Arteria

Opinie o Arteria

żandarm

Nie polecam pracy tam na dłuższą metę. Dla nich jesteś sprzedażowym robolem. Jak robisz wynik, to ci nadskakują. Jak masz gorszy dzień w sprzedaży z przyczyn niezależnych od ciebie, to od razu pretensje. Kto chce iść, to niech nie da sobie wejść na głowę, bo was pozbadną i będą cisnąć, albo wciskając czerstwe teksty, w stylu - Brawo udało ci się, rób kolejną sprzedaż liczę na ciebie. Takie gadki, to sobie można wciskać naiwniakom, którzy przyjechali z z...pia i zaczynają dopiero jakąkolwiek robotę. Przeważnie początkującym studentom. Jak komuś zależy na robocie, to nie doceniają, tylko cisną jeszcze bardziej. Ci co dłużej pracują i wiedzą z czym to się je, to mają ich koło tyłka, albo cisną, jak coś im nie leży. Trzeba bronić swoich interesów i nie dać z siebie zrobić popychla.

adam

Tania siła robocza zarobisz 2 tysiące czyli nie stać Cię na kawalerkę nawet. 2 tysiące to ludzie wydają dziennie. Nie polecam. Dla Ukrainy tak.

asdfadfss

nie wiem czy coś się zmieniło odkąd tam nie pracuje ale pamietam że nigdy nie potrafili docenić pracownika, pochwała za dobry wynik? nic z tych rzeczy, na siłę tylko szukają powodów żeby się do czegoś doczepić i udowodnić że jesteś słaby

GwenStefani

Jak ktos chce teraz isc to nie polecam - fatalne warunki pracy w nowej siedzibie - brak boxów, konsultanci siedzą na kupie jeden na drugim , przekrzykując jeden drugiego. Brak sklepów w pobliżu żeby kupić coś do jedzenia, żadnych automatów w środku, kameralna kuchnia na 5 osób. Żeby iść do toalety trzeba skakać po piętrach. Ogólnie straszna żenada. Wcześniejsza siedziba na Stawki 2 a była genialna i wszystko było na miejscu a jak jest teraz ? Bezniadziejnie słabo, firma straciła największy swój atut. Z jednego z lepszych call center po zmianie siedziby zrobiła się jedna wielka kicha i porażka. Odradzam.

MIKI
@GwenStefani 13.11.2017 18:24

Brak boksów, ale za to większe biurka, większy open space - rzeczywiście tragedia :), wyższy sufit i mniej hałasu, to też chyba można zaliczyć do plusów - prawda? Brak sklepów? Hmm w odległości do 200 m od siedziby są 3 sklepy spożywcze!!! A kuchnie są dwie :) i nie są kameralne :) Lokalizacja biura to ścisłe śródmieście, dla większości osób to miejsce jest dogodniejsze pod względem dojazdu.

GwenStefani
@MIKI 16.11.2017 08:53

Według mnie boxy to podstawa pracy w call center, ja byłam bardzo zdziwiona że ich nie ma. Co do sklepów to przerwy są za krótkie żeby robić spacery po centrum warszawy :) Trzeba po prostu robić zakupy przed pracą i tyle. Lokalizacja nie jest tragiczna ale napewno sympatyczniejsza była poprzednia siedziba.

Dominika

@(usunięte przez administratora) co masz na myśli mówiąc, że firma ciągle zmienia siedzibę? Co jaki czas trzeba się przenosić i liczyć ze zmianą lokalizacji? Chciałabym zapytać też o trochę inny aspekt pracy w Arteria. Na Facebooku firmy widzę, że organizowane są akcje dla pracowników z różnych okazji, często również z poczęstunkiem. Co myślicie o takich wydarzeniach? Często się one zdarzą? A może sami też macie możliwość zgłaszania takich pomysłów?

bobbudowniczy

potwierdzam, ciagle zmieniaja placówke i to dosyć upierdliwe sie juz robi

kalina

nie polecam, firma co chwila zmienia siedzibe

salsa

Praca tutaj, to trochę jak (usunięte przez administratora) pracy. Pracowałam jakiś czas temu krótko, sprzedawałam produkty od wydawnictwa. Ciągle zawracali głowę o produktywność i inne głupoty. Samo sprzedawanie im nie wystarcza. Kierowniczka jest bardzo miła. Koordynatorzy, babka i młody facet. Babka niby miła, ale chyba na pozór. Ten młody miły, sympatyczny, uśmiechnięty. Jest jeszcze weryfikator rozmów, pomocny... oraz wysoki, bardzo przystojny facet ;) Natomiast babka, która prowadzi szkolenia jest niezbyt miła oraz niecierpliwa. Podczas zapoznawania sprawiała zupełnie odwrotne wrażenie, pewnie z zasady aby zachęcić, że jest fajnie.

Inwestor

Gdzie ty Bolo nauki pobierałeś? Korespondencyjnie? Przez ostatnie 52 tyg. strata prawie 50%. Z 11,99zł na 6,31zł. Poczytaj trochę o wynikach finansowych. Kiedyś za akcje płacono 21 zeta a teraz niecałe 8 i raczej spada. Nie wspomnę o roku 2015. Działo się.

Inwestor

Buźka

Zupełnie zbytecznie tak się denerwujecie . Jeśli ktoś uważa, że to nie jest miejsce dla niego zawsze jest czas na zmianę. Ja uważam, że Arteria to fajna firma!

aguero

Buzka jak jestes ciekawa to idz i sama sie przekonaj a poza tym przeczytaj wczesniejsze wpisy a nie spamujesz ciagle, wiele wypowiedzi juz tutaj bylo o pracy w tej firmie..

Buźka

Bardzo polecam, ponieważ to bardzo fajna firma. Niektórzy się zacieli i dalej nic nie moga napisać?

wladek

niepolecam

Buźka

Czy może mi ktoś podpowiedzieć kilka istotnych uwag w temacie pracy w firmie? Aplikowałam i teraz czekam na rozmowę. Czy trudno przejść rekrutację? Czy na słuchawce można w miarę godziwie zarabiać? Jaka jest atmosfera w firmie? Może coś ważnego dopowiecie?

gl

dobre jest jeszcze to ze wyplata na czas albo wczesniej

greenlandryn

przyjemna atmosfera, szefowie i koordynatorzy sa przyjaznie nastawieni, jak ktos lubi prace na sluchawce to mu sie powinno spodobac, jest tez fajny system premii dosyc przyzwoity , sama stawka godzinowa nie powala na kolana ale nie jest tez najgorzej

Dominika

@greenlandrynmożesz powiedzieć co sprawia, że warto pracować w Arteria? Niewiele ostatnio konkretnych informacji na temat tego pracodawcy. Możesz powiedzieć dlaczego jest on godny polecenia? Może to być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

greenlandryn

praca dobra polecam a niektore szefowe i koordynatorki to takie szpryce ze mozna sie rozkojarzyc xD

Dominika

@Baladyna rozumiem, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami na temat firmy. Możesz powiedzieć coś więcej o tym jak Ty oceniasz tego pracodawcę? Konkretne, merytoryczne informacje będą najbardziej pomocne.

Baladyna

Według mnie cały problem wielu osób niezadowolonych z pracy w Arterii polega na tym, że robią coś czego nie lubią. To jest proste, praca nie dająca satysfakcji daje same straty dla firmy i danej osoby.

Baśka

Może ktoś mógłby podpowiedzieć mi czy praca specjalisty ds. obsługi kontraktów z językiem niemieckim jest w miarę opłacalna? Jak praktycznie ma to wyglądać?

Marcin

Pracowałem ponad półtora roku na projekcie ( usunięte przez administratora ) który jest podobno najbardziej prestiżowym projektem dla spółki. Po pierwsze, nigdy nie pracujesz w oparciu o zatrudnienie w Arterii. Arteria jest to nazwa grupy kapitałowej, a pracodawcami są poszczególne spółki firmy. Po drugie - socjal jest fatalny. Trzy tygodnie musisz upominać się, żeby dostać kartę wejściową do biura. Nie wspominając już o warunkach pracy - nawet w nowym biurze na Stawki miałem wrażenie, że nikt nigdy tu nie sprząta. Po trzecie - kadra "zarządzająca". Tak wiele razy słyszałem o awansach pionowych ze "słuchawek". Przez czas spędzony w firmie widziałem zero takich przypadków, a mimo to nowi koordynatorzy i kierownicy projektów pojawiali się. O czym to świadczy? O z góry ustalonych wynikach "naborów", i o tym, że rekrutacje na stanowisko wyższe niż "słuchawka" to ściema. Jako zdecydowany plus mogę zaliczyć wolne od pracy weekendy. Ogólnie odradzam.

Andrul

Pracuję w Arterii już dość długo. Nie rozumiem ludzi niezadowolonych z pracy. Ja lubię taka robotę i nie przeszkadza mi, że czasami trzeba znosić różne niedogodności. Generalnie jak lubisz prace na słuchawce to jest ok.

...

Nikomu nie polecamy pracy w Arterii. Płacone masz tylko za czas zalogowania do systemu. Bardzo często zmieniają akcje na które się dzwoni a za czas oczekiwania na decyzje(3-4h) oczywiście nie masz zapłacone bo nie wykonujesz połączeń. Nikt tu nie szanuje ani pracownika ani jego czasu każąc tyle godzin czekać za darmo. Czas szkoleń również baezplatny a poziom szkoleń to śmiech na sali, przed szkoleniem wiesz więcej niż po tym śmiesznym 3 dniowym szkoleniu które w ogóle nie przygotowuje żeby dobrze wykonywać swoją prace. Może gdyby skzolenia były odpowiednio prowadzone to później jakośc pracy konsultantów byłaby zadowalająca. Między konsultantami atmosfera w porządku ale relacje konsultant koordynator pozostawiają wiele do życzenia. Jedynym plusem są godziny pracy 8-15:30 lub 9-17 oraz wolne podczas długich weekendów.

Bolo

Akcje spółki Arteria idą w górę czyli firma coraz lepiej idzie do przodu. Cieszy to ponieważ to sygnał, że firma się rozwija i ma perspektywy na przyszłość a my pracownicy mamy stabilizację miejsc pracy. Ja jako starszy pracownik bardzo się cieszę .!

henryk

ja pracuje po 8 godzin dziennie, w zeszlym miesiacu zrobilem dodatkowo 2 soboty, razem z premiami wyszlo mi 1900 zl lekko ponad

Dominika

@Agatarozumiem, że informacje o firmie masz z drugiej ręki. Czy ktoś z obecnych pracowników Arteria miał takie doświadczenia, o jakich wspomina @Agata? Takie informacje o aktualnych warunkach zatrudnienia będą bardzo pomocne. Co trzeba wiedzieć o tej pracy przed przesłaniem swojego CV?

Boner

Lubię pracę na słuchawce i jestem zadowolona z pracy w Arterii. Pewnie to praca nie dla wszystkich!!

Agata

Mój znajomy pracuję w tej firmie codziennie po 12h jest tam najmocniejszy jeżeli chodzi o siedzenie i wiecie co ? 2500 nigdy nie zarobił... Poważanie w tej pracy jak pracujecie po 8 h to macie 1600 i tyle. To antyludzka firma, praca nudna monotonna, zero perspektyw. To nie jest praca za która można wyżyć

Buziaczek

Uważam, że zmiany stanowisk to jest dobra sprawa. Człowiek mimo woli uczy się czegoś nowego, oby tylko zmiany były na dobre to zupełnie mi to n ie przeszkadza. W sumie pracuje mi się dobrze, oby tak dalej .

ferdek

nie znam odpowiedzi na to pytanie, ale bardzo mozliwe bo niejednokrotnie widzialem jak kogos przenosili na inne projekty

Bonia

Właśnie aplikuję do firmy i myślę, że robię dobry ruch. Opinie na forum są również dobre to daje mi spokój.

Buźka

Interesuje mnie praca w firmie ale mam pytanie. Może ktoś mi podpowie czy na słuchawce można godziwie zarobić. Czy wysokość jest uzależniona od efektów sprzedaży?

michel

ja pracuję od 3 miesięcy na projekcie sprzedażowym i jest ok, fajna atmosfera, przełożeni również,kasa ok, ale oczywiście trzeba się postarać . nic nie dostaje się za darmo, ale to przecież w każdej firmie.

ferdas

ja pracuje w arterii, powiem wam cos o tej firmie: jest to spoko call center, pracowalem w roznych wiec mam porownanie, moze stawki nie urywaja d.upy ale tez nie sa tragiczne, wychodzi jakos 10 na reke na godzine + premie i jesli ktos sie stara i jest dobry to moze ladne pieniadze wyciagnac z tych premii, zalezy ile godzin robisz, jesli masz zamiar pracowac tu 8 godz dziennie a nie tylko dorywczo to okolo 1600-1700 zarobisz, jesli bedziesz dobry to mozesz dociagnac nawet do 1900-2000 przy dobrych wynikach, najlepsi zgarniaja okolo 2300, przecietny pracownik ktory pracuje 8 godz dziennie zarabia 1600-1700. Atmosfera jest ok, koordynatorzy sa w porzadku ludzmi. pracodawce jako caloksztalt oceniam na dobry, przypominam ze to tylko call center kokosow nie nalezy sie spodziewac. a zapomnialem: jesli chodzi o termin platnosci to do 10. w tym miesiacu kasa byla juz 7, gdy 10 wypadal w poniedzialek, wiec dali wczesniej i za to duzy plus

olia
@ferdas 09.07.2017 20:36

Jeśli aplikuję na infolinię, to rzeczywiście jest tak, że za chwilę mogą mnie przenieść na inny projekt?

Buźka

Praca w takiej firmie jak Arteria może nie należy ciężkich ale też nie wszyscy mogą tu pracować. Jeśli ktoś nie lubi pracy na słuchawce to niech szuka pracy w innym charakterze. To trzeba poprostu lubić.

Buźka

@Buziaczek Wydaje mi się, że nie masz kompetencji do oceny działań firmy przy wyborze pracowników.!!

Buźka

Arteria jest dziś liderem polskiego rynku w obszarze sprzedaży i utrzymania klienta realizowanych w modelu BPO. Firma aktywnie inwestuje w nowe przedsięwzięcia. Myślę, że praca w takiej firmie to również prestiż dla pracowników?

Buziaczek
@Buźka 21.05.2017 20:04

Ile dostajesz za robienie "dobrego" PR-u Arterii, pomimo faktu, że wyzyskuje ludzi i zatrudnia menedżerów o niskich kwalifikacjach, możliwe takich jak Ty, przy których zwalniają się ludzie i nikt nie wie dlaczego...? A może to polecenie służbowe w celu polepszenia opinii na GoWork dla tej firmy? Jakby było tak dobrze jak piszesz, to zespoły sprzedażowe nie padałyby po pół roku a ludzie nadal by z Wami pracowali. A jak jest? Sama wiesz ;)

Buźka

Jeśli od początku nie odpowiada komuś rodzaj pracy to powinien przemyśleć swoją decyzję. Jak człowiek robi to co podoba mu się chociaż trochę to już jest połowa sukcesu. Jak mówi powiedzenie z niewolnika nie ma dobrego pracownika. Jest rynek pracy pełen różnych robót.

Maro
@Buźka 16.05.2017 16:26

Do kogo pijesz ?

Aneta

Arteria ma zawsze sporo ofert pracy, myślę, że to dobrze świadczy.

nick
@Aneta 05.04.2017 10:39
Arteria ma zawsze sporo ofert pracy, myślę, że to dobrze świadczy.

no chyba wlasnie nie

Kazik
@nick 13.05.2017 22:26
no chyba wlasnie nie

Mam propozycję pracy w Arterii dla jednego z banków . Chodzi o umawianie przedstawicieli handlowych z jego klientami. Proszę o informacje w tej sprawie.

Dominika

@tuZnowuJa Sądzę, że wszystkie warunki pracy i płacy ustalone w trakcie podpisywania umowy powinny być negocjowane i wówczas wiemy jak należy pracować.

tuZnowuJa

Nie polecam-mimo dobrych zarobków na projekcie (usunięte przez administratora)praca jest ciężka, bo wymagają sporo różnych wskaźników i statystyk do spełnienia. Cały projekt jest skierowany na zarabianie kasę. Brakuje szkoleń z aplikacji na których się pracuje. Ludzie się zmieniają, zwłaszcza na polskim rynku, jeden dzień jesteś a następny już Cię nie ma...

Ja5

A jak wygłada współpraca z dyrektorem it? Chciałabym zostać jego sekretarką, żeby się czegoś od niego nauczyć.

Remik

Pracuję tu od dawna i uważam, że to jest świetna firma. Kto lubi taki rodzaj pracy to będzie zadowolony.

NiePolecam

Nie polecam - w kazdej chwile można zostać przeniesionym na inny projekt (usunięte przez administratora) Jeśli ktoś cieszy się, że może pracować jak na infolinii musi liczyć się z tym, że po 2 tygodniach może zostać przeniesionym do sprzedaży książek, ktorych nikt nie potrzebuje. Dla mnie to jest najgorsza firma w jakiej pracowałam.

Buźka

Firma jest ok. takie mam informacje. Mam rozpocząć pracę od lutego, słyszałam, że kasę wypłacają w terminie.

xxx

jest ok

hgghgh

Masz racje te ogłoszenia od nich cały czas są aktualne ale mnie właściwie zainteresowała ta dla konsultanta biznesowego ona jest dodana dosłownie kilka dni temu wiec na pewno jest aktualna wiadomo jak można się na rozmowę kwalifikacyjna przygotować ?

Kiero

Jażem tu trzaskał taką kasę ,że mi się nie śniło. Czaskałem kasę i siedziałem na stolcu i nic nie robiłem, tylko pu-sczałem bąki. Ja żem był Kierownikiem! a ze z nudów łaziłem po różnych stronach w internecie to spaliłem dysk na kompie i w telefonie. Ale kasa moja

vvv

5600 netto? praca zdalna? ciekawe bardzo , bardzo aż tak, że niewiarygodne...

Pracowniknawakacje

Tak tylko na wakacje, trzeba od września do szkoły wrócić niestety :( Ale z tego co tu czytam, to aż się boję... ;x

Zostaw opinię o Arteria - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arteria