Opinie o Raks Sp zoo w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Raks Sp zoo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Raks Sp zoo o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raks Sp zoo w Warszawa

Sarenka

Pracuję już prawie rok i jestem bardzo zadowolony. Prezesi super. Wymagają, ale też potrafią pomóc i nagrodzić. Firma szanuje pracowników i nie podchodzi do nich przedmiotowo.

były

Odradzam, odradzam, odradzam, no chyba, że masz lightowe podejście do korumpowania/ motywowania klientów....

jason

a jesli chodzi o stanowsiko Konsultant w Dziale Wsparcia Użytkownika,czy jest ono związane z jakąkolwiek sprzedażą przez telefon(wciskaniem klientom róznych ofert) obudowaną odpo.planem sprzedażowym ??czy tak jak w ogłoszeniu ze ... -telefoniczne i mailowe wsparcie klientów w bieżącej pracy z programami Raks -konsultacje dla klientów w zakresie rozwiązań oferowanych przez firmę -aktywną współpracę z innymi działami firmy z góry dzięki za opd.

aaa
@jason

Praktycznie wszystkie stanowiska w raks mają plany sprzedażowe.

Łosoś

Witam! Jestem nadal pracownikiem (już 3 rok) i powiem krótko wspaniała szkoła życia zawodowego. Polecam wszystkim, którzy zaczynają swoją karierę i chcą trafić do profesjonalnej firmy, w której będą mogli się rozwijać i uczyć. Z roku na rok osiągam tutaj coraz więcej i jest mi to uczciwie wynagradzane. Przewijają się przez naszą firmę nowi pracownicy i część z nich to typowi leserzy, którzy uważają, że wszystko się im należy z automatu. Takie roszczeniowe maślaki szybko wypadają za burtę. I dobrze.

Opiekun Klienta

3 zadania do zrealizowania. Na każde 10 minut i jakieś głupie sytuacje... Dają ci telefon i robią scenkę że dzwoni klient i jest niezadowolony z zakupu i trezba zrobić tak - jak wybrnąć z sytuacji. Gorzej niż w przedszkolu. Rozumiem że dajecie na rękę 20 tysięcy złotych za takie stresujące zadania?

Brakowało tylko pytania ile mam centymetrów.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.

Znajomy królika

Widzę, że i tobie się w pracy nudzi. W godzinach pracy się pracuje a nie udaje, że pracuje, siedząc w necie i wypisując te bzdury. Weź się lepiej za robotę.

anonimka

Jej, czytam i dalej nic nie wiem o tej firmie. Wychodzi na to, że sami desperaci się tu wypowiadają - albo jest źle i nadal pracują (??) albo mają pretensję, że wynagrodzenie, które sami podali na rekrutacji jako oczekiwane jest za małe. Wychodzi na to, że ktoś, kto naprawdę chce się czegoś dowiedzieć o firmie i tak niczego się nie dowie... Potwierdza się niestety stara prawda, że wypowiadają się głównie niezadowoleni, szkoda.

@anonimka

Pracuję w Raksie od 5 lat na stanowisku starszego specjalisty i jestem zadowolona, że właśnie tu. Od razu na wstępie powiem wszystkim zastanawiającym się czy aplikować - w Raksie pracujemy naprawdę, na 100%. Nie ma miejsca na tzw. leserkę. Potwierdzam więc powyższe opinie, że osoby lubiące odpocząć w pracy mogą sobie darować męczące etapy rekrutacji (potwierdzam, że też musiałam przebrnąć przez 3 etapy). Potwierdzam również, że pracują tu fajni ludzie ale może to zasługa starannej selekcji ;-) Co niezwykłego jest w osobach z którymi pracuję? Chyba przede wszystkim to, że lubią swoją pracę, że chce im się pracować, że lubią innych ludzi i pracę z nimi - mam na myśli zarówno współpracę wewnątrz jak i pracę z klientem. Pewnie, że mamy tu powitania i pożegnania, czasami jest bardzo przykro się żegnać ale to normalne, że ludzie odchodzą, zwłaszcza kiedy są zdolni, ambitni i idą "dalej" w swojej karierze zawodowej. W Raksie jak w każdej innej firmie możliwości rozwoju i awansu są dostępne ale ktoś kto osiągnął już max. może po pewnym czasie szukać innych wyzwań - to przecież zrozumiałe. Praca w godz.9-17, ogólnie nikt nie pracuje po godzinach ale czasami jakby się zdarzyło to ten czas jest oddany. Mi się zdarzyło, że zostałam kilka razy jak musiałam odpracować jakieś wcześniejsze wyjścia. Zarobki - to pewnie najbardziej wszystkich interesuje...Nie znam zarobków w działach ale wiem, że oprócz wynagrodzenia zasadniczego są premie (prowizje) i jeśli handlowcy, wdrożeniowcy, serwisanci, obsługa klienta i wszyscy, którzy mają plany sprzedaży realizują je to otrzymują prowizje. Wbrew nielicznym opiniom, które się tu pojawiły to nie jest wynagrodzenie symboliczne a sytuacje realizacji planów w trakcie roku nie są przypadkiem (mamy co miesiąc prezentację wyników do wiadomości pracowników). Nie oczekujcie, że ktoś poda Wam konkretną kwotę ile zarabia - chyba nie myślicie, że pracownik po 5 latach z dużym doświadczeniem ma zarabiać tyle samo, co osoba w okresie próbnym, ucząca się firmy i pracy w firmie? Każdy ma prawo do swojej opinii o pracodawcy - moja jest pozytywna i polecam pracę w Raksie. Myślę, że gdyby ludzie nie byli zajęci tak bardzo swoją pracą jak są to pojawiłyby się w tym miejscu dziesiątki fajnych opinii.

Też pracownik

"Nie ma miejsca na tzw. leserkę". Widzę, że pisząc takie elaboraty, niezbyt zajęta jesteś swoją pracą. Po 5-ciu latach pracy to zrozumiałe... Weź się lepiej za robotę i nie filozofuj.

co do rekrutacji z grubsza opisalem jak to wyglada w RAKS. Co do zarobkow: informuje ze jesli wydaje wam sie ze negocjacje wysokosci zarobkow - jak to zwykle na rozmowach w firmach wyglada - nie sa czyms zle, to informuje ze pomimo pozytywnego przejscia 3 etapow rekrutacji takie proby negocjacji koncza sie natychmiastowym zerwaniem rozmów. Ocenę pozostawiam Wam dla Was samych..

stary pracownik

Nie pchajcie się do tej firmy,szkoda czasu. "Mordor" to nic przy raksie.

mak

masakra, masakra, masakra, masakra!!!!!!!!! Pracowałem i uważam tą firmę za najbardziej nie trafione miejsce!!! (usunięte przez administratora) Jedyne co powodowało uśmiech na twarzy każdego dnia to ludzie pracujący na szeregowych stanowiskach. Ale tak jak napisał pracownik jest ich co raz mniej....

rex

warto pracować tam jako Regionalny koordynator ds. współpracy z partnerami?Właśnie znalazłem ogłoszenie w internecie, na jaką podstawę brutto można liczyć? prowizję też się dostaje?

terens

Nie polecam Wam tego miejsca. Sam pracuje tu od roku. Niestety nie mam wyboru. Korporacyjne podejście i zero ulg, wyścig na całego. Awanse tylko przez znajomości.

Qba

Czy ktoś może podać jaki jest poziom zarobków na stanowisku konsultanta w dziale wsparcia użytkownika?

neo

Naprawdę nikt nie jest w stanie mi odpowiedzieć? Czekam już na odpowiedź trzy tygodnie. Może w ogóle teraz nie ma co liczyć na rekrutacje od Raks, a ja jak głupi pytam? Napiszcie prosze kiedy ostatnim razem kogoś tu przyjęli? Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedzi, jeśli oczywiście się takie pojawią.

A.
@neo

Neo, handlowców wciąż przyjmują nowych, ponieważ jest ciśnienie, problem z planami i co rusz to ktoś odchodzi/kogoś zwalniają. Pieniądze ? Pracujesz 3 razy ciężej niż górnik za 3 razy niższą pensyjkę. Patrząc na ciśnienie związane z planami, wymogi ciągłego!!! dzwonienia i jeżdżenia na spotkania, kontrolę nawet naszego pierdnięcia w godzinach pracy przez kierowniczkę - nie polecam. Choć kilka lat życia poświęciłem firmie, to jednak drugi raz szybciej bym rozejrzał się za czymś innym. Jednak są też plusy jak umowa o pracę, przelew na czas i ... chyba tyle. Podsumowując: są lepsze firmy (gdzie zarabia się znacznie lepiej, mniej się stresuje i jest się sobą a nie pustą marionetką do wyciśnięcia) ale na pewno też znajdą się gorsze. Twój wybór czy wolisz krewetki w cieście czy zwyczajną w gazecie.

Ludzie, padło konkretne pytanie. Ile można zarobić? Wy natomiast piszecie o wszystkim innym. Jeżeli tak wykonujecie swoją pracę to nie dziwię się że mało płacą...

bro

Jakie są płace w RAKS ?

Anonymous

Nie zakładaj, że zgłaszają się tylko ludzie bez doświadczenia. Specjaliści nie pracują tylko i wyłącznie w tej firmie ale w innych firmach także a chodzą na rozmowy bo np: badają rynek albo najnormalniej w świecie chcą zmienić organizację. Uważam, że człowiek z doświadczeniem (udokumentowanym), spokojne przejdzie do innej firmy lub znajdzie organizację za większe pieniądze niż oferowane tutaj.

aaa
@Anonymous

pomyłki, opóźnienia to w RAKS rzecz normalna, wystarczy zobaczyć jak dużo aktualizacji jest wypuszczane (klienci też coś na ten temat mogą powiedzieć). Przełożeni ... mhhh ... dużo można pisać - wydaje mi się, że nie mają zbyt dużo do powiedzenia i są sterowani z góry. Dodatkowo w RAKS jest bardzo duża rotacja. Cały czas ktoś składa wypowiedzenie. Największym plusem RAKS są szeregowi pracownicy (są otwarci, chętni do pomocy i sympatyczni). Pensja jest zawsze na czas - czy duża, czy mała - pozostawiam do własnej oceny. Osoby które odchodzą cieszą się z doświadczenia, które zdobyli, ale co ważniejsze cieszą się że już mają ten etap za sobą.

bipiripi

Witam! Pracuję od 3 lat na stanowisku wdrożeniowca. Jeżeli działam na wysokich obrotach to moja pensja niewiele odbiega od wyżej wspomnianej kwoty. Żałosne jest kiedy ktoś nie przechodzi wybranego etapu rekrutacji, a tłumaczy to sobie tym, że firmy na niego stać. Ludzie zacznijcie od siebie, a potem szukajcie dookoła...

XYZ
@bipiripi

Żałosne jest to, że łżesz :).

aplikowałam, pani przez telefon zadała mi 3 pytania:dlaczego wysłałam aplikację, jaki jest mój okres wypowiedzenia i zarobki- powiedziałam że 4500 netto. Ta miska ryżu okazała się być dla nich za droga, bo już nie oddzwonili. Stanowisko wdrożeniowiec kadry i płace

Spartakus

4500 netto to mają na parę osób :), (czytaj desperatów):). Jak ja podałem podobną kwotę to panienka rekrutująca mało z krzesła nie spadła. Taki mają klimat aby płacić ochłapy.

Giorgio

Szukają ludzi chcących dostawać jałmużnę za pracę. Szukają desperatów chcących pracować za miskę ryżu. Przekonacie się podczas "spotkania" w/s tzw. pracy.

Ginter
@Giorgio

podpowiesz ile jest warta ta miska ryżu (mówię o podstawie), bo nie wiem czy wysyłac aplikacje na Sp. ds Sprzedaży dla klienta biznesowego

zibi

Zależy na jakie stanowisko?

maja
@zibi

Konsultant w Dziale Wsparcia Użytkownika Interesuje mnie jak wygląda ta praca? Jak wyglądają zarobki :)

Zostaw merytoryczną opinię o Raks Sp zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w Raks Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Raks Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raks Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raks Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Raks Sp zoo napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raks Sp zoo
2.2/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Kamionkowska 51
    03-812 Warszawa