Plej Sp. z o.o.

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Plej Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Czy firma Plej Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Administrator Nowy wpis

Co powiecie o pracy w firmie Plej Sp. z o.o.? Niedawno szukali kogoś na Specjalista Ds. Organizacji.

w szoku Nowy wpis
@Administrator

ktoś tu nie odrobił pracy domowej;)

Były kandydat Nowy wpis
Kandydat

Stosunkowo niskie zarobki i sporo kroków w rekrutacji. Prowadzący rekrutacje bardzo mili, ale po telefonie o zatrudnieniu w krótkim czasie dotarła do mnie informacja o cofnięciu decyzji. Później jeszcze próbowano się do mnie odzywać w ramach pracy jako freelancer w weekend przy projekcie z deadlinem i budżetem trudnym do zaakceptowania. Osoba z Plej nie mogła nikogo znaleźć i stosowała na mnie szantaże emocjonalne. Była to bardzo nieprzyjemna sytuacja.

Andrzej

Niestety firma miała fajne zadatki na dobrego pracodawcę... Pokazali na co ich stać w dobie wirusa. Zastanówcie się 2 razy zanim pójdziecie do tej firmy.

bejbe
@Andrzej

Oj hejterzy hejterzy...łatwo jest napisać na goworku ogólnikowe zdanie bez żadnych konsekwencji. Na szczęście mało jest już osób,które zawierzają opiniom anonimów.

Anioł Stróż
@Andrzej

A ja popieram. Co to za firma, która w czasie wirusa narzucała urlop, na którym wszyscy pracowali? :)

Lolo
@bejbe

Prawda jest zupełnie inna. Większość osób ufa i zdaje sobie sprawę z tego, że ludzie wolą pozostać anonimowi w takich sytuacjach. Niestety pracuję w Plej i potwierdzam, że z urlopami tak było. Kombinuje się także z umowami, godzinami pracy przy eventach. Ogólnie tak jak napisał przedmówca. Firma mogłaby być dobrym pracodawcą, bo fajne projekty realizuje, ale chciwość właścicieli sprawia, że nie inwestują w pracowników oraz ucinają na realizacji projektów na czym się da, aby zostało w ich kieszeni.

zickos
@Lolo

czytam Was i kminię gdzie Wy pracujecie, bo chyba nie w pleju? bullshit

pracownikXYZ
@Andrzej

a mi się podoba, mija rok odkąd jesteśmy na zdalnym, w porównaniu do tego co dzieje się wokół uważam że (usunięte przez administratora) trafiłem

energy
@zickos

HAHAHAHAHA, serio? Tak było. Nie ma co się wypierać i zakrzywiać rzeczywistość :)

marchewka
@Andrzej

Za mną kilka agencji, a do Plej wpadłam na krótki przed pandemią, jest stabilnie a to jest teraz dla mnie najważniejsze, na resztę nie narzekam, fajni ludzie, brakuje mi tylko spotkań, ale ostatnio i to się udało.

Nico
@Lolo

Od lat nie szukam opinii na goworku śmietnik na kazdym prfilu teksty dziwnie do siebie podobne, kazda negatywna opinia jakby od tej samej osoby, wymieszana z nieudolną moderacją gowork. I ten prpfil to tylko potwierdza.

Renata

A skąd Ty masz takie wieści? Pierwsze słyszę, a od dawna czytam to forum.

True
@Renata

Bezpośrednio od adminów gowork, którzy jak sobie popiją to prywatnie są bardzo rozmowni:)

Renata
@True

SERIO? No to niezłych rzeczy się dowiaduje, haha :D

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Plej Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Copywriter wydawały Ci się najkorzystniejsze?
zawiedziony89

to ja od siebie napiszę taki pomysł: czemu w Pleju jeszcze nie wpadli na 4dniowy tydzień pracy???

CptO
Klient
@zawiedziony89

Bo agencja zarabia pracując dla klientów, a klienci wciąż pracują w trybie 5-dniowym i w takim trybie wymagają dostępności agencji, z którą pracują.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Plej Sp. z o.o.?

Sosna53

nie było mleka sojowego, tyle razy prosiłam i nic z tym nie zrobili, a na śniadaniach brak sera bez laktozy

Brzoza77
@Sosna53

Nieprawda, był ser bez laktozy a nawet i avocado????

Kilka faktów i przemyśleń związanych z moją pracą w agencji Plej: (usunięte przez administratora) - brak bonusów, premii, ale też brak jasnych celów/zadań do osiągnięcia - wszyscy na b2b, ci którzy byli na uop zostali grzecznie poproszeni o przejście na b2b - w ciagu 3 lat nie było wyrównań do podwyżek ZUSu dla osób na b2b - system raportujący (timesheet) zakłada wypełnienie tylko 8h, więc nikt nie zdaje sobie sprawy z faktycznej liczby godzin projektów (usunięte przez administratora) - ogólnie kreacja to zbiór bardzo zdolnych ludzi, którzy w większości trzepią banerki, a tylko faworyzowani ludzie są dopuszczani do bardziej kreatywnych zadań - Hry głównie się zajmują owocowymi poniedziałkami i śniadaniami w piątek. Wszelkie problemy z nadużyciem ze strony przełożonych są zamiatane pod dywan - dopłata do Medicover, język angielski - tyle z benefitów.

Czy w Plej Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Czy można liczyć w Plej Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

2345zr

tak, medicover

Kinga

Macie możliwość pracy zdalnej ?

@Kinga

ja mam możliwość wyboru, mogę pracować i z firmy, i z domu, jak wolę... są tacy który pracują w 100% zdalnie, są tacy którzy wolą z biura - znów wolność i to mi odpowiada

Jaki dress code obowiązuje w Plej Sp. z o.o.?

@Pytanie

typowa agentura - jedni w klapkach, inni na obcasach, jedni zawsze na czarno, inni zawsze kolorowo, jedni z second handu, inni od projektantów - co kto woli, co kto czuje

jest spoko

BlackJack

a mi się podoba hejterom polecam popracować w innych agencjach zanim zaczną bez sensu komentować

Daga

@Andrzej a co to oznacza? Co się tu zmieniło przez wirusa?

Janek

Zawsze uważam, że będąc dobrym pracownikiem nie będzie powodu do narzekania, ja polecam.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Plej Sp. z o.o.?

BlueBird
@Pytanie

A jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Listę oczekiwań - doświadczenie, kompetencje - znajdziesz w ogłoszeniach o pracę (usunięte przez administratora)

Firma, która ma zadatki na naprawdę bycie dobrą firmą, podejmuje takie decyzje, że można to tylko porównać do skakania z mostu na główkę prosto na betonowy chodnik. Z jednej strony starają się robić fajne rzeczy dla pracowników, wprowadzają kompletnie darmowy angielski, profesjonalne masaże dla każdego z okazji dnia kobiet/mężczyzn, a z drugiej strony jest kompletnie obojętna na problemy wewnętrzne, konflikty są zamiatane pod dywan, a o jakiekolwiek komunikacji z pracownikami nawet nie ma co mówić. Szkoda, bo pracuje tutaj naprawdę dużo fajnych ludzi, którzy są profesjonalistami w swojej dziedzinie. Gdyby poprawić komunikację, byłoby naprawdę okej, a tak jest niestety kicha. Wypowiedź dotyczy działu digital, w którym pracują naprawdę wspaniali ludzie, ale niektóre obszary niestety trapią powyższe bolączki.

Zofia
@Były pracownik

Czy próbowaliście zaangażować rozmowę z pracodawcą bądź przełożonymi? Konflikty między pracownikami nie sprzyjają pozytywnej atmosferze w miejscu pracy. Z tego co napisałeś możemy wywnioskować, że firma bardzo się stara o swoich pracowników. Może jeżeli pracodawca dowie się o problemach spróbuje jakoś zareagować?

Ex pracownik
@Zofia

Były próby, bezskuteczne :(

oburzony

Uwaga na plej gdy przejdziesz na abonamęt!!!!!Naciągają faktury oszukują w płatnościach ja miałem zablokowane numery płatne a dostałem 3 razy zawyrzoną fakture 2 razy mój sprzeciw okazał się wystarczający natomiast trzeci raz nic nie dał . Zablokowali mi wszystko internet oraz tel. pisałem nie raz nic nie dało prosiłem o szczegółowy wykaz nic nie dostałem. Naciągają na kwoty około 100-150 zł i abonęci to płacą tylko jaka kwota wychodzi przy naciągnięciu około 10,000 klijętów? Odałem sprawę do sądu bo z nimi nie można nic załatwic to sprzedali mój psełdo dług i następni się domagają teraz już około 3000 tyś. Sprawa czeka na wokandzie po zakończeniu następna będzie o odszkodowanie od obu firm za utratę czasu zdrowia z zagrorzeniem życia jestem po zawale serca a oni mnie nękają.

Wojciech
@oburzony

Chyba pomyliłeś firmę. Piszesz o firmie telekomunikacyjnej Play, a wątek dotyczy agencji Plej, która oferuje pełen zakres usług marketingu zintegrowanego. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/plej-sp-z-o-o,12732 jest kilka ofert rekrutacyjnych. Warto tam zajrzeć i wybrać jakąś dla siebie.

heheszki
@Wojciech

Na copywritera! ;)

Bronisław
@heheszki

Próbowałeś tam pracować na tym stanowisku? Jak możesz ocenić tą firmę, jesteś z nią jakoś związany? Jestem ciekaw opinii osób które tam pracują, czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego. Jeśli ktoś coś wie na ten temat, to piszcie śmiało.

Fredi

Dobra firma, świetnie mi się pracuje ale wiadomo idealnie może nie jest za to warto pracować nad zmianą!

Mercury
@Fredi

Nad zmianą pracy na pewno ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Plej Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Plej Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plej Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plej Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Plej Sp. z o.o.