Opinie o mall.pl - NETRETAIL Sp. z o.o. w Długołęka

<p align="justify">Internet Mall Polska powstał w 2000 roku. Obecnie firma prowadzi działalność w Republice Czeskiej, na Słowacji, Węgrzech, w Słowenii i Chorwacji. Od 2008 roku jest częścią spółki holdingowej Netretail Holding, B.V., która kieruje wszystkimi filiami narodowymi. </p>


Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Internet Mall Polska Sp. z o.o. w Długołęka

Administrator Nowy wpis

Czy pracował ktoś jako Obsługa Klienta w firmie Internet Mall Polska Sp. z o.o.? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

Agnes Nowy wpis
Inne

Szczerze odradzam jakąkolwiek współpracę z tym sklepem.,Jak tak samo dbają o pracowników jak o klienta,to to jakaś porażka.

Mateusz Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Ile czasu się czeka na dostarczenie zamówienia od mall.pl? I powiedzcie, czy w szczególności spore sprzęty agd są dobrze zabezpieczone na czas wysyłki, w jakim stanie to wszystko dociera :) Napiszcie jakie macie doświadczenia w tym zakresie, i dobre, i złe...

Edyta Nowy wpis
Inne

Długołęcka spółka Internet Mall ma w KRS-ie status "likwidacja", w związku z tym mam pytanie, czy w tej miejscowości ma ona jeszcze jakichś zatrudnionych, czy też definitywnie nikt tam już nie pracuje, płace są poregulowane itd. Ktoś się orientuje w tym temacie?

logo firmy Specjalista IT
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(180 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
(166 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
(7 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Bolo
Inne

Akurat na forum pracowniczym taka informacja to chyba konkurencja zainspirowała?

Helena
Inne

Najgorsza firma..Chcesz mieć kłopoty z niedoręczeniem towaru i przez 4 tygodnie czekać na dostarczenie na opłacony towar to skorzystaj z ofert Mall. Jeśli nie chcesz problemów to omijaj Mall i nie korzystaj z ich usług i oferty.Szczerze nie polecam.

Wiesia

Sklep fatalny, nikomu nie polecam zakupów w tym sklepie. Panie obsługujące: niekompetentne, niegrzeczne, lekceważące swoich klientów. Wiadomości na stronie niepełne. Wszystko jest dobrze dopóki nie wpłaci się pieniędzy. Po opłaceniu zakupu zaczynają się "schody".

rozumek
Inne

Internet Mall to firma mająca opinię dobrego pracodawcy. Szkoda, że nikt nie wrzucił parę informacji na ten wątek.

zadowolony pracownik
@rozumek

Ja napiszę. Pracodawca najlepszy jakiego miałem. Trzeba się trochę narobić ale wiesz też za co pracujesz. Niby się zwijali parę razy ale nadal są, może jednak nie warto słuchać zawistników.

Halina
Inne
@zadowolony pracownik

A jak wygląda wynagrodzenie? Czy sama pensja czy też również premia od sprzedaży?

Andrzej

Niestety firma nie dba o dobre imię, Zamówiłem skrzynkę pocztową za 259 złotych chcac ją sprawdzić odebierałem towar sam (przejechałen 110 km) była lekko uszkodzona chciałem wymienić nic z tego trzeba reklamować a oczywiście przed otwarciem musiałem zapłacić. Teraz czekam na rozpatrzenie reklamacji a przecież nie po to kupuję towar za nie małe pieniądze by teraz czekać, W sklepi nikt nie potrafił też skutecznie rozmawiać. Bardzo kiepska obsługaw sklepie.

Bogdan
Inne

Skąd się wzięła ta cisza na forum, czy pracuje Wam się tak dobrze że postanowiliście milczeć? Mam nadzieję że jakiś pracownik zechce powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w Internet Mall i czy warto tu aplikować.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nulka
@Bogdan

Ta firma zostala zamknięta, moze stad cisza......

Marek
Inne
@Nulka

Jesteś pewien, bo na stronie firmy nie znalazłem takich informacji. Napisz, czy pracowałeś w Interenet Mall i stąd masz takie wiadomości? Liczę, że się odezwiesz.

klient

Zamówiłem towar, nikt nie odbiera, nie odpisuje na meila. Na szczęście za pobraniem więc zamawiam za chwilę u kogoś innego. Walcie się na ryj (usunięte przez administratora) tylko czas się traci

Ann

Nie radzę kupować w sklepie mall. pl !!! Zamówiłam dziecku klocki Lego na gwiazdkę, zapłaciłam przelewem niespełna 300,- zł. Klocki miały przyjść do punktu odbioru DHL, podanego na stronie mall.pl. Do tej pory nie mam ani klocków, ani zwrotu pieniędzy. Dziecko nie dostało upragnionego prezentu...W DHL dowiedziałam się, że przesyłka została źle zaadresowana, czyżby...??? Może to celowe posunięcie, coś mi tu śmierdzi... Brak kontaktu mailowego z firmą. Telefon milczy. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją. Czy ktoś wie co można w tej sprawie zrobić.

kk

Firma nie odpowiada na maile i nie można się tam dodzwonić. Nie mogę doprosić się zwrotu pieniędzy za niezrealizowane zamowienie. Czy ktoś wie co z tym zrobić?

Kuba

Chciałem zrealizować potwierdzone zamówienie, okazało się że mogę je zrealizować w części. Próbowałem złożyć reklamacje, niestety strony internetowe nie działają. Firma zaczyna działać kiepsko? Stosunek pracowników do klientów obojętny. Są to dobrze, nie ma też dobrze.

Stefan
Inne

Niektórzy bardzo chcą firmie dokopać i piszą bzdury!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ciekawy

Piszecie że się zawijają, a tutaj ogłoszenie - jak to jest ? SAP & Logistic Specialist / Specjalista ds. Logistyki i Obsługi SAP

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zainteresowany
Inne

Czy firma normalnie funkcjonuje? Czy faktycznie będzie sie zwijała ?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Cezary
Inne

Czy był jakiś powód tych decyzji?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Adam

Od zeszłego roku firma zawija się powoli z Polski... Do końca lipca pracują ostatni pracownicy. Ale generalnie firma była bardzo pozytywnie nastawiona do pracowników. Zarobki bardziej europejskie niż polskie, atmosfera wręcz rodzinna... niestety to było. Osoby, które do dziś zostały pracują w żałobie po tym co było.

Marta
Inne

@rm każda opinia zarówno negatywna jak i pozytywna powinna być poparta konkretnymi argumentami. W swojej wypowiedzi używasz mocnych określeń. Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Internet Mall Polska Sp. z o.o. - Długołęka

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Internet Mall Polska Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w Internet Mall Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Internet Mall Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii