Opinie o CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O. w Rybnik

Dam pracę

Zlecę kampanię sprzedażową dla Zespołu Call Center, który w obecnym okresie pozostał bez pracy. Dysponuję: • profesjonalnie zaaranżowanym, klimatyzowanym biurem w świetnej lokalizacji przystosowanym do pracy Call Center, • produktami pierwszej potrzeby dla Klienta Biznesowego. Oferuję: • dobre wynagrodzenie: podstawa, prowizja od sprzedaży, premia progowa, • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, • stałą pracę od poniedziałku do piątku w godz.07:30 do 15:30, wynagrodzenie zawsze w terminie. Oferty proszę przesyłać na adres: telemarketer.callcenter@gmail.com

Danka

Ale przecież to nie jest forum dla klientów firmy lecz dla pracowników!

@Danka

Te opinie rzekomo rozczarowanych Klientów są zamieszczane przez konkurencję. Ponadto zgadzam się z moją przedmówczynią, która zaznaczyła, że niniejszy portal jest skierowany dla pracowników. Jeżeli ktoś ma rzeczywiste roszczenia względem Spółki proszę skontaktować się z Działem Obsługi Klienta IBM, który na pewno wyjaśni wszystkie problematyczne kwestie.

Krystyna

Fajna atmosfera, pomimo, że same kobity. Pracuję w firmie od 2015 roku i nie mogę narzekać ani na warunki pracy, ani na wynagrodzenie.Czasami klienci nas wykańczają, bo nie wszyscy są przyjemni,ale nauczyłam się już nie brać do siebie wszystkiego co słyszę w słuchawce telefonu.Szefostwo jest wymagające, ale wyrozumiałe.Robota ciężka,liczone jesteśmy z efektów pracy, więc swoje trzeba robić, ale za to jesteśmy doceniane i to się liczy.

Jeżeli czuje się Pani w jakikolwiek sposób oszukana, proponuję skontaktować się z działem reklamacji, który zapewne z należytą starannością zbada sprawę. IBM nade wszystko ceni opinię swoich Klientów i dba o Ich satysfakcję. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Operator Linii Produkcyjnej
Tychy
HILTON FOODS LTD SP ZOO
Julka 99

pracuje w tej firmie rok i na poczatku chcialam kilka razy zrezygnpwac, bo wydawalo mi sie ze ta praca nie jest dla mnie. Niektorzy klienci sa naprawde paskudni, krzycza, obrazaja i strasza, to bylo dla mnie mega niefajne. Po czasie widze, ze mozna sie do tego przyzwyczaic i nie brac do siebie- pod tym katem ta praca jest niesamowicie trudna. Przetrwalam pierwszy okres adaptacyjny, a pozniej poszlo juz z gorki, zaczelam regularnie miec wyniki, coraz lepsze, dziewczyny spoko, za dobry wynik wychodzimy wczesniej, kasa gra, jestem zadowolona. Praca fajna, zarobic mozna, pomoc jest czego moge wiecej chciec.

Solidny pracodawca, kasa zawsze na czas,fajna atmosfera pracy. Praca nie jest najłatwiejsza bo i sprzedaż nie jest łatwa, ale można zarobić i to jest najważniejsze. Pracuje od poniedziałku do piątku, za zrealizowany plan sprzedażowy wychodzę wcześniej do domu i to jest ogromnym plusem. Lubię przychodzić do pracy i cieszę się ze mam realny wpływ na swoje zarobki, ile z siebie dam tyle zarobię.

Małgorzata

Super czyta się tego typu posty, naprawdę. Powiedziałeś, że w Instytucie Badań Marki można liczyć na fajną atmosferę pracy, co jest czymś bardzo ważnym. A czy macie może organizowane co jakiś czas spotkania integracyjne?

@Małgorzata

Pracodawca wiele robi, są spotkania integracyjne, kręgle,teatr, kino, wycieczki na grzyby,wyjazdy do zoo, wyjścia do restauracji, nawet na weekend nad morzem byłyśmy,Energylandia i tak można wymieniać bez końca... Są również dodatkowe konkursy gdzie otrzymujemy bony, kosmetyki, masaże,vouchery, więc nie możemy narzekać cały czas coś się dzieje.

Hej, czy w firmie Instytut Badań Marki Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Nie mamy nadgodzin, firma poszła w drugą stronę, za zrealizowany cel dzienny wychodzisz godzinę wcześniej, a pracujesz na pełen etat. Generalnie zrobić co zrobić i do domu;-)

Teresa CIDG

Kilka miesięcy temu dzwoniła do mnie jakaś konsultantka z ofertą szkolenia poprawa warunków pracy. Generalnie nie korzystamy z ofert telefonicznych i nie kupujemy kota w worku, natomiast Pani dzwoniąca była tak nieustępliwa, na wszystko miała gotową odpowiedź i mówiła sensownie, że postanowiliśmy zaryzykować, raz kozie śmierć, 690zł w końcu to nie majątek. Następnego dnia dostaliśmy płytkę Cd z testem, materiały opracowane dosyć szczegółowo, bhpowiec powiedział, że nawet wykorzystamy je u nas, bo informacje są przydatne i wartościowe. Załączony test wypełniłam i odesłałam i tak jak obiecali dostałam certyfikat o ukończeniu szkolenia i to nawet szybciej niż się spodziewałam. Na chwilę obecną moje wrażenia związane z tą firmą są pozytywne, chodź przyznam, że trochę się obawiałam, bo mają sporo opinii pozytywnych ale negatywne też są.

@Teresa CIDG

@Teresa CIDG Opinie zawsze będą podzielone. Natomiast forum Gowork.pl służy do opisywania warunków zatrudnienia w firmie poprzez osoby, które tam pracują bądź też pracowały. Napisał tu ktoś wcześniej, że ta firma oferuje całkiem niezłe wynagrodzenie. Ciekawi mnie na jakiej kwocie one oscylują?

Biuro Bilans

Z przekonaniem i prawdziwą satysfakcją rekomendujemy współpracę z Instytutem Badań Marki pod którego skrzydłami odbywaliśmy szkolenia w zakresie Bezpieczeństwa I Higieny Pracy. Oczywiście konkurencja na rynku firm organizujących tego typu szkolenia jest dość duża, ale Instytut Badań Marki to przede wszystkim wysoka jakość i profesjonalizm świadczonych usług. Nowoczesna metoda szkoleniowa – korespondencyjna, pozwoliła nam przyswoić wiedzę w dogodnym dla nas czasie, a materiały dydaktyczne zostały przygotowane w sposób inspirujący i pobudzający przyswajanie wiedzy. Działania Instytutu przyczyniły się do zapewnienia naszym pracownikom w pełni bezpiecznych i higienicznych warunków pracy dlatego jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani dotychczasową współpracą. Powyższe pozwala nam rekomendować Instytut Badań Marki jako solidnego doradcę i eksperta w zakresie bezpieczeństwa pracy.

Zdzisław

Bardzo przystępna forma, szybki wynik egzaminu, pomocne i miłe panie na infolinii. Polecam.

Nowa

W poniedziałek byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Instytucie. Przeszłam pierwszy etap i Pani przeprowadzająca rozmowę zaprosiła mnie na drugi etap szkoleniowy. Rozmowa odbyła się w miłej atmosferze, było sporo pytań, ale też osoba prowadząca bardzo jasno określiła na czym praca polega i jakie są realia, co mi się podobało, bo nie było owijania w bawełnę. Warunki zatrudnienia wydają się bardzo atrakcyjne, teraz czeka mnie szkolenie i zaczynam pracę, trzymajcie za mnie kciuki ;-)

@Nowa

To super, że Twoja rozmowa poszła dobrze, życzę powodzenia. Na jakie stanowisko pracy w Instytut Badań Marki Sp. z o.o. aplikowałaś? Jeśli możesz, napisz trochę więcej szczegółów; jakie pytania padły, jak oceniasz ich poziom trudności, jakie konkretnie warunki zatrudnienia oferują, z góry dziękuję!

Nowa
@Małgorzata

Starałam się o stanowisko specjalisty d.s sprzedaży telefonicznej. Na początku dostałam test psychologiczny do wypełnienia , gdzie odpowiadałam chyba na 20 pytań, a potem zostałam zaproszona na rozmowę. Nie pamiętam wszystkiego, byłam trochę zestresowana, rozmowa trwała około 30 minut, Pani pytała mnie na pewno o stres,konflikty, sukcesy,kompetencje,motywacje, doświadczenie zawodowe i moje oczekiwania, to tak na szybko co zostało mi w głowie. Rozmowa odbyła się w miłej atmosferze, poziom oceniam jako średnio-trudny. Szukają stałych pracowników, oferują na dzień dobry podstawę 1680 zł na rękę, do tego prowizję , najniższa wynosi 500 zł, a im więcej klientów pozyskam tym prowizja będzie większa no i dodatkowo premia, jak dla mnie ok. A i co mi się podobało z czym nie spotkałam się nigdzie indziej, to jak zrobię swój cel dzienny będę mogła iść wcześniej do domu. Teraz się szkolę, dzisiaj o 12:00 ostatni dzień szkolenia i od poniedziałku zaczynam pracę, jestem dobrej myśli i jak na razie wszystko mi się podoba. Pozdrawiam,

AutoMot

Z pełnym przekonaniem polecamy Instytut Badań Marki jako solidnego partnera. Cenimy wysoko korzyści płynące z odbytych szkoleń i współpracy z Instytutem. Szkolenia w formie e-learningowej oszczędzają nasz cenny czas , a doskonale przygotowane materiały dydaktyczne dają możliwość powrotu do potrzebnych informacji w każdej chwili. Kontakty z pracownikami Instytutu nie budzą żadnych zastrzeżeń. Spotkaliśmy się z otwartością, życzliwością i profesjonalizmem. Korzystamy z umiejętności i wiedzy zdobytych podczas szkoleń i z prawdziwą przyjemnością rekomendujemy ofertę szkoleniową Instytutu Badań Marki.

Przez dłuższy okres pracowałam w Instytucie Badań Marki. Niestety ze względu na to iż jest to praca siedząca musialam zrezygnować dopadły mnie problemy zdrowotne. Miałam takiego przełożonego na jakiego nigdy w swojej karierze zawodowej nie trafiłam. Pani kierownik do rany przyłoż, pomocna zaangażowana w to aby w oddziale między pracownikami zawsze była miła atmosfera. Cudowny człowiek. Ponadto godziny pracy 7:30-15:30 -/soboty, niedziele wolne. Gdzie w dziejszych czasach takie warunki? Co do wynagrodzenia nie mogłam nigdy narzekać. Straszna szkoda że mnie juz tam nie ma???? Warto spróbować. Pozdrawiam

Księgowa

Nasza firma od wielu lat współpracuje z firmą szkoleniową jaką jest Instytut Badań Marki z Sosnowca. Firma Instytut Badań Marki przeprowadziła dla naszej firmy szereg szkoleń z zakresu BHP, PPOŻ, PP. Na podkreślenie zasługuje właściwe opracowanie strony merytoryczno-dydaktycznej oferowanych szkoleń. Przeprowadzone szkolenia w pełni zrealizowały założone cele, uzyskując bardzo wysokie oceny zarówno w odniesieniu do treści programowych jak i kwalifikacji kadry pracowniczej, a szkolenia zostały przygotowane i przeprowadzone w sposób wysoce profesjonalny. Jako uczestnik szkoleń prowadzonych przez Instytut Badań Marki bardzo dobrze oceniam ich poziom i zaangażowanie oraz położenie nacisku na zdobywanie umiejętności, wiedzy potrzebnej w codziennej pracy.

Matylda Sosnowiec

Fajna atmosfera, zarobki niezłe, ekipa superowa. Naciskają na dobrą jakość i wysoki poziom obsługi klienta, na to szefostwo jest wyczulone więc trzeba się pilnować. Fajne godziny pracy, jak zrobimy swoje idziemy wcześniej do domu. Dbają o ludzi i dobre warunki pracy więc nie ma co narzekać ja jestem zadowolona.

Kris

Szybko, sprawnie i na temat-polecam.

Jadwiga N.

Od lat IBM szkoli mnie w tematyce BHP. To solidna i rzetelna firma, pilnują terminów, dla mnie ważne, że mogę realizować szkolenia zaocznie, bo przy prowadzonej działalności nie mogę sobie pozwolić na wyjazdy. Personel kompetentny i pomocny, będę nadal korzystać z Ich usług-polecam.

Krystyna

IBM to dobry pracodawca. Pracowałam w kilku firmach telemarketingowych, wiem jak wyglądają realia rynkowe, umowa zlecenie,śmieszne pieniądze, wieczna presja na wynik. Tutaj oczywiście też kładą duży nacisk na wynik, ale jest umowa o pracę, wypłata zawsze jest w terminie, na zarobki nie ma co narzekać, o ludzi dbają i godziny pracy są idealne, a ponieważ wychowuję samotnie dwójkę dzieci 15:30 to dla mnie idealny czas i nie muszę kombinować co zrobić z dziećmi.

Wiki

Pracowałam w IBM niezbyt długo, ale wystarczyło żeby wyrobić sobie opinię o tej firmie. A więc....... Najbardziej w głowie utkwił mi zespół, fantastyczni ludzie,pomocni,lepiej trafić nie mogłam. Sama praca cóż jak to obsługa klienta. Momentami bywa stresująco, rozmówcy wydziwiają i marudzą, ale taki urok pracy :-) Jak ktoś lubi pracę z ludźmi to IBM będzie strzałem w dziesiątkę. Warunki finansowe są bardzo przyzwoite a i premie dorzucają.

Markos

Pani dzwoniąca z tej firmy miła, uprzejma, nawet pomocna, wiedza spora ( choć nie największa). Finalnie nie dokonałem zakupu, ale w tej chwili wszystkie szkolenia mam w dacie. Generalnie firmę oceniam pozytywnie, słuchają i starają się pomóc plus dla nich.

Zostaw merytoryczną opinię o CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O. - Rybnik

• Jak się pracuje w CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O.
4.1/5 Na podstawie 136 ocen.
  • Przemysłowa 3
    44-203 Rybnik

CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O.