Opinie o Plej Sp. z o.o. w Warszawa

Błyskawicznie rozwijająca się agencja reklamowa specjalizująca się w trzech obszarach komunikacji marketingowej: kreacja, eventy, internet. Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Plej Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Plej Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plej Sp. z o.o. w Warszawa

Andrzej

Niestety firma miała fajne zadatki na dobrego pracodawcę... Pokazali na co ich stać w dobie wirusa. Zastanówcie się 2 razy zanim pójdziecie do tej firmy.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Czy w Plej Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pytanie Nowy wpis

Czy można liczyć w Plej Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

2345zr Nowy wpis

tak, medicover

Kinga

Macie możliwość pracy zdalnej ?

BOBAs Nowy wpis
@Kinga

ja mam możliwość wyboru, mogę pracować i z firmy, i z domu, jak wolę... są tacy który pracują w 100% zdalnie, są tacy którzy wolą z biura - znów wolność i to mi odpowiada

Jaki dress code obowiązuje w Plej Sp. z o.o.?

BOBAs
@Pytanie

typowa agentura - jedni w klapkach, inni na obcasach, jedni zawsze na czarno, inni zawsze kolorowo, jedni z second handu, inni od projektantów - co kto woli, co kto czuje

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Plej Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Copywriter wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

BOBAs

jest spoko

Andrzej

bejbe
@Andrzej

Oj hejterzy hejterzy...łatwo jest napisać na goworku ogólnikowe zdanie bez żadnych konsekwencji. Na szczęście mało jest już osób,które zawierzają opiniom anonimów.

Anioł Stróż
@Andrzej

A ja popieram. Co to za firma, która w czasie wirusa narzucała urlop, na którym wszyscy pracowali? :)

Lolo
@bejbe

Prawda jest zupełnie inna. Większość osób ufa i zdaje sobie sprawę z tego, że ludzie wolą pozostać anonimowi w takich sytuacjach. Niestety pracuję w Plej i potwierdzam, że z urlopami tak było. Kombinuje się także z umowami, godzinami pracy przy eventach. Ogólnie tak jak napisał przedmówca. Firma mogłaby być dobrym pracodawcą, bo fajne projekty realizuje, ale chciwość właścicieli sprawia, że nie inwestują w pracowników oraz ucinają na realizacji projektów na czym się da, aby zostało w ich kieszeni.

zickos
@Lolo

czytam Was i kminię gdzie Wy pracujecie, bo chyba nie w pleju? bullshit

prawda
@zickos

a ja z tymi umowami to potwierdzam - kombinują ile się da...

pracownikXYZ
@Andrzej

a mi się podoba, mija rok odkąd jesteśmy na zdalnym, w porównaniu do tego co dzieje się wokół uważam że (usunięte przez administratora) trafiłem

energy
@zickos

HAHAHAHAHA, serio? Tak było. Nie ma co się wypierać i zakrzywiać rzeczywistość :)

BlackJack

a mi się podoba hejterom polecam popracować w innych agencjach zanim zaczną bez sensu komentować

Daga

@Andrzej a co to oznacza? Co się tu zmieniło przez wirusa?

Janek

Zawsze uważam, że będąc dobrym pracownikiem nie będzie powodu do narzekania, ja polecam.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Plej Sp. z o.o.?

@Pytanie

A jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Listę oczekiwań - doświadczenie, kompetencje - znajdziesz w ogłoszeniach o pracę (usunięte przez administratora)

Firma, która ma zadatki na naprawdę bycie dobrą firmą, podejmuje takie decyzje, że można to tylko porównać do skakania z mostu na główkę prosto na betonowy chodnik. Z jednej strony starają się robić fajne rzeczy dla pracowników, wprowadzają kompletnie darmowy angielski, profesjonalne masaże dla każdego z okazji dnia kobiet/mężczyzn, a z drugiej strony jest kompletnie obojętna na problemy wewnętrzne, konflikty są zamiatane pod dywan, a o jakiekolwiek komunikacji z pracownikami nawet nie ma co mówić. Szkoda, bo pracuje tutaj naprawdę dużo fajnych ludzi, którzy są profesjonalistami w swojej dziedzinie. Gdyby poprawić komunikację, byłoby naprawdę okej, a tak jest niestety kicha. Wypowiedź dotyczy działu digital, w którym pracują naprawdę wspaniali ludzie, ale niektóre obszary niestety trapią powyższe bolączki.

Zofia
@Były pracownik

Czy próbowaliście zaangażować rozmowę z pracodawcą bądź przełożonymi? Konflikty między pracownikami nie sprzyjają pozytywnej atmosferze w miejscu pracy. Z tego co napisałeś możemy wywnioskować, że firma bardzo się stara o swoich pracowników. Może jeżeli pracodawca dowie się o problemach spróbuje jakoś zareagować?

Ex pracownik
@Zofia

Były próby, bezskuteczne :(

oburzony

Uwaga na plej gdy przejdziesz na abonamęt!!!!!Naciągają faktury oszukują w płatnościach ja miałem zablokowane numery płatne a dostałem 3 razy zawyrzoną fakture 2 razy mój sprzeciw okazał się wystarczający natomiast trzeci raz nic nie dał . Zablokowali mi wszystko internet oraz tel. pisałem nie raz nic nie dało prosiłem o szczegółowy wykaz nic nie dostałem. Naciągają na kwoty około 100-150 zł i abonęci to płacą tylko jaka kwota wychodzi przy naciągnięciu około 10,000 klijętów? Odałem sprawę do sądu bo z nimi nie można nic załatwic to sprzedali mój psełdo dług i następni się domagają teraz już około 3000 tyś. Sprawa czeka na wokandzie po zakończeniu następna będzie o odszkodowanie od obu firm za utratę czasu zdrowia z zagrorzeniem życia jestem po zawale serca a oni mnie nękają.

Wojciech
@oburzony

Chyba pomyliłeś firmę. Piszesz o firmie telekomunikacyjnej Play, a wątek dotyczy agencji Plej, która oferuje pełen zakres usług marketingu zintegrowanego. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/plej-sp-z-o-o,12732 jest kilka ofert rekrutacyjnych. Warto tam zajrzeć i wybrać jakąś dla siebie.

heheszki
@Wojciech

Na copywritera! ;)

Bronisław
@heheszki

Próbowałeś tam pracować na tym stanowisku? Jak możesz ocenić tą firmę, jesteś z nią jakoś związany? Jestem ciekaw opinii osób które tam pracują, czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego. Jeśli ktoś coś wie na ten temat, to piszcie śmiało.

Fredi

Dobra firma, świetnie mi się pracuje ale wiadomo idealnie może nie jest za to warto pracować nad zmianą!

Mercury
@Fredi

Nad zmianą pracy na pewno ;)

Zuzanna

@KandydatZWrocławia, nie byłeś zadowolony z rozmowy rekrutacyjnej. Czy firma się do Ciebie odezwała i zaproponowano Ci pracę? Na jakie stanowisko kandydowałeś? Obecnie firma Plej szuka social media plannera, account executive, junior graphic designer 3D. Przyszłym pracownikom zapewniają pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, samodzielne i pełne wyzwań stanowisko pracy, szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego, przyjazną atmosferę pracy w młodym i entuzjastycznym zespole. Wszystkie oferty pracy na stronie https://plej.pl/kariera na której można bezpośrednio aplikować.

KandydatZWrocławia

Byłem tam jakiś czas temu na rozmowie - rekrutacja to jakaś kpina! Siedząc na kanapie i czekając na rekruterkę słyszałem, jak w biegu streszcza moje doświadczenie zawodowe kolesiowi, który również miał brać udział w spotkaniu. Sama rozmowa trwała może z 25 minut - przeprowadzona "na odwal się", bez konkretów. W trakcie zadawania mi pytań przez drugą osobę, zblazowana rekruterka ewidentnie wyglądała na znudzoną. Jeśli lekceważące podejście do kandydatów to norma w tej agencji to gratuluję podejścia i szacunku do ludzi.

Zuzanna

@BlueBird, mógłbyś dodać kilka informacji na temat samego zatrudnienia? Jakie warunki proponuje pracodawca? Czy pracownik może liczyć na dodatki do wynagrodzenia takie jak szkolenia, premie lub pakiet socjalny? Atmosfera w pracy i relacje z przełożonym są satysfakcjonujące? Podziel się swoim doświadczeniem. Na pewno wiele osób poszukujących pracy z niego skorzysta.

Zuzanna

@BlueBird jesteś pracownikiem Plej? Możesz coś więcej opowiedzieć zainteresowanym pracą w tej firmie na temat oferty i wymagań pracodawcy względem kandydatów? Jak kształtują się wynagrodzenia i faktyczny zakres obowiązków? Plej obecnie rekrutuje na kilka stanowisk: http://plej.pl/praca możesz określić jak wygląda rozmowa rekrutacyjna i jakie umiejętności są na niej sprawdzane?

@Zuzanna

@Zuzanna: szczegóły dotyczące wymagań na konkretne stanowisko można znaleźć na stronie http://plej.pl/praca. W każdym ogłoszeniu wymagania są dokładnie opisane. Wynagrodzenie zależy od konkretnego stanowiska, kompetencji i doświadczenia pracownika, podobnie obowiązki - to temat na rozmowę rekrutacyjną. Proces rekrutacji jest kilkuetapowy, sama rozmowa trwa ok godziny i ma na celu zweryfikowanie doświadczeń i kompetencji kandydata, w większości przypadków omawiane jest portfolio.

Kandydat

Czy dowiem sie coś o pracy w firmie? Chciałbym tu pracować i mam nadzieję, że podpowiecie nowemu jakieś info???

@Kandydat

A co chciałbyś wiedzieć?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Plej Sp. z o.o.?

@Administrator

Atmosfera jest bardzo luźna, jak to w agencji reklamowej, która nie jest korpo. Jeśli ktoś szuka miejsca, w którym można być sobą, polecam.

Weryfikator made in China

Ciekawy Spór. Z jednej strony: Zuzanna Gowork+Pracodawca z drugiej wpis( wpisy) sfrustrowanych nieudaczników -piszę tak, bo z uwagą wychwyciłem te epitety z treści do jakich dotarłem dotarłem do po zapoznaniu się z przmiarkami doktoranckimi gdzie wykorzystuje się wpisy osoby o nicku (Weryfikator i Zuzanna ) Szkoda że dopiero przeczytałem treści zamieszczane tu od miesięcy i wydaje mi się że faktem jest brak obiektywnej prawdy na takich stronach jak gowork - opinie o pracodawcach Proces ma sens ale... goworkbiznes - sam stałbym się stroną sporu sądowego w takim rozdaniu i ... pozwaną również staje się Zuzanna - a nie o to w biznesie chodzi Trzymam kciuki za poszukiwanie Zuzanny :)

Zostaw merytoryczną opinię o Plej Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Plej Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wiertnicza 128