Opinie o Zmorph Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zmorph Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zmorph Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zmorph Sp. z o.o. w Wrocław

Zdruzgotana

Wypłat nie ma kilka dni po terminie, to już któryś raz w tym roku. Nie mam jak zapłacić za rachunki i mieszkanie. Wersje pana A. z Warszawy i pani M. na miejscu są różne. Okłamujecie pracowników, nie ma między wami żadnej komunikacji, mylicie się w zeznaniach. Pracownicy lądują na zwolnieniach od psychiatry, bo nie dają sobie rady. Zrównać z poziomem ziemii, zasypać popiołem, niech już ludzie mają od nich spokój.

@Zdruzgotana

Mała aktualizacja - wypłat nie ma już nie tyle kilka dni po terminie, ale kilka miesięcy po i nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności.

firma która nie dowozi

Można dużo złego powiedzieć o tej firmie: niekompetentny zarząd (to już któryś z rzędu zwłaszcza była pani prezes z warszawy), nierealistyczne projekty, wszechobecny brak jakości i szacunku do pracowników i kontrahentów. W żadnym wypadku nie polecam pracować w Zmorph.

Macie jakiś update na grudzień? Na polowe listopada jakiś z tego co widzę normalnie wleciał. Sledze wątek od jakiegoś czasu, ktoś niedawno do wirtualnego adresu nawiązywał. Ciekawią mnie konkrety. Wiadomo już tak wstępnie jak te jakieś wzmianki o zaległościach w kasie zostaną rozwiązane? To aktualne w ogóle?

Ciekaw jestem dalszych kroków jeśli faktycznie po takim czasie dalej są z tym problemy. o jedno musze tylko dopytać. Chodzi teraz o pracowników czy jednak już byłych? To kluczowe, bo zastanawiałem się jak praca tutaj mogłaby jeszcze wyglądać, skoro pisali, że firma chyba nie działa

były_pracownik Nowy wpis

Nie ma już żadnych pracowników. Zaraz minie rok, a my nadal nie dostaliśmy zaległych wypłat

Ewa Nowy wpis
@były_pracownik

Naprawdę nie ma ani jednego pracownika? kiedyś zaglądaliśmy tu z partnerem za praca dla niego ale było to dość dawno. Jak sprawdziłam z ciekawości stronę www to dalej działa, a w googlach mają jakiś napis „Tymczasowo zamknięte”. to nie sugeruje powrotu?

Ola Nowy wpis

Zmorph jest (usunięte przez administratora) i KNF powinien zainteresowac sie dlaczego jeszcze nie oglasza upadlosci

Lara

Sukcesy innej spółki? a na ile ona ma cos wspólnego z ta tutaj, że została przywołana? Pracownicy pomiędzy nimi przechodzą czy to w ogóle całkiem inna branża? I co z tymi nakazami, o których teraz niedawno napisano? Jak długo już to trwa? I czy każdy pracownik miał jakiś problem?

nito

Czy ta firma jeszcze dziala? Nie odpowiadaja na maile. Telefon nie dziala. Adres w wirtualnym biurze.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zmorph Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Paulina

To jak to z tym płaceniem, faktycznie nie płacą tak jak ktoś pisał tu niedawno, jeszcze kilka dni temu? Bo ja chciałam spytać o pracę jako pracownik produkcji czy się da przyjąć jeszcze, ale no to muszę wiedzieć takie podstawy. 2 lata temu widziałam, że wstawili ofertę, to taka mała rotacja, że nic nowego się nie pojawia czy o coś innego chodzi?

Wydmuszka
@Paulina

Żadnych pracowników już nie ma, podobnie jak ich wypłat od czerwca. Został tylko prezes, z którym byli pracownicy oraz pozostali wierzyciele teraz się sądzą o zaległe pieniądze.

Wydmuszka
@Wydmuszka

Update: Mamy połowę listopada, zaległych wypłat nadal brak

@Wydmuszka

Czy to jedyny update w całej tej sprawie? Co ogólnie dzieje się z sama firma w takiej sytuacji? tutaj już nikogo nie zatrudnią nigdy czy ja kto działa? Wrocław właśnie za pracą przeglądam i teraz mi wyskoczyliście. Ilu tych byłych pracowników tak w sumie jest?

Od czerwca nie było wypłat? Ktoś to potwierdzi? Jest już jakby nie patrzeć prawie październik i do teraz nikt niczego już nie pisał. Czy sytuacja się zmienia? są jakieś postanowienia odnośnie problemu z finansami? Restrukturyzacja?

Kate

Do dziś nie ma pieniędzy i Pan Burgs ich nie ma. Sprawa na prokuraturze i w kancelariach.

@Kate

Czyli co dalej z firmą? Stronka www podana tu w zakładce z kontaktem wygląda na stale funkcjonującą. To tak prowizorycznie czy jednak są jakieś dalsze plany względem firmy? czy przy tych wspominanych rozliczeniach są przewidywane jakieś rekompensaty?

Wojtek

Czy rzeczywiście, jak ktoś napisał, w firmie są głównie zwolnienia i żadnych nowych przyjęć? Ciężko w to uwierzyć. Może ma ktoś jakieś informacje o planowanych rekrutacjach?

Bob
@Wojtek

Szkoda czasu, firma na skraju bankructwa. A nawet jak by zatrudniali, to robił byś za darmo bo unikają płacenia. Typowe magdy biznesu ;) Sprawa nadaje się na pozew zbiorowy.

Mijają miesiące, a wypłat jak nie było tak nie ma (od czerwca). Niezależnie od tego czy jest się jeszcze zatrudnionym, czy nie.

Zdruzgotana

@Zdruzgotana

Jak szefostwo w Zmorph Sp. z o.o. traktuje ludzi?

W najlepszym wypadku - jak powietrze. W najgorszym - nie dostajesz wypłaty i dostajesz zdalnie wypowiedzenie.

firma która nie dowozi

Czym w Zmorph Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Zniesmaczony

W tej firmie nie ma i nie będzie przyszłych pracowników. Wszyscy się zwalniają lub są zwalniani w chamski sposób z byle powodu. Nowy zarzad zwolnił większość pracowników, zmiótł produkcje. Reszta powoli sama się zwalnia bo nie chce czekać aż poszukają powodu np. mogą kazać posprzątać kibel a jak odmówisz to cie zwolnią bo nie wykonujesz poleceń przełożonego. W firmie zachęcają tez: brak wyplaty na czas nawet 20 dni po terminie a pozniej brak odsetek ani slowa przeprosin, brak premii bonow na święta i jakichkolwiek dodatkow juz nawet nie ma luxmedu bo za drogi, jedna toaleta na wszystkich mężczyzn, brak spełnionych norm bhp, mnóstwo skarg do pip, brak parkingu dla pracowników, czas pracy zmieniony z elastycznego (poprzedni zarzad) na sztywne godziny pracy,

Endriu

Wypłaty znów nie ma, luxmed nieopłacony, zus nieopłacony. Traktowanie pracownika jak (usunięte przez administratora).

Kate

Dziś jest 3 dni po terminie i znów nie dostałam wypłaty. Koniec z tym bagnem. Miarka się przebrała. Dociągam do końca i spadam z tego (usunięte przez administratora) Żeby w dzisiejszych czasach tak mieć w (usunięte przez administratora) pracowników którzy jeszcze to ciągną? Może PIP zrobi z nimi porządek

@Kate

Tak z ciekawości. W jaki sposób masz zamiar to dalej ciągnąć? Nie wiem, na ile prawdy jest z tą kasą ale jaki macie tutaj okres wypowiedzenia? Miesiąc musisz i tak popracować?

Załamka

GDZIE JEST MOJA WYPŁATA!!!

Twój Stary

I znowu nie ma wypłaty! Kpina!!! Szacunku do pracownika brak. Zwolnili ludzi jeszcze nie płacą!!! Grupowe zwolnienia, brak strategii a kasa jest tylko na sygnisowy lans i medialną ścieme.(usunięte przez administratora)

jan

Czy ta firma dalej funkcjonuje, nie ma kontaktu, na maile nikt nie odpowiada, telefon nieczynny wyparowali ?

Kate

Michał na prezesa! Stary zarząd out!

Lastryko
@Kate

Popieram, tylko tego typu osoba mogłaby wyprowadzić firmę na prostą. Obecnie brak logiki w działaniu. Za obecny zarząd wstyd mi bardziej niż za rządy (usunięte przez administratora) Podejście góry do pracownika żałosne. Daleko tak nie zajedzie.

@Lastryko

A ten Pan Michał to kim tu jest, że na Prezesa go chcecie dać? A skoro twierdzicie, że na prostą by ją wyprowadził to co jej aktualnie dolega i co on by mógł zmienić?

Zażenowany
@Teresa

@Teresa droga szefowo, skoro już wybierasz sobie fałszywy nick to chociaż wybierz takie imię, które aktualnie występuje w firmie lub kiedykolwiek pojawiło się. Żadna Teresa w Zmorphie nie pracowała. Proszę się bardziej postarać Sz.P. prezes

@Zażenowany

Witam, nie wiem czy pracowała czy nie, bo sama jeszcze w firmie nie byłam, więc chyba do pomyłki doszło? I naprawdę podejrzewacie tę Panią o takie praktyki? Co by to wniosło, że pisałaby tutaj pod jakąś przykrywką?

Wąpiący
@Teresa

Podejrzewamy, oczywiście. Jest ona jednym z najmniej godnych zaufania szefów jakich można spotkać na swojej drodze. Nie tylko niekompetenta, ale i nieodporna na krytykę. Choruje na syndrom oblężonej twierdzy, wszyscy dookoła są źli i torpedują jej wspaniałe plany, których ma 100 na minutę. Ale żadnego z nich zrealizować nie potrafi. Czyja wina? Oczywiście pracownika, że nie doprowadził do realizacji jej planu, wcale nie byłej prezes, że nie dała żadnych narzędzi ku temu. Jej zakulisowe knowania i spiski doprowadziły wielu z solidnych i zaangażowanych pracowników na skraj wytrzymałosci, w konsekwencji czego poodchodzili z firmy. Zachowuje się jak niedojrzała emocjonalnie nastolatka z humorami, która musi być chwalona, bo inaczej strzeli focha

@Wąpiący

No po takiej opinii aż ciekawa bym była jaka byłaby jej reakcja na przeczytanie tego wszystkiego... Ale skoro aktualnie tak jest to zastanawiam się jak teraz tutaj wobec tego by wyglądała sytuacja z zatrudnieniem. Ludzie mimo wszystko dalej pracują?

Co to ma być?

Zarząd tej firmy to jakiś żart... Zostawili wszystkich pracowników na lodzie do samego końca opowiadając bajki rozwojowe w aureoli zajebostości i dobrobytu. Jeszcze nigdy nie czułam się tak okłamana.

Ilona
@Co to ma być?

Ale jak zostawili na lodzie? Nie było dobrego wdrożenia wsparcia czy jak?

Teresa

A z ciekawości możesz ją przytoczyć?

Zawiedziony bo czas stracony

Szefostwo tragicznie błądzi i nie wie co robi. Mieszają i wprowadzają chaos, by chwilę później dziwić się, że cele nie są osiągane i wieszać za to psy na pracowniku. Ludzie na tym samym stanowisku potrafią zmieniać się kilka razy do roku. Zwalniają się, bo brak im narzędzi do pracy, a zarządzanie jest chaotyczne i nerwówka sięga zenitu. Gdyby nie kilku zdolnych starych pracowników ta firma już dawno by poległa. Nowi są traktowani jak zbawiciele, pani M. obiecuje im złote góry, wolną rękę po czym okazuje się, że rzeczywistość jest zupełnie inna, bo góra zmienia zdanie co 5 minut i pracownik w pewnym momencie wysiada psychicznie bo ma dosyć codziennej dezorientacji. Zarobki nie są złe jak sobie dobrze wywalczysz na rozmowie, ale i tak nie warto, bo popracujesz kilka lat a pensja zostanie ta sama. Nie ma nawet corocznych podwyżek inflacyjnych.

@Zawiedziony bo czas stracony

Faktycznie to co piszesz jakoś niekorzystnie brzmi tak szczerze. Naprawę kompletnie podwyżek nie ma? To jest jakoś zadeklarowane w ich polityce czy jak? Czyli zdarza się, że ktoś nowy dostaje więcej od tych z dłuższym już stażem tutaj?

@Zawiedziony bo czas stracony

To prawda. Nowy zarząd zamiast uleczyć, doprowadził nasza firmę do ruiny teraz umyje rączki a my zostaniemy na lodzie.

@Zawiedziony bo czas stracony

Jak widac nic się nie zmieniło.Pani M wiecznie płynąca po morzach i oceanach,ratującą tonący okręt ????Wojtek obiecujący narzędzia i części,ale oczywiście cholera wie skąd one "płyną" bo dopłynąć nie mogą.Grzesiek,który kopie dolki pod kolegami i koleżankami z pracy,aby tylko cos osiągnąć.I całkiem fajni i majacy głowę na karku ludzie,którzy juz odeszli,lub odejda bo maja dosc ????

Zostaw merytoryczną opinię o Zmorph Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Zmorph Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zmorph Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zmorph Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zmorph Sp. z o.o.
  • Tęczowa 57