Opinie o Arteria w Warszawa

Arteria
2 407 367 5 1
Ktoś
Nazwa działu: Handlowy

Dosyć nieprofesjonalne podejście do procesu rekrutacji. Po rozmowie kwalifikacyjnej było powiedziano, że za kilka dni się odezwą. Minęło już sporo czasu, nie zadzwonili do mnie, również nie otrzymałem żadnego maila. Widzę, że nie tylko ja mam podobne doświadczenie. Na szczęście mam już pracę w innej firmie. Nie rozumiem, dlaczego jest problemem podziękować kandydatom za rozmowę i napisać coś w stylu "dziękujemy, ale Pana/Pani doświadczenie nie do końca odpowiada naszym wymaganiom, więc wybraliśmy inną osobę na to stanowisko, bla bla bla"? Gdybym wiedział, że tak traktują kandydatów, to nie brałbym udziału w rekrutacji. Nie polecam.

Franciszek
@Ktoś

Brak informacji mógł wynikać z pomyłki lub niedomówienia. Na rozmowie kwalifikacyjnej przekazano Ci wszystkie informacje o późniejszym kontakcie? A jak przebiegała sama rozmowa?

Rysiek Nowy wpis
@Franciszek

Ja się zgadzam, tam pracują niewykwalifikowane osoby. Rekruterzy bez wyższego wykształcenia, zatrudnieni tylko po to, żeby mieć niską pensję i ściągać ludzi. Ale najgorsi są "project managerzy", którzy jedynie potrafią wyładowywać swoje frustracje, zwłaszcza jedna Pani. Odradzam, chociaż na początek można coś tam zarobić. Jednak praca dobra na 3 miesiące

zapracowana Nowy wpis
@Rysiek

Nie wiem o co wam chodzi. ten charakter pracy nie jest dla każdego. Pracuje tu już 5 lat i jestem zadowolona. Jak się ma dystans do pracy i dostosowuje się do standardów w rozmowach to wyniki same się robią. Czasami nie jest lekko ale ogólnie ok. Ludzie fajni, jak się sumiennie pracuje to i zarobić można, a gorszy dzień może mieć każdy. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ja polecam

Emilia Nowy wpis
@zapracowana

Dziękuję za opinię na temat Arteria. Piszesz o specyficznym charakterze pracy - a na czym dokładnie ona polega? 5 lat do spory staż pracy w firmie, gratuluję.

Anonim Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Dział HR to totalna porażka, firma też stosuje nieuczciwe nazewnictwo stanowisk. Począwszy od pani rekruterki, która pierw obiecuje zadzwonić za 3 godziny, po czym dzwoni spóźniona o pół godziny z informacją, że... jednak nie ma czasu rozmawiać bo ma kocioł w firmie, a koniecznie musi mi opowiedzieć "o czymś". Prosi tym razem o ustalenie godziny rozmowy na jutro, a następnego dnia... brak jakiegokolwiek kontaktu :) Tylko pogratulować skuteczności w poszukiwaniu pracowników. Po drugie, nazwa stanowiska sugerująca pracę stricte w dziale marketingu okazała się być oczywiście ściemą. Szukają tylko i wyłącznie telemarketerów kusząc nierealnymi zarobkami z wliczonymi już premiami za pół roku (możliwymi do osiągnięcia pewnie przy 1000% wyrobionego targetu).

M.
Nazwa działu: Marketing

Po wysłaniu CV dość szybko otrzymałam telefon, pani od razu rozpoczęła rozmowę w języku obcym, który wymagany był na stanowisko, na które aplikowałam. Po kilku pytaniach o moje doświadczenie i oczekiwania, padło parę słów o samym stanowisku i firmie, po czym pani stwierdziła, że szukają jednak kogoś z większym doświadczeniem, ale że pod koniec tygodnia do mnie zadzwoni i zaproponuje coś w innym dziale. Telefonu nie otrzymałam i uważam, że takie zachowanie jest niesamowicie nieprofesjonalne. Naprawdę wolałabym usłyszeć, że "dziękujemy, ale nie", zamiast takiego wymyślania, jesteśmy dorosłymi ludźmi, więc szanujmy swój czas.

