Amba

Firma nie szanuje pracowników, nie reguluje faktur za zamowione uslugi. W KRD potwierdzilem iz to nie pierwszy przypadek ze nie płacą. Jest bardzo duza rotacja. Tylko 1 osoba pracuje ok 2 lat pozostali krócej. Nie polecam.

2
Paweł Kurpiewski Nowy wpis
Pracownik
@Amba

Witaj Amba. Bardzo przykro, że tak oceniasz współpracę z Growmatica. Ja już od blisko 4 lat pracuję w tej firmie, dlatego dziwię się trochę Twojemu wpisowi. Już tłumaczę dlaczego: - pracowników, którzy pracują tutaj dłużej niż wspomniane przez Ciebie "ok 2 lata", jest więcej, mi udało się naliczyć 7 takich osób (nie wliczając właścicieli), - KRD (domyślam się, że mowa tu o Krajowym Rejestrze Długów) to nie jest instytucja, która na każde zawołanie odpowiada na zapytania. Jest to pewien proces, w dodatku płatny. - duża rotacja wynika z odwagi firmy do zatrudniania studdentów. Wyobraź sobie, że wiele osób właśnie w Growmatica rozpoczynało swoją zawodową przygodę! Napradę! Osobiście wdrażałem do pracy w Growmatice kilka osób. Część jest z nami wciąż, część nie. To niestety naturalny trend.

Zostaw merytoryczną opinię o GrowMatica - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
GrowMatica