Opinie o Skk Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Skk Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Skk Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skk Sp. z o.o. w Warszawa

Dominika

Chciałam dopytać o ofertę pracy SKK na wykładowcę do prowadzenia zajęć w pracowni farmaceutycznej. Ogłoszenie jest dość zdawkowe. Czy ktoś zna szczegóły?

Ryszard

SKK Toruń polecem Sympatyczne Panie w sekretariacie, profesjonalnie i szybko przeprowadzony kurs . Tej firmie mówię tak

Monik

Jestem właśnie po egzaminach z technika masażysty. Testy poszły łatwo myślę, że mam zawód w kieszeni. Będę bardzo miło wspominać naukę w SKK i wykładowców.

Ewwla

Czy jeżeli chodzi o kierunek Technik farmacji możecie coś powiedzieć więcej? Skk

Marta R.
@Ewwla

Zajęcia na farmacji są ok. Dużo nauki, bo to nie łatwy kierunek. Nie mogę doczekać się większej ilości praktyki w pracowni, bo na początku wiadomo sporo teorii.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Skk Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Farmaceuta do praktycznej nauki zawodu.?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Kamila

Nie zgadzam się z opinią kończyłam szkołę kosmetyczną i nie dam złego słowa powiedzieć bo zarówno dyrekcja jak i nauczyciele są ok. To jest szkoła dla dorosłych podpisuje się umowę którą się koleżanko czyta a tam jest wszystko jasno opisane Jak się nie chodzi do szkoły i olewa to potem się nie dziw, że nie ogarniasz tego co nauczyciel mówi na zajęciach albo zapłacić musisz. A są takie gwiazdy w mojej grupie też były być może jesteś jedną z nich bo najlepiej nie pojawiać się na zajęciach i mieć wszystko zaliczone To nie szkoła dla idiotów tylko dla osób które zapisują się, chodzą i chcą szkołę skończyć a nie na łatwiznę pójść nie chodzić i papierek dostać.

Słuchacz

Masakra. Zajęcia z wizażu z Panią Anna b. Porażka ta kobieta nie ma zielonego pojęcia i o tym czego naucza. W dodatku uczy tez kosmetologii tak ważnego przedmiotu. Niczego się od niej nie można nauczyć. Do egzaminu jestem kompletnie nie przygotowana bo z takim nauczycielem się nie da. Nie polecam tej szkoły. Szkoda czasu i nerwów

Słuchacz

Nie polecam , najgorsza szkoła , zero organizacji , nauczyciele zmieniają się jak rękawiczki , niczego przydatnego nie można się nauczyć a do tego kary 150 zł miesięcznie za brak 50% frekwencji!! Pani „dyrektor „ śmieszna , nie można się usprawiedliwiać i robi wszystko by słuchacze płacili kary . Nie interesuje ich nawet to ze ktoś był w czasie zajęć w szpitalu lub w pracy bo cytuje „ to nie legalne być w dwóch miejscach na raz „ . Tragedia nie szkoła.

Kulka

A kierunek kosmetyczny? Ktos konczyl? Warty uwagi?:)

Groz

Szkoła jest ok. Panie w sekretariacie również bardzo miłe i za każdym razem uśmiechnięte co się rzadko spotyka w innych szkołach.

bea

Może jeszcze ktoś coś napisać????

Witam. Zamierzam zapisać się na kurs księgowości. Moja koleżanka z pracy chodziła kiedyś na taki kurs do SKK i bardzo sobie chwaliła, ale twierdzi, że ta szkoła jest gdzies blisko Rynku Nowomiejskiego, z kolei na stronie jest adres Szosa Chełmińska. Czy wiecie moze czy to ta sama szkoła? I czy moze ktoś wypowiedzieć się na temat tego kursu? Podobno zajęcia są ciekawe, a zdobyta wiedza faktycznie przydaje się w codziennej pracy.

Tajemnicza
@Marta

Witaj :) faktycznie szkoła jest ok mogę to poświadczyć .... :)

Zostaw merytoryczną opinię o Skk Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skk Sp. z o.o.?

Skk Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Karmelicka 9
    00-155 Warszawa