4 Dodaj merytoryczną opinię
counter
4 81 78 5 1

Opinie o Instytut Badań Marki Sp. z o.o.

Aktualność
Witamy, zapraszamy do składania CV ;-)
Tak21Nie7
Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy wpis
Klient

Na prośbę pracowników Spółki IBM, poniżej przedstawiam swoja opinię w kwestii współpracy; Z przekonaniem i prawdziwą satysfakcją rekomendujemy współpracę z Instytutem Badań Marki pod którego skrzydłami odbywaliśmy szkolenia w zakresie Bezpieczeństwa I Higieny Pracy. Oczywiście konkurencja na rynku firm organizujących tego typu szkolenia jest dość duża, ale Instytut Badań Marki to przede wszystkim wysoka jakość i profesjonalizm świadczonych usług. Nowoczesna metoda szkoleniowa – korespondencyjna, pozwoliła nam przyswoić wiedzę w dogodnym dla nas czasie, a materiały dydaktyczne zostały przygotowane w sposób inspirujący i pobudzający przyswajanie wiedzy. Działania Instytutu przyczyniły się do zapewnienia naszym pracownikom w pełni bezpiecznych i higienicznych warunków pracy dlatego jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani dotychczasową współpracą. Powyższe pozwala nam rekomendować Instytut Badań Marki jako solidnego doradcę i eksperta w zakresie bezpieczeństwa pracy.

Tak5Nie
Nowy wpis

Aktualność

Kochani mamy dla Was wolne wakaty w naszym oddziale w Mikołowie- zapraszamy do składania CV.
Tak7Nie
Instytut Badań Marki

Informacja dla Klientów w sprawie nieuczciwych działań konkurenta Szanowni Państwo, Instytut Badań Marki Sp. z o.o. zawiadamia, iż w ostatnim czasie powziął informacje o nieuczciwej działalności przedsiębiorcy, który podając się za Instytut Badań Marki (IBM) wprowadza w błąd kontrahentów, wysyłając i sprzedając własne materiały szkoleniowe, za które pobiera wynagrodzenie. Nie mają one nic wspólnego z usługami świadczonymi przez Nasz Instytut. Osoby, które – na zlecenie ww. przedsiębiorcy – wykonują telefony do Klientów oferując szkolenia, deklarują rzekomą współpracę z Instytutem Badań Marki wskazując że: bądź rozliczają projekty zlecone przez Nasz Instytut, bądź w inny sposób obsługują Naszych Klientów. Instytut Badań Marki oświadcza, że powyższe nie jest prawdą. Nasz Instytut swoich Klientów obsługuje samodzielnie i nie korzysta z usług innych firm czy pośredników. Każdorazowo usłyszenie takiego tłumaczenia jak powyżej, oznacza próbę wprowadzenia Państwa w błąd. W takim stanie rzeczy, po otrzymaniu przesyłki, której oczekujecie Państwo od Instytutu Badań Marki, a która ma stanowić materiał do samokształcenia kierowanego, należy każdorazowo: Upewnić się, czy przysyłka na pewno została nadana przez Instytut Badań Marki Sp. z o.o.; Jeśli do przesyłki załączona jest faktura VAT, należy zweryfikować dane podmiotu, który ją wystawił i na rzecz którego ma zostać dokonana zapłata; W sytuacji gdy nadawcą przesyłki nie jest Nasz Instytut – należy odmówić przyjęcia przesyłki. Uprzejmie prosimy, aby o każdym podejrzeniu próby wprowadzenia w błąd, poinformować Instytut Badań Marki poprzez przesłanie wiadomości na następujący adres e-mail: info@ibm.org.pl lub zgłosić podejrzenie pod numerem telefonu: 33 / 482 48 88. Naszym głównym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług. Mając na uwadze przede wszystkim dobro i zadowolenie naszych Klientów, niezwłocznie reagujemy na sytuacje niezgodne z prawem, stąd informujemy, iż Nasz Instytut podjął już stosowne kroki prawne, mające na celu wyeliminowanie wyżej opisanego procederu. Zarząd Instytutu Badań Marki

Tak13Nie3
Krzysztof Nowy wpis
@Instytut Badań Marki

Polecam usługi szkoleniowe realizowane przez Instytut. Merytoryka na wysokim poziomie, materiały szkoleniowe udostępniam pracownikom, płacąc raz mam przeszkolony cały zespół, a przy okazji zawsze mogę liczyć na fachową pomoc.

Tak11Nie
Dyrektor Przedszkola 25 Nowy wpis
@Instytut Badań Marki

Korzystamy z usług szkoleniowych Firmy Instytut Badań Marki Sp. z o.o. w takich obszarach jak: bezpieczeństwo i higiena pracy, szkolenia ppoż, a także pierwszej pomocy. Szkolenia prowadzone w formie samokształcenia kierowanego są na bardzo wysokim poziomie, a jakość przekazanych materiałów oceniamy jako bardzo dobrą. Inwestując w szkolenia dla siebie jak i dla swoich pracowników uzyskujemy bardzo dobre rezultaty w naszej codziennej działalności. Wszystkim zainteresowanym mogę w pełni polecić profesjonalne usługi tej firmy szkoleniowej.

Tak10Nie
Ewelina

Pozdrawiam wszystkie fajne dziewczyny pracujące w IBM. Jeżeli ktoś szuka pracy, warto uderzyć do Instytutu. Ekstra godziny pracy, miła atmosfera, wynagrodzenie na czas, firma z wizją i planami na przyszłość. To jedna z tych firm gdzie pracownika się szanuje i docenia, a co ważne firma nawet w dobie pandemii stanęła na wysokości zadania.

Tak13Nie6
Użytkownicy czekają na odpowiedź 100 dni.

Jak ze studentami w Instytut Badań Marki Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Tak5Nie2
Dam pracę

Zlecę kampanię sprzedażową dla Zespołu Call Center, który w obecnym okresie pozostał bez pracy. Dysponuję: • profesjonalnie zaaranżowanym, klimatyzowanym biurem w świetnej lokalizacji przystosowanym do pracy Call Center, • produktami pierwszej potrzeby dla Klienta Biznesowego. Oferuję: • dobre wynagrodzenie: podstawa, prowizja od sprzedaży, premia progowa, • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, • stałą pracę od poniedziałku do piątku w godz.07:30 do 15:30, wynagrodzenie zawsze w terminie. Oferty proszę przesyłać na adres: telemarketer.callcenter@gmail.com

Tak4Nie12
Danka

Ale przecież to nie jest forum dla klientów firmy lecz dla pracowników!

Tak15Nie
@Danka

Te opinie rzekomo rozczarowanych Klientów są zamieszczane przez konkurencję. Ponadto zgadzam się z moją przedmówczynią, która zaznaczyła, że niniejszy portal jest skierowany dla pracowników. Jeżeli ktoś ma rzeczywiste roszczenia względem Spółki proszę skontaktować się z Działem Obsługi Klienta IBM, który na pewno wyjaśni wszystkie problematyczne kwestie.

Tak13Nie4
Anka S

Wszystko fajnie, tylko proszę powiedzieć w jaki kulturalny sposób zrezygnować z usług tej firmy. Ostatnio rozmawialiśmy z przedstawicielka tej firmy i Pani biła się w piersi , że to już ostatnia przesyłka z ich strony z certyfikatem, płytą i rezygnacja z usług firmy.,Niestety w obecności kuriera sprawdziłyśmy przesyłkę , było wszystko ale bez rezygnacji. Nie przyjeliśmy przesyłki . I co dalej. ? To my chcemy decydować z kim i kiedy mamy współpracować. Mamy już dosyć namolności ze strony Pań.

Tak6Nie
Podobnie
 Problem

Też czuje się oszukana. Co roku nękają telefonami, wykorzystują słabość ludzkie. Mówią zupełnie co innego niz dostaje. Nawet nie miałam pojęcia o szkoleniu. Mówiła ze zostałam laureatem itd... a tu jako opinia prawie same reklamy.. przygotowują (usunięte przez administratora) czy co?? Chyba będę zgłosić do organów gdzie należy. Już mam dosyć oszukaństwo co roku. Az niesmak czuje

Tak4Nie2
@Podobnie

Szanowna Pani, przykro mi, że ma Pani negatywne wrażenia związane ze współpracą z IBM. Jeżeli zechciałaby Pani podzielić się swoją opinią z przedstawicielem spółki, serdecznie zapraszam do kontaktu i zapewniam, że z uwagą przyjrzymy się sprawie. IBM nade wszystko ceni satysfakcję Klienta, więc każda wskazówka która pomoże usprawnić obsługę Klienta jest na wagę złota. Pozdrawiam ciepło;-)

Tak13Nie2
Jerzy Gliwice

Chciałem podzielić się swoją opinią na temat Instytutu Badań Marki. W czerwcu zadzwoniła do mnie Pani z ofertą współpracy przy wdrażaniu RODO. Zgodziłem się początkowo na niezobowiązujące spotkanie, które jak się później okazało przerodziło się w dłuższą współpracę. Przedstawiciel IBM przyjechał do mnie do firmy, przeprowadził audyt, opracował komplet niezbędnej dokumentacji, napisał politykę bezpieczeństwa i zapewnił roczną opiekę w temacie RODO, a dodatkowo przeszkolił na miejscu wszystkich pracowników. Polecam Instytut jako rzetelnego partnera, profesjonalnie wykonana usługa, kompetentni ludzie i miła obsługa. Życzę Wam dalszych sukcesów - pozdrawiam.

Tak29Nie19
nikt
@Jerzy Gliwice

Bardzo śmieszne. Bzdury pisane przez pracowników

Tak6Nie10
Krystyna

Fajna atmosfera, pomimo, że same kobity. Pracuję w firmie od 2015 roku i nie mogę narzekać ani na warunki pracy, ani na wynagrodzenie.Czasami klienci nas wykańczają, bo nie wszyscy są przyjemni,ale nauczyłam się już nie brać do siebie wszystkiego co słyszę w słuchawce telefonu.Szefostwo jest wymagające, ale wyrozumiałe.Robota ciężka,liczone jesteśmy z efektów pracy, więc swoje trzeba robić, ale za to jesteśmy doceniane i to się liczy.

Tak14Nie4

TakNie

Jeżeli czuje się Pani w jakikolwiek sposób oszukana, proponuję skontaktować się z działem reklamacji, który zapewne z należytą starannością zbada sprawę. IBM nade wszystko ceni opinię swoich Klientów i dba o Ich satysfakcję. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Tak14Nie3
Użytkownicy czekają na odpowiedź 201 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Instytut Badań Marki Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Tak3Nie2
Julka 99

pracuje w tej firmie rok i na poczatku chcialam kilka razy zrezygnpwac, bo wydawalo mi sie ze ta praca nie jest dla mnie. Niektorzy klienci sa naprawde paskudni, krzycza, obrazaja i strasza, to bylo dla mnie mega niefajne. Po czasie widze, ze mozna sie do tego przyzwyczaic i nie brac do siebie- pod tym katem ta praca jest niesamowicie trudna. Przetrwalam pierwszy okres adaptacyjny, a pozniej poszlo juz z gorki, zaczelam regularnie miec wyniki, coraz lepsze, dziewczyny spoko, za dobry wynik wychodzimy wczesniej, kasa gra, jestem zadowolona. Praca fajna, zarobic mozna, pomoc jest czego moge wiecej chciec.

Tak14Nie5

Solidny pracodawca, kasa zawsze na czas,fajna atmosfera pracy. Praca nie jest najłatwiejsza bo i sprzedaż nie jest łatwa, ale można zarobić i to jest najważniejsze. Pracuje od poniedziałku do piątku, za zrealizowany plan sprzedażowy wychodzę wcześniej do domu i to jest ogromnym plusem. Lubię przychodzić do pracy i cieszę się ze mam realny wpływ na swoje zarobki, ile z siebie dam tyle zarobię.

Tak14Nie4
Małgorzata
@Pracownik

Super czyta się tego typu posty, naprawdę. Powiedziałeś, że w Instytucie Badań Marki można liczyć na fajną atmosferę pracy, co jest czymś bardzo ważnym. A czy macie może organizowane co jakiś czas spotkania integracyjne?

Tak11Nie1
@Małgorzata

Pracodawca wiele robi, są spotkania integracyjne, kręgle,teatr, kino, wycieczki na grzyby,wyjazdy do zoo, wyjścia do restauracji, nawet na weekend nad morzem byłyśmy,Energylandia i tak można wymieniać bez końca... Są również dodatkowe konkursy gdzie otrzymujemy bony, kosmetyki, masaże,vouchery, więc nie możemy narzekać cały czas coś się dzieje.

Tak14Nie2

Hej, czy w firmie Instytut Badań Marki Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Tak5Nie
@Pytanie

Nie mamy nadgodzin, firma poszła w drugą stronę, za zrealizowany cel dzienny wychodzisz godzinę wcześniej, a pracujesz na pełen etat. Generalnie zrobić co zrobić i do domu;-)

Tak14Nie1
Teresa CIDG

Kilka miesięcy temu dzwoniła do mnie jakaś konsultantka z ofertą szkolenia poprawa warunków pracy. Generalnie nie korzystamy z ofert telefonicznych i nie kupujemy kota w worku, natomiast Pani dzwoniąca była tak nieustępliwa, na wszystko miała gotową odpowiedź i mówiła sensownie, że postanowiliśmy zaryzykować, raz kozie śmierć, 690zł w końcu to nie majątek. Następnego dnia dostaliśmy płytkę Cd z testem, materiały opracowane dosyć szczegółowo, bhpowiec powiedział, że nawet wykorzystamy je u nas, bo informacje są przydatne i wartościowe. Załączony test wypełniłam i odesłałam i tak jak obiecali dostałam certyfikat o ukończeniu szkolenia i to nawet szybciej niż się spodziewałam. Na chwilę obecną moje wrażenia związane z tą firmą są pozytywne, chodź przyznam, że trochę się obawiałam, bo mają sporo opinii pozytywnych ale negatywne też są.

Tak17Nie2
Małgorzata
@Teresa CIDG

@Teresa CIDG Opinie zawsze będą podzielone. Natomiast forum http://Gowork.pl służy do opisywania warunków zatrudnienia w firmie poprzez osoby, które tam pracują bądź też pracowały. Napisał tu ktoś wcześniej, że ta firma oferuje całkiem niezłe wynagrodzenie. Ciekawi mnie na jakiej kwocie one oscylują?

Tak14Nie1
Biuro Bilans

Tak15Nie1
Zdzisław

Bardzo przystępna forma, szybki wynik egzaminu, pomocne i miłe panie na infolinii. Polecam.

Tak18Nie1

Aktualność
Witamy, zapraszamy do składania CV ;-)
Tak21Nie7

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Badań Marki Sp. z o.o. - Sosnowiec