Arteria
2 407 371 5 1
Buźka

Interesuje mnie praca w firmie ale mam pytanie. Może ktoś mi podpowie czy na słuchawce można godziwie zarobić. Czy wysokość jest uzależniona od efektów sprzedaży?

michel

ja pracuję od 3 miesięcy na projekcie sprzedażowym i jest ok, fajna atmosfera, przełożeni również,kasa ok, ale oczywiście trzeba się postarać . nic nie dostaje się za darmo, ale to przecież w każdej firmie.

zainteresowana
@michel

A jak z terminem płatności?

ferdas

ja pracuje w arterii, powiem wam cos o tej firmie: jest to spoko call center, pracowalem w roznych wiec mam porownanie, moze stawki nie urywaja d.upy ale tez nie sa tragiczne, wychodzi jakos 10 na reke na godzine + premie i jesli ktos sie stara i jest dobry to moze ladne pieniadze wyciagnac z tych premii, zalezy ile godzin robisz, jesli masz zamiar pracowac tu 8 godz dziennie a nie tylko dorywczo to okolo 1600-1700 zarobisz, jesli bedziesz dobry to mozesz dociagnac nawet do 1900-2000 przy dobrych wynikach, najlepsi zgarniaja okolo 2300, przecietny pracownik ktory pracuje 8 godz dziennie zarabia 1600-1700. Atmosfera jest ok, koordynatorzy sa w porzadku ludzmi. pracodawce jako caloksztalt oceniam na dobry, przypominam ze to tylko call center kokosow nie nalezy sie spodziewac. a zapomnialem: jesli chodzi o termin platnosci to do 10. w tym miesiacu kasa byla juz 7, gdy 10 wypadal w poniedzialek, wiec dali wczesniej i za to duzy plus

olia
@ferdas

Jeśli aplikuję na infolinię, to rzeczywiście jest tak, że za chwilę mogą mnie przenieść na inny projekt?

Buźka

Praca w takiej firmie jak Arteria może nie należy ciężkich ale też nie wszyscy mogą tu pracować. Jeśli ktoś nie lubi pracy na słuchawce to niech szuka pracy w innym charakterze. To trzeba poprostu lubić.

Buźka

@Buziaczek Wydaje mi się, że nie masz kompetencji do oceny działań firmy przy wyborze pracowników.!!

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Buźka

Arteria jest dziś liderem polskiego rynku w obszarze sprzedaży i utrzymania klienta realizowanych w modelu BPO. Firma aktywnie inwestuje w nowe przedsięwzięcia. Myślę, że praca w takiej firmie to również prestiż dla pracowników?

Buziaczek
@Buźka

Ile dostajesz za robienie "dobrego" PR-u Arterii, pomimo faktu, że wyzyskuje ludzi i zatrudnia menedżerów o niskich kwalifikacjach, możliwe takich jak Ty, przy których zwalniają się ludzie i nikt nie wie dlaczego...? A może to polecenie służbowe w celu polepszenia opinii na GoWork dla tej firmy? Jakby było tak dobrze jak piszesz, to zespoły sprzedażowe nie padałyby po pół roku a ludzie nadal by z Wami pracowali. A jak jest? Sama wiesz ;)

Buźka

Jeśli od początku nie odpowiada komuś rodzaj pracy to powinien przemyśleć swoją decyzję. Jak człowiek robi to co podoba mu się chociaż trochę to już jest połowa sukcesu. Jak mówi powiedzenie z niewolnika nie ma dobrego pracownika. Jest rynek pracy pełen różnych robót.

Maro
@Buźka

Do kogo pijesz ?

Aneta

Arteria ma zawsze sporo ofert pracy, myślę, że to dobrze świadczy.

nick
@Aneta

no chyba wlasnie nie

Kazik
@nick

Mam propozycję pracy w Arterii dla jednego z banków . Chodzi o umawianie przedstawicieli handlowych z jego klientami. Proszę o informacje w tej sprawie.

Dominika

@tuZnowuJa Sądzę, że wszystkie warunki pracy i płacy ustalone w trakcie podpisywania umowy powinny być negocjowane i wówczas wiemy jak należy pracować.

tuZnowuJa

Nie polecam-mimo dobrych zarobków na projekcie (usunięte przez administratora)praca jest ciężka, bo wymagają sporo różnych wskaźników i statystyk do spełnienia. Cały projekt jest skierowany na zarabianie kasę. Brakuje szkoleń z aplikacji na których się pracuje. Ludzie się zmieniają, zwłaszcza na polskim rynku, jeden dzień jesteś a następny już Cię nie ma...

Ja5

A jak wygłada współpraca z dyrektorem it? Chciałabym zostać jego sekretarką, żeby się czegoś od niego nauczyć.

Remik

Pracuję tu od dawna i uważam, że to jest świetna firma. Kto lubi taki rodzaj pracy to będzie zadowolony.

NiePolecam

Nie polecam - w kazdej chwile można zostać przeniesionym na inny projekt (usunięte przez administratora) Jeśli ktoś cieszy się, że może pracować jak na infolinii musi liczyć się z tym, że po 2 tygodniach może zostać przeniesionym do sprzedaży książek, ktorych nikt nie potrzebuje. Dla mnie to jest najgorsza firma w jakiej pracowałam.

Tak7Nie

Buźka

Firma jest ok. takie mam informacje. Mam rozpocząć pracę od lutego, słyszałam, że kasę wypłacają w terminie.

xxx

jest ok

hgghgh

Masz racje te ogłoszenia od nich cały czas są aktualne ale mnie właściwie zainteresowała ta dla konsultanta biznesowego ona jest dodana dosłownie kilka dni temu wiec na pewno jest aktualna wiadomo jak można się na rozmowę kwalifikacyjna przygotować ?

Kiero

Jażem tu trzaskał taką kasę ,że mi się nie śniło. Czaskałem kasę i siedziałem na stolcu i nic nie robiłem, tylko pu-sczałem bąki. Ja żem był Kierownikiem! a ze z nudów łaziłem po różnych stronach w internecie to spaliłem dysk na kompie i w telefonie. Ale kasa moja

vvv

5600 netto? praca zdalna? ciekawe bardzo , bardzo aż tak, że niewiarygodne...

Pracowniknawakacje

Tak tylko na wakacje, trzeba od września do szkoły wrócić niestety :( Ale z tego co tu czytam, to aż się boję... ;x

Pracowniknawakacje

Witam. W przyszłym tygodniu mam rozmowę na ul. Stawki jako konsultant ds umawiania spotkań. Czy pracuje tam ktoś lub pracował żeby powiedzieć jak tam jest?

Tak9Nie

ojojoj

Mimo dobrych zarobków na projekcie Google praca ciężka, bo wymagają miliona bzdurnych wskaźnikow i statystyk do spełnienia. Firma, cały projekt skierowany na zarabianie i ciśnięcie klienta na kasę. Niemniej można się czegoś nauczyć na przyszłość. Firma jako dobra "skocznia" do dalszego rozwoju.

Sedek

najgorsza praca w ktorej kiedy kolwiek pracowałem :/

aejao
@Sedek

Jeżeli "kiedy kolwiek" piszesz osobno, to wielce prawdopodobne, że twoje kwalifikacje mogły być nieco za małe. Nawet dla call center.

Tak4Nie

Shakespeare

Praca nie „dla” tylko „w” call center dla lub na rzecz jakiejś firmy. Nie „mogły być” tylko „mogłyby być” Coś mi tu zalatuje zakierzońskim dialektem tak, więc daj sobie spokój z etymologią epistołów tutaj wygłaszanych. Zresztą zaraz sendek jak i moje „tłomaczenie” zostanie natychmiast wykasowane. Źle się kojarzy. Tu się tylko wychwala Arterię a nie wygłasza negatywne opinie. Ktoś czuwa, aby czuwać nie musiał ktoś.

InFlames
@Shakespeare

Wspaniale - w obu przypadkach, poprawiając przedmówcę, nie miałeś racji, a i jeszcze sam błysnąłeś , używając w niewłaściwym znaczeniu słów "etymologia" oraz "epistoła" (w tym drugim przypadku również popełniłeś błąd w deklinacji). Jak się chce zgrywać mądralę, to trzeba się lepiej przygotować ;)

Specjalistka

Cud , miód, malinka. Super lajtowa atmosferka, super kierownictwo i dyrekcja, super kaska czyli 14 zeta za godzinę czyli spokojnie można wyciągnąć nawet półtora tysiaka na rękę. No i te nieograniczone możliwości rozwoju. Od razu można zostać specjalistką ds. telemarketingu.

Wkurwiony
@Specjalistka

Czym zostać?? Chyba Cię wali. Ta firma to porażka. Szczególnie teraz gdy jest nowy dyrektor i robi cięcia. Proponuję szukać innej firmy?? Ps. Jakie kierownictwo?? Przy umowie zlecenie nie jesteś pod żadnym kierownikiem. To ukryta umowa o pracę. Wyzysk w biały dzień.

Rosoła 10

Cięcie, gięcie.Ale wiocha. Połowę postów powycinana że odpowiedzi kupy się nie trzymają. Arteria pozostawiła tylko te które o rekrutacji mówią. Na giełdzie też niewesoło. Najniższy kurs od 5 lat.

Tak5Nie

rat

Praca jest od 8-16 maksymalnie i nie jest tak zle

ikyyy

brak informacji zwrotnej po spotkaniu; ja nie otrzymałem informacji od miesiąca, ale całe szczęście mam już inną pracę

Kamila

@mika, he, he już miesiąc temu miałaś tam pracować pisząc że to firma godna polecenia :) Nie przyjęli ? Nie mogę uwierzyć :)

karo

Brawo, sie wypowiada, a nie wie :) Umowa zlecenie, jesli nie jestes studentem, ma wszystkie skladki oplacane, takze na emeryture tez. nie wiesz to nie sciemniaj

Jaga

(usunięte przez administratora) Ludzie litości... Weszłam żeby zobaczyć co to za firma ale za taką stawkę to tylko lenia można zatrudnić a nie wydajnego sprzedawcę nie dziwię się ciśnieniom bo kto by się starał za taką stawkę- dzięki za info szkoda mojego czasu na aplikowanie

Adam

jezeli mozesz to szukaj innej firmy zarobki marne chyba ze jestes student to bedzie w miare na granicy ubostwa. atmosfera do kitu !!! menago do kitu !!! praca do kitu!!!

Tak8Nie

Miki

Nie polecam pracy w tej firmie Nikt nie wyrobi 110 normy by dostać prowizję Mało osób odbiera telefony

Tak4Nie

wiktor

hahaha dobre :)

Zostaw opinię o Arteria - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie