Opinie o Skk Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Skk Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Skk Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skk Sp. z o.o. w Warszawa

Laura

Mąż tak zastanawia się czy warto składać tu cv. Interesuje się etatem instruktora kursu na wózki widłowe. Napisane jest, że wymagają dyspozycyjności, a co dokładnie to oznacza? Są jakieś konkretne godziny do ustalenia? Ile razy w roku prowadzi się taki kurs?

Pracownica
@Laura

Kkz to kursy które najczęściej są w weekendy i maja ustalony grafik na cały semestr.Najczęściej co 2 weekend.

Matt Nowy wpis

Jak mam swoją działalność to też mogę współpracować jako wykładowca na B2B? Ktoś wie czy prócz zlecenia akceptują inne kontrakty bo prowadzę już zajęcia w innej placówce i zależałoby mi na niepełnym etacie i elastycznych godzinach. Jak tu jest z dogadaniem się w tej sprawie?

Dariusz

Czy poza wspomnianą w ogłoszeniu dla wykładowcy excel, umową zlecenie można też współpracować na b2b lub umowę o pracę? I jakie są stawki, jeśli to nie tajemnica?

Pracownica Nowy wpis
@Dariusz

40-60zl netto/godzinę zajęć

Odpowiedź Nowy wpis
@Pracownica

Raczej 30 - 35 na poczatek a stawka 60 jest nieosiągalna.

Czy Skk Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pracownica Nowy wpis

To zależy od stanowiska, biuro może liczyć na uop, wykładowcy policealnych szkół również,kkz -umowa zlecenie

Laura

xxx

To te kursy nie są w góry umawiane? Dobrze chociaż płacą skoro tak z dnia na dzień decyzje podejmują? W ogóle jaką umowę dają?

Krzysztof
@xxx

tak, na pewno. Z dnia na dzień i stawka najniższa z możliwych

Mary
@Krzysztof

Stawka najniższa z możliwych, czyli jaka dokładnie? Najniższa krajowa czy więcej? Ktoś w jednej z opinii napisał, że stawka jest zależna od doświadczenia. Czy jest szansa na negocjacje stawki podczas rozmowy o pracę?

Mary 2
@Mary

Zawsze jest mówione, że gdy wszyscy będą zadowoleni, to stawka będzie wyższa, ale trzeba trochę popracować.

@Mary 2

Wyższa, niż co? Chyba warto wiedzieć za ile tu się pracuje, czy nie warto? I czy jak coś jest tu mówione, czy na rozmowie o pracę, czy później, to jest to później dotrzymywane?

Halina2

Wyższa niż umówiona za pierwszym, drugim, trzecim....razem. W końcu się wywalczy wyższą stawkę, a jak będzie za duża, to się wymieni na tańszą osobę. Proste.

Zuzanna
@Halina2

Szukam konkretów, rozumiem że najniższa krajowa? Jakieś dodatki są?

Halina2
@Zuzanna

Dodatki są dokładane w zależności od humorów i wszystko jest tajne. Ci co dobrze żyją z szefostwem (nie chodzi tu o dobrą pracę), to dostają szybko i dużo. Ci co nie nie dostają nic lub mało. Proszę poczytać wcześniejsze informacje na ten temat.

Pracownica
@Laura

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Skk Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Farmaceuta do praktycznej nauki zawodu.?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Hej, był ktoś z was może na kursie kosmetycznym w SKK w Warszawie i chce się podzielić wrażeniami ?

Skk Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Toruń. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Oferty są zgodnie z zapotrzebowaniem, bo firma się rozrasta. Atmosfera miła, zaangażowanie wszystkich jest rewelacyjne, słuchacze przesympatyczni. Polecam

Jaki jest wkład kierownictwa Skk Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Budulec

Wkład kierownictwa zerowy, a szefostwa ponizej zera.

Uciekajcie, ta nowa dyrektor nie wie co robi. Bardzo złe zmiany.

Lidia

A coś więcej na temat tych zmian?

Kandydat do pracy
@Lidia

Zmiana dyrektora nie wyszła na dobre Warszawie.

@Kandydat do pracy

No widzę, że pesymistycznie się zapowiada. A rozwiniesz dlaczego?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Skk Sp. z o.o.?

X

Powiem tak... Na umowie masz inną stawkę, do ręki dostajesz inną. Dzięki takiemu zabiegowi, mogą dowolnie upierdzielać z pensji za wszystko. Na umowie najniższa możliwa oczywiście.

Wynagrodzenie: wszystkie możliwe środki są wykorzystywane by nie zapłacić lub zapłacić jak najmniej.

Wynagrodzenie jest związane z wykształceniem i stażem pracy. O takie rzeczy lepiej pytać Dyrekcję. Zawsze można negocjować, nie ma problemu. Płacone jest dość regularnie około 10 każdego miesiąca.

Dlaczego wśród pracowników jest tak bardzo powszechny wzajemny (usunięte przez administratora) Kiedy jedna z Pań opuściła sekretariat były wypowiadane pod jej adresem kąśliwe, nieprzyjemne uwagi w obecności klientów? Bardzo chętnie zaświadczeo zajściu w sądzie pracy. Z takim traktowaniem współpracownikow zetknęłam się pierwsze raz w życiu.

To wszystko jest zależne od człowieka. Niestety są ludzie, którzy tak robią. Ostatnia Pani Dyrektor miała na "na pieńku" z paniami, które skutecznie uprzykrzały jej pracę. W konsekwencji nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora. Szkoda. Ja nie łapie relacji z żadnym pracownikiem.

J.

Ja nie znam czegoś takiego. Nigdy nie spotkałam się z takim zachowaniem. Zastanawiam się, czy nie doszło do nadinterpretacji zachowania.

Pacownica

Ja mam umowę na 1/8 etatu. Śmieszne i żałosne, obiecali, że od przyszłego roku będzie więcej. stawka godz 35

Zależy od tego ile wynegocjujesz.

Weronika

Czyli nie ma narzuconej stawki z góry? :) a jak myślisz, ile można najwięcej wynegocjować ?

@Weronika

Różnie.. Ciężko jest odpowiedzieć. Podstawą ok. 2500 do 3000 netto na umowę o pracę w okresie próbnym. Są też premie.

Lidia

No 3 netto to już nawet spoko, a te premie to ile mniej więcej wynoszą?

@Lidia

Tego nie jestem w stanie powiedzieć.

Lidia

W sumie to czemu? Nigdy nie dostałeś?

pracownik Toruń

Odradzam pracę w tej placówce, przynajmniej dopóki jest ta Pani Dyrektor, dyrektorem jest od 3 miesięcy a już 80% pracowników odeszło, to chyba o czymś świadczy....

@pracownik Toruń

Chyba świadczy o tym, że w końcu Ci co uczciwie pracują są doceniani, a Ci co kombinują i odwołują zajęcia nie pracują. Pracuję 10 lat w SKK i cały czas widzę te same osoby. Jakoś 80% nie ubyło. Powiem Pani Dyrektor, aby złożyła doniesienie do prokuratury o pomówienie.

Lidia

Poważnie przekazałeś to info? Bo skoro to oszczerstwo to faktycznie lepiej się tego pozbyć. Czyli tak na dobrą sprawę jedynie 20% ludzi w firmie to młodzi stażem? A jest jakiś %, który stale rotuje?

Barbara.
@pracownik Toruń

Proszę bezczelnie nie oczerniać panią Dyrektor szkoły SKK.Toruń.Ponieważ są osoby które są chętne WYSIUDAĆ Ja z krzesełka.

Milena
@pracownik Toruń

Uważaj co piszesz!! Jeśli chodzi o Panią Dyrektor SKK Toruń to cudowna kobieta chętna pomagać każdemu kto przyjdzie z jakimkolwiek problemie i nie tylko. Odpowiednia osoba na tym stanowisku a do tego super wykładowca. Ciekawa jestem skąd wziąłeś/aś procenty pracowników którzy rzekomo odeszli. Wiesz że bezpodstawne oszczerstwa są karane ?

Barbaros
@pracownik Toruń

SKK Toruń,bardzo fajna placówka .Wykładowcy są super,bardzo zachécają do rozwijania swoich umiejętności ,zdobywania wiedzy.Pani Dyrektor ma nastawienie bardzo przyjacielskie a nawet rodzinne.Traktuje każdą osobę poważnie nawet pomaga w problemach .Uważam że jest wspaniałym pedagogiem,umie rozwiązać każdy problem, dotyczący osób, którzy potrzebują wsparcia ,rady i pomocy .Dlatego dla niektórych jest zadrą w oku.A przecież tak niewiele potrzeba aby człowiek dla człowieka był Człowiekiem - a nie Wilkiem .Uczestnik wykladów .pozdrawiam nasza panią Dyrektor oraz jej kadrę .

SŁUCHACZKA

Dzięki OBECNEJ PANI DYREKTOR SKK TORUŃ wybieram Kursyw tej szkole wspiera słuchaczy obecnie uczących się .Nie godne jest pisanie BZDUR i bardzo żenujące jest wypisywanie bzdur "czyż by korzyści z tego płynęły? " ŻENADA!!!!! PANI DYREKTOR TO ODPOWIEDNIA OSOBA NA ODPOWIEDNIM MIEJSCU!

UCZENNICA

Uczę się w tej szkole i nie poznałam jeszcze tak pomocnej i wspierającej osoby jaką jest pani dyrektor,osoby które piszą te z palca wyssane komentarze "pomówienia " powinny ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną. Dzięki pani dyrektor uczę się robię kursy w tej szkole i wiem że mogę liczyć na wsparcie w realizacji nauki . Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM WSPÓŁPRACĘ I NAUKĘ W TEJ SZKOLE I Z TĄ PANIĄ DYREKTOR!

Czy rozmowa rekrutacyjna w Skk Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Lidia

A co w tym zabawnego, że się śmiejesz? ;) Czyli rozumiem, że nigdy żaden obcokrajowiec tutaj nie pracował?

Jak dużo osób pracuje w Skk Sp. z o.o.?

Trudno odpowiedzieć na to pytanie, bo pracowników administracji jest około 11, nauczycieli i wykładowców ciężko zliczyć :)

Msiek

A jak tu z dbaniem o rozwój pracowników?

Inny
@Msiek

Jaki rozwój?

@Msiek

Szkolenia były on line z platformy i dziennika w ostatnim okresie. Każdy nauczyciel powinien dbać o samodoskonalenie. To jest zapisane w ustawie oświatowej.

XYZ

Akurat super po zabraniu dodatku motywacyjnego oraz obietnicy obcięcia pensji w razie kolejnego lockdownu.

W.B.

Bardzo odradzam Studium Grafiki Komputerowej w SKK... Wszystkie zajęcia prowadzi pan Bartłomiej Domański, który dostaje pieniądze za to, że siedzi i mówi: "Każdy najlepiej uczy się przez to, że sam poznaje program", absolutnie żadna nauka nie jest przekazywana, żadne uwagi, jedno polecenie na 10h zajęć: "zróbcie wizytówkę" - bez wprowadzenia do funkcji programu, bez uwag, jak ktoś skończy to może "bawić się programem i robić co chce". Połowa grupy zrezygnowała z zajęć po pierwszym miesiącu. W momencie, gdy przyszła pandemia i nawet profesorowie z AWF i ASP musieli jakoś prowadzić zajęcia on-line, zdalne nauczanie na SKK (GRAFIKI KOMPUTEROWEJ!) wyglądało tak, że dostaliśmy kilka filmików z (usunięte przez administratora) kilka stron zeskanowanych z książki i linka do ściągnięcia z WeTransfer pirackich wersji programów graficznych. Na tym lekcje on-line się zakończyły. Nie mieliśmy nawet jednego zdalnego spotkania. Tak więc - na tych zajęciach nie nauczycie się zupełnie nic, nie różnią się one niczym od samodzielnej nauki z tutoriali na youtubie, oprócz tego, że musicie za nie płacić. Tytuł możecie sobie od szkoły kupić bez podejścia do żadnego egzaminu, jest mniej więcej tyle wart co kupiony na bazarze. Pół roku temu, szkoła po moich wielokrotnych skargach, wspaniałomyślnie "zgodziła się" zwrócić mi pieniądze za dwa miesiące, podczas których nie mieliśmy żadnych zajęć, bo wszystkie zostały odwołane. Niestety, do tej pory pieniądze nie wpłynęły na konto. Dla zainteresowanych - mam dowody w postaci maili, screenów. Mocno przestrzegam przed tą szkołą.

Bardzo słabo przygotowują do egzaminów z całej grupy słuchaczy zadaly 3 osoby, reszta musi zapisać się na poprawkę 200 zl.uczyli nas jak zdać stary egzamin bo nie wiedzieli że obowiazuje nowy schemt.porażka dla szkoły dla nas strata czasu

TY

Zastanawiają mnie pretensje do szkoły zamiast do siebie. Ja zdałam egzamin, bo się nauczyłam. Testów nie da się przewidzieć.

Gabi

Liczyłam na więcej informacji i opinii pochodzących od pracowników

www
@Gabi

a co chcesz wiedzieć? :)

xxx

Hej, chcę się zapisać na kierunek Asystentka Stomatologiczna w Warszawie. Jakie są Wasze opinie o tym kierunku?

Majka

Kończyłam szkołę w Toruniu kierunek elektroradiologia przefantastyczna szkoła ludzie nauczyciele Pragnę podziękować wszystkim za to, że nauka odbywała się w tak wspaniałej atmosferze i że dzięki wam udało mi się zdać egzamin i zostać technikiem elektroradiologii Bede Was SKK TORUŃ miło wspominać

Zostaw merytoryczną opinię o Skk Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skk Sp. z o.o.?

Skk Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Karmelicka 9
    00-155 Warszawa