam tam trochę czasu, do mięczaków :) nie należę, a i tak uważam to za najgorszy zawodowo czas swojego życia. Naprawdę we Wrocławiu są miejsca, gdzie przede wszystkim SZANUJE SIĘ pracownika (także jako człowieka). W tym miejscu niestety nie....

kasia

Czy naprawdę jest tam aż tak źle? Praca w biurze za marną kasę oraz podcinanie skrzydeł?

kakuko

Niestety to wszystko prawda. (usunięte przez administratora) Spróbuj się postawić albo pokazać, że masz swoje zdanie - już tego samego dnia będziesz miał pod górkę. Ekipa i dziewczyny bardzo fajne, pracowite, ale podcina się im skrzydła. Beznadzieja i STRES, ciągłe spięcie. Po rzuceniu pracy skumałam, że może być inaczej.

Ona

Pracowałam tam 3 miesiące i były to najgorsze 3 miesiące mojego życia. Zdecydowanie odradzam.

cheo

Jak myślę o czasie tam spędzonym, stwierdzam, że były to najkoszmarniejsze miesiące mojego życia. (usunięte przez administratora). Doświadczenie może być nieduże, teoretycznie dostaniesz "szkolenie-na-szybko" z czytania zamówień publicznych czy czegoś podobnego. Tylko potem jest wielkie halo, że nie masz wiedzy z podstawowej księgowości, albo czegoś, co nie zostało przekazane podczas "szkolenia" i zdecydowanie nie widnialo w przedstawionym CV. (usunięte przez administratora) Praca w soboty i niedziele do odebrania jako wolne. Prawo pracy przestrzegane tak, jak leży panu właścicielowi. (usunięte przez administratora) Żołądek mi się skręcał za każdym razem, jak właściciel wchodził do pomieszczenia. Dodam, że jestem bardzo odporną osobą, jeśli chodzi o stres, po organizacji wielu imprez i współpracy z wieloma ludzmi. (usunięte przez administratora) Polecam popytać studentów kierunków PR-owych o czarną listę firm PR we Wrocławiu. Zgadnijcie, co się pojawi. Co do rotacji - powiedzieć, że jest duża, to jakby powiedzieć, że tornado to taki duży wiaterek. Pozdrawiam tych, co mają tyle samozaparcia, żeby tam aplikować.

MmA

jak na studenta dziennikarstwa to troszkę za dużo błędów, chyba studencie weź się troszkę zastanów nad tym co piszesz... a tak może ktoś oprócz tego robiącego błedy studenta ma ktoś informację na temat pracy albo chociaż dobrego stażu w Sarto. Zależy mi na takiej informacji a myślę, że to dobre miejsce na takie pytanie.

Agencjonmmo

studiuje dziennikarstwo - tutaj to wogole sie czegos naucze czy lepiej jak poszukam innegho miejsca do pracy , mam ostatnio takiego pecha ze gdznie nie pojde na pratyki to sie okazuje ze tylko xeruje albo parze kawe a przeciez kazdy chce sie cczegos nauczyc :) prawda? nie mysle o kasie bo liczy sie dal mnie doświadczenie

gabi

@joka, ale Twój komentarz jest pozytywny czy negatywny, bo ciężko ocenić, co masz na myśli pisząc, że firma zrobiła na Tobie nie małe wrażenie?

joka

Na mnie firma Sarto zrobiła nie małe wrażenie, szczególnie na ich stronie zakładka napisali o nas, ma sporo odnośników.

Mirek

Ja jedyne ogłoszenie jakie znalazłem, to stanowisko Specjalista do spraw marketingu, myślicie, że warto? Te wystąpienia po angielsku to częste?

AlaBuster

Jasne. Musisz jedynie być kobietą. Ładną.

AlaBuster

Trochę powyżej 2k może dostaniesz, w zależności od doświadczenia i tupetu.

AlaBuster

Minęły prawie dwa lata odkąd nie pracuję w Sarto i chyba dopiero teraz zapominam pomału jaki to był koszmar. Nie idźcie tam, dla własnego zdrowia. Żadne pieniądze (chociaż tu akurat nie ma szału) nie są tego warte.

Kasia

Koszmar, stres, [usunięte przez moderatora]

P.
@Kasia 07.03.2013 16:17
Koszmar, stres, [usunięte przez moderatora]

Czy możesz powiedzieć coś więcej? Właśnie jestem po rozmowie - na pierwszy rzut oka wydają się konkretni(usunięte przez administratora)

lalo

Dokładnie.... zero perspektyw, atmosfera taka sobie, a właściciel... szkoda nerwów. Nie zamierzam podpisywać następnej umowy...

eEe

Rotacja jest tak niewiarygodna( [usunięte przez moderatora]

naklejka

Faktycznie musi być tam nieciekawie skoro co dwa tygodnie wystawiają w kółko te same oferty pracy.

Odradzam: stres, brak zaufania, brak rozwoju i perspektyw, niewiarygodna rotacja, słabe pieniądze.

Zostaw opinię o Sarto Agencja Public Relations - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sarto Agencja Public Relations