Internet Mall Polska Sp. z o.o.

Długołęka

Internet Mall Polska Sp. z o.o.

Opinie o Internet Mall Polska Sp. z o.o.

kk

Firma nie odpowiada na maile i nie można się tam dodzwonić. Nie mogę doprosić się zwrotu pieniędzy za niezrealizowane zamowienie. Czy ktoś wie co z tym zrobić?

Kuba

Chciałem zrealizować potwierdzone zamówienie, okazało się że mogę je zrealizować w części. Próbowałem złożyć reklamacje, niestety strony internetowe nie działają. Firma zaczyna działać kiepsko? Stosunek pracowników do klientów obojętny. Są to dobrze, nie ma też dobrze.

Stefan

Niektórzy bardzo chcą firmie dokopać i piszą bzdury!

Ciekawy

Piszecie że się zawijają, a tutaj ogłoszenie - jak to jest ? SAP & Logistic Specialist / Specjalista ds. Logistyki i Obsługi SAP

Zainteresowany

Czy firma normalnie funkcjonuje? Czy faktycznie będzie sie zwijała ?

Cezary

Czy był jakiś powód tych decyzji?

Adam

Od zeszłego roku firma zawija się powoli z Polski... Do końca lipca pracują ostatni pracownicy. Ale generalnie firma była bardzo pozytywnie nastawiona do pracowników. Zarobki bardziej europejskie niż polskie, atmosfera wręcz rodzinna... niestety to było. Osoby, które do dziś zostały pracują w żałobie po tym co było.

Marta

@rm każda opinia zarówno negatywna jak i pozytywna powinna być poparta konkretnymi argumentami. W swojej wypowiedzi używasz mocnych określeń. Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis.

Jerzy

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Tak rzadko piszecie!!

Sylwią

Okropienstwo-0 kontaktu tylko automatyczne wiadomości.Wyslane ok.3 tyg.temu pieniądze a towaru ani śladu.Pierwszy i ostatni raz mam z nimi transakcję.

Marta

Internet Mall Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko copywritera. Współpraca z firmą ma opierać się na umowie zleceniu. Pracodawca gwarantuje przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego. Co sądzicie o tej ofercie? Warto aplikować do tej firmy? We wcześniejszych komentarzach wspominaliście o trudnej sytuacji Internet Mall Polska Sp. z o.o. Jak teraz wygląda ta sprawa?

Paulo

Czy wyjaśniła się dość trudna sytuacja, wiecie coś?

kama

UNIKAĆ TEGO SKLEPU JAK OGNIA. Lekceważą klienta, nie dostarczają towaru na czas. Nie odpowiadają na maile.

Paulo

Czy może ktoś wyjaśnić o co chodzi? Nic nie słyszałem o żadnych problemach a chcę dostać się do pracy.

Zenon BrumBrum

prasa@allegro.pl Subject: Re: sklep MALL.PL - oszustwa Szanowna Pani, dziękuję za email. Wobec sprzedającego podjęliśmy działania (nałożenie ograniczeń sprzedaży) związane z zaobserwowanymi problemami transakcyjnymi. Sprzedający obecnie nie może wystawiać ofert w Allegro na żadnym ze swoich kont. Prosimy też wszystkie przypadki niezgodnego z regulaminem zachowania sprzedawców oraz przypadki ofert niezgodnych z regulaminem serwisu zgłaszać do obsługi serwisu pomoc.allegro.pl/kontakt Pozdrawiam, // Micxxxxx Bxxxxxx Public Relations Officer Corporate Communication Department Allegro.pl | magazyn.allegro.pl Al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa +4851xxxxxxx osoby oszukane przez sklep Mall.pl proszone są o kontakt na mail wiwisekcja@o2.pl

Waldi

@Edmund Czy możesz napisać coś więcej? Widziałem nowe oferty pracy i nie rozumiem całej sytuacji, może ludzie zostaną?

Edmund

świetna firma, świetni ludzie ale niestety słaby inwestor, który cały biznes przenosi do Czech...

Nina

Internet Mall Polska to bardzo fajna firma i szkoda by było jej.

pracownikkk

@mag, niekoniecznie ktorys z kierownikow bo napisana jest prawda. Inna sprawa to ze firma w ogromnej wiekszosci wynosi sie z Polski do Czech i bardziej niz zatrudnienia to do konca lipca szykuja sie zwolnienia. Szkoda ze musimy sie zegnac z mallem, moze kiedys znowu wroci do Polski, na pewno firma, zarobki i armosfera (ktora juz na pewno nie bedzie taka sama) godne polecenia.

Nina

@mag Może warto zastanowić się i nad firmą poważnie. Ludzie piszą bardzo wyważone opinie i nie ma w tym wazeliny!

Klaudiusz

Szukam pracy i słyszałam o Internet Mall Polska dobre opinie dlatego postanowiłam złożyć cv i czekam na rozmowę. Czytałam te wpisy i jak widzę zdania są czasami skrajnie różne ale to już raczej norma. Podoba mi się sama praca a wtedy pracuję na pełnych obrotach.

nick name

Praca w magazynie: Świetna praca. Super atmosfera. Zarobki nie są duże ale też nie minimalne: 1850 na początek, potem 2100 i 2400 + 20% premii + płatne nadgodziny (rozliczane co 3 miesiące) + 300 premii za inwentaryzację (co 3 miesiące). Są też inne premie. Wszystkie stawki brutto. Jest też szeroki socjal i 3 imprezy integracyjne w ciągu roku co (niewątpiwie) dodatkowo motywuje do pracy. Szefostwo kompetentne i można dogadać się w KAŻDEJ kwestii. Potrzebujesz wyjść wcześniej bo musisz coś załatwić? Żaden problem. Zaśpisz do pracy... zdarza się. Odrobisz ten czas innego dnia. To nie była moja pierwsza praca i nie ostatnia. Nie rozumiem więc na co tam można narzekać. I choć pewnie i mnie się czasem zdarzały jakieś pojedyncze incydenty to w ogólnym zarysie praca jest godna polecenia.

mag
@nick name 20.04.2017 12:09

oj oj, ktorys z kierownikow chyba to musial pisac. nieladnie panowie, nieladnie ;P

AMK

Świetna firma na pierwszą poważną pracę :) Nie zgodzę się z przedmówcami wylewającymi jad na menagerów - ciśnienie na wynik to jest część obowiązków zawodowych kadry zarządzającej i trzeba się z tym albo pogodzić albo szukać pracy poza handlem. Atmosfera w biurze super (nie wiem jak w customer care czy na magazynie). Zawsze znajdzie się pomocna dłoń, która odpowie nawet na najbardziej durne pytania. Pracowałam tam bardzo długo i zawirowania na szczycie też przeżyłam :) Jeśli się angażujesz i pokazujesz, że Ci zależy to spokojnie jesteś w stanie przeskoczyć z copywrittera na stanowisko wyżej (czy przeemigorwać między handlem a marketingiem). A co do zwiększonej pracy w IV kwartale - cóż w każdej branży sprzedażowej jest nacisk na święta. Plusy - ludzie, e-commercowa wiedza Minusy - słabe benefity, ogromna zależność od macierzystej spółki

marc

Jestem kupującym Żenada, arogancja i lekceważenie klienta. Mamią gwarancją terminu lub 50zł a mnie już wyznaczyli trzeci termin co daje ponad 15 dni od wpłaty. Pierwszy kontakt z tym badziewiastym sklepem i ostatni.

Marta

Ciekaw jesteś jak przebiega proces rekrutacji w Internet Mall Polska Sp. z o.o. ? Wszelkie informacje znajdziesz tutaj: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,671568,wywiad-vt-endler

Copywriter

Też pracowałem jako copywriter. Miałem takie szczęście, że osoba nade mną - product specialist, czy jakoś tak - była naprawdę zarąbistym współpracownikiem. Pomagał, nie darł mordy, nie był obojętny, bardzo go lubiłem. Jednakże na tym kończą się pozytywy. Reszta open-space była jakaś taka spięta. Albo przez całą pracę pieprzyli głupoty i śmiali się ze "śmiesznych" obrazków, albo na coś się wkurzali. Ponadto, firma nastawiona na mega zyski, presja bardzo duża, kierownictwo bardzo niekomunikatywne - szczerze, z kierownikiem miałem do czynienia jedynie przy jakiejś spinie z inną osobą. I tak jak ktoś wspomniał - najlepiej mają osoby, które wchodzą w dupę. Z tym da się daleko zajść, naprawdę. Na szczęście, zwolniłem się szybko, poszedłem do innej pracy, gdzie dostałem x2 tyle wynagrodzenia za podobną pracę (w Mall'u wychodziło niecałe 10zł netto/h). Generalnie nie życzę źle nikomu, ale wydaje mi się, że ktoś się tutaj naczytał coachingowych książek, bądź marketingu liznął tylko troszkę i próbuje wprowadzić wiele rzeczy, które niestety nie wypalają. Jedynie nie mam nic do zarzucenia do osób niższego szczebla, bo to naprawdę były fajne osoby! Przygoda ciekawa, na dwa/trzy miesiące można pójść, zawsze jakieś doświadczenie - później to raczej średnio. Po co to napisałem? A no po to, że może ta opinia wpłynie na pracodawców i zaczną traktować osoby na niższych stanowiskach również jak ludzi.

aneta

A gdzie widziałeś takie ogłoszenie @dany bo ja szukałem i nic nie mogę znaleźć może to już jest przedawnione bo wątpię żeby kogoś aż tak długo do marketingu szukali

dany

Minęły 3 miesiące i kierownik marketingu dalej nieobsadzony - ktoś wie jakie mogą być warunki i oczekiwania wobec takiej osoby dokładnie? Zastanawiam się nad odpowiedzią na ofertę, ale nie chcę się władować w jakiś syf.

wiki
@dany 05.10.2016 07:32

K marketingu juz bylo wielu... wiec możesz bycć koeljnym na 3 miesiące :) . ogólnie syf - nie polecam tej firmy jak masz wiedze szukaj gdzie indziej bo będziesz się tylko irytował . że przełożonym twoim jest ktoś kto nie ma kompletnie żadnej wiedzy

@wiki 25.11.2016 13:53

Ja chętnie zastąpię Cię w tej firmie, po co masz sie tak poświecać

były robotnik

Dla zainteresowanych: Copywriterzy - praca polega na klepaniu opisów produktów, żeby sie dostać właściwie wystarczy przyjsc na rozmowe. Zarobki są niskie - ok 2k brutto i możecie liczyć czasem na premie w stylu 100 zł. Czasem będą wymagać od was zostania po godzinach albo w weekendy sczegolnie w okresie listopad - grudzien. na punktach odbioru kasa była w okolicach 2-2,5 brutto i chyba jakies premie też były kierownicy sprzedaży/sales managerowie czy jak to tam się zwie - kasa nie jest najgorsza, ale spory procent jest z premii. perspektywy na robienie wyników są takie jak humory kierownictwa - jak jest dobrze to moze zrobicie, jak nie to nie. super wysokie progi do wykonania a potem opierdziel ze sie ich nie zrobilo to wlasciwie norma. ogolnie managerowie są mierni a jeden z nich to już przedmiot legend w branży. na plus trzeba zaliczyć świetną atmosferę między ludzmi w biurze (w magazynie to nie mam pojęcia)

elB

Pracowałem w magazynie mall.pl i powiem wam, ze jest słabo. Kierownicy nie mają pojęcia o prowadzeniu magazynu i o logistyce. Robią fabryke z ludzi. Przez to atmosfera w załodze stala sie slaba i nikt juz z uśmiechem na twarzy nie przychodzi do pracy, tak jak kiedyś.Stawka dla magazynierow jest niska, żadna konkurencja do innych firm, a chca wycisnąc z ludzi ile tylko sie da a sami pracuja tak, jakby mieli cały czas przerwe. Mialem tego dosyć i już mnie tam nie ma. Ja tam nigdy wiecej nie wróce.

Zostaw opinię o Internet Mall Polska Sp. z o.o. - Długołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Internet Mall Polska Sp. z o.o.