Baxter Polska Sp z o .o

Opinie o Baxter Polska Sp z o .o

Waldi

Jeśli ktoś chce pracować i wykonywać każde polecenie to Polecam Firmę . Dla ludzi bez ambicji i bez własnego zdania idealne miejsce do pracy . Firma kierowała się kiedyś piękna wizja i stworzyła na swój temat legendę na rynku ale niestety od jakiegoś czasu staje się Korpą w której człowiek szczególnie niższego szczebla jest nikim a Legenda o idealnym pracodawcy pęka jak bańka mydlana . Brak szansy na Awans gdyż promowane są znajomości a kadra menagerska to grupa młodych mających średnie pojęcie , zakochanych szczególnie w sobie ludzi którzy agresje za brak możliwości do własnego zdania (gdyż o wszystko pytają się swojej jedynej przełożonej ) wylewają na swoich podwładnych traktując ich jak zwykłych roboli . Zarobki w firmie są niezłe ale większość firm płaci już więcej . Pracuje w firmie od 7 lat i czuje ze się uwsteczniam a nie rozwijam .. Może i to dobra firma na start dla młodych ludzi po studiach ale dla doświadczonych osób już raczej nie .

Zostaw opinię o Baxter Polska Sp z o .o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baxter Polska Sp z o .o