Arteria
counter
2 414 423 5 1
Umowa Nowy wpis
 Pytanie

Hej, piszecie tutaj o umowach zlecenie - czy dotyczy to tylko stanowisk na obsłudze klienta ? Czy ktokolwiek może liczyć na umowę o pracę (obsługa, liderzy, kierownicy projektów, hr)?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
HR Nowy wpis
Pracownik
@Umowa

Tak, umowa zlecenie jest na większości projektów, niemniej jednak są również takie na których można przejść na UoP. Na stanowiskach Liderskich/Kierowniczych czy innych kadrowych w strukturach firmy jak najbardziej jest możliwość pracy na UoP.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Jak jest z awansem w Arteria?

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Dusia
@Pytanie

Osoby które pracują 6 miesiecy mają test i jeśli go zalicza mają płacone 26 brutto

Pomocna?
TakNie5
Zgłoś
HR
@Dusia

A te które pracują 12mcy i zdadzą dwa testy mają płacone 36 zeta

Pomocna?
TakNie5
Zgłoś
AR
@HR

A ci którzy pracują 24 miesiące przechodzą test i jak zdają to dostają 150 zł za godzine.

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
BR
@AR

News. Przepracujesz 72 miesiące, zdajesz dwa duże testy i jeden malutki i masz. 250 zeta i gwarantowane wakacje z rodziną na Seszelach

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
kozka Nowy wpis
Były pracownik
@BR

No to fajnie.Tak powinno sie doceniać pracowników. No i te wczasy w Seszelach jako bonus, to chyba z tego bonu wczasowego i firma troche dopłaci.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pomaranczowa

Arteria razem z jakaś podspolka contact center przejęła pracowników Orange. Od marca nie można się doprosić regulaminu premiowania a w czerwcu ma być już wypłacona premia na podstawie zasad których nie znamy. Ogólnie szefostwo nie wzbudza zaufania od samego początku.

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś
Szary Nowy wpis
@Pomaranczowa

Bo w Arterii nie ma czegos takiego jak regulamin oremiiwania. HR nie odpowiada za to. Ststem premiowy to widzimisię kierownictwa. Bazują na tym, ze pracownicy bedacy na zleceniu nie wiedzą, iz maja prawo wymagac takiego regulaminu. Wszystko jest zalezne od sytuacji.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
krstn
Użytkownicy czekają na odpowiedź 77 dni.
 Pytanie

Hello! I would like to ask if anyone working in Google Ads project here ? I would appreciate all positive-negative comments and salary expectations. I am going to have an interview soon and I have experience in this field for 3 years.

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Kulka

Witam, odniosę się do nieprawdziwych informacji pisanych poniżej. Tak w arteri na projekcie pm jest awans trzeba przepracować 6 i 15 miesięcy wtedy dostaje się stawkę 26 i 32zl. Proszę nie pisać o jakich testach i stawkach z kosmosu. Pracowałam w tej firmie , jednak z przyczyn osobistych musiałam zrezygnować. Bardzo polecam, bardzo dobre zarobki, wspaniali liderzy ogólnie warunki jak na call center bardzo spoko plus możliwość awansu. Osoby które są 99, 98 rocznik zarabiają tam po 6 tys. Czy jest szansa ze infolinia z Warszawy przeniesie się do Krakowa?

Pomocna?
TakNie5
Zgłoś
Staś
@Kulka

Tak tak po 60 tys. zarabiają od razu . 18 latkowie. Hahahahaha

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Paulina

W dobie pandemi to co może ta firma zaoferować to zachęcanie do palenia papierosów. Obrzydliwość. I do kogo dzwonicie? Do emerytów? Nikt zdrowo myślący nie będzie skracał sobie życia przez jakieś śmierdzące (usunięte przez administratora).! Bardzo dobrze że was zwalniają. To co robicie jest po prostu ochydne. Dopiero na rekrutacji się dowiedziałam że mam zachęcać do palenia. Tak więc jesteście i oszustami bo w ogłoszeniu powinna być informacja co będzie się sprzedawało.

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Weteran
@Paulina

Arteria zawsze słynęła z wciskania kitu. Że im nie wstyd tak ludziom głowe zawracać w dobie wirusa.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Paulina
Użytkownicy czekają na odpowiedź 122 dni.
 Pytanie

Praca zdalna = z jednego boksu do drugiego plując w te same słuchawki. Obrzydliwość.

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Andrzej

Nie polecam pracy w projekcie iqosa, zwalniają z dnia na dzień bez podania przyczyny.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
IQos
@Andrzej

Czy oby na pewno to zwolnienie było niesłuszne i bez przyczyny? :)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Podbierak
@Andrzej

To prawda. Firma wywala ludzi jak psów na zbity pysk. Pracowałam tam pół roku i nagle z dnia na dzień do widzenia, już nie jestem potrzebna, nie wyłumaczono dlaczego, z jakiego powodu itp. Firma po prostu tnie koszta i nie liczy się z nikim. W dodatku jak widze to wybielają się w internecie i przekłamują fakty. Nie polecam, to nie firma, to bajzel na kółkach.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
E

Arteria jest najlepsza firma, na start dostałam 26zl brutto plus prowizję. Moja wyplata wynosi z premia 5tys. Gdzie bym tyle zarobiła? Tylko i wyłącznie na projekcie Philip Morris i wiecie co jest fajne? Ze mam super liderkę i zgrany zespół :)mega

Pomocna?
Tak1Nie7
Zgłoś5
Arteriusz
@E

a co z korono wirusem ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Arteria
@Arteriusz

Wszyscy przeszliśmy na prace zdalną :)

Pomocna?
TakNie3
Zgłoś2
Marta
@Arteria

Dokładnie, arteria zadbała o to abyśmy podczas epidemi nie zostali bez pracy. Uwielbiam cie arterio

Pomocna?
TakNie6
Zgłoś2
Niepalący
@E

Mówisz o zachęcaniu do palenia? Czyli siedzisz w domu i (usunięte przez administratora)do ludzi aby raka dostali. Tylko pogratulować. Zadzwonię do twojej matki i będę jej pierdzielił że mam lek na koronawirusa. Byś się wstydziła.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś1
belzebub
@Niepalący

nie dość że ta śmieszna firma namawia do palenia to do (usunięte przez administratora) na naiwnych i starszych ludziach, jak to call center. wciskają jakiś szajs, każą truć głowe biednym ludziom i jeszcze piszą sobie pozytywne opinie.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Malinka
@Arteria

Firma nie przeszła na pracę zdalną, na Św. Barbary normalnie pracują i zarażają się nawzajem!

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Marek

@judyta co masz na myśli pisząc „typiary”?

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Stop typiarom!!!

Firma jak firma ale typiary- podgryzaczki które tam pracują to już inna bajka. Te każda pozytywna atmosferę obruca w niwecz.

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Judyta
@Stop typiarom!!!

Czy firma uporała się już z typiarami? Czy przestały one doskwierać i jest możliwa normalna praca?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Alicja

Niestety ale muszę zgodzić się z poprzednikami, którzy tez nie byli zadowoleni z przebiegu rekrutacji. Znalazłam ofertę pracy na stanowisko lidera grupy. Sprawdziłam wytyczne czy zgadzają się z moimi kompetencjami. Nie było wzmianki obiegłej komunikacji w języku angielskim ani o tym ze jest to praca 7 w tyg 24 godziny na dobę. Dowiedziałam się na rozmowie. Trochę szkoda bo nie lubię marnować swojego czasu.Rozmowę prowadzą pani z HR i pani kierownik. Pytania jak pytania jeśli ktoś zna specyfikę CC to sobie poradzi. Moja rozmowa jak najbardziej pozytywna. Jednak panie poszukują kogoś z biegła znajomością angielskiego. Powiedziałam im na wstępnie ze mój angielski jest średni. Były zawiedzione... ale stwierdziły ze bardzo mnie chcą na stanowisku konsultanta. Czyżby taki trik? Nie byłam zainteresowana ich propozycją. Ktoś ma podobne doświadczenia z procesem rekrutacyjnym w tej firmie? Pozdrawiam

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Alicja
@Alicja

Oczywiście że to trik. Nikt nie chce aplikować na telemarketera (specjalistę, konsultanta, eksperta, doradcę) to chwytają się jak tonący brzytwy. Smarują ogłoszenia 24h/dobę że poszukują lidera. Ale chodzi o lidera sprzedaży który opchnie najwięcej książek, kart, etc.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Czy Arteria ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Śmieciówka
@Pytanie

Na śmieciówce nie ma ustaleń godzin pracy. To umowa cywilno-prawna. Wg. prawa dostajesz zapłatę za godziny które wypracujesz bez prawa do płatnego urlopu. Czyli jak ci się nie podoba to wstajesz i wychodzisz.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Śmiechu warte

Arteria (jak zwykle od początku jej istnienia) poszukuje pracowników na śmieciówkę za najniższą krajową stawkę. Oferują najwyższy standard szkoleń (obficie tu opisywany) oraz narzędzia do pracy - dwa monitory na osobę. Czyli praca na cztery ręce za dwie osoby za najniższą śmieciową stawkę. No trzeba chyba się na łby pozamieniać aby tam aplikować.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
bezimienna

Bardzo fajna firma, polecam, a jak komuś nie pasują zarobki to niech się uczy, studiuje a nie wymaga kokosów. A jak ktoś uczciwie pracuje i ma talent do rozmów to tutaj może ładnie zarobić.

Pomocna?
Tak7Nie6
Zgłoś2
Obserwator
@bezimienna

Co masz na uwadze pisząc że można zarobić? Jaką masz pensję netto na śmieciówce? Czy wiesz że na takich umowach czeka ciebie głodowa emerytura? Dostałaś już info z ZUS. Ile ci tam napykało? 600zł emerytury?

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
bezimienna
@Obserwator

zarobiłam 12 tysięcy z samych godzin i dodatkowe 4 tysiące z prowizji. zaś emerytury za dwa lata w arterii już mi przyszło około 10 tysięcy z zusu, ładnie się odkłada

Pomocna?
Tak10Nie8
Zgłoś6
Golej
@bezimienna

Co Ty za głupoty opowiadasz ? W tej firmie. To niemożliwe. Płacą strasznie mało jak na Warszawe. Strasznie ..... I umów o prace nikt nie ma. Takie zarobki to ma pewnie szef firmy i zyski

Pomocna?
Tak7Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Franciszek
@Golej

Nie jesteś zadowolony z wysokości wynagrodzenia? Czy dodatki do pensji w postaci premii lub pakietu socjalnego mogą zrekompensować podstawę zarobków? Wiesz, czy są obecnie prowadzone rekrutacje? Jeśli tak to na jakie stanowiska? Każda dodatkowa informacja na ten temat zainteresuje użytkowników forum.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
stryj Mietek
@Franciszek

Franuś idź z Kazikiem burakami handlować

Pomocna?
Tak10Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dawid
@bezimienna

"jak komuś nie pasują zarobki to niech się uczy, studiuje a nie wymaga kokosów" -> co znaczy kokosów? Masz na myśli godziwą wypłatę, za którą da się jakoś żyć? Generalnie firma w porządku na początek, zwłaszcza dla studentów. Na dłuższą metę, zero rozwoju i perspektyw. Niestety kadra zarządzająca nie nadaje się do zarządzania. Myślą, że jedynym sposobem zarządzania ludźmi jest wyciśnięcie z niego jak najwięcej. Pracownik dla nich nie istnieje, istnieje tylko wynik w raporcie. Brak jakichkolwiek systemów wspierających i motywujących pracownika. Premie wypłacają, ale wymogi których oczekują zahaczają o pracę na taśmie. Dodatkowo nie chcą dawać umów o pracę dobrym i długoletnim pracownikom- zamiast inwestować w pracownika, wolą nie płacić za wolne. System zarządzania oparty na metodach wyjętych z lat 90. Dodatkowo Sv wraz z kadrą wyższego szczebla nie znają ani kodeksu pracy, ani kodeksu cywilnoprawnego. Ogólne wrażenia dobre, bo przyjemna atmosfera, którą tworzą ludzie. Praca ciężka i stresująca, ale kadra zarządzająca prawie w całości do wymiany.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Malcolm
@Franciszek

Rekrutacje są prowadzone od początku istnienia tej firmy, na wszystkie projekty bo ludzie nie chcą garować za najniższą stawkę na śmieciówce.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Lusia
@bezimienna

Bezimienna - odstaw te prochy albo bierz połowę bo łeb ci z korzeniami wyrwie. Co ty tam wąchasz pod stołem w tej Arterii ?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
anonim
@Lusia

A co powiecie na to że Arteria w Poznaniu chce przejac od 1.05.2020 byłych pracowników ORANGE niektorych z ponad 30 letnim stazem i proponuja im 17 zl za godzine czy uwazasz ze to godziwa propozycja dla ludzi z wieloletnia praktyka umiejetnosciami i wiedza. Na spotkaniu z pracownikami nie potrafili nic nam powiedziec nie wiedzieli nawet jaki zakres pracy wykonujemy kompletnie nic. nie dali niczego czym mogli by nas do siebie przekonac.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Konrad

Witam przeprowadzam się niedługo do Warszawy i jestem zainteresowany pracą w Arterii pytanie na jakie projekty aktualnie firma poszukuje pracowników? Mam tu na myśli głownie call center/contact center. Jak z atmosferą tak w ogóle, duze cisnienie na wynik??

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Jakub
@Konrad

Jeśli jesteś zainteresowany pracą to na stronie https://www.praca.pl/106030,arteria_s_a,warszawa,firma.html są aktualne oferty. Pracodawca szuka konsultanta infolinii, doradcy telefonicznego i doradcy do spraw telemarketingu, więc te oferty powinny Cię zaciekawić. Daj znać jeżeli zdecydujesz się złożyć CV.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Konrad
@Jakub

Tak widziałem te oferty, ale nie ma tam żadnych konkretów :) nawet dzwoniłem żeby zapytać wprost to też odpowiedzi na około. A nie chce mi sie specjalnie jeździć żeby łaskawie dowiedzieć się co miałbym sprzedawać przez telefon... widocznie wstydzą się ujawniać, ze nie mają nic ciekawego do zaoferowania...

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Cxc
@Konrad

Pracuje tam długo. Za długo. Aktualnie atmosfera jest tak zła, że ludzie nie przychodzą do pracy. Szefostwo ciśnie na każdym kroku. Premia? Z 32 osób zdobywa tylko jedna. Jeden wielki koszmar. I 11.5 zł za godzinę. Nie polecam.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
HR
@Konrad

Na wszystkie stanowiska non stop 24/h poszukiwani są pracownicy od początku istnienia tej firmy. Jeszcze jak firma była na Ursynowie to nikt tam nie chciał pracować. Nawet strajki były bo nie chcieli wypłacać kasy w terminie. Ogólnie na jakie by nie była rekrutacja czy na konsultanta, specjalistę, eksperta, doradcy, etc to praca polega na notorycznym wydzwanianiu do klienta i wciskaniu książek, kart, reklam i wszelkiego innego badziewia którego nikt nie chce.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Dziewczyny jaki styl panuje w Arteria?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
PickNick
@Pytanie

Gotycki.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
byly pracownik
@Pytanie

luzny, rosyjski

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Hucuł
@Pytanie

Modne są soroczki i szarawary. Na jesień Jupka. Co ładniejsze laski na głowę przywdziewają oczipoki tak więc luzik jest.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Arteria G Partner

Firma tak znana że pracownicy wstydząc się gdzie pracują na swoich wieśbukowych czy linkedinowych profilach smarują że pracują w Google. Z Emilli Plater (Google) brecht na całą Warszawę się roznosi, że ludki z jakiejś agencji pod wodzą Arteria G Partner w kompleksy popadają. No cóż. Zarobki nędzne, wisielcza atmosfera , ciśnienie na wyniki jak w tętnicy Burneiki, ale chociaż dyrekcja pozwala na ściemnianie ziomalom na wiosce że w Google się pracuje. Normalnie boki można zrywać.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
B

Caly czas rekrutuja a ja juz pracuje i powiem Wam, ze warto bo nowa lokalizacja jest super prestizowa i atmosfera na projekcie fajna, az sie chce codziennie do pracy przychodzic :)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
tereskastpn1
@B

ktory kierownik / koordynator pisze te bzdury ? ta firma to bajzel i oszustwa

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Maja
@tereskastpn1

Hej dlaczego uważasz ze ta firma to (usunięte przez administratora) Wlasnie rozpoczęłam szkolenie na projekt philip moris i martwię sie ze cos może byc nie tak

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Alek
@Maja

W firmie pracuję od kilku miesięcy i przyznam, że jestem zadowolony. Bardzo fajna atmosfera, dobra praca, fajni ludzie na kasę też nie narzekam. Wiadomo, że są oczekiwania ale jak w każdej pracy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
tereskastpn1
@Maja

chamscy kierwownicy i niektorzy koordynatorzy, jak tylko nie ma wyniku to cisną, dogryzają a na końcu wyrzucają jak psa

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Anonim

Dział HR to totalna porażka, firma też stosuje nieuczciwe nazewnictwo stanowisk. Począwszy od pani rekruterki, która pierw obiecuje zadzwonić za 3 godziny, po czym dzwoni spóźniona o pół godziny z informacją, że... jednak nie ma czasu rozmawiać bo ma kocioł w firmie, a koniecznie musi mi opowiedzieć "o czymś". Prosi tym razem o ustalenie godziny rozmowy na jutro, a następnego dnia... brak jakiegokolwiek kontaktu :) Tylko pogratulować skuteczności w poszukiwaniu pracowników. Po drugie, nazwa stanowiska sugerująca pracę stricte w dziale marketingu okazała się być oczywiście ściemą. Szukają tylko i wyłącznie telemarketerów kusząc nierealnymi zarobkami z wliczonymi już premiami za pół roku (możliwymi do osiągnięcia pewnie przy 1000% wyrobionego targetu).

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
trustory
@Anonim

Popieram

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Arteria - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259