Invent ON Sp z o.o.

Invent ON Sp z o.o.
2 13

Opinie o Invent ON Sp z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Co nowego w Invent ON Sp z o.o.? Jak dziś wygląda praca w tym przedsiębiorstwie?

Tomasz

Czy warto starać się o pracę w firmie?

Co myślicie na temat warunków zatrudnienia w Invent ON Sp z o.o.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii praca w przedsiębiorstwie uległa zmianie?

Pewien pracownik

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Beznadziejna atmosfera, godziny zadań tak rozdzielane żeby za darmo robić, generalnie fajne jak ktoś lubi się kłócić i udowadniać każdą godzinę w pracy jak to zrobił i dlaczego nie tak jak trzeba, dla mnie żenada i omijajcie tę firmę z daleka. Takim sposobem traci się dobrych pracowników.

Rafał Jakubiak

Bardzo dobrze oceniam firmę. Miałem przyjemność współpracować z Invent On, półtora roku. Świetny kontakt, kasa na czas a nawet dużo szybciej a to najważniejsze. Nie było też problemów gdy potrzebowałem dodatkowe dokumenty do urzedów czy banku.

Gal

"Kadra" zarzadzajaca co chwile miesza lub zmienia zdanie. Nie rozumiem po co mnie zatrudnili. Kamieniolomy dla informatykow. Poziom klamstwa i prostactwa przeraza. Kojarzy mi sie ta firma z restauracjami ktore otwiera mafia by prac mamone

niezadowolony

Nie polecam, firma baaardzo słabiutka Nie wytrzymałem w niej nawet 3. miesięcy na okresie próbnym, strasznie niefajna firma, chamstwo, zła atmosfera Już wolę pracować w typowej korpo jak w tej firmie

Andrzej

Bardzo słaba firma, nie polecam ! 0 szacunku ze strony pracodawców Można zostać zwolnionym z dnia na dzień bez żadnego powodu, pomimo, że parę dni wcześniej zbierało się pochwały. NIE POLECAM !!!!!!! Szkoda czasu, lepiej poszukać czegoś konkretnego. Firma tragedia.

Jola

Firma, która nie bierze odpowiedzialności za to co robi. Pracownicy chamstwo i prostactwo. Nie życzę nikomu pracować w tej firmie.

employee

Nie polecam firmy :) Zwolniłem się z poprzedniej pracy zachęcony wysokimi zarobkami oraz obiecankami długotrwałej współpracy. Już po 1. dniu pracy zaczęło się mieszać, gdyż zostałem wyrwany z projektu i wypożyczony do innej firmy. Po niespełna 3. miesiącach pracy (po zakończeniu projektu) otrzymałem wypowiedzenie z informacją, że nie ma do mnie zadań (przy rekrutacji byłem zapewniany, że jak nie będzie pracy w macierzystej firmie to zostanę gdzieś znowu wypożyczony). Jeśli chcesz zacząć tutaj pracować to upewnij się, że nie zostałeś zatrudniony tylko w celu wykonania jednego projektu :) NIE POLECAM !! :)

Masz informacje odnośnie pracy, zarobków lub atmosfery w firmie Invent ON Sp z o.o.? Czekamy na Twoją opinię.

zadowolony
@admin 07.08.2015 13:21

Nie rozumiem wcześniejszych komentarzy. Pracowałem w Invent On przez ponad dwa lata i bardzo sobie cenię tę firmę. Projekty ciekawe i różnorodne, choć wielozadaniowe. Od pierwszych dni współpraca układała się bardzo dobrze, nie odczułem w grupie, że jestem nowym pracownikiem. Kadra profesjonalna i odpowiedzialna do samego końca. Polecam gorąco!

Zostaw opinię o Invent ON Sp z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invent ON Sp z o.o.