BCC - Business Consulting Center

Złotniki

Opinie o BCC - Business Consulting Center

Paulina

@chybaciePJBAO, ale wszystko zależy też od Twojego doświadczenia i jak napisał @elko potem można liczyć na wyższe wynagrodzenie. Firma BCC - Business Consulting Center daje szansę młodym absolwentom dopiero wkraczającym na rynek pracy https://www.bcc.com.pl/kariera/kariera/dla-absolwentow.html. Czy ktoś z Was zaczynał tak z tą firmą i może powiedzieć jak wygląda cały proces awansu?

Paulina

@Mariusz, wiadomo zawsze może się znaleźć coś lepszego! Ogólnie polecasz BCC - Business Consulting Center?

elko

Z tego co wiem to tak @hutnik, nawet widziałem ogłoszenia do tej firmy na to stanowisko, zazwyczaj na stanowisko konsultanta wdrożeniowego, zarobki jednak są bardzo dobre, na samym początku bowiem możesz liczyć na jakieś 3000 złotych netto, później rzecz jasna jest lepiej

chybaciePJBAO
@elko 16.05.2016 16:52

3000netto dla konsultanta to "bardzo dobre zarobki" ???!?!!!?!

Mariusz

Sa lepsze firmy, tyle powiem.

Marcin

Dokladnie! Ich kontrakt jest skrajnie nieuczciwy, stawia BCC w bardzo korzystnej sytuacji w stosunku do kontraktora, ktory ma tylko same kary i obowiazki! Trzeba byc nie spelna rozumu by taka petle na szyje sobie zawiesic!

Mirek

Wiele mowiaca opinia: "Super firma :-)", ktory to z managerow napisal? Prawda jest taka ze oferuja kontrakt do podpisania w mnostwem kar, milionem obowiazkow i restrykcji a ze swojej strony na zadne kary/obowiazki sie nie chca zgodzic. Uwaznie czytajcie umowe _przed_ podpisaniem, i nie dajcie sie omamic gladkimi textami!

nick

Super firma :-)

Zostaw opinię o BCC - Business Consulting Center - Złotniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BCC - Business Consulting Center