Opinie o Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. w Warszawa

Kiril
Kandydat

Miałem iść na rekrutację ale jak się zorientowałem kto pracuje w HR to nie poszedłem.

NiuniTini

Pracuję w Pwpw prawie rok i jestem bardzo zadowolona, to moja najlepsza praca. Przyjazna atmosfera pracy i bardzo życzliwi ludzie, kierownictwo też ok... Zarobki są średnie, mogłabym zarabiać netto tyle co mam brutto i było by super.

Janka

Pracuje tu od roku i muszę napisać ze nigdzie wcześniej nie miałam tak dobrej pracy. Świetny socjal, związku zawodowe. Wszystko jest jak należy. Umowa na czas, pensja na czas, wszystko jak w zegarku. Dziś to się często nie spotyka takich firm.

Pytanie Nowy wpis

Czy w Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. zatrudniani są obcokrajowcy?

Nick Nowy wpis
@Pytanie

Na szczęście nie

NiuniTini

Rita
@NiuniTini

A czy może Pani coś powiedzieć na temat stanowiska liczarz??? Jakie są zarobki na początek,?

Ona
@Rita

Witaj.. Nie za duże, a pracy ogrom. Lepiej poszukać ogłoszenia na operatora sprzętu komputerowego. Pozdrawiam

yamaharotox@gmail.com
@NiuniTini

Hej odezwij się do mnie na email w sprawie pracy w PWPW ważne

Xlxllx
@NiuniTini

A długo się czeka na wydruk i wysłanie prawa jazdy ?

Ddddddddd Nowy wpis
@NiuniTini

Nie wiem ile płacą za dodawanie takich opini ale chętnie dorobię do tej nędznej pensji. A teraz praca na produkcji czy to kobieta czy mężczyzna za najniższą krajową. Mężczyzn praca mega fizyczna i smierdzac. Onpensjinjuz było Więc socjalne tak Sue nimi chwala a wszystko likwidują ewentualnie obcinają o połowę. Awans jeżeli nie nasz rodzinnych powiązań To ciężko trzeba być naprawdę wybitnie uzdolnionymlub być dobrym (usunięte przez administratora)

Miedzianakonefka Nowy wpis

Nie radzę nikomu aplikować do działu bezpieczeństwa i ochrony PWPW. Pracowałem sumiennie trzy lata w tym bajzlu. Dostawałem pochwały i nagrody. Jednak śmiałem mieć swoje zdanie na pewne tematy, więc nieprzedłużono mi umowy. Panuje tam nepotyzm I kolesiostwo. Grafik pracy jest ruchuomy. O wszystko się trzeba dopraszać. Szef tego geszeftu markuje robotę, ściemia na całego. NIE POLECAM!

Czy w Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. zatrudniani są obcokrajowcy?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Młodsz-y/a Księgow-y/a
GoWork.pl
(470 opinii)
logo firmy Projektant konstrukcji stalowych
Nedcon Silesia Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Manager ds. rozwoju rynku zagranicznego z językiem hiszpańskim
Digitronic Autogas spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
(5 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Obsługi Klienta (2 stanowiska)
Rayner Intraocular Lenses Limited
Aplikuj na wiele ofert

m.
@Janka

a jak z zarobkami? I na jakim stanowisku?

@m.

Zarobki są przecietne, ale sa premie i to regularnie, co miesiac do tego dodatki na siweta, bony, gruszka, tani osrodek wypoczynkowy, upominki z okazji rocznic firmy i imprezy firmowe, tez takie dla calej firmy. kokosow nie ma ale ak sie doda wszystko to jak mowia ziarko do ziarka... no i stabilnie jest

Dddddd
@Janka

Pani chyba z kadr pisze ta opinie I To vo jest napisane yo są wierny ściemy zadnych imprez firmowych a bony i różnego rodzaju dodatki to juz przeszłość

Kamil

Czy to lekka praca ?

Dddddd
@Kamil

Nie I zdecydowanie nie Jeżeli masz problemy z plecami to odradzam Przezucenie paru ton ręcznie papieru i zrobienie paru kilometrów z wozkiem

Michau

Na stanowisko drukarz (dodam że mam kilkanaście lat doświadczenia w zawodzie) przeszedłem cały proces rekrutacyjny, rozmowy z psychologiem, kierownikiem i wszystko było ustalone że zaczymam pracę. Jednak na promesie zatrudnienia kwota netto została zmieniona na brutto i do ręki wychodziło ledwo ponad 2500zł. Pani z HR powiedziała że kierownik zmienił i mam wybierać czy się decyduję czy nie. Jak się łatwo domyślić nie kontynuowałem rozmów z tą firmą.

Pytający
@Michau

Poważnie?. Tam na druku z taki doświadczeniem proponują 4000 zł na rękę?. Jest ktoś kto to może zdementować?

wyrobnik
@Michau

Potwierdzam twoja opinie,mnie potraktowali identycznie.Dziwne dzialanie firmy,zupelnie inna kwota na rozmowie a zupelnie inna na promesie,wydaje mi sie ze ze oni ratuja sie dodatkami do pensji.

Kiril

Zoska
@Kiril

No dobra pomoże jakiś magik dostać się do pracy na produkcji jako pomoc, liczarz, konfekcjoner?

Erta
@Zoska

A daj spokój...ile ja juz próbuje bez znajomości nie ma szans ???????????? a podkreślam ze nie znam tam nikogo.

Zoska
@Erta

No właśnie chyba nie ma szans. Mam podobnie jak ty.

Pawel
@Kiril

A kto pracuje? miałem nieprzyjemność gdy pracowal tam niejaki karnberg. To jeszcze tam pracuje?

Nika
@Kiril

O co chodzi z osobami z HR? Mam tam rekru i teraz nie wiem co robić.. Słabe, niekompetentne są to osoby czy raczej problem z szacunkiem do kandydatów? Pliss, wie ktoś coś w/w temacie?

Nika
@Kiril

O co chodzi z osobami z HR? Mam tam rekru i teraz nie wiem co robić.. Słabe, niekompetentne są te osoby czy raczej problem z szacunkiem do kandydatów? Pliss, wie ktoś coś w/w temacie?

Nowy

Kto pracuje w HR???

Czy często w firmie Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Ruda
Kandydat

A może mi ktoś podpowie jak się zatrudnić w PWPW bo już długo próbuje i słabo mi idzie

Krzyś
Klient

Witam jakie są warunki na stanowisko kierowcy można prosić o jakieś opinię?

michal
Kandydat

Na czym polega stanowisko robotnik transportu i na jakie wynagrodzenie można liczyć na tum stanowisku

Kazik
Kandydat

Mail z informacją "kandydatura rozpatrywana" na pracuj.pl, ale nie oddzwaniają już 3 miesiące... Na pewno tak uważnie otwierają CV, by kogoś dobrze zrekrutować. Nie polecam. Nie złożę więcej tam dokumentów.

Drugi kandydat
 Problem

Pozdrawiam Pana z poprzedniej wypowiedzi, bo miała miejsce analogiczna sytuacja. Najpierw naciskano, że im szybciej się spotkamy tym lepiej i że niedługo zamykają proces rekrutacji na stanowisko programisty i chcą się szybko spotkać, miało miejsce raczej zainteresowanie moją kandydaturą przez telefon itp. Rozmowa poszła jako tako, raczej pozytywnie. Po wysłaniu maila po trzech tygodniach od rozmowy zero odpowiedzi. Ostatnio widziałem nowe ogłoszenie na to stanowisko, więc pewnie rekrutacja to jedna wielka ściema i nikogo nie szukają albo szukają kogoś za półdarmo. Szkoda tylko czasu wielu kandydatów. Co do szkoleń to też pokrywają się tu wiadomości z forum, bo była mowa o jakiś lojalkach za szkolenia na rozmowie jakbym chciał jakieś odbyć. Pensja też bez fajerwerków, mocno przeciętna w stylu podstawa + premia regulaminowa, szczególnie jak na konieczność nauki jakiś elementów Javy i Java Card dla programisty C#. Nie polecam uczestniczyć i marnować czasu w procesach rekrutacyjnych w tej firmie.

Prawie
 Problem

Niedawno uczestniczyłem w procesie rekrutacyjnym na stanowisko programisty. Rozmowa odbyła się zdalnie i moich 3 rozmówców wyglądało na zadowolonych, padły komplementy. Zostałem poinformowany iż tydzień góra dwa i będzie decyzja. Pewnie jakaś decyzja już zapadła ale nie mogę mieć pewności bo to był ostatni kontakt z PWPW S.A., dalej już zero odzewu, także na wysłany email z zapytaniem po miesiącu, również bez odzewu. Może tam umarli wszyscy na koronę a ja się czepiam.

Zbigniew

Występują bony do carrefoura całkiem wysokie

Karolina

@Janka a rozwiniesz co znaczy, że zarobki przeciętne? Ale super sprawa z tymi dodatkami comiesięcznymi :)

Przerażony

Byłem przerażony koronawirusem, cały czas jestem, ale cieszę się, że w firmie jest sztab kryzysowy i że nas o wszystkim informują. Jak tu przyszedłem to komunikacja nie była najlepsza, ale widać, że kryzys mobilizuje i to nie tylko do tego, żeby działać, ale też komunikować.

m.

wie ktoś, jak wygląda praca na stanowisku Kontroler robotów przemysłowych? Jak ogólnie z zarobkami, atmosferą?

Prykryk

Praca tu może wygladać łądnie w CV bo firma ma (niezasłużoną imo) reputację więc jeśli tylko o to Ci chodzi to spoko. Jeśli oczekujesz czegoś więcej to lepiej się zastanów, zwłąszcza jesli już pracujesz w jakiejś fajnej firmie. Nie wyślą Cię nigdzie na szkolenie, a jeśli zorganizują jakieś marne coś u siebie to będziesz podpisywać roczną lojalkę. Tu zwłaszcza do studentów: nie będzie żadnych szkoleń. Wrzucą Cię na głęboką wodę i tyle. (usunięte przez administratora) na rozmowach rekrutacyjnych. Umowa na B2B? Przygotuj się na przychodzenie do pracy przez pierwszy miesiąc bez umowy bo górze się nie chce ruszyć 4liter ruszyć. W umowach również kruczki o ogromnej odpowiedzialności finansowej przy opóźnieniach projektów (opóźnienia będa na 100%). Spotkanie na spotkaniu po spotkaniu i przed spotkaniem. Wszystkie NIC nie wnoszące - marnotrawstwo czasu i pieniędzy. Przełożeni w wiekszości nietechniczni, nie wiedza o co chodzi więc nie wykonują swojej pracy. Brak jakiej kolwiek organizacji czy wizji. Kolesiostwo i nepotyzm. Stawki poniżej średniej rynkowej. 10+ osobowe zepoły na barkach 1-2 osób. W księgowości bałagan. Firma niepoważna. Odradzam. Plusy: wypłata na czas.

Pytający
@Prykryk

Czyli nie warto aplikować do działu IT? - Powiedz proszę jaka atmosfera tam panuje czy fajne szefostwo, ludzie w tym dziale? Kary za opóźnienia projektu programiści też mają?I czy przyjmują ludzi bez znajomości.

Mała
@Prykryk

Chciałem aplikować ale stawki jakie tutaj są dla programistów na etacie to jakieś jaja. Wiele osób chyba działa na niekorzyść tej spółki.

@Mała

Jakie są stawki dla programistów - z ciekawości zapytam bo też myślę o aplikowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. - Warszawa

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.
2.3/5 Na podstawie 52 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.