Opinie o Raks Sp zoo w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Raks Sp zoo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Raks Sp zoo o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raks Sp zoo w Warszawa

Czy napiszecie mi coś więcej o pracy jako specjalista ds. kadr i płac do działu tworzenia oprogramowania? Planuje tam do niego aplikować, zwłaszcza, że oferują model hybrydowy, który najbardziej mi podchodzi. Zastanawiam się pisząc wprost nad zarobkami, ile mogą w zasadzie wynieść?

księgowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Dlaczego wasz program to takie(usunięte przez administratora), szczególnie moduł kadryi płace? Jestem waszym klientem, płacę za aktualizacje i support, a ten badziew rzuca mi kłody pod nogi. Wprowadziłem wydarzenia do kalendarza, ustaliłem w programie składniki płacowe, a ten (usunięte przez administratora) liczy dla każdego pracownika wynagrodzenie urlopowe, nawet jeśli nie ma składników zmiennych, a ponadto potrafi nie uwzględnić tego wynagrodzenia w podstawie składek ZUS! Potrafi, bo nie jest w tym konsekwentny i dla jednego pracownika uwzględni a dla drugiego już nie. Podobne stanowiska, te same składniki płacowe, tylko kwoty się różnią. I dlaczego zdefiniowane kalendarze potrafią wyparować z programu? Co miesiąc coś znika. No nic, rozstaniemy się z RAKSem, ale chciałem jeszcze tu zapytać programistów, co tam za maniana się(usunięte przez administratora)z tym modułem. Bo jak znam życie stoi za tym jakaś mroczna, ale i pouczająca historia z jakimś dyrektorem, który (usunięte przez administratora) trzyma wyżej niż głowę w roli głównej. Mam rację?

Basia Nowy wpis

Czy więcej osób tak uważa jak poprzednik, że większość stanowisk jest tutaj związana ze stresem? Pokazała mi się oferta dla specjalisty ds. marketingu, dlatego sprawdzam szczegóły. Wymagania spełniam, chętnie więc poznam atmosferę na dziale. jaka teraz występuje? i jak oceniacie wysokość wynagrodzenia? nie ma widełek

Wytrwały Nowy wpis

Relacje międzyludzkie w Raksie nie są zerojedynkowe jak je tu niektórzy opisują. Firma jest podzielona na dwie części - produkcję oprogramowania i pozostałe działy (mające kontakt z klientem i administracyjne). W produkcji oprogramowania komfort pracy, relacje międzyludzkie itd są lepsze od pozostałych działów, gdzie bywa różnie. Niestety przykład idzie z góry - jaki prezes zarządzający pionem taka atmosfera. W części działów szeregowi pracownicy są super i z dużą życzliwością dla siebie na wzajem. Im bardziej wyniki pracy przekładają się na pieniądze tym z relacjami bywa gorzej. Firma praktycznie nie wspiera rozwoju pracownika. Uczysz się sam albo przy pomocy kolegów. Brak planu szkoleń dla poszczególnych stanowisk i ścieżki awansu innej niż związanej z przychodami. Wynagrodzenia podstawowe bardzo przeciętne. Jak wszędzie są plusy i minusy pracy w firmie. Wiele zależy od charakteru i samozaparcia pracownika. Zdecydowanie nie jest to firma, w której nie trzeba się narobić na wypłatę Pracy jest dużo i na większości stanowisk jest związana ze stresem.

Opiekun Klienta

3 zadania do zrealizowania. Na każde 10 minut i jakieś głupie sytuacje... Dają ci telefon i robią scenkę że dzwoni klient i jest niezadowolony z zakupu i trezba zrobić tak - jak wybrnąć z sytuacji. Gorzej niż w przedszkolu. Rozumiem że dajecie na rękę 20 tysięcy złotych za takie stresujące zadania?

Brakowało tylko pytania ile mam centymetrów.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jeśli faktycznie przez tych 20 lat nic się w firmie nie zmienia tak jak jedna Pani sugerowała to czy są osoby o takim stażu, które postrzegają te warunki w nieco inny sposób? Zastanawia mnie długość prowadzonej działalności jeśli warunki miałyby być złe. Co z pracą na obsłudze? Czy na jakiś czas warto przyjść sobie dorobić? Ile wyniosą zarobki w przyszłym roku?

ania1978

Nie polecam pracy w tej firmie. Ogólnie tam nie zaszły żadne zmiany od 20 lat, również w kontaktach międzyludzkich. Ludzie traktują siebie jakby każdy każdemu był wrogiem. zero empatii( nie powiem że wszyscy, ale większość ludzi). Zrzucanie obowiązków na niższy szczebel, a później dziwne, że ktoś nie wyrabia się z pracą. Benefity nie istnieją to dla młodych, którzy myślą, że jest dbałość o pracownika-(usunięte przez administratora) Plusem jest dobra lokalizacja, bo już samo biuro wygląda jak call center. (usunięte przez administratora) aha będę wracać z komentarzem jeśli zostanie usunięty. i nie nie jestem byłym pracownikiem , który źle pracował i ma żal, piszę prawdę.

Ilona

Zainteresowałam się stanowiskiem specjalisty ds klienta mają wystawione ogłoszenie o pracę. Niestety czytam tutaj, że takie ogłoszenie pojawia się na to stanowisko od dłuższego już czasu. Ktoś z pracujących wie czym jest to spowodowane?

Lidia

Hej hej szukam info o o szansach awansu ze stanowisko Specjalista ds. księgowości w dziale wdrożeń? Jest jakaś ścieżka rozwoju na wyższe miejsca??

dekonspirator
@Lidia

"na wyższe miejsca"? :D Chyba gowork zaczął zatrudniać obcokrajowców do generowania ruchu sztucznymi pytaniami.

Kandydat/ka

Po pierwszym zdalnym etapie rozmowy powiedziano mi ze otrzymam odpwiedz zwrotną tam wychodziło w ciągu 3-4 dni dziś mijają 2 tygodnie wiec jeśli tak traktowani są kandydaci a pewnie pracownicy i klienci również

Czy może ktoś się wypowiedzieć jak jest na stanowisku specjalisty ds obsługi klienta??

A czy jest możliwość pracy wyłącznie zdalnej?

@Kandydat

O fajnie by było, też bym tym zainteresowana była. A Tobie, o które stanowisko konkretnie chodzi?

@Wiktoria

Chodzi o Specjalistę ds. obsługi klienta. Ogłoszenie wisi na pracuj.pl.

@Kandydat

Praca jest w systemie hybrydowym.

Jolanta

To ile razy w tygodniu trzeba być w biurze?

O.
@Wiktoria

I jak tam dostałaś prace jak się pracuje na tym stanowisku?

@O.

niestety. może kiedyś. a co Ciebie to samo interesuje? Z tego co widzę jeszcze wisi. Ciekawe w sumie czemu?

O.
@Wiktoria

Miałem wstępna rozmowę przez telefon i czekam na wiadomość jednak zastanawiają mnie te komentarze negatywne i opinie negatywne na google i widzę ze w czerwcu tez wisiało to ogłoszenie wiec właśnie trochę dziwne. A miałaś drugi etap?

Lidia

Tutaj ktoś pisał, ze firma udostępnia sprzęt do pracy hybrydowej. Szukali niedawno Specjalisty ds. obsługi klienta. Czy na tym stanowisku też można od razu pracować hybrydowo, czy po jakimś czasie przyuczenia?

Wiktoria

Po takiej opinii idzie się tylko zastanowić czy faktycznie słusznie były pracownik. Co konkretnie się podziało, że ich wszystkich w ten sposób odbierasz?

Nie wiem w jakim dziale pracowałaś/eś ale w moim odczuciu "okropni" ludzie są wyjątkiem w tej firmie.

CRB

Działalność tej firmy to kpina - pobierają opłaty nie realizując zlecenia - od 3 tygodni jako przedsiębiorca nie mogę uruchomić programu i wystawić dokumentu księgowego, nie mogę doprosić się pomocy - zapłaciłem już dodatkowo kilkset złotych a pomocy nie ma. SKANDAL

Olga
@CRB

w jaki sposób informujesz o tym firmę? chyba nie tylko tutaj ?

Wiecie, czy Raks Sp zoo udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak, udostępnia

Lidia

O to fajnie. A wiesz czy są jeszcze jakieś dodatki do pensji, jakaś premia? Wyżej ludzie pisali że nie warto aplikować, co ty możesz o tym powiedzieć?

Ogłoszenie na Specjalista Ds. Księgowości do Raks Sp zoo pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Bye

Nie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Raks Sp zoo? Chętnie zatrudniają?

XXX

Chyba nie :(

DwieStronyMedalu

(usunięte przez administratora) To tylko potwierdza słabość nawet nie całej firmy Raks ale jednej z osób stojącej na jej szczycie. Przykre ale prawdziwe niestety.

Czy pracownicy w Raks Sp zoo dogadują się między sobą?

Tak bez problemu. Wszyscy mówią w języku polskim.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Raks Sp zoo?

Życzliwy

UMOWA O PRACĘ LUB SAMOZATRUDNIENIE(UMOWA O WSPÓŁPRACĘ)

Zostaw merytoryczną opinię o Raks Sp zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w Raks Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Raks Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raks Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raks Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Raks Sp zoo napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raks Sp zoo
2.2/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Kamionkowska 51
    03-812 Warszawa