Nemo
Nazwa działu: Marketing

Ludzie w porządku, atmosfera przyjemna. Ale praca wykańczająca, zero perspektyw rozwoju i niestety największy minus czyli kadra zarządzająca z jedną Panią kierowniczką na czele. Kadra nie rozumie, że gdyby nie ludzie to nie byliby potrzebni, traktowanie ludzi jak przedmioty, no i nieszczęsne śmieciówki. Chociaż CI co mądrzejsi mają szanse na u.o.prace, generalnie na chwile praca ok..tak na 6 m. Potem człowiek się zastanawia ,co to za ludzie zarządzają. Reasumując na wakacje -tak, na dłużej absolutnie nie.

Tak1Nie1
Wyluzowana
@Nemo

I na dłużej taka praca się nadaje. Jak lubisz ten charakter pracy to tutaj jest spoko. Kadra jaka jest taka jest. Swoje muszą robić ale tak samo zaczynali tu od słuchawki. Ludzie świetni. A jak dobrze pracujesz to i nieźle można zarobić.

Tak1Nie3
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Weronika

Firma ma dobre opinie m.in. na Facebooku. Nie rozumiem dlaczego narzekacie. Przecież można zmienić pracę.

Tak3Nie2
bezimienna

Bardzo fajna firma, polecam, a jak komuś nie pasują zarobki to niech się uczy, studiuje a nie wymaga kokosów. A jak ktoś uczciwie pracuje i ma talent do rozmów to tutaj może ładnie zarobić.

Tak7Nie1

@bezimienna

Co masz na uwadze pisząc że można zarobić? Jaką masz pensję netto na śmieciówce? Czy wiesz że na takich umowach czeka ciebie głodowa emerytura? Dostałaś już info z ZUS. Ile ci tam napykało? 600zł emerytury?

bezimienna
@Obserwator

zarobiłam 12 tysięcy z samych godzin i dodatkowe 4 tysiące z prowizji. zaś emerytury za dwa lata w arterii już mi przyszło około 10 tysięcy z zusu, ładnie się odkłada

Tak10Nie4
Golej
@bezimienna

Co Ty za głupoty opowiadasz ? W tej firmie. To niemożliwe. Płacą strasznie mało jak na Warszawe. Strasznie ..... I umów o prace nikt nie ma. Takie zarobki to ma pewnie szef firmy i zyski

Tak6Nie1

Franciszek
@Golej

Nie jesteś zadowolony z wysokości wynagrodzenia? Czy dodatki do pensji w postaci premii lub pakietu socjalnego mogą zrekompensować podstawę zarobków? Wiesz, czy są obecnie prowadzone rekrutacje? Jeśli tak to na jakie stanowiska? Każda dodatkowa informacja na ten temat zainteresuje użytkowników forum.

stryj Mietek
@Franciszek

Franuś idź z Kazikiem burakami handlować

Tak9Nie1

Dawid
@bezimienna

"jak komuś nie pasują zarobki to niech się uczy, studiuje a nie wymaga kokosów" -> co znaczy kokosów? Masz na myśli godziwą wypłatę, za którą da się jakoś żyć? Generalnie firma w porządku na początek, zwłaszcza dla studentów. Na dłuższą metę, zero rozwoju i perspektyw. Niestety kadra zarządzająca nie nadaje się do zarządzania. Myślą, że jedynym sposobem zarządzania ludźmi jest wyciśnięcie z niego jak najwięcej. Pracownik dla nich nie istnieje, istnieje tylko wynik w raporcie. Brak jakichkolwiek systemów wspierających i motywujących pracownika. Premie wypłacają, ale wymogi których oczekują zahaczają o pracę na taśmie. Dodatkowo nie chcą dawać umów o pracę dobrym i długoletnim pracownikom- zamiast inwestować w pracownika, wolą nie płacić za wolne. System zarządzania oparty na metodach wyjętych z lat 90. Dodatkowo Sv wraz z kadrą wyższego szczebla nie znają ani kodeksu pracy, ani kodeksu cywilnoprawnego. Ogólne wrażenia dobre, bo przyjemna atmosfera, którą tworzą ludzie. Praca ciężka i stresująca, ale kadra zarządzająca prawie w całości do wymiany.

