counter
3 6 16 5 1

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Marcin
@Pytanie

Tak.

Jacek Nowy wpis
@Marcin

Widzę, że dobrze znasz firmę i warunki zatrudnienia w niej panujące. Czy mógłbyś napisać na jakim poziomie obecnie kształtuje się wynagrodzenie i czy są premie uznaniowe lub frekwencyjne? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Marcin Nowy wpis
Nazwa działu: IT
@Jacek

Wynagrodzenie zależy od stanowiska, widełki zazwyczaj są dostępne w konkretnym ogłoszeniu z ofertą pracy. Ewentualna premia roczna zależy od wyników. O premiach frekwencyjnych nie słyszałem :)

Jacek Nowy wpis
@Marcin

Dzięki za szczegóły nt. współpracy. A jeśli chodzi o relacje pomiędzy pracownikami, a przełożonymi, to można powiedzieć, że sprzyjają pracy? Co z dodatkami do wynagrodzenia?

Marcin Nowy wpis
@Jacek

Benefity są opisywane w każdym ogłoszeniu, zachęcam do sprawdzenia np. na stronie firmy. Jest raczej pełen standard warszawskiego rynku IT. Atmosfera zależy od zespołu, każdy ma trochę inny klimat. Myślę, że stosunkowo niewielka rotacja w firmie świadczy na jej korzyść.

Krystian

Jak długo trwa okres próbny ? Czy później od razu dostaje się umowę o prace, czy raczej zlecenie?

Marcin
@Krystian

Okres próbny trwa standardowo 3 miesiące. Zarówno w okresie próbnym jak i po nim obowiązuje umowa o pracę.

Sandra

jak wygląda rozmowa rekrutacyjna, jak się przygotować do niej? Na co zwrócić uwagę?

noname

Nie polecam HR, brak obiektywnej oceny kandydata.

Tak5Nie3
-62
Nazwa działu: IT
@noname

Zgadzam się

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Luidzi

@nomane Dobry pracodawca ma swoje wymagania więc może trzeba z pokorą przyjąć opinie o sobie?

Filip

Jeśli komuś nie odpowiada atmosfera korporacyjna to jeszcze nie znaczy, że firma jest zła. Wprost przeciwnie jest bardzo dobrze.

Tak3Nie
Janusz

Ogólnie korpo. Lawina pochlebstw, z których później większość okazuje się kłamstwem marketingowym. Nie polecam.

Tak5Nie3
Irena

@Janusz rozumiem, że miałeś okazję pracować w firmie HL Tech przez kilka lat. Orientujesz się czy na ten moment poszukują pracowników? Mógłbyś w kilku zdaniach opisać jak wyglądał Twój angaż w tej firmie? Pamiętajmy, aby przestrzegać zasad regulaminu tego forum.

Janusz

Ogólnie jest ok. Polecam.

Tak2Nie1

Zostaw opinię o HL Tech - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad