Arteria

Opinie o Arteria

dniówka

Za dwudniowe szkolenie nic nie płacą , za darmo tam siedzicie no ale jak ktoś nic nie umie ...to i takie darmowe szkolenie , egzaminy , pogadanki z szefem i rygor szefostwa przydadzą się do późniejszego ściemniania w CV że się czegoś nauczyło w pracy hehe

egzamin wewnętrzny

Dwudniowe szkolenie po którym jest egzamin na słuchawce , kto nie zda ten nie dostanie pracy więc 2 dni stracone ;) Podobno jest kilka podejść ...do tego egzaminu

kiepsko

8 zł/h + premia lub jej brak. śmierdzi w budynku , po korytarzach krzątają się zaniedbane i wychudzone osoby , wygląda na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Zarobki 1000-2000 zł w zależności od projektu. Na dużo nie liczcie . Rozmowa indywidualna podczas rekrutacji (być może nikt inny nie przyszedł) ale to ma swoje plusy.Są również indywidualne pogadanki z szefową jak nie idzie sprzedaż czego wam nie życzę żeby musieć słuchać tych bzdur.

Mała misia

Krótko zwięźle i na temat - SYF!!!!! [usunięte przez administratora] pracy, zero szacunku, wymagania kosmiczne, bazy danych i projekty tragiczne. Ciągłe zmiany projektów, wysyłanie do domu i przerwy w pracy - żenada. Stanowczo odradzam, pracowałam w kilku call center ale to jest najtragiczniejsze z możliwych. O kompetencji supervisorów nawet nie będę pisać. Podsumowując omijajcie z daleka!

prac

Jeżeli ktoś chce współpracować jako wlaścicciel punktu, OK polecam tylko niech liczy się z tym że musi tam praocwac przez przynajmniej 3 miesiace dokladając doś spore pieniadze do interesu a wynagrodzenia i tak nie zobaczy, Wielka firma, majaca duzo prawnikow ktorzy wymyślaja podstepne umowy by nie wyplacic wynagrodzenia ;) Arteria to wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .

huhuhuh

czy po przepracowaniu w arterii tygodnia i zlozeniu wypowiedzenia otrzymam pieniadze za przepracowane godziny? podpisalam umowe-zlecenie, jestem zwyklym konsultantem.dziekuje

byłominęło

Niestety potwierdzam powyższe stwierdzenia. Ludzi sympatyczni (pracownicy na słuchawkach). Oprócz tego mega stres, koniec rozmowy i wpada ci następne połączenie nawet się nie można napić. Masz mówić idealnie jak jest w skrypcie, bo inaczej będzie wezwanie na dywanik. Spóźnienie kilka minut odliczają ci już, przerwy wyliczane co do sekundy prawie, wychodzenie do WC i krzywe spojrzenie gdzie i na jak długi idziesz. Nie możesz normalnie zakończyć rozmowy jeżeli mówi nie, klient musi ci rzucić słuchawką, inaczej pretensja góry. Wszystkie retreningi odbywają się po godzinach pracy i nikt za to nie płaci. Podsłuch kilka razy dziennie. Stres stres i jeszcze raz stres. Nie polecam tego miejsca kompletnie nikomu. Kogo nie znam znikał stamtąd w ciągu tygodnia do dwóch. A o premiach można zapomnieć na wstępie. Nie możliwe do zrealizowania targety. Produkty kiepskie, skrypty bez sensu i nie można ich zmienić pod siebie trzeba lecieć jak osioł zgodnie z tym co napisane. Najgorsze miejsce do jakiego kiedykolwiek było mi dane trafić.

Obserwator projektów obcojęzycznych

abrakadabra - 2012-04-25 19:43:05 Nie polecam nikomu, nawet największemu wrogowi. Nie wytrzymałam tam miesiąca. Pierwszy raz spotkałam się z takim brakiem szacunku do podwładnego ze strony przełożonych. Pomijając to, że stanowiska pracy aż się lepią z brudu... Harówa, marne pieniądze, bo premia jest nieosiągalna w praktyce.Też nie polecam! Teraz inzerują język czeski. Opis ich zachowań: Trzy podróże (36 Zł), trzy długie rozmowy, żadna odpowiedź przez dwa tygodnie, po dwu tygodniach od ostatniej niegatywna odpowiedź aniżeli by podziękowali kandydatowi czy przeprosili za zmarnowany czas. W rozmowach kilkakrotnie powtarzane pytania na jedno a to samo, jak nauczone z jakiegoś podręcznika menedżmentu, nie podano konkretnych odpowiedzi na strukturę i ksztalt projektu - a to wskazuje niestaty brak profesjonalizmu. Nie warto z nimi w ogóle tracić czas!

abrakadabra

Anonim

Pracowałem tak kiedyś pół roku jak byłem młody i głupi. Najgorsze c.c. w jakim pracowałem. Przypomina [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Brak klimatyzacji w lato przy 30 stopniowym upale robi swoje. Pracownik traktowany jak zwierzę. [usunięte przez administratora] Z TEJ PRACY jak szybko się tylko da.

acab

Pierwsza wypłata w terminie. Atmosfera spoko. Akurat mój supervisor i kierownik jest ok. Wiadomo ze sprzedaż nie jest dla wszystkich. Nie wiem jak bylo kiedys teraz polecam. Uwazam ze powyzsze opinie sa pisane przez ludzi ktorzy sa zli na firme gdyz nie chciala utrzymywac pracownika z ktorego nie ma zysku. Ludzie pieniadz robi pieniadz ty robisz pieniadz dla firmy jest sens Cie trzymac nie zarabiasz to spadaj. Nie zarobisz dla firmy dlaczego mialbys zarobic dla siebie?

ramzess

praca bardzo stresująca , krotkie przerwy , nieosiagniesz progu 3 % sprzedaży zwalniaja Cie po kilku dniach , klienci prawie w 100% niezainteresowani sa tym badziewiem z Wiedzy i Praktyki , które mamy im wciskać , a dodatkowo trzeba ich oszukiwać , nie polecam , tylko dla ludzi o mocnch nerwach..

anomin x2

pracowalysm z kolezanka w tej firmie przez 3 dni atmosfera wsrod pracownikow ok ale wsrod przelozonych zupelnie odwrotnie praca tam polega na cisnienciu pracownikow wywieraniu presji i stresowaniu .. a ponadto taki pracownik musi dzwonic po 10 lub wiecej razy w ciagu godziny do tej samej osoby i po mimo ze tra osoba tego nie chce i wydziera sie w sluchawke i mowi tez ze jest sie powiedzmy 10 osoba ktora do niej dzwoni i mowi ze nie chce kozystac z uslugi to i tak trzeba namawiac do tego. praca ogolnie jest stresujaca poniewaz jesli niczego sie nie sprzeda to wtedy taka osoba jest cisnieta . jezeli wpadnie zbyd duzo polaczen to taz wtedy ma sie problem i jest sie cisnietym a przeciaz na to nie ma sie wplywu .

Kraków

Naciągacze!!! Zawsze spoźnienia z prowizją o ile w ogole się ją dostanie

mmmmmmm

Pracowalam 2 lata w POS .Milo to wspominam ! Fakt trzeba byc odpornym na stres i miec twarde siedzenie , ale prawda jest taka zetrzeba byc DOBRYM w tym co sie robi .Ja bylam :-) Dzieki Arterii mam super prace , poniewaz z przygotowaniem po niej i referencjami nie mialam problemu zeby znalezc lepiej platna prace (duzo lepiej). Ale prawda jest tez to ze wielu ludzi ktorzy przychodza jako nowi pracownicy poprstu sie nie nadaje do tego typu pracy. wychodza chyba z zalozenia ze czy sie stoi czy lezy i tak sie nalezy. j adobrze tam zarabialam , bylam zadowolona z nagrod jakie dostawalam za wysoka sprzedaz Playa i nki. Trzeba byc dobrym , miec podejscie do ludzi i bedzie sprzedaz . a nie zuc gume i wychodzic co chwile na faja . taka jest prawda

krystyna

co to się dzieje w tej firmie to jedna wielka porażka i paranoja, nie polecam najgorszemu wrogowi, kierownicy robia co chcą przychodza kiedy chca i wychodza kiedy chcą, nie stiosuja się do grafiku a od Ciebie wymagają żebyś siedział ile się da i najlepiej na nich pisał umowy, a jak juz nie daj Boże sie rozchorujesz i chcesz iść na zwolnienie to wyzwą Cię od leni, włakoni itd nie polecam najgorszemu wrogowi, jak jestes uczciwym człowiekiem nie idź tam pracować bo jedyne co otrzymasz (oprócz marnych wypłat) to brak szacunku, poniżenie, poczujesz się dosłownie jak (usunięte przez moderatora)

małolatka

Pracowałam tam 3 misiące...... ogólnie atosfera bardzo przyjemna... bez kombincji osiagalam bardzo fajne wyniki... ale zdenerwowałam sie z innego powodu. Gdyz poprostu po jakims czasie na tzw. dodzwonkach dawałam z siebie wszystko ze straciłam po prostu głos.... gadalam tak długo ze dawalam rade sprzedac 4 a nawet 5 w ciagu dnia. Potem lekarka kazała mi wziac l4 ale co z tego skoro nie mialam 3 miesiecy przepracowanych i nie obejmowało mnie ubzpieczenie ( za które brali mi 33% mojej pensji w miesiącu). Tydzien lezałam w szpitalu i wypłata zaledwie 300 zł. i co do premii to bardzo ciezko ja miec.... i co do umowy to faktycznie sa duze wymagania zeby uzyskac umowe o prace. Oczywiście się zwolniłam bo dostałam znacznie lepsza oferte i z mojej grupy która sie przyjmowała i miała szkolenie na dzien dzisiejszy nie zostal nikt... Nie polecam

zgadzam się z Bodo kierownicy i przełożeni po znajomościach ,kłamsto juz od początku na rozmowie,że możliwość umowy o pracę bzdura,jest tylko zlecenie ,wyśmiewają się z konsultantów przy odsłuchach,pensje nie na czas a w umowie jest napisane do 10 każdego miesiąca.Wykorzystują i upokarzają ludzi ,jak tak można.Najgorszemu wrogowi nie polecam tej firmy.

Bodo

Kadra kierownicza,trenerzy supervisorzy(z małymi wyjątkami) są zatrudniani "po znajomości".Siedzą na portalach społecznościowych,plotkarskich,a potem ruszają,robiąc wielki wrzask koło siebie,by zauważono,że pracują(zwłaszcza trenerzy ).Czy takiej firmie zależy na wynikach...

Bodo

Przecież 13-go wszyscy konsultanci strajkowali,poszli pod budunek prezesa,ale nie wyszedł.

taaa wypłaty mają być do 10 dnia miesiąca więc w lipcu za czerwiec powinny być najpóźniej 8 wieczorem i co? większość dostała wypłatę dopiero wczoraj czyli 14.07 a są i tacy co dopiero dziś :/ nie no porażka z tymi wypłatami co do premii niby są ale faktycznie ciężko je zrobić jeśli jesteś uczciwy i zamykasz rekordy jak należ więc albo robisz co do ciebie należy z zasadami i o premii możesz marzyć albo kombinujesz jak koń pod górę i masz premię za to ci uczciwi mają przez ciebie (usunięte przez moderatora)... bo jak umówisz ponowną rozmowę z klientem który jest zdecydowanie na nie ty nie masz konsekwencji żadnych prócz (usunięte przez moderatora)od kierownictwa za to ten co trafi to po tobie ma (usunięte przez moderatora)bo nie dość że użera się z beznadziejnym klientem który się drze że przecież mówił że nie chce to jeszcze zamykasz kupe rekordów i co za tym idzie nigdy nie osiągniesz wymaganej efektywności :D:D:D tak więc premie tak ale tylko dla kombinatorów :D:D:D co do umów hmmm czasami dają o pracę ale jak spełniasz tak wiele warunków że żadko kto dotrwa do tego momentu bo się ucieka jak tylko jest możliwość zmiany pracy na coś lepszego :D

xwqw

Jest już dziś 13.07.2011 a wypłat jak nie ma tak nie ma za Czerwiec! Arteria chyba tonie, a raczej napewno to pierwsze objawy. Czy wy tez nie macie wypłat?

Odważni bo anonimowi - ( usunięte przez administratora )to jeden z lepszych SV jacy pracują w Arterii - widać dostałeś kopa w tyłek bo byłeś beznadziejnym pracownikiem i stać Cię tylko na obrażanie. ŻAŁOSNE!

arius

Widzę, że przez lata nic się nie zmieniło. Typowy motłoch sprzedażowy, gdzie sprzedajesz produkt którego w życiu nie widziałeś, za pieniądze zupełnie nie adekwatne i jeszcze z haczykami, że jeśli nie odeślesz czegoś, czy nie zrezygnujesz w przeciągu kilku dni leżysz i płacisz im do (usunięte przez moderatora)śmierci. Poza stawką godzinową na prowizje nie można było co liczyć, bo liczyli dopiero od któregoś produkty dziennie - co dla normalnej osoby nie było możliwe. Serdecznie odradzam, chyba że praca na wakacje i chcecie wyprać sobie mózg pierdołami z zakresu Wiedzy i Praktyki...

aaaaaaaaa

( usunięte przez administratora ) na projekcie NETII to najgorszy supervisor na tej ziemi ona kompletnie nie ma pojęcia o swojej pracy. Moim zdanie to jest pierwsza osoba do zwolnienia zamiast zwykłego pracownika. tylko problem w tym ze dala( usunięte przez administratora )wi wiec będą zwalniani wszyscy dobrzy konsultanci a ona za( usunięte przez administratora ) miesięcznie zachowa stanowisko. moim zdaniem to samo za siebie przemawia żeby tam nie pracować.

XYZ

Po ilu dniach odzywaja się po rozmowie rekrutacyjnej ktoś wie?

zainteresowana

hmmm mają do mnie dzwonić pod koniec miesiąca do pracy na Rosoła, jak tam jest? też tak źle?

TUPOLWE

Pragnę dodać, że wynagrodzenie kierownika autoryzowanego punktu wynosi ( usunięte przez administratora )a kodeks pracy mówi, że kierownik autoryzowanego punktu sprzedaży powinien otrzymywać minimum( usunięte przez administratora )Dostałem pismo z PIPu, że mam iść do sądu po wyrównanie!!! I niech każdy kierownik poda tą dziadowska firmę do sądu i odbierze swoje ciężko zarobione pieniądze które niezgodnie z ustawą zostały okrojone...

calineczka

praca w tej firmie to istny koszmar. Supervisior podczas retreningów powtarza sie i wytyka caly czas jeden i ten sam blad, kierownik przez 8h pracy siedzi na facebooku. Gdy sie zapytalam prosta rzecz nikt nie potrafil mi odpowiedziec i powiedziano mi zebym dzwonila; spoznienie sie 5 min z przerwy grozi dywanikiem u kierownika ktory nawet nie zna kodeksu pracy; sa na tyle bezczelni ze potrafia obgadywac i wysmiewac konsultantow nie przejmujac sie ze ich slychac;(usunięte przez moderatora) w tej firmie to chleb powszedni. Odradza tam prace

pfff

Praca w tej firmie uwłascza godności człowieka, wnagrodzenia na stanowisku Kierownika POS, czy konsultanta handlowego ponizej krytyki. Nie wypłacanie wynagrodzenia pracownikom którzy odeszli z firmy. Po roku poswiecania sie 220h m-sc pracy odchodze z radoscią, ludzie strzeżcie sie tych(usunięte przez moderatora) prezesi firmy jezdza luksusowymi autkami naszym kosztem wynagrodzeniem za nijnizsza płace krajowa i obcinaniem premi. Jesli sie szanujesz nie poswiecaj czasu na nerwy cisnieniecie na sprzedaz i i 12 godzinne siedzenie przez 7 dni pod rzad w pracy .. Kierownik Punktu( usunięte przez administratora )( anie wszedzie jest taki) konsultant handlowy na umowe o( usunięte przez administratora )a i tak nie zapłaca- żenua

Enka

Czytam te wszystkie bzdury i oczom nie wierze. Pracuje w arterii od ponad 3 miesięcy i naparwde nie rozumiem tych negatywnych opinii. Owszem zdarzaja sie nieprzyjemni supervisorzy, mam tu , jedna z nich jest naprawde ( usunięte przez administratora )le reszta ludzi jest naprawde w porzadku. Nie kantuja z wyplata, kasa przychodzi najczesciej koło ósmego, czyli dwa dni wczesniej, prowizje zawsze da sie wyrobic, jeżeli ma sie gadane i faktycznie sie sprzedaje. Szkolenia są często, ale nie zawsze są obowiązkowe, ja nie byłam na żadnym szkoleniu dodatkowym po godzinach odkąd tam pracuje, bo nie musiałam. Trzeba mieć wyniki czyli starać sie. I tyle. Jak komuś nie idzie to trudno telemarketer to nie jest praca dla wszystkich i tyle. Dziekuje, dobranoc.

TUPOLEW

Zdaje Ci się ;) całkiem niedawno byłem kierownikiem i nigdy więcej na tak kiepskich warunkach... Za tak wiele funkcji tak marne pieniądze konkurencja za to samo daje więcej ;P

była pracownica

Hej, pracowałeś na ul Rosoła w Warszawie, ale chyba jakiś czs temu byłeś pracownikiem? Skoro byłeś kierownikiem, to napewno miałeś duzo lepiej niz konsultanci. Zero presji sprzedaży.Z tego co zauważyłam to kierownictwo ma tam dobre pogaduchy, a tylko konsultantów gonią, a sami w swoim gronie dobrze się relaksują.

TUPOLEW

(usunięte przez moderatora) Kapitał firmy( usunięte przez administratora )jedna umowa ( usunięte przez administratora )podpisana na cudzych kodach to jakieś( usunięte przez administratora ) zapewne po niespełna tygodniu podpisywania znajdą się dowody by tą firmę zamknąć. W ( usunięte przez administratora ) Oni mają swój własny kodeks - albo Ci się podoba albo nie!!! Na 12 czasem 13 godzin pracy 15 minut przerwy i cały dzień przed laptopem... Wypłaty nieterminowe, umowy przychodzą z opóźnieniem, jest tego więcej ale wykorzystam to w odpowiednim momencie tak by nie zdążyli się przygotować na obronę w sądzie Przez pracę w arterii wpadłem w depresję, teraz firma będzie się tłumaczyć przed sądem, że praca w tej firmie robi z normalnego człowieka świra. Pracowałem jako kierownik omijajcie ten syf z daleka szkoda waszego zdrowia i nerwów ;)

ela

Ktoś powinien się zainteresować ich dzialalnoscią.Totalny (usunięte przez moderatora)wyśmiewanie się z pracowników,traktowanie pracowników jak śmieci.Pracujesz do 15,ale siedzisz potem 2 godziny za darmo,bo muszą przeprowadzić szkolenie.Pan trener bierze za to kasę,ty nie .Przed każdym nowym projektem przeprowadzają ,,egzamin,,.Mila pani z wydawnictwa do której ty dzwonisz zrównuje cię z ziemią.Superwajzor potrafi na ciebie wydrzeć mordę,puszczać twoje rozmowy z kolesiami i zaśmiewać się glośno.To jakiś (usunięte przez moderatora).Jedno jest pewne jeśli przez przypadek trafisz do więzienia ,czego Ci nie życzę po pracy w Arterii dasz tam sobie radę.To jest po prostu taki (usunięte przez moderatora)gdzie pracują ludzie,których jedynym popelnionym przestepstwem jest to,że nie nie mogą znależć sobie pracy i trafiaja do takiego bagna.Wielu ludzi po prostu nie wytrzymywalo tam psychicznie i wspomagalo się różnymi świństwami.To powinni zamknąć ,po prostu.

faktycznie za żadne pieniądze nie chcę tam pracować ( usunięte przez administratora )

lalala

Jak wyglada praca mobilnego doradcy klienta w tej firmie?

driv

Każdy jak zauważyłem pisze jak to było na przełomie 2007/08 r. jak sie tam pracowało, teraz niema jak na razie nowych opinii, trzeba tam popracować i samemu się przekonać jak to naprawdę jest

Kulfon

Co tam jest złego tak ogólnie?

dario

złożyłem wypowiedzenie

ergatis

ty piszesz o telemarketingu,My piszemy o wyspach arteria sprzedającej usługi.

niunia

Witam wszystkich za i przeciw :) Ja jestem po pierwszym dniu pracy! Myslałam że będzie gorzej ale nie było tak źle. Co do dalszej pracy i płacy to sama jestem ciekawa, mam nadzieję ze kase dostane za przepracowane godziny!!! Bo jak nie, to..... Oj niech ARTERIA ma się na baczność!!! :) a współpracownicy? Jak na pierwzy rzut oka są ok pozdrawiam

jolciap

nie wiem co robic bylam na rozmowie i czekam na tel.w sprawie szkolen ale skoro wszyscy tacy niezadowoleni to niewiem co robic pomozcie

ergatis

pensje nie na czas,ta firma łamie przepisy prawa pracy.

KILOS

toniemy....... uciekać

poszedl na drzewo

masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!

arteria, to najwieksze dno jakie moze byc. niech nikt tak wogle nie idzie. NIGDY.

były pracownik

zarabiam teraz więcej

gabon

Praca w tej firmie to dno..Z roku na rok pensje maleją.Pracowałem jako kierownik punktu i wiem,że wymęczą was jak konia na wścigach a potem wyrzucą.Dyrektor sprzedaży tylko się uśmiecha i wysyła sms żenujące do boju.Zarobki kierownika to najniższa krajowa.

A co jesli chodzi o odbieranie polaczen? Jutro mam rozmowe.. Jak to wyglada?

Zostaw opinię o Arteria - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arteria