Nazwa działu: Handlowy
@Franciszek

Rekrutacje są prowadzone od początku istnienia tej firmy, na wszystkie projekty bo ludzie nie chcą garować za najniższą stawkę na śmieciówce.

Anna

Wiecie co życie jest niesprawiedliwe.. Jak możecie pracować za 3 tysiące??

Tak4Nie1

kijomop
@Anna

Zawsze możesz popracować za 1600 jako operator powierzchni płaskich

Nazwa działu: IT
@kijomop

Jak wiesz, albo i nie. Branża budowlana zatrudnia na umowę o pracę czyli daje na wejściu 600 zł więcej niż Arteria na zlecenie.

Nazwa działu: Marketing

Ja pierniczę. Ale o co chodzi ? Pytacie się czy płacą , czy nie ? 1800 zł brutto ? Czyli 1250 zł netto ? Ja do takiego pracodawcy nawet CV bym nie wysłał aby kaszany sobie u ziomali nie nastrzelać że pracowałem za frico przez cały miesiąc bez wypłaty. To dobre dla słoików którzy całą wioską kwadrat na Szmulkach wynajmują i zapasy na całą zimę przytargali.. Chłe, chłe , stawki jak w Dolinie Krzemowej. Trzeba być naprawdę zdesperowany lub całkowitym nieudacznikiem aby w dobie nieistniejącego bezrobocia chwytać się pracy na zlecenie za 11 zł/h które i tak nie zostanie (jak piszecie) wypłacone.

Alladynka

Hej wybieram się tam we wtorek najprawdopodobniej, poza lokalizacją są jakieś plusy? Projekt na połączeniach przychodzących typu amrest jest okej? Rozumiem, ze 1800 to jest max na takim projekcie? Ktoś coś napiszę w tym temacie, będę wdzięczna za jakieś info

TakNie1

poszkodowana

(usunięte przez administratora) nie płacą na czas i wcale nie płacą za niektóre projekty, muszę zgłosić sprawę, żeby odzyskać pieniądze za mój przepracowany czas.

Zainteresowany
@poszkodowana

Za jakie projekty nie płacą? Udało się odzyskać pieniądze? Odpisz.

Zainteresowany

Czy ktoś poleca pracę w tej firmie? Jak wyglądają zarobki? Czy wypłaty są na czas? Jedna z osób napisała że nie otrzymała wynagrodzenia za pracę. Proszę o odpowiedź.

Tak5Nie1

Nowy Jork

Witam, Pracowałem niecały rok. Firma godna polecenia. Robiłem w różnych call center. Tutaj trafiłem na projekt umawiania spotkań. PLUSY: Ciepłe bazy -coś co powinno być podstawą w każdym call center. Solidna wypłata co miesiąc (kokosów może i nie ma ale powyżej średniej krajowej). Super Pani kierownik i Pani koordynator.( Pani Kasia i Pani Anecia ) Ciepła atmosfera, przez rok czasu było sporo przyjęć, ale były to osoby bardzo miłe i na wysokim poziomie kultury osobistej. Wysoka selekcja ponieważ nie każdy nadaje się do tej pracy. Godziny pracy również całkiem przyjemne od 9-17 ZAJEFAJNE NAGRODY RZECZOWE O DUŻEJ WARTOŚCI. MINUSY: - umowa zlecenie przez całły rok. -przeprowadzka w czasie w pracy POZDRAWIAM CAŁĄ EKIPĘ KOCHAM WAS NA ZAWSZE W MOJEJ PAMIĘCI

Tak22Nie

@Nowy Jork

Nom slyszalem ze rozne osobistosci tam pracowaly i pracuja, cos musi byc w tej pracy skoro przyciąga tak charyzmatyczne i nietuzinkowe persony.

@Moskwa

Wspomniałeś że wypłata jest powyżej średniej krajowej. Chyba chodziło Ci o krajową Republiki Zielonego Przylądka albo chodziło Ci o minimalną krajową :)

@Moskwa

Dobry wieczór Panu. Zgadza się. Sam miałem przyjemność pracować z osobami znanymi opinii publicznej, oczywiście nie wymienię ich z imienia i nazwiska , ponieważ nie mam pojęcia czy te osoby by życzyły tego sobie. Nie każdy przecież lubi popularność. Niemniej jednak jedna osoba była bardzo słynną osobistością - nawet po za granicami naszego kraju. Wiadomo, że często znajomości zawarte w pracy przydają się w życiu osobistym. A myślę, że fakt iż tak znane osoby zatrudniają się w tej firmie jest właśnie taką truskawką na torcie i ogromnym atutem tej firmy.

Tak3Nie1

@Nowy Jork

Też słyszałem że firmę zasilały persony z pierwszych stron gazet. Można powiedzieć że to są właśnie te detale o których mówił Tomasz Hajto.

Tak5Nie

@Moskwa

A tak faktycznie. Oczywiscie chodzilo mi o najnizsza krajowa. A Pan długo pracował w tej firmie? Dawno temu?

@Nowy Jork

Krótko i nie tak dawno, w tamtym roku :)

@Moskwa

A to ja też w 2017. To chyba się znamy, proszę jaki zbieg okoliczności. : )

Tak8Nie

@Nowy Jork

W maju średnia krajowa wynosiła 4600 brutto. Oprócz tej średniej dostajesz jesze jakieś zioło do jarania czy tą średnią dostajesz co kwartał?

@Obserwator

A czytać Pana nauczyli w szkole podstawowej ? Nowy Jork 07.02.2018 21:00 @Moskwa 07.02.2018 20:25 A tak faktycznie. Oczywiscie chodzilo mi o najnizsza krajowa.

Tak2Nie1

Dawid
@Nowy Jork

Jakie nagrody? Kubki i czekoladki? Jaka wg. Ciebie jest średnia krajowa? Tam można wyciągnąć więcej, jak pracujesz od rana do wieczora. A firma wręcz zachęca do takiej pracy

@Dawid

Był w pewnym czasie specjalny portal na którym można było wymieniać punkty na nagrody, coś jak aliexpress. Nagrody były bardzo drogocenne: zestawy Macgyvera które otwierały wszystkie zamki, powerbanki o mocy zasilającej pralkę, słuchawki które słyszały myśli, wysokiej klasy ultradrogie fidget spinnery pokryte warstwami złota. Było na bogato.

solaris

Produktywność, produktywność i jeszcze raz produktywność, czyli upierdliwa gadka kadry, aby z człowieka zrobić mrówkę robotnicę. Rotacja ludzi cały czas. Co chwila ktoś się pojawia, popracuje przejściowo i odchodzi gdy tylko znajdzie inną, konkretną pracę.

jo

Jeżeli na sprzedażówce ci dobrze idzie to koordynatorzy wycisną cię jak ścierę, bo sami mają z tego zysk. Ty jeden robisz zysk dla siebie sam i koordynatora, a koordynatorzy w swojej drużynie mają kilkanaście osób, a z tych kilkunastu, około połowa z nich robi wyniki dla siebie i dla koordynatora. Ty jesteś zarobiony harówą na kasę za swój wynik, a koordynator zarobiony jest wielokrotnością kasy za wyniki swoich ludzi. Jak nagle dostaniesz gorszy projekt, albo obdzwonioną bazę i ci nie idzie, to pojadą po tobie jak po łysej kobyle. Taka sytuacja.

woltomierz

Pracowałem tam w zeszłym roku przez jakieś 2 miechy w kratkę i odszedłem. Sprzedawałem jakieś (usunięte przez administratora) gazetki/książeczki. Koordynatorzy i (usunięte przez administratora)trenerka robili z ludzi idiotów przywalając się o byle głupotę, czyli o źle zaznaczony status, albo jak klient czegoś nie chciał, to trzeba było robić wszystko, aby za wszelką cenę wcisnąć poradnik, którego ktoś zwyczajnie NIE POTRZEBUJE, albo recepcja odmawia połączenia z właścicielem, albo odpowiedzialną za sprawy zakupów, to dopytać o inną osobę. Robili nam w tym temacie (usunięte przez administratora) wnoszące tzw. retreningi i to po godzinach pracy gadając do nas jak do podludzi, albo przygłupów, trując w kółko tyłek o te statusy, o to, że się nie tak powiedziało, bo firma, która nam to to zleca też was słucha i oczywiście sie przywala do koordynatorów, a oni do marketerów. A marketerzy to co, do kogo mają, do człowieka, który po prostu, zwyczajnie czegoś nie chce i walnie nam słuchawką.(usunięte przez administratora)

Norbert

Jak myślicie czy są szanse na podwyżki wynagrodzenia?

Tak19Nie

@Norbert

Tak. Ustawodawca podniesie od przyszłego roku stawkę godzinową o 40gr

Dominika

@Mural, możesz napisać coś więcej na temat atmosfery pracy w tej firmie? Rozumiem, że z Twojej wypowiedzi wynika, iż pracownicy są dla siebie mili i pomocni? Jak ocenisz relacje na linii pracodawca - pracownik? Napisz proszę coś więcej na ten temat. @Obserwator, na jakim stanowisku pracujesz w firmie Arteria? Czy poza stawką podstawową, którą opisałeś w swoim komentarzu pracownik może liczyć na inne świadczenia dodatkowe? Wyraź proszę swoją opinię w tym temacie.

@Dominika

O warunkach panujących w firmie świadczy ogromna fluktuacja kadrowa, tragiczne notowania na giełdzie i poniższe posty. Świadczenia dodatkowe są odpłatne tak więc po co o nie pytasz?

henryk

ja pracuje po 8 godzin dziennie, w zeszlym miesiacu zrobilem dodatkowo 2 soboty, razem z premiami wyszlo mi 1900 zl lekko ponad

Rafi
@henryk

Na 2 soboty przyszedłeś i z premiami nie miałeś nawet 2.000 zł...No to hojnie, ''na bogato'' zarobki jednym słowem. Załóżmy jakbyś nie przyszedł w soboty, ale miał te premie, to byś zarobił niewiele więcej od sprzątaczki, a bez premii, to już w ogóle. Dajcie spokój... Dobrze, że CV do nich nie wysłałem ;)

Wow. 1900 zeta z sobotami. No to full wypas. Wyczesana pensja

siabadaba
@henryk

Pracowałeś w dwie soboty i zarobiłeś 1900 z hakiem łącznie z premią hahahahahah. Dziadostwo nie robota. Moja babcia ma wyższą emeryturę niż te callcenterowe zarobki.

Dominika

@zara czy rotacja pracowników dotyczy jakiś konkretnych stanowisk, również twojego stanowiska? Mogłabyś powiedzieć jeszcze coś na temat tego czy warto starać się o pracę w Arteria? Jako pracownik z doświadczeniem na pewno masz swoją opinię na ten temat. Patrząc na Facebooka firmy odnoszę wrażenie, że atmosfera w Arteria jest bardzo pozytywna i nastawiona na dobre samopoczucie pracowników. Jak to jest obecnie z tą atmosferą i relacjami ?

Mural
@Dominika

atmosfera w arterii akurat zawsze była dobra

TakNie

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Arteria? Czy warunki pracy oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

TakNie

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

@Administrator

Bardzo źle. 3 lata temu akcje wynosiły ponad 20zł. Teraz ok. 4,90 zł. Poprzez RODO spadnie sprzedaż WIP i innego badziewia tak więc ciśnienie będzie.

DOMINIKA

WIIECIE CO JEST NAGORSZE? JUŻ POMIJAJĄĆ FAKT, ŻE ZARABIASZ TAM NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ CZYLI MINIMUM CZĘSTO SPRZĄTACZKA ZARABIA WIĘCEJ CZY ULOTKARZ ALE TO NIE JEST NAJGORSZE. NAJGORSZE JEST ZE TRAKTUJĄ CIE JAK POPYCHADŁO JAK SMIECIA. MOZESZ TAM PRACOWAĆ 2 LATA A ZERO SZACUNKU

Tak15Nie

jumnalta
@DOMINIKA

dokładnie traktują pracowników dosłownie jak bydło nawet tych co są tu pare ładnych lat, żenada ogólnie a firma kompromituje się na każdym kroku

Nawet MediaMarkt nie ma takiego wietrzenia magazynów XD

name

firma ok, godziwe zarobki jak na call center, miła atmosfera i w porządku ludzie pracujący. miejsce pracy dogodne jest to ścisłe centrum warszawy , można polecić

Moskwa

Firma spoko, zarobki w miare i ciepła atmosfera. Liczne nagrody, premie i tania kawa w automacie. Projekty dotycza miedzy innymi sprzedazy produktow, przyjmowania zamowien i umawiania spotkan. Tak wiec mozna byc na wciskaniu jakze potrzebnych i przydatnych publikacji ale i proponowac darmowe usługi. Godziny pracy 8-19, nie ma problemu z grafikiem. Jest za to problem z czajnikiem. Na stu herbaciarzy jest ich aż jeden. Kolejki z rana żeby sobie zrobić czaju jak na marszalkowskiej w godzinach szczytu. Batony w automatach twarde i zimne, przeziebic sie mozna XDD Łazienki troche jak toitoie na juwenaliach ale nie ma co plakac. To nie bristol tylko call center z minimalna stawka. Firme oceniam 5/10.

Tak30Nie

E
@Moskwa

Nie byłam na projekcie umawianie spotkań, z tego co wiem jest fajny, właśnie ze względu na te 3 panie co tam siedziały, pani Kasia, a tamtych dwóch nie pamietam z imion, ale wydawał się też sympatyczne. Było jeszcze projekt google, jakiś bankowy, czy ubezpieczeniowy, Amrest, a ja byłam na WIP. Niezbyt miło wspominam panią co zajmowała się szkoleniami jak mamy rozmowy prowadzić. Jak na próbach się źle argumentowało to sie wsciekała, jakby ktoś był idiotą, a ona najmądrzejsza.

@E

Nie wiem jak z trenerami na wipie, za to u nas na projekcie umawiania spotkan byla empatyczna i miła trenerka, dobrze ja wspominam. Druga i zarazem ostatnia vis maior ktora dobrze wspominam byla pani K, miala swoje jazdy ale była życiowa i konkretna. Niestety juz nie pracuje, nikt nie wie poza bossami i krzysztofem rutkowskim jaka była przyczyna.

Tak15Nie

Tak5Nie

linka

Typowe call center, gdzie poszukują ''młodych, dynamicznych, ambitnych, uśmiechniętych''. Jeżeli taki/taka jesteś...to lepiej daj sobie spokój, ewentualnie traktuj to jako tzw. przejściówkę. Telemarketerzy ogólnie w porządku ludzie. Niektórzy pracują tam 2-3 lata, a może więcej i chyba popadli w rutynę. Raz kiedyś pracowałam sezonowo w innym call center, to telemarketerzy dosłownie wyglądali jak zaniedbani, albo przegrani życiowo, bo w takich miejscach pracują różni ludzie, studenci, emeryci i tacy, dla których taka praca jest głównym źródłem utrzymania. Ci ostatni muszą stawać na głowie, aby za te nędzne grosze wiązać koniec z końcem, a niektórzy z nich byli chudzi dosłownie jak patyki...

żandarm

Nie polecam pracy tam na dłuższą metę. Dla nich jesteś sprzedażowym robolem. Jak robisz wynik, to ci nadskakują. Jak masz gorszy dzień w sprzedaży z przyczyn niezależnych od ciebie, to od razu pretensje. Kto chce iść, to niech nie da sobie wejść na głowę, bo was pozbadną i będą cisnąć, albo wciskając czerstwe teksty, w stylu - Brawo udało ci się, rób kolejną sprzedaż liczę na ciebie. Takie gadki, to sobie można wciskać naiwniakom, którzy przyjechali z z...pia i zaczynają dopiero jakąkolwiek robotę. Przeważnie początkującym studentom. Jak komuś zależy na robocie, to nie doceniają, tylko cisną jeszcze bardziej. Ci co dłużej pracują i wiedzą z czym to się je, to mają ich koło tyłka, albo cisną, jak coś im nie leży. Trzeba bronić swoich interesów i nie dać z siebie zrobić popychla.

adam

Tania siła robocza zarobisz 2 tysiące czyli nie stać Cię na kawalerkę nawet. 2 tysiące to ludzie wydają dziennie. Nie polecam. Dla Ukrainy tak.

asdfadfss

nie wiem czy coś się zmieniło odkąd tam nie pracuje ale pamietam że nigdy nie potrafili docenić pracownika, pochwała za dobry wynik? nic z tych rzeczy, na siłę tylko szukają powodów żeby się do czegoś doczepić i udowodnić że jesteś słaby

GwenStefani

Jak ktos chce teraz isc to nie polecam - fatalne warunki pracy w nowej siedzibie - brak boxów, konsultanci siedzą na kupie jeden na drugim , przekrzykując jeden drugiego. Brak sklepów w pobliżu żeby kupić coś do jedzenia, żadnych automatów w środku, kameralna kuchnia na 5 osób. Żeby iść do toalety trzeba skakać po piętrach. Ogólnie straszna żenada. Wcześniejsza siedziba na Stawki 2 a była genialna i wszystko było na miejscu a jak jest teraz ? Bezniadziejnie słabo, firma straciła największy swój atut. Z jednego z lepszych call center po zmianie siedziby zrobiła się jedna wielka kicha i porażka. Odradzam.

MIKI
@GwenStefani

Brak boksów, ale za to większe biurka, większy open space - rzeczywiście tragedia :), wyższy sufit i mniej hałasu, to też chyba można zaliczyć do plusów - prawda? Brak sklepów? Hmm w odległości do 200 m od siedziby są 3 sklepy spożywcze!!! A kuchnie są dwie :) i nie są kameralne :) Lokalizacja biura to ścisłe śródmieście, dla większości osób to miejsce jest dogodniejsze pod względem dojazdu.

GwenStefani
@MIKI

Według mnie boxy to podstawa pracy w call center, ja byłam bardzo zdziwiona że ich nie ma. Co do sklepów to przerwy są za krótkie żeby robić spacery po centrum warszawy :) Trzeba po prostu robić zakupy przed pracą i tyle. Lokalizacja nie jest tragiczna ale napewno sympatyczniejsza była poprzednia siedziba.

Zostaw opinię o Arteria - Warszawa

Chcę opublikować: