Opinie o Arteria w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Arteria, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Arteria na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arteria w Warszawa

E

Arteria jest najlepsza firma, na start dostałam 26zl brutto plus prowizję. Moja wyplata wynosi z premia 5tys. Gdzie bym tyle zarobiła? Tylko i wyłącznie na projekcie Philip Morris i wiecie co jest fajne? Ze mam super liderkę i zgrany zespół :)mega

rzetelna opinia Nowy wpis

Na projekcie g partner google zarabia się mało: 2500 zł podstawy. Jeśli uda się zrobić premię (co nie zawsze jest w ogóle możliwe) to 3500 zł netto. Firma nie płaci składek ZUS. Praca bardziej dla studenta. Z plusów: lokalizacja

major nitro wojtek Nowy wpis

aby tu pracować to trzeba mieć lepszą wiadomość, całe te, okuratną, godną i sprawiedliwą

Pytanie Nowy wpis

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Arteria?

Tomek
Kandydat

Hej mam pytanie czy w Arterii jest realizowany projekt dla RedBulla ?

Kandydat
@Tomek

Nie, nie ma takiego projektu w Naszej fiemie

Pracownik Nowy wpis
@Pracownik

To dziwne bo jak byłem w piątek w firmie to jeszcze był ????

call center
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacji brak. Zadzwoniła pani, powiedziała o warunkach i zaprosiła na szkolenie.

Pytania

O nic nie pytali

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Arteria?

nn
@Pytanie

zatrudnic na umowie cywilnoprawnej, wydoić i zwolnić. Tak to mniej wiecej wyglada.

Jan

Firma wykorzystująca do granic możliwości umowy cwyilnoprawne, jednocześnie stawiając wymagania tożsame dla stosunku pracy. Umowa o pracę jest traktowana tam jako nagroda, a nie jako prawo. Od zleceniobiorców wymagane jest przedstawianie zwolnień lekarskich,

E

Arteriusz
@E

a co z korono wirusem ?

Arteria
@Arteriusz

Wszyscy przeszliśmy na prace zdalną :)

Marta
@Arteria

Dokładnie, arteria zadbała o to abyśmy podczas epidemi nie zostali bez pracy. Uwielbiam cie arterio

Niepalący
@E

Mówisz o zachęcaniu do palenia? Czyli siedzisz w domu i (usunięte przez administratora)do ludzi aby raka dostali. Tylko pogratulować. Zadzwonię do twojej matki i będę jej pierdzielił że mam lek na koronawirusa. Byś się wstydziła.

belzebub
@Niepalący

nie dość że ta śmieszna firma namawia do palenia to do (usunięte przez administratora) na naiwnych i starszych ludziach, jak to call center. wciskają jakiś szajs, każą truć głowe biednym ludziom i jeszcze piszą sobie pozytywne opinie.

Malinka
@Arteria

Firma nie przeszła na pracę zdalną, na Św. Barbary normalnie pracują i zarażają się nawzajem!

Kręć jak Nicky
 Rekomendacja
@Malinka

W tej chwili w lokalizacji West Station pracuje 5-10 osób są to osoby które nie mają warunków do pracy zdalnej lub umowa projektu na to nie pozwala. Reszta ponad setka osób pracuje zdalnie. Na Barbary większość pracuje zdalnie. Nie licząc osób które nie mają warunków do pracy zdalnej lub nie chcą pracować zdalnie albo umowa na to nie pozwala ze względów bezpieczeństwa. Pracodawca nie może zmusić pracownika do pracy zdalnej.

krstn

Hello! I would like to ask if anyone working in Google Ads project here ? I would appreciate all positive-negative comments and salary expectations. I am going to have an interview soon and I have experience in this field for 3 years.

Ads ?
@krstn

Google Ads? It's laughable;) Agencies pay better.

Czy w Arteria jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Odp

TAK oczywiście. Są zwalniani w ciągu 24h

Monika

Praca zdalna tylko dla wybranych. Kierownictwo w domku... Jakby tego mało było to doszły mnie słuchy, że w lokalizacjach w Polsce są osoby zatrudniane przez firmy zewnętrzne czy poboczne i nie opłacają im składek zus. Pracownik się nie liczy...

Umowa

Hej, piszecie tutaj o umowach zlecenie - czy dotyczy to tylko stanowisk na obsłudze klienta ? Czy ktokolwiek może liczyć na umowę o pracę (obsługa, liderzy, kierownicy projektów, hr)?

HR
@Umowa

Tak, umowa zlecenie jest na większości projektów, niemniej jednak są również takie na których można przejść na UoP. Na stanowiskach Liderskich/Kierowniczych czy innych kadrowych w strukturach firmy jak najbardziej jest możliwość pracy na UoP.

Jak jest z awansem w Arteria?

Dusia
@Pytanie

Osoby które pracują 6 miesiecy mają test i jeśli go zalicza mają płacone 26 brutto

HR
@Dusia

A te które pracują 12mcy i zdadzą dwa testy mają płacone 36 zeta

AR
@HR

A ci którzy pracują 24 miesiące przechodzą test i jak zdają to dostają 150 zł za godzine.

BR
@AR

News. Przepracujesz 72 miesiące, zdajesz dwa duże testy i jeden malutki i masz. 250 zeta i gwarantowane wakacje z rodziną na Seszelach

kozka
@BR

No to fajnie.Tak powinno sie doceniać pracowników. No i te wczasy w Seszelach jako bonus, to chyba z tego bonu wczasowego i firma troche dopłaci.

Pomaranczowa

Arteria razem z jakaś podspolka contact center przejęła pracowników Orange. Od marca nie można się doprosić regulaminu premiowania a w czerwcu ma być już wypłacona premia na podstawie zasad których nie znamy. Ogólnie szefostwo nie wzbudza zaufania od samego początku.

Szary
@Pomaranczowa

Bo w Arterii nie ma czegos takiego jak regulamin oremiiwania. HR nie odpowiada za to. Ststem premiowy to widzimisię kierownictwa. Bazują na tym, ze pracownicy bedacy na zleceniu nie wiedzą, iz maja prawo wymagac takiego regulaminu. Wszystko jest zalezne od sytuacji.

Kulka

Witam, odniosę się do nieprawdziwych informacji pisanych poniżej. Tak w arteri na projekcie pm jest awans trzeba przepracować 6 i 15 miesięcy wtedy dostaje się stawkę 26 i 32zl. Proszę nie pisać o jakich testach i stawkach z kosmosu. Pracowałam w tej firmie , jednak z przyczyn osobistych musiałam zrezygnować. Bardzo polecam, bardzo dobre zarobki, wspaniali liderzy ogólnie warunki jak na call center bardzo spoko plus możliwość awansu. Osoby które są 99, 98 rocznik zarabiają tam po 6 tys. Czy jest szansa ze infolinia z Warszawy przeniesie się do Krakowa?

Staś
@Kulka

Tak tak po 60 tys. zarabiają od razu . 18 latkowie. Hahahahaha

Paulina

W dobie pandemi to co może ta firma zaoferować to zachęcanie do palenia papierosów. Obrzydliwość. I do kogo dzwonicie? Do emerytów? Nikt zdrowo myślący nie będzie skracał sobie życia przez jakieś śmierdzące (usunięte przez administratora).! Bardzo dobrze że was zwalniają. To co robicie jest po prostu ochydne. Dopiero na rekrutacji się dowiedziałam że mam zachęcać do palenia. Tak więc jesteście i oszustami bo w ogłoszeniu powinna być informacja co będzie się sprzedawało.

Weteran
@Paulina

Arteria zawsze słynęła z wciskania kitu. Że im nie wstyd tak ludziom głowe zawracać w dobie wirusa.

Paulina

Praca zdalna = z jednego boksu do drugiego plując w te same słuchawki. Obrzydliwość.

Andrzej

Nie polecam pracy w projekcie iqosa, zwalniają z dnia na dzień bez podania przyczyny.

IQos
@Andrzej

Czy oby na pewno to zwolnienie było niesłuszne i bez przyczyny? :)

Podbierak
@Andrzej

To prawda. Firma wywala ludzi jak psów na zbity pysk. Pracowałam tam pół roku i nagle z dnia na dzień do widzenia, już nie jestem potrzebna, nie wyłumaczono dlaczego, z jakiego powodu itp. Firma po prostu tnie koszta i nie liczy się z nikim. W dodatku jak widze to wybielają się w internecie i przekłamują fakty. Nie polecam, to nie firma, to bajzel na kółkach.

Marek

@judyta co masz na myśli pisząc „typiary”?

Stop typiarom!!!

Firma jak firma ale typiary- podgryzaczki które tam pracują to już inna bajka. Te każda pozytywna atmosferę obruca w niwecz.

Judyta
@Stop typiarom!!!

Czy firma uporała się już z typiarami? Czy przestały one doskwierać i jest możliwa normalna praca?

Alicja

Niestety ale muszę zgodzić się z poprzednikami, którzy tez nie byli zadowoleni z przebiegu rekrutacji. Znalazłam ofertę pracy na stanowisko lidera grupy. Sprawdziłam wytyczne czy zgadzają się z moimi kompetencjami. Nie było wzmianki obiegłej komunikacji w języku angielskim ani o tym ze jest to praca 7 w tyg 24 godziny na dobę. Dowiedziałam się na rozmowie. Trochę szkoda bo nie lubię marnować swojego czasu.Rozmowę prowadzą pani z HR i pani kierownik. Pytania jak pytania jeśli ktoś zna specyfikę CC to sobie poradzi. Moja rozmowa jak najbardziej pozytywna. Jednak panie poszukują kogoś z biegła znajomością angielskiego. Powiedziałam im na wstępnie ze mój angielski jest średni. Były zawiedzione... ale stwierdziły ze bardzo mnie chcą na stanowisku konsultanta. Czyżby taki trik? Nie byłam zainteresowana ich propozycją. Ktoś ma podobne doświadczenia z procesem rekrutacyjnym w tej firmie? Pozdrawiam

Alicja
@Alicja

Oczywiście że to trik. Nikt nie chce aplikować na telemarketera (specjalistę, konsultanta, eksperta, doradcę) to chwytają się jak tonący brzytwy. Smarują ogłoszenia 24h/dobę że poszukują lidera. Ale chodzi o lidera sprzedaży który opchnie najwięcej książek, kart, etc.

Zostaw merytoryczną opinię o Arteria - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.