Opinie o Invent ON Sp z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Invent ON Sp z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Invent ON Sp z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invent ON Sp z o.o. w Warszawa

Ewelina Klecha Nowy wpis

Uważajcie na takiego młodego kierownika bo wyzywa pracowników i godziny skracajom nie polecam do tej pracy i nie tak jak jest stawawka oni tylko oszukujom na wypłatach nie polecam nikomu

Kacper Nowy wpis

Hej! Jaka w Waszej firmie jest proponowana umowa ?

Agnieszka M. Nowy wpis

Pracowałam w Invent On cztery lata i bardzo cenię sobie tę współpracę. W tej firmie dobrze odnajdzie się osoba, która dopiero rozpoczyna swoją karierę zawodową, jak również zaawansowany specjalista. Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas. Kadra zarządzająca otwarta na nowe pomysły i usprawnienia dotyczące funkcjonowania organizacji. Bardzo bogaty pakiet socjalny. Serdecznie polecam.

Dorota

@Waldemar H., rozumiem, czyli firma Invent ON nie miała nic przeciwko podejmowaniu przez Ciebie dodatkowej pracy zarobkowej na drugim etacie? Czy w tej firmie zawsze istnieje możliwość zatrudnienia się na pół etatu? Czy to wynikało akurat z potrzeb firmy? W ostatnim czasie coraz częściej pracownicy dzielą swój czas pracy oraz dywersyfikują źródła dochodu.

Waldemar H. Nowy wpis
@Dorota

Firma od samego początku wiedziała, że pracuję również dla innego podmiotu. Nie miała ona nic przeciwko, tym bardziej, że interesy obu firm nie były sprzeczne, czy w jakikolwiek sposób konkurencyjne. Jeżeli chodzi o wymiar etatu - to firma Invent ON wykazała się elastycznością, ponieważ od samego początku informowałem, że mogę świadczyć pracę tylko na 1/2 etatu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Invent ON Sp z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Dorota

@Waldemar H., twoja szczegółowa opinia na pewno przekona nie jedną osobę do aplikowania do firmy Invent ON. Wspomniałeś na jej końcu o tym, że firma oferuje dodatkowe benefity w postaci pakietu medycznego oraz karty sportowej. Napisałeś jednak, że nie byłeś nimi zainteresowany. Inni czytający na pewno są ciekawi powodów takiej decyzji. Czy możesz napisać dlaczego nie korzystałeś z tych benefitów? Opieka medyczna to jedna z podstawowych potrzeb każdego człowieka i zarazem pracownika.

Waldemar H.
@Dorota

W firmie Invent ON pracowałem na 1/2 etatu. Te dodatkowe benefity miałem zapewnione przez pracodawcę, dla którego pracowałem, w tym samym czasie, na cały etat, dlatego też nie widziałem sensu duplikowania ich. Wyszedłem z założenia, że nie można przecież być z jedną grypą u dwóch lekarzy jednocześnie ;)

Waldemar H.

Zanim rozpocząłem pracę w firmie Invent ON Sp z o.o. to trafiłem na ten portal i przeczytałem same niepochlebne opinie. Na początku trochę się przestraszyłem, ale postanowiłem, że podejdę do całej sprawy z dystansem i zaryzykuję. Ryzyko, które podjąłem okazało się w ogóle nie istnieć. Osobiście doświadczyłem tego, że wszystkie te niepochlebne opinie były wyssane z palca. Dla mnie wyglądają one jak jakaś niesłuszna nagonka. Ale do sedna. Pracowałem dla tej firmy przez blisko 2 lata. Rozmowa rekrutacyjna składała się z dwóch etapów. Pierwszy z nich polegał na rozmowie z przesympatyczną kobietą z HR i jak to zawsze bywa - tutaj była to rozmowa o oczekiwaniach, motywacjach decyzji i opowieści o firmie, i projektach. Drugi etap to rozmowa techniczna - o umiejętnościach programowania. Rozmowa dotyczyła tylko i wyłącznie tych umiejętności, które później wykorzystywałem podczas wykonywania pracy. Odpowiedź otrzymałem bardzo szybko. Zostałem zatrudniony. Do projektów byłem wprowadzany przez głównego programistę firmy, który z niesamowitą cierpliwością i uporem odpowiadał na każde z zadanych pytań, czy wyjaśniał moje wątpliwości, których na początku było sporo. Stworzył on jednak taką atmosferę i metodologię pracy, że doskonale wiedziałem, iż w każdym momencie mogę na niego i jego wiedzę liczyć. To w naturalny sposób zaowocowało tym, że i ja niejednokrotnie wykazywałem się ponadprogramową pracą, i chociaż nigdy nie była ona oczekiwana przez pracodawcę, to zawsze zostawała zauważona i doceniona (słownie, jak i poprzez dodatki do pensji). No właśnie - pensja. Firma płaci adekwatnie do umiejętności, a kiedy one wzrosną, to spokojnie można przystąpić do renegocjacji warunków, czego doświadczyłem osobiście. Kiedy posiadłem już odpowiednią wiedzę na temat projektów i technologii w nich używanych, przystąpiłem do negocjacji warunków. Negocjacje zakończyły się z sukcesem dla mnie. To ważne i dlatego to tu wpisuję, bo nie w każdej firmie, w której pracowałem można było negocjować. Pracowałem w 100% zdalnie. Metodologia pracy zbliżona do scrumu. Jeżeli chodzi o dyrekcję, szefostwo, czy jakkolwiek się tę funkcję nazwie - podstawową zasadą zarządzających jest partnerstwo. Oczywiście (odnosząc się do niepochlebnych komentarzy), jakie partnerstwo daje się ze swojej strony, takie otrzymuje. W tej kwestii byłem świadkiem "złego partnerstwa" ze strony pracownika. Zarządzający w dalszym czasie trzymali fason i zachowali klasę. Ja z kolei nigdy, ale to nigdy nie poczułem, żebym miał nad sobą kolejnego szefa. Czułem, że pracowałem dla Partnera w biznesie, a to już od samego początku współpracy pozwoliło na wyzbycie się wielu niepotrzebnych barier. W firmie co jakiś czas organizowane są spotkania integracyjne i dwa razy do roku spotkania związane ze świętami. Osobiście uważam to za bardzo pozytywną inicjatywę firmy, tym bardziej, że ludzie w firmie są bardzo sympatyczni i wyluzowani... bez przysłowiowego kija ;) Funkcjonują inne benefity, chyba opieka medyczna, czy karty multisport, ale z tej racji, że nigdy nie byłem nimi zainteresowany, to nie mogę za wiele powiedzieć. Kończąc moją opinię. Ja osobiście polecam pracę w firmie Invent ON Sp z o.o.. Nie wykluczam, że nasze ścieżki biznesowe się jeszcze kiedyś przetną i wiem, że do współpracy z Invent ON Sp z o.o. przystąpię z czystą przyjemnością.

Tomasz

Czy warto starać się o pracę w firmie?

Pewien pracownik

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Beznadziejna atmosfera, godziny zadań tak rozdzielane żeby za darmo robić, generalnie fajne jak ktoś lubi się kłócić i udowadniać każdą godzinę w pracy jak to zrobił i dlaczego nie tak jak trzeba, dla mnie żenada i omijajcie tę firmę z daleka. Takim sposobem traci się dobrych pracowników.

Rafał Jakubiak

Bardzo dobrze oceniam firmę. Miałem przyjemność współpracować z Invent On, półtora roku. Świetny kontakt, kasa na czas a nawet dużo szybciej a to najważniejsze. Nie było też problemów gdy potrzebowałem dodatkowe dokumenty do urzedów czy banku.

Gal

"Kadra" zarzadzajaca co chwile miesza lub zmienia zdanie. Nie rozumiem po co mnie zatrudnili. Kamieniolomy dla informatykow. Poziom klamstwa i prostactwa przeraza. Kojarzy mi sie ta firma z restauracjami ktore otwiera mafia by prac mamone

niezadowolony

Nie polecam, firma baaardzo słabiutka Nie wytrzymałem w niej nawet 3. miesięcy na okresie próbnym, strasznie niefajna firma, chamstwo, zła atmosfera Już wolę pracować w typowej korpo jak w tej firmie

Bardzo słaba firma, nie polecam ! 0 szacunku ze strony pracodawców Można zostać zwolnionym z dnia na dzień bez żadnego powodu, pomimo, że parę dni wcześniej zbierało się pochwały. NIE POLECAM !!!!!!! Szkoda czasu, lepiej poszukać czegoś konkretnego. Firma tragedia.

Jola

Firma, która nie bierze odpowiedzialności za to co robi. Pracownicy chamstwo i prostactwo. Nie życzę nikomu pracować w tej firmie.

employee

Nie polecam firmy :) Zwolniłem się z poprzedniej pracy zachęcony wysokimi zarobkami oraz obiecankami długotrwałej współpracy. Już po 1. dniu pracy zaczęło się mieszać, gdyż zostałem wyrwany z projektu i wypożyczony do innej firmy. Po niespełna 3. miesiącach pracy (po zakończeniu projektu) otrzymałem wypowiedzenie z informacją, że nie ma do mnie zadań (przy rekrutacji byłem zapewniany, że jak nie będzie pracy w macierzystej firmie to zostanę gdzieś znowu wypożyczony). Jeśli chcesz zacząć tutaj pracować to upewnij się, że nie zostałeś zatrudniony tylko w celu wykonania jednego projektu :) NIE POLECAM !! :)

admin

Masz informacje odnośnie pracy, zarobków lub atmosfery w firmie Invent ON Sp z o.o.? Czekamy na Twoją opinię.

zadowolony
@admin

Nie rozumiem wcześniejszych komentarzy. Pracowałem w Invent On przez ponad dwa lata i bardzo sobie cenię tę firmę. Projekty ciekawe i różnorodne, choć wielozadaniowe. Od pierwszych dni współpraca układała się bardzo dobrze, nie odczułem w grupie, że jestem nowym pracownikiem. Kadra profesjonalna i odpowiedzialna do samego końca. Polecam gorąco!

Zostaw merytoryczną opinię o Invent ON Sp z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Invent ON Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invent ON Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invent ON Sp z o.o.?

Invent ON Sp z o.o.
2.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Aleja Wyścigowa 4B lok. 1-4
    02-681 Warszawa