2 Dodaj opinię
2 32 134 5 1

Opinie o Świat Prasy Sp. z o.o. S.K.A

zachodniopomorskie

Jest takie święte powiedzenie "jak dbasz tak masz" Prowadzę 6 lat salonik i nigdy się nie zdarzyło żeby zapłacili po terminie wręcz przeciwnie zawsze mam szybciej pieniądze. Twoje opóźnienia wynikają pewnie z banku w jakim masz konto. Jeśli chodzi o braki w dostawie gazet się zdarzają i się koryguje je w imporcie prasy w komputerze. To żaden problem no chyba że ktoś nie ogarnia tego to później ma problem, ale to wynika z twojego nierozgarnięcia i tyle. Jeśli chodzi o inwentaryzacje to rozliczam się perfekcyjnie. Jak jesteś uczciwa to nie ma bata żeby źle wyszła inwentura. Więc zanim zaczniesz oczerniać innych zrób sobie rachunek sumienia. A nasza kierowniczka regionalna to osoba kompetentna do zajmowanego stanowiska, jest pomocna, kontaktowa, służy zawsze radą kiedy tylko zadzwonimy. Złego słowa o niej nie możemy powiedzieć. Jak jesteś pracowita, uczciwa to zawsze jest wynagradzane. Być ajentem to wyzwanie, nie każdy nim może być, i nie każdy się nadaje. Nikt nikogo na siłę nie trzyma, zawsze można złożyć wypowiedzenie i do widzenia. Potraficie tylko wylewać żale zamiast wziąć się do roboty i pilnować interesu.

Tak14Nie11

Tak14Nie11
zara
@zachodniopomorskie

Tą opinię na bank dodał jakiś kierownik hihihihihi

Ajent Nowy wpis
@zachodniopomorskie

. Wartość dodatkowa (niem. Mehrwert) jest to różnica pomiędzy rzeczywistą wartością pracy włożonej przez robotnika w wytworzenie produktu, a jego rzeczywistym wynagrodzeniem jakie za tę samą pracę otrzymuje. Wartość dodatkowa jest źródłem zysku kapitalisty, umożliwiającym dalszą akumulację kapitału. Jest jednak również przyczyną nędzy robotnika, gdyż wynagrodzenie jakie on otrzymuje wystarczy zaledwie na przeżycie i ponowne podjęcie pracy. ... Karol Marks - czyli jak w temacie, prawdziwe oblicze ,, świata prasy,,

Joanna

Powiedzcie jakie warunki trzeba spełniać żeby móc popisać umowę o współpracy?

Pracodawca

@Joanna

Własna działalność, doświadczenie w handlu i znajomość podstaw ekonomii. Z całym szacunkiem, to nie jest praca dla każdego. Trzeba mieć trochę oleju w głowie żeby potrafić zarządzać swoimi pracownikami i towarem.

Nigdy
@Joanna

nie pchaj się w to (usunięte przez administratora) NIGDY!!!!

Fifarafa
@Świat Prasy Sp. z o.o. S.K.A

Jasne. Za gówniane 6 tysięcy z których trzeba opłacić Zus i pracowników. Nie mędrkuj tu bo masz siedzieć w budzie bo od - do i szczekać a nie zarządzać. Zarządza firma a nie Ty. Paniał?

Tak3Nie1
Fideista
@Świat Prasy Sp. z o.o. S.K.A

Proszę nie uprawiać demagogii. Naprawdę. Jeśli bylibyście firmą która gra fair to napisalibyście: doświadczenie w handlu, znajomość podstaw ekonomii, a dopiero własna działalność mile widziana. Ale nie wy chcecie najpierw do tych swoich marnych sklepików (usunięte przez administratora) na prowadzenie ściągnąć a potem dopiero mówicie co dajecie. Każdy powtarzam każdy może u Was mieć salonik. Tylko po co? Przeliczając kwoty z faktur netto nie dajecie nawet 13 złotych "swoim" pracownikom..... (usunięte przez administratora)

Zdzichu Nowy wpis
@Świat Prasy Sp. z o.o. S.K.A

Jak ktoś zna podstawy ekonomii to szybko policzy, ze stawka za godzinę jego pracy wynosi 8 złotych, bez urlopu, chorobowego itp

Ajent Nowy wpis
@Świat Prasy Sp. z o.o. S.K.A

Trzeba mieć własną działalność tak- sprawdz dokładnie koszty związane z prowadzeniem , wszystkie - absolutnie wszystkie, dodaj do tego odpowiedzialność , twój angaż , prawdopodobnie dodatkowego pracownika ( pamiętaj o średniej krajowej) no chyba że chcesz prowadzić salonik sama po dwanaście godzin, podziel to przez sumę którą gwarantuje tobie przedstawiciel i wyjdzie tobie kwota którą zarobisz na czysto .... as above - just give you good advice.. leave it ,its not worth it

Oddany

Chętny , nie zastanawiaj się . Bierz z całych sił . Będziesz bardzo zadowolony finansowo. Pamiętaj ze taki biznes to wyzwanie a za tak SWIETNE zarobki warto się poświecić. Polecam z całego serca.

Tak12Nie6
Nie zastanawiaj sie bierz Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse
@Oddany

Bierz od razu najlepiej w ciemno, jestem ajentem i jestem taki szczesliwy, mam ustalona stawke z czego tylko musze oplacic , podatek dochodowy, pracownika ,ksiegowa,zus ( niestety teraz ten wyzszy), poczte,itd Zostaje mi mniej niz ekspedientce w warzywniaku -czyli okolo dwa tys.lecz mimo tylu wyzeczen i odpowiedzialnosci, jest super hurrraaaa Tfuuuuuu

Zainteresowany
Nazwa działu: Handlowy

Witam, jestem zainteresowany ofertą współpracy chciałbym się dowiedzieć czy spółka wymaga weksla inblanco poręczycieli, kaucji przed rozpoczęciem współpracy?

@Zainteresowany

Wymagają aktu o dobrowolnym poddaniu się egzekucji

Zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Witam, Proszę o informację czy do podjęcia współpracy jest wymagany weksel podpisany przez 2 poręczycieli?,

TakNie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Świat Prasy Sp. z o.o. S.K.A?

Fifarafa
@Pytanie

Żadnych pytań nie zadają. Masz mieć swoją działalność, płacić Zus, być dostępna 24 na dobę dla królewiczów i tyrać za 6 tysi. Więcej pytań nie zadawaj. Po prostu nie związuj się umową z tą żałosną firemką. To jest naprawdę dobra rada!

Nieznajomy
@Fifarafa

O kurczę a ja naiwny miałem 5tys... brawo

Monika

Po złożeniu wypowiedzenia jak długo czekacie na zmianę ajenta? Pozdrawiam :D

pepito
@Monika

bardzo bardzo bardzo długo można czekać

Monika
@pepito

Jak długo np? Ja czekam już miesiąc

Bartosz

W witrynie Świat Prasy Sp. z o.o. S.K.A można znaleźć ofertę skierowaną do osób, które byłyby zainteresowane prowadzeniem sprzedaży w punktach jako ajent, ogłoszenie dostępne jest pod linkiem: http://www.swiatprasy.com.pl/dla_ajentow_id_9.html Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda taka praca, a w szczególności wynagrodzenie. Czy faktycznie firma opłaca czynsz i prąd i nie jest wymagane inwestowanie własnych środków?

Ajentka
@Bartosz

Świat prasy wszystko opłaca, nie potrzebny wkład własny. Dobra załoga i do dzieła. Można z saloniku spokojnie żyć, prawie 4 lata już pracuje i nie narzekam

Stefan
@Ajentka

Rozumiem, że działa to na zasadzie franczyzy. Towar także zapewnia firma, czy sam decydujesz o ilości i rodzaju asortymentu?

@Stefan

Działa to na zasadzie ajencji, oni za wszystko płacą i o wszystkim decydują, ty tylko wykonujesz polecenia i musisz być całą dobę do dyspozycji.

Tak6Nie1
Bronisław
@Zdzichu

Czy ktoś mógłby mnie naprowadzić, bo nie rozumiem dlaczego należy być do dyspozycji przez całą dobę? Przecież chyba są jakieś godziny pracy ustalone wcześniej?

Była ajentka
@Stefan

Nie polecam byłam ajentką jakiś czas temu. Płacą bardzo bardzo słabo(usunięte przez administratora) odpowiedzialność za towar + trzeba być pod telefonem 24 godziny bo jak się nie odbierze to pretensje + żadnego chorobowego, albo masz zastępstwo za które i tak musisz wtedy zapłacić, i jeszcze pamiętając o tym że mały Zus jest tylko przez dwa lata(usunięte przez administratora) Oczywiście można zatrudnić kogoś na mniejszy etat ale w tych czasach rzadko komu podobają się takie warunki. Inne firmy płacą dużo dużo więcej, ktoś jest chyba od nich jeżeli twierdzi że robił rozeznanie i płacą najwięcej.

Tak6Nie1
@Bronisław

Godziny pracy to "pełna dyspozycyjność". W święto w nocy zadzwonią do Ciebie, że zaraz masz być w saloniku i musisz (usunięte przez administratora) bo inaczej kary finansowe.

Były ajent

Trochę czasu spędziłam w tej firmie i w ich punktach sprzedaży (a miałam niejeden) wiec mogę coś na ten temat powiedzieć. Praca, jak każda inna. Są plusy i minusy. Zacznę od plusów. Z tego co się orientuję płacą za ajencję w tej branży najlepiej (a uwierzcie mi, robiłam rozeznanie na rynku). Wypłata ZAWSZE w ciągu trzech lat mojej współpracy z nimi była na czas na koncie. Kierownicy regionalni i nawet sami dyrektorzy również są ludźmi i mimo częstej różnicy zdań zawsze dochodziliśmy do porozumienia. Nikt nie stoi nad głową, nie pogania, nie komentuje Twojego sposobu zarządzania pracownikami. Raczej brak większych obostrzeń i limitów jeżeli chodzi o zamówienia na produkty okolicznościowe czy wysokomarżowe. Można było kombinować żeby zachęcić klienta i podnieść marże i utargi. Tylko z papierosami i tytoniami trzeba było się pilnować, bo tutaj już takowe limity występowały. Co do samej współpracy - raczej brak większych uwag (o ile ktoś zna pojęcie własnego biznesu i szeroko rozumianej ajencji). (usunięte przez administratora)

Podstawiona ???
@Były ajent

Zaczynasz od plusow.. a gdzie minusy??

Zach

Praca jak inna.Ajentka jestem od parunastu miesięcy . Zanim się zdecydowałam wiedziałam ile i za co . Kierownik pomógł w inwentaryzacjach a miałam 3 . Nic nie dopłaciłam. Nawet towar który mi ukradli postarała się u prezedstawiciwla zdobyć . Skąd biorą się takie oszczerstwa ?

Tak16Nie
wół do roboty
@Zach

(usunięte przez administratora) jesteś, że piszesz w Sylwestra 20 minut przed Nowym Rokiem to raz. Dwa (usunięte przez administratora)załatwił Tobie towar który tobie (usunięte przez administratora)? No kurde wolne żarty. Trzy jesteś zwyczajną (usunięte przez administratora)skoro masz salonik od parunastu jak piszesz miesięcy to mogłaś mieć góra 2 inwentaryzacje a nie 3 . (usunięte przez administratora)

Kto to pisze???
@Zach

Od parunastu miesiecy jestem ajentka i mialam 3 inwentaryzacje??? Czyli co wychodzi jedna na 1.5 miesiaca?? Podstawiona?

Kto to pisze???
@Kto to pisze???

Przyznaję jestem głupia. Nie umiem liczyć 3 inwentaryzacje co 1.5 miesiąca to daje razem 4.5 miesiąca? A ja głupia policzyłam, że kilkanaście podzielić na 3 to daje 1.5. Nie ma się co dziwić, w końcu jestem blondynkom. Normalny człowiek wie, że 18 podzielić na 3 to 6. Czyli inwentaryzacja co pół roku. Oj ja gupia blondynka.

TakNie1
max
@Kto to pisze???

mam pytanko jak zostały rozliczone inwentaryzacje?? czy są duże niedobory???

Bolo

Nawet w najlepszej firmie znajdzie się ktoś niezadowolony. Swoje nieudacznictwo stara się przerzucić na firmę!

Tak2Nie6
Cukiereczek

Pani Karolina- miła, odpowie zawsze na pytanie, służy pomocą, jeżeli nie słuchasz się jej zaleceń to nie dziw się, każdy może się zdenerwować. Kasa na koncie zawsze o czasie, wręcz przed

Tak7Nie2
Pidżamersi

Nie angażuj się w ta firmę . Niewarto . (usunięte przez administratora) a ajenci biedacy co grosz do grosza skubią żeby przetrwać .

Tak19Nie1
Kamil

o czym Wy w ogóle piszecie,?? siódmy rok prowadzę salonik i nigdy nie było problemu z wypłatą, z wpłatą do banku..raz ( 1 raz na 6 lat) sam pomyliłem się o 10 zł we wpłacie do banku..Czasami owszem księgowość szuka jakiejś faktury, ale trzeba mieć dowód , poświadczenie, że się wysłało dany dokument do księgowości... Zarówno Pan Dyrektor jak i Pani kier. Regionalna nie nawiedzają mnie bez przerwy... stosuję się do zaleceń przekazywanych w mailach lub ew. przy wizycie kierownictwa i tyle....nie mam większych problemów....Jedyny szkopuł to te kary za brak chociaż 1 asortymentu papierosów, ale staram się, aby nigdy mi nie brakowało i nigdy nie płaciłem kary... no i te dłuuuugie godziny pracy , ale na to świadomie się zgadzaliśmy podpisując umowę..jak ktoś nie ma pojęcia o prowadzeniu takiego saloniku to niech zakończy działalność i tyle. Bo znam ludzi którzy prowadzą saloniki Świat Prasy po kilka ładnych lat..

Zosia

Zweryfikowany użytkownik

Rekomendacja
@Kamil

Witam mam pytanie odnośnie funkcjonowania salonikow . czy w kazdym jest osobno kasa fiskalna i osobno komputee? Czy juz te nowe maja to jakos zintegrowane razem ze na biezaco nabijam na kase towar i widze jaka mam ilosc i date przyjecia? Czy dopiero jak osobno zeskanuje produkt na komputerze???

chętny

Zastanawiam się nad ajencją takiego saloniku Świat Prasy. Jakie są zarobki? Przedstawiciel tej firmy na rozmowie był konkretny i wiarygodny, ale jest tu trochę negatywnych komentarzy. Wiem, że zawsze jest pełno hejtu. Może ktoś z ajentów pomoże?

Tak1Nie2
Kinga
@chętny

Praca jak każda. Milionerem nie zostaniesz ale jak masz dobry salonik to zrobisz tez dobrze. Ważne ze jest dobra podstawa i dzięki temu masz pewność zarobków. Jestem tu 4 lata i nie mam problemów. Nie mam porównania z innymi sieciami, bo nie pracowałam z inną siecią. Na początku musiałam się sporo nauczyć, ale to chyba normalne? Jak wszędzie gdy zmienisz prace.

Dobrze radzący
@chętny

Daj sobie spokój chłopie. Ponad 300 godzin w miesiącu. Zus, podatki 3 koła Tobie zostanie nie ma sensu. Z początku petarda. Im dalej w las tym gorzej. Niesamowity bałagan w księgowości. Opóźnienia w wypłatach. Naprawdę omijaj każdą sieciówkę z daleka.

Tak30Nie1
Paweł

Porażka z zachodniopomorskim jest (usunięte przez administratora) uważajcie na swój Towar jak przerzuca z innego saloniku w Biedronce zrobicie więcej pracując tylko 6 godzin naprawdę policzcie sobie a jeśli nie odruzniacie netto od brutto to idzie po poradę za 100 zł szkoda waszego życia na tą Firmę.

Tak10Nie
Anka

A podobno pani I. została wyjebana na zbity pysk za przekręty i kradzieże. Więc pewnie miała jaja i wstawiała się za takimi samymi obszczymurami jak ty, co tylko patrzą jak by tu oszukać. Jak dla mnie nowa kierowniczka jest ok. Przynajmniej wie o co chodzi i nie ściemnia jak I.

Tak11Nie
XYZ
@Anka

Aniu a skąd masz takie info, że za przekręty i kradzieże? Będziesz świadkiem w sądzie bo zamierzam oddać sprawę do sądu. Tylko nie wiem kogo czy firmę która jest odpowiedzialna za swoich nawet byłych kierowników czy panią I. czy może i obie strony? Jak myślisz? Proszę o poradę.

Anka
@XYZ

Podobno firma założyła już sprawę i to karną pani I. mają twarde dowody na jej przekręty?

Zosia

Zweryfikowany użytkownik

Rekomendacja
@Paweł

Ja mam tylko pytanie jedno. Na jakie kwoty netto opiewaly wasze co miesięczne wypłaty. To powiem wam jak.wygloda to u konkurencji. Byłam ajentem w K.o.l.p.o.r.t.e.r.z.e więc Mam.rozeznanie. a Tu z tego co wiem zarabia sie dużo lepiej

Muminek

Przeczytajcie sobie Wasze umowy, zakaz rozmawiania o świecie prasy publicznie- kara 100tys zł

Zniesmaczona

Tak traktuja ajentow ze az glowa boli. W ksiegowosci gina faktury i po miesiacach dowiadujesz sie ze cos jest nie tak,ze to Twoja wina ze oryginal zginal mimo tego ze wprowadzone do systemu. (usunięte przez administratora)Braki w dostawie gazet,co innego w imporcie do systemu a co innego na papierze.Przy inwentaryzacji wychodza glupoty.Trzeba wszystko kserowac zeby miec dowody.

Tak13Nie
Zadowolona
@Zniesmaczona

To dlaczego tam pracujesz? Zwolnij się. Ja od 4 lat jestem ajentką i wypłatę zawsze mam na czas i moje dokumenty nigdy nie zaginęły. Marże oblicza komputer. Oni nic nie wyliczają. Myśle ze sobie nie radzisz i nie nadajesz sie do tej pracy a pewnie do żadnej. Ja dostałam nawet drugi salonik do prowadzenia i jestem zadowolona.

Tak4Nie1
anonymous
@Zadowolona

A komu loda chapiesz, że taka zadowolona jesteś? 2 saloniki uuuu to musisz być dobra w te klocki Ustami daleko nie zajedziesz. Zobaczysz!!!

wół do roboty
@Zadowolona

Zwolnić to się można z pracy. A tu jesteś na swojej działalności więc kobito (usunięte przez administratora) głupot.

@Zniesmaczona

co ty za głupoty wypisujesz. Jest takie święte powiedzenie "jak dbasz tak masz" Prowadzę 6 lat salonik i nigdy się nie zdarzyło żeby zapłacili po terminie wręcz przeciwnie zawsze mam szybciej pieniądze. Twoje opóźnienia wynikają pewnie z banku w jakim masz konto. Jeśli chodzi o braki w dostawie gazet się zdarzają i się koryguje je w imporcie prasy w komputerze. To żaden problem no chyba że ktoś nie ogarnia tego to później ma problem, ale to wynika z twojego nierozgarnięcia i tyle. Jeśli chodzi o inwentaryzacje to rozliczam się perfekcyjnie. Jak jesteś uczciwa to nie ma bata żeby wyszła dobrze inwentura. Więc zanim zaczniesz oczerniać innych zrób sobie rachunek sumienia. A nasza kierowniczka regionalna to osoba kompetentna do zajmowanego stanowiska, jest pomocna, kontaktowa, służy zawsze radą kiedy tylko zadzwonimy. Złego słowa o niej nie możemy powiedzieć. Jak jesteś pracowita, uczciwa to zawsze jest wynagradzane. Być ajentem to wyzwanie, nie każdy nim może być, i nie każdy się nadaje. Nikt nikogo na siłę nie trzyma, zawsze można złożyć wypowiedzenie i do widzenia. Potraficie tylko wylewać żale zamiast wziąć się do roboty i pilnować interesu.

Tak10Nie1
@zachodniopomorskie

małe sprostowanie, chciałem napisać "Jak jesteś uczciwa to nie ma bata żeby źle wyszła inwentura"

ptysiu
@zachodniopomorskie

Jakiego (usunięte przez administratora) interesu? To jest WASZ interes za który płacicie nędzne grosze.(usunięte przez administratora)

Rewal

To pomyłka ta firma wyzyskuje ludzi.(usunięte przez administratora). ODRADZAM

Wkur....

Firma (usunięte przez administratora)obiecują na początki pomoc a jak źle coś zrobisz bo Cię olali a nie wyszkolili. Wysyłają do innych ajwntow na szkolenie wysługuja się ajentami który nie ma wybory i uczy bez nadziejnie. Kasa jest tak śmieszna że aż żenujaca. Nie dajcie się jak ja ogłupuc ta firma to porażka!!!

Tak10Nie

Iwona

Ludzie dajcie spokój, to my kręcimy i nie potrafimy dopilnować wszystkiego, swoich pracowników a przyznać się do tego ciężko.

Tak7Nie
zachodniopomorskie ok

Rada dla kierowników. Dobierajcie lepiej ajentów bo później psują wam opinię i firmie. Czytając te opinie wnioskuję, że połowa ludzi to nie powinna nigdy prowadzić działalności gospodarczej, bo się po prostu do tego nie nadają. Piszecie że firma was okrada a wy firmy nie okradacie nie wpłacając 3500 tys. do banku. Rozliczając się prawidłowo nie ma miejsca na pomyłki ( albo kasa jest ok albo brakuje). Braki wynikają tylko i wyłącznie z winy ajenta bądź pracownika. Nikt do waszej kasy nie ma dostępu tylko wy sami i jak kasa się nie zgadza to WASZA WINA. Jakiekolwiek kombinowanie prędzej czy później wyjdzie na jaw, a później próbujecie winę zgonić na biednych kierowników, którzy mają notabene nie łatwą robotę. Jak wszystkiego dobrze pilnujesz to inwentaryzacja to czysta formalność. Dlaczego nikt nie napisze, że dopuszczalne jest manko przy inwentaryzacjach , tzw 0,3% ubytków od obrotu za okres od inwentaryzacji do inwentaryzacji. Jest to spory margines żeby nie dopłacać do inwentaryzacji. No chyba że ktoś jest trzeba to nazwać po imieniu NIEUCZCIWY TO 0,3% NIE POMOŻE. Prowadzimy z żoną salonik od 2012 r i nasze inwentaryzacje były zawsze wzorowe. Od firmy Świat Prasy otrzymywaliśmy za bardzo dobre rozliczenie nawet kilka razy premie w wysokości 500 zł. Więc drogi ajencie jest takie święte powiedzenie "jak dbasz tak masz". Nie ma rzeczy nie możliwych. Wszelkie matactwa prędzej czy później zawsze wyjdą na jaw. Każdy jest winny tylko nie wy. Żenujące jest to co wypisujecie na temat tej firmy." Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził "Trzeba samemu sobie zrobić rachunek sumienia i dopiero później kogoś oczerniać . Bo nie można nazwać tego inaczej. Jeśli chodzi o kierowników regionalnych to każdego indywidualna rzecz. Nasza kierowniczka regionalna jest ok. Osoba odpowiednia do zajmowanego stanowiska. Dbająca o swój region, a nie jest łatwy. Sztuka jest dobrać sobie odpowiednich ajentów, uczciwych, pracowitych, a praca wtedy będzie przyjemna. Niestety są pewne reguły, których trzeba się trzymać, ale tak jest w każdej pracy. Firma na start daje Ci wszystko, nic nie ryzykujesz. Otwierając swój własny biznes jest ogromne ryzyko czy klienci będą? Czy na czynsz zarobisz i na opłaty? A ty jako Ajent nic nie ryzykujesz , trzeba tylko zakasać rękawy i wziąć się do roboty, żeby obroty były dobre. Życzliwość, pracowitość, uczciwość będzie zawsze nagradzana. Jeśli jesteś taką osobą to polecam pracę w tej Firmie na pewno nie pożałujecie. Pozwala rozwijać skrzydła a i zarobić też można. Więc apeluję do wszystkich tych, którzy za pomocą mediów społecznościowych wylewają swoje frustracje. Nie tędy droga. Opisujecie o swoich rzekomych krzywdach. A sami je sobie gotujecie.

Tak16Nie

Ku Klux Klan
@zachodniopomorskie ok

Premia w wysokości 500 złotych ha ha ha. Coś ty brał, że tak kopie znakomicie? Większych bzdur to nie czytałem już dawno!! Ha ha ha ha ha

Tak1Nie1

@Ku Klux Klan

Też jestem ajentką i premie 500 zł otrzymuję co kilka miesięcy za 3 pozytywne kontrole mojej kierowniczki regionalnej. Do tego często łapie się jeszcze na premie za wykonanie planu. Więc ku klux klan nie pisz głupot i przestań brać, tylko ogarnij się w końcu człowieku i weź się do roboty!!! Bo tylko hejt ci w życiu wychodzi...

Tak8Nie
@Pyra

Te Pyra zadowala Ciebie 500 złotych co kilka miesięcy? Słaba jesteś dziunia wobec tego i się nie szanujesz. Nie piszę głupot bo na szczęście nie pracuje już w tym (usunięte przez administratora) Ajentka od siedmiu boleści. Tyraj dalej dla oszustów ha ha ha....

Tak3Nie1

@ksiądz

Nie tyram tylko pracuje i nikt mnie nie oszukuje. Przecież 500 zł to dodatek premia. Mam co miesiąc dobre wynagrodzenie. Ty pewnie chciałbyś 500 premii co miesiąc za nic. Naprawdę jesteś żałosny i biedny. A dlaczego biedny? Bo głupi. Hahahha

Tak4Nie1

@Pyra

Czy jestem biedny nie mnie o tym decydować. Różnimy się tym, że ja zarabiam 15 tysięcy miesięcznie a Ty 5 tysięcy. Jesteś naprawdę mało inteligentna. Taka zwykła pusta baba. Aż żal dyskutować z taką prostaczką jak Ty.

@ksiądz

Właśnie wystawiłeś sobie świadectwo jakim jesteś człowiekiem... Z takim poziomem kultury i intelektu to 15 tysięcy miesięcznie możesz włożyć między bajki. A nawet jeśli mniej zarabiam od ciebie to nie powód żeby kogoś poniżać. Jesteś żałosny i biedny intelektualnie

@Pyra

Świadectwa to wystawia się w szkole moja droga. Jestem dobrym człowiekiem dzielę się tym co mam. Wspomagam domy dziecka czy zbiórki na stronie Się Pomaga. A Ty nic nie robisz. Wiesz czemu? Bo zarabiasz za mało. Pracujesz nie dla siebie tylko dla tej dennej firmy. Chwalisz tą beznadziejną firmę i nic więcej. Wspomnisz moje słowa. Przyjdzie taki czas, że wycisną cię jak cytrynę i kopną w dupę.....Zobaczysz tak będzie. Szczęścia życzę.

Iwona j
@ksiądz

Obserwują was kamerami cały czas? Widać jak ktoś wchodzi na kamery

@Iwona j

Jakimi kamerami? Gdzie?

Iwona j
@ksiądz

Chodzi mi o monitoring w kiosku

Ksiądz
@Iwona j

Mnie obserwują cały czas nawet jak śpię. Ciagle siedzą na tych kamerach.

mały

To ja mały. Bardzo przepraszam za mój nocny wpis. Trochę popiłem i mnie poniosło. Jeszcze raz przepraszam. Firma jest ok, tylko ja się do niczego nie nadaje i niestety po pijaku wchodzi ze mnie cała fustracja

Ajentka zacjodniopomorskie

Jejku ludzie co Wy piszecie. Aż się czytać tego nie chce. Jestem ajentka od 3 lat, nigdy nie doplacalam do inwentaryzacji, wręcz przeciwnie, z limitu został mi zawsze duży zapas na braki. Pieniazki zawsze są wypłacane na czas, nikt się nie czepia , nie stoi nad głową. Wystarczy chęć do pracy !!!!!!!!!!!

Tak8Nie

A co

Nieudacznicy i pseudo biznesmeni . To dla was forum. Nie potraficie dodać dwa plus dwa a bierzecie się ajencje . Kradniecie innym a żądacie wypłat. Nie umiecie nawet pracownika skontrolować . Żałosne

Tak24Nie

@A co

Jest to dość poważne oskarżenie. Cytuję.....(usunięte przez administratora)żądacie wypłat. Koniec cytatu. Jeśli chodzi o gramatykę to zdanie "nie potraficie dodać dwa plus dwa a bierzecie się ajencje" daje dużo do myślenia. Proszę nie zabierać głosu w sprawie gramatyki bo sama pani? pan? nie umie napisać poprawnie zdania. Uważam, że za to stwierdzenie można pofatygować się do sądu i najzwyczajniej oskarżyć o zniesławienie ART 212 KK. Także zanim coś się napisze proszę o chłodną głowę i ważyć słowa.

Haha
@kemp

Dziękujemy za wsparcie. Jest to ważne dla nas ajentów.

A co

I jeszcze jedno . Jak wyglada wasze CV . . .? Najpierw matematyka, j . Polski bo nie jednemu tutaj zabrakło polskiej gramatyki a pózniej żale .

Blondilala@@@
@A co

(usunięte przez administratora) A (usunięte przez administratora)w firmie jest tylko od inwentaryzacji bo na niczym innym się nie znacie. I z tym czasem magia wychodzi bo nie dość że wam się nie chce to macie gdzieś tych biednych ludzi i co wychodzi to widać po następnych inwntaryzacjach!!!! W sumie nie żal mi was zarabiacie 3500 macie się za super kierowników a jesteście tylko od inwentaryzacji i (usunięte przez administratora)tych biednych ludzi a teraz jest tu pani tak perfidna że się z nich nasmiewa że są niedoksztalceni!!! To dopiero żal czytać za kogo ich macie!!!

@A co

Język polski nie piszemy z wielkiej litery bo jest to przymiotnik. Jaki? polski! W szkole nie uczyli?

Sweetlovebyswiatprasy

Witam. Również nie polecam pracy w tej firmie.(usunięte przez administratora)Jeśli ktoś nie odróżnia netto od brutto to wystarczy iść do biura rachunkowego i każdy szanujący się księgowy od razu nas sprowadzi na dobry tor i odwiedzie od tego pomysłu. Po rozliczeniu saloniku miałam po inwentaryzacji obiecane przekazanie mi bonów. Oczywiście przed inwentaryzacja tak oczywiście oddam tylko teraz nie mam. (usunięte przez administratora) A że jest to trochę kasy a na rozliczenie inwentaryzacji oczywiście trzeba czekać ok 2 miesięcy więc liczyłam choć na te bony!!!! No ale co to obchodzi perfidnych ludzi. Jej się lepiej przyda kto ja kontroluje przecież my niczego nie podpisujemy więc one korzystają a co ich obchodzi ludzką krzywda!!!!! Zawsze najlepiej zgnoic na ajenta że (usunięte przez administratora) brudas nic nie robi!!!!!

OsZukAna

Powiem tak, firma jest (usunięte przez administratora) a jeśli doszłoby do sprawy sądowej to jedynie w sądzie w Warszawie i gdzieś tam jeszcze (nie pamietam ) wiec jedno przychodzi na myśl - wszystko ustawione i sprawy będą zapewne umożone. Ale mam nadzieje, że jeśli znajdzie się więcej osób niż 3 to damy radę tym (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)bez sumienia do których karma wróci !

zenek

Zapraszam do kontaktu w sprawie pozwu zbiorowego . (usunięte przez administratora)

kemp

Witam państwa, jeśli ktoś myśli o założeniu sprawy sądowej firmie Świat Prasy (usunięte przez administratora)bardzo proszę o znak na forum. Zbieram informację oraz dokumenty które posłużą jako dowód w sądzie. Nie ma się czego obawiać (usunięte przez administratora) My nie mamy firm, (usunięte przez administratora) Myślę, że miarka się przebrała. Jeśli są osoby zainteresowane proszę o sygnał. Jeśli znajdzie się 10 osób podam maila. Będziemy działać i udowodnimy, że taka firma nie ma prawa działać na rynku (usunięte przez administratora) na każdym kroku! Pozdrawiam serdecznie

Tak18Nie

@kemp

Proszę o kontakt , mam informacje , dokumenty twarde na to ze to (usunięte przez administratora) !

@kemp

Jestem jak najbardziej za założeniem sprawy tym (usunięte przez administratora) ! Sama nie wiele mogę zdziałać ale razem możemy dużo !

@kemp

(usunięte przez administratora) Podaje e-mail na którym moza się zgadac , noe zostawiajmy tego tak ! To (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) i każdy ajent to powie . Zróbmy coś z tym(usunięte przez administratora)

zenek
@Ona 123

napisz do mnie (usunięte przez administratora)

Tomasz

Pytanie. Czy ktoś posiada wiedzę na temat kondycji finansowej Świata Prasy? Chodzą słuchy, że firma ma kłopoty finansowe i zbyt dobrze to się nie dzieje. Jesli ktoś coś będę wdzięczny

Drugi Tomasz
@Tomasz

Czy ktoś posiada wiedzę na temat kondycji psychicznej Tomasza? Chodzą słuchy, że Tomasz ma kłopoty ze zdrowiem i zbyt dobrze się u niego nie dzieje. Podobno coś nie styka w zwojach.

Trzeci Tomasz
@Drugi Tomasz

Zadowolony jesteś z siebie parchu ? Trąbkę możesz bujać a nie tu głupoty wypisywać ciemnaku.

Ja
@Trzeci Tomasz

@Ja

Ty maliniaku powinieneś w fabryce wazeliny pracować. Gdybyś miał odrobinę honoru i ambicji to nie pisałbyś bzdur. Wstrętny wazeliniarz!!!

Tak7Nie

Zostaw opinię o Świat Prasy Sp. z o.o. S.K.A - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie