Arteria

Opinie o Arteria

Specjalistka

Cud , miód, malinka. Super lajtowa atmosferka, super kierownictwo i dyrekcja, super kaska czyli 14 zeta za godzinę czyli spokojnie można wyciągnąć nawet półtora tysiaka na rękę. No i te nieograniczone możliwości rozwoju. Od razu można zostać specjalistką ds. telemarketingu.

Wkurwiony
@Specjalistka 16.02.2016 20:41

Czym zostać?? Chyba Cię wali. Ta firma to porażka. Szczególnie teraz gdy jest nowy dyrektor i robi cięcia. Proponuję szukać innej firmy?? Ps. Jakie kierownictwo?? Przy umowie zlecenie nie jesteś pod żadnym kierownikiem. To ukryta umowa o pracę. Wyzysk w biały dzień.

Rosoła 10

Cięcie, gięcie.Ale wiocha. Połowę postów powycinana że odpowiedzi kupy się nie trzymają. Arteria pozostawiła tylko te które o rekrutacji mówią. Na giełdzie też niewesoło. Najniższy kurs od 5 lat.

rat

Praca jest od 8-16 maksymalnie i nie jest tak zle

ikyyy

brak informacji zwrotnej po spotkaniu; ja nie otrzymałem informacji od miesiąca, ale całe szczęście mam już inną pracę

Kamila

@mika, he, he już miesiąc temu miałaś tam pracować pisząc że to firma godna polecenia :) Nie przyjęli ? Nie mogę uwierzyć :)

karo

Brawo, sie wypowiada, a nie wie :) Umowa zlecenie, jesli nie jestes studentem, ma wszystkie skladki oplacane, takze na emeryture tez. nie wiesz to nie sciemniaj

Jaga

(usunięte przez administratora) Ludzie litości... Weszłam żeby zobaczyć co to za firma ale za taką stawkę to tylko lenia można zatrudnić a nie wydajnego sprzedawcę nie dziwię się ciśnieniom bo kto by się starał za taką stawkę- dzięki za info szkoda mojego czasu na aplikowanie

Adam

jezeli mozesz to szukaj innej firmy zarobki marne chyba ze jestes student to bedzie w miare na granicy ubostwa. atmosfera do kitu !!! menago do kitu !!! praca do kitu!!!

Miki

Nie polecam pracy w tej firmie Nikt nie wyrobi 110 normy by dostać prowizję Mało osób odbiera telefony

wiktor

hahaha dobre :)

AZ

do pracy w arterii idziesz z desperacji jak cię nigdzie więcej do roboty nie chcą nawet w Pomiechówku

były pracownik

usuwają komentarze, co jest bardzo nie fajne. Rozumiem, gdyby były nie prawdziwe to można usuwać, ale prawdy się boicie? Powiem krótko NIE POLECAM TEJ FIRMY.

boliglowa

ostatnia rzecza jaka bym zrobil to poszedlbym do pracy do arterii

lewa strona miasta

AB
@lewa strona miasta 03.07.2015 17:56
chce wysłać cv do arterii. jacy są kierownicy czy koordynatorzy? Da radę się normalnie dogadać (usunięte przez administratora)?...

chyba cie pogieło z kim sie chcesz dogadać z niekompetentymi ludźmi ???? z tępolami ??????????

?

Co to jest CZERNIK?

prawa_strona_miasta

Cold, ten klucz drzwi otwiera, czernik szybko znika i wraca jak bumerang. Pozdro Ekipa!

EmCee

Atmosfera, a co Ci zawinił Malina? to prawilny chłopaczyna!

Atmosfera

Malina jest z tych niewymagajacych, aby w Warsiawie mieć robotę, zawsze to lepiej niż na podmokłych łąkach w głębokim białostockim. Atmosefra jest dobra dla tych niewymagających i na wszystko sobie pozwalajacych. Atmosfera tu jest zła

malinka

Atmosfera ok ale zarobki marne

specjalista

złe warunki pracy, fatalna atmosfera - NIE POLECAM

robolek

Dobre warunki pracy, fajna atmosfera i godziwe wynagrodzenie za swoją prace. Polecam

Leon

pracuje na ing od 3 miesięcy. stawki na rekę zaczynaja się od 8 zł ale jak sie umowi duzo spotkań dostajesz 12.Ing nie jest trudne:) Na innych jest po 10 na rękę, ale musisz sprzedawać.

alexkirk

witam planuję wysłać cv do arterii. mam kilka pytań do osób, które pracują tam lub pracowały. na jakiej zasadzie przydziela się osoby do poszczególnych projektów? dlaczego na różnych projektach są inne zarobki? czy można dostać się na projekt, gdzie zarabia się więcej?

turbo

mało płacą, firma jest ogólnie skąpa

turbo

na Amreście jest fajna atmosfera, zarobki 7-8 zł na godzinę, są premie do wyrobienia, jak się dobrze złoży to ponad 10 zł na godzinę z premiami, elastyczny grafik można studiować itd., tylko klienci czasem paskudni

Od dawna nie w Arterii

Hej. Widzę, że na googlowym dzieje się sporo. Już jakiś czas szczęśliwie mnie z Wami nie ma. Ja jeszcze byłam za czasów Lidii i Julii. Teraz podobno się pozmieniało. A jak dyrektor? Wciąż ten sam? Za moich czasów wesoło nie było - ale bez przesady...

Piotr

Boże, widzisz i nie grzmisz! Ludzie sami chwalą się że jeden drugiego podpieprza dla kasy! Po to żeby dostać awans. Każdy do każdego się uśmiecha a potem donosi. Eh, anonimowe donosy do dyrektora aby tylko wyrzucić z roboty swojego konkurenta który robi troszkę lepsze wyniki - a wszystko to tylko po to żeby samemu pozostać w robocie. Syf straszny, nic więcej. Strasznie się cieszę że już tam nie pracuję. Pozdrowienia dla tych normalnych, Piotr

Spóźnialska

Marudzisz Etyka. Mi się to właśnie podoba że im częściej będę podpierniczała koleżanki to szybciej awans dostanę. Wiedza na projektach googlowych nie jest mile widziana bo udowadniasz że jesteś mądrzejsza od SV tylko lizusostwo. Dzięki temu mogę też spóźniać się i wcześniej wychodzić z pracy pod byle pretekstem bo zawsze będę kryta.

Ann

prosiak, który myślał że jest MM, już dawno został WPR..y bo nic nie sprzedawał tylko opowiadał, że sprzeda i nie uprawia już chlewu ...

Marcin

Szkoda, także kłade ręce na kolderce zgodnie z sugestią. Jakby wybuchł jakiś skandal to proszę o informacje.

Filip

Cześć. Czy był ostatnio jakiś skandal w Arterii?

Patrycjaaaaa

ja pracuje od 2 miesiecy na Coldach i mam 10,40 za h pracy. Jak to jest ze ty masz mniej?

@Patrycjaaaaa 09.01.2015 09:57

Ja jestem pracownikiem i mam 6 zł a Ty jesteś SV to masz 10,40 zł. Jak wygląda sprawa z zatrudnia niem gejów? Czy nadal wykolejency są zatrudniani na innych projektach?

PRECZ Z CENZURĄ

ZNOWU CENZOR WYKOSIŁ FAJNE OPINIE ALE NIE FAJNE DLA ARTERII

Dokończ zdanie

Cold, ten klucz drzwi otwiera....

Marcin

Jak jesteś supervisorem to może i masz 10,40 zł na godzinę :/ Szary pracownik ma 6 zł brutto na godzinę. Ja pracuję na projekcie Coldowym.

joasia

Mi płacą po 10,40 za godzinę pracy... Na jakim projekcie jest taka niska stawka?

szafir

Jest jakaś stała pensja czy stawka godzinowa?

Krzysiek
@szafir 06.01.2015 17:11
Jest jakaś stała pensja czy stawka godzinowa?

Płacą 6 zł brutto na godzinę. Praca polega na telefonowaniu do ludzi i proponowanie im swoich usług. Cena jest bardzo wysoka - ludzie raczej nie chcą kupować.

szafir

O rany a na czym polega tam praca? Jakaś infolinia?

Urszula

Nadzieja matką głupich.

radek

jak się zorientowałem nie jest ciekawa atmosfera panująca w firmie wsród konsultantów. a jak wygląda sprawa "małego poślizgu w przyjsciu do pracy", jeżdże kolejką wkd i czasami sa problemy...

Punktualność
@radek 03.01.2015 17:47

Zależy gdzie. W Hipo można przyjść o 10 godz lub później lub nawet i w południe a wychodzić po 17,00. Widzimy kobitę , która wpada o tej porze zziajana i spocona i jest ok, czyli można.

Henio

To jest tragedia.

Katarzyna

Będę się modliła o to :)

Nikoś

Ważne że ludzie piszą prawdę. Miejmy nadzieję że ludzie przeczytaja i zapoznają się z prawdą panującą w Arterii.

dziadek mróz

Praktycznie wszystkie wpisy od 24.12 są z jednego IP...wyrazy współczucia kolego, że spędzasz Święta i wolny czas na prowadzenie dyskusji sam ze sobą. Oczywiście wpisy tworzone seryjnie w odstępie kilku-kilkunastu minut z różnymi podpisami, ale na jedną modłę. Ehh... [*]

Paulina
@dziadek mróz 25.12.2014 20:12

Chłopie jak Ci nie pasuje co ludzie tutaj piszą to po co tu wchodzisz? Tutaj ludzie piszą to co sądzą ( usunięte przez administratora ) firmie Arteria. Jak nie masz co napisać to idź stąd. Zajmij się czym innym.

hey

Proba

Monika

Nie polecam pracy w Arterii.

Błażej

Brak perspektyw, brak rozwoju, zero motywacji oraz brak możliwości rozwoju i awansu. Krótko mówiąc nie warto tam iść.

praca w arterii

Poetka
@praca w arterii 18.12.2014 22:18
Praca w arterii to jak piosenka... Ona jest taka cudowna, niewinna i słodka gdy Ciebie juz spotka to wtedy juz wiesz :-)...

...gdy ciebie już spotka wiesz już na pewno, na 500% , że nie dla ciebie ta zwrotka,że to porażka i duuuuża .....wywrotka :(

Nowy-Nabytek

Hej, jutro mam rozmowę o pracę w tej firmie. Prośba do Was - napiszcie czy warto? Bo jak przeczytałem te ww. wiadomości to odechciało mi się jutro iść na rekrutację. Chyba typowe, kiepskie, wyzyskujące call center?

DR._Szczyt

(usunięte przez administratora) A tak abstrahując, to Twoje weekendy dzieciaku też nie są za ciekawe - piszesz że ktoś siedzi i pisze, a Ty dzieciaku co zrobiłeś/aś? Sam/a siedzisz w niedziele rano i tu piszesz... żal.pl

Piotr

Hej, hej - wróciłaś już ze wsi z walizkami?

Zostaw opinię o Arteria - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arteria