Opinie o mall.pl - NETRETAIL Sp. z o.o. w Długołęka

<p align="justify">Internet Mall Polska powstał w 2000 roku. Obecnie firma prowadzi działalność w Republice Czeskiej, na Słowacji, Węgrzech, w Słowenii i Chorwacji. Od 2008 roku jest częścią spółki holdingowej Netretail Holding, B.V., która kieruje wszystkimi filiami narodowymi. </p>


Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Internet Mall Polska Sp. z o.o. w Długołęka

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
 Pytanie

Jakie warunki pracy są w Internet Mall Polska Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Doradca Klienta?

Agnes Nowy wpis
Inne

Szczerze odradzam jakąkolwiek współpracę z tym sklepem.,Jak tak samo dbają o pracowników jak o klienta,to to jakaś porażka.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Internet Mall Polska Sp. z o.o.?

Mateusz Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Ile czasu się czeka na dostarczenie zamówienia od mall.pl? I powiedzcie, czy w szczególności spore sprzęty agd są dobrze zabezpieczone na czas wysyłki, w jakim stanie to wszystko dociera :) Napiszcie jakie macie doświadczenia w tym zakresie, i dobre, i złe...

logo firmy Blacharz Samochodów Ciężarowych
Długołęka
Volvo Trucks Polska
(76 opinii)
Wyślij CV
logo firmy SPRZEDAWCA RSO
Długołęka
Icds Distribution Sp. z o.o.
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy monter ślusarz
Długołęka
CDMD Investments Sp. z o.o.
(6 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży
Długołęka
MX Solution Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Jak w Internet Mall Polska Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Edyta

Długołęcka spółka Internet Mall ma w KRS-ie status "likwidacja", w związku z tym mam pytanie, czy w tej miejscowości ma ona jeszcze jakichś zatrudnionych, czy też definitywnie nikt tam już nie pracuje, płace są poregulowane itd. Ktoś się orientuje w tym temacie?

Pytanie
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z Internet Mall Polska Sp. z o.o.?

Bolo

Akurat na forum pracowniczym taka informacja to chyba konkurencja zainspirowała?

Helena
Inne

Najgorsza firma..Chcesz mieć kłopoty z niedoręczeniem towaru i przez 4 tygodnie czekać na dostarczenie na opłacony towar to skorzystaj z ofert Mall. Jeśli nie chcesz problemów to omijaj Mall i nie korzystaj z ich usług i oferty.Szczerze nie polecam.

Wiesia

Sklep fatalny, nikomu nie polecam zakupów w tym sklepie. Panie obsługujące: niekompetentne, niegrzeczne, lekceważące swoich klientów. Wiadomości na stronie niepełne. Wszystko jest dobrze dopóki nie wpłaci się pieniędzy. Po opłaceniu zakupu zaczynają się "schody".

rozumek

Internet Mall to firma mająca opinię dobrego pracodawcy. Szkoda, że nikt nie wrzucił parę informacji na ten wątek.

zadowolony pracownik
@rozumek

Ja napiszę. Pracodawca najlepszy jakiego miałem. Trzeba się trochę narobić ale wiesz też za co pracujesz. Niby się zwijali parę razy ale nadal są, może jednak nie warto słuchać zawistników.

Halina
@zadowolony pracownik

A jak wygląda wynagrodzenie? Czy sama pensja czy też również premia od sprzedaży?

Andrzej

Niestety firma nie dba o dobre imię, Zamówiłem skrzynkę pocztową za 259 złotych chcac ją sprawdzić odebierałem towar sam (przejechałen 110 km) była lekko uszkodzona chciałem wymienić nic z tego trzeba reklamować a oczywiście przed otwarciem musiałem zapłacić. Teraz czekam na rozpatrzenie reklamacji a przecież nie po to kupuję towar za nie małe pieniądze by teraz czekać, W sklepi nikt nie potrafił też skutecznie rozmawiać. Bardzo kiepska obsługaw sklepie.

Bogdan

Skąd się wzięła ta cisza na forum, czy pracuje Wam się tak dobrze że postanowiliście milczeć? Mam nadzieję że jakiś pracownik zechce powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w Internet Mall i czy warto tu aplikować.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nulka
@Bogdan

Ta firma zostala zamknięta, moze stad cisza......

Marek
@Nulka

Jesteś pewien, bo na stronie firmy nie znalazłem takich informacji. Napisz, czy pracowałeś w Interenet Mall i stąd masz takie wiadomości? Liczę, że się odezwiesz.

klient

Zamówiłem towar, nikt nie odbiera, nie odpisuje na meila. Na szczęście za pobraniem więc zamawiam za chwilę u kogoś innego. Walcie się na ryj (usunięte przez administratora) tylko czas się traci

Ann

Nie radzę kupować w sklepie mall. pl !!! Zamówiłam dziecku klocki Lego na gwiazdkę, zapłaciłam przelewem niespełna 300,- zł. Klocki miały przyjść do punktu odbioru DHL, podanego na stronie mall.pl. Do tej pory nie mam ani klocków, ani zwrotu pieniędzy. Dziecko nie dostało upragnionego prezentu...W DHL dowiedziałam się, że przesyłka została źle zaadresowana, czyżby...??? Może to celowe posunięcie, coś mi tu śmierdzi... Brak kontaktu mailowego z firmą. Telefon milczy. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją. Czy ktoś wie co można w tej sprawie zrobić.

kk

Firma nie odpowiada na maile i nie można się tam dodzwonić. Nie mogę doprosić się zwrotu pieniędzy za niezrealizowane zamowienie. Czy ktoś wie co z tym zrobić?

Kuba

Chciałem zrealizować potwierdzone zamówienie, okazało się że mogę je zrealizować w części. Próbowałem złożyć reklamacje, niestety strony internetowe nie działają. Firma zaczyna działać kiepsko? Stosunek pracowników do klientów obojętny. Są to dobrze, nie ma też dobrze.

Stefan

Niektórzy bardzo chcą firmie dokopać i piszą bzdury!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ciekawy

Piszecie że się zawijają, a tutaj ogłoszenie - jak to jest ? SAP & Logistic Specialist / Specjalista ds. Logistyki i Obsługi SAP

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zainteresowany

Czy firma normalnie funkcjonuje? Czy faktycznie będzie sie zwijała ?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Internet Mall Polska Sp. z o.o. - Długołęka

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Internet Mall Polska Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w Internet Mall Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Internet Mall Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii