Opinie o CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O. w Rybnik

szoooook

Polecam szkolenia tej firmy. Profesjonalne materiały, aktualne przepisy i wnioski. Brawo! Tak to ja mogę się szkolić!

@szoooook

Dziękujemy za miłą opinię, satysfakcja naszych Klientów jest dla nas kluczowa. Życzymy wszystkiego dobrego, Zespół IBM

ZŁOTA RYBKA

Z IBM-em współpracujemy od połowy 2016 roku. Z zadowoleniem zarówno pozyskujemy Klientów, jak i zlecamy prace innym Firmom. Dzięki otrzymanym certyfikatom znacznie skróciliśmy czas poświęcany na znalezienie nowych odbiorców. Usprawniając nasze działania, zwiększyliśmy zyski Firmy. Nasi Klienci z kolei chętnie korzystają z naszych usług, ponieważ dbamy o rzetelność, mamy doświadczenie w branży i nie zawodzimy kontrahentów.

@ZŁOTA RYBKA

Bardzo dziękujemy za pozostawiony komentarz i polecamy się na przyszłość. Z wyrazami szacunku, Zespół IBM

Dzidziaaa

Praca jest ciekawa, sporo wyzwań i nowej wiedzy. Szkolenia prowadzone ciekawie i bardzo merytoryczne. Zarobki niezłe.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Instytut Badań Marki Sp. z o.o.?

Zespół IBM

Dzień dobry, warunki wynagradzania i zatrudnienia uzależnione są od stanowiska na jakie Kandydat aplikuje. W celu uzyskania szerszych informacji zapraszamy do kontaktu: 32 / 438 99 70. Pozdrawiamy, Zespół IBM

Izka

Pracodawca uczciwy, kasę wypłaca na czas. Zarobki, jak dla mnie, zupełnie w porządku.

aaaaaaa

Moim zdaniem dobra firma. Podstawy pensji są na przyzwoity poziomie, a premie da się realnie wyrobić. Jeśli chodzi o atmosfere w biurze, to jest dobra, ale ja dopiero zaczynam, więc jeszcze się aklimatyzuję.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Hanka

Rozmowy z ludźmi to jest ciekawy element tej pracy. Każda rozmowa rozwija, a jak ktoś chce w tej branży siedzieć, to sprzedaż daje bardzo dobrą szkołę życia. To są tak wymagające rozmowy, że potem w wielu sytuacjach zawodowych dużo łatwiej można sobie poradzić.

Paulina

Pracuje w firmie od 2 miesięcy, polecam wszystkim, tutaj atmosfera robi całą robotę, nie bójcie się, ja też nie pracowałam wczesniej z telefonem a świetnie sobie poradziłam, pomimo tego że wcześniej robiłam zupełnie coś innego.

Agnieszka

Zalet w tej pracy jest wiele. Jako ekspedientka często pracowałam ponad 10 godzin, świątki, piątki, soboty, niedziele. Tutaj zawsze jestem w pracy 8 godzin albo i mniej. Atmosfera jest przyjazna, początkujące osoby mogą liczyć na pomoc bardziej doświadczonych konsultantów i szefowej. Jeśli ktoś lubi kontakt z klientem i chce mieć pracę, po której znajdzie czas dla siebie, na pewno może się tu odnaleźć.

Firma bardzo dbająca o pracownika. Bardzo dobra atmosfera w oddziale i poza nim, wysoka kultura pracy, najlepsza częścią tej pracy są ludzie. Ogólna ocena pozytywna, miejsce przyjazne, chętnie się tam pracuje.

Igor
@Monika

Moja przygoda ze sprzedażą zaczęła się przez przypadek, nie miałem doświadczenia w pracy na tym stanowisku. Nigdy wcześniej nie byłem też szkolony z wiedzy na temat szkoleń. Po tygodniowym kursie w firmie stałem się telefonicznym doradcą. Wcześniej pracowałem jako kasjer w Biedronce wiedziałem więc, że kontakt z klientem nie będzie dla mnie problemem. Ja jestem zadowolony, praca na słuchawce nie jest łatwa, ale warto próbować.

Jaka umowa obowiązuje w Instytut Badań Marki Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Instytut Badań Marki

Informacja dla Klientów w sprawie nieuczciwych działań konkurenta Szanowni Państwo, Instytut Badań Marki Sp. z o.o. zawiadamia, iż w ostatnim czasie powziął informacje o nieuczciwej działalności przedsiębiorcy, który podając się za Instytut Badań Marki (IBM) wprowadza w błąd kontrahentów, wysyłając i sprzedając własne materiały szkoleniowe, za które pobiera wynagrodzenie. Nie mają one nic wspólnego z usługami świadczonymi przez Nasz Instytut. Osoby, które – na zlecenie ww. przedsiębiorcy – wykonują telefony do Klientów oferując szkolenia, deklarują rzekomą współpracę z Instytutem Badań Marki wskazując że: bądź rozliczają projekty zlecone przez Nasz Instytut, bądź w inny sposób obsługują Naszych Klientów. Instytut Badań Marki oświadcza, że powyższe nie jest prawdą. Nasz Instytut swoich Klientów obsługuje samodzielnie i nie korzysta z usług innych firm czy pośredników. Każdorazowo usłyszenie takiego tłumaczenia jak powyżej, oznacza próbę wprowadzenia Państwa w błąd. W takim stanie rzeczy, po otrzymaniu przesyłki, której oczekujecie Państwo od Instytutu Badań Marki, a która ma stanowić materiał do samokształcenia kierowanego, należy każdorazowo: Upewnić się, czy przysyłka na pewno została nadana przez Instytut Badań Marki Sp. z o.o.; Jeśli do przesyłki załączona jest faktura VAT, należy zweryfikować dane podmiotu, który ją wystawił i na rzecz którego ma zostać dokonana zapłata; W sytuacji gdy nadawcą przesyłki nie jest Nasz Instytut – należy odmówić przyjęcia przesyłki. Uprzejmie prosimy, aby o każdym podejrzeniu próby wprowadzenia w błąd, poinformować Instytut Badań Marki poprzez przesłanie wiadomości na następujący adres e-mail: info@ibm.org.pl lub zgłosić podejrzenie pod numerem telefonu: 33 / 482 48 88. Naszym głównym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług. Mając na uwadze przede wszystkim dobro i zadowolenie naszych Klientów, niezwłocznie reagujemy na sytuacje niezgodne z prawem, stąd informujemy, iż Nasz Instytut podjął już stosowne kroki prawne, mające na celu wyeliminowanie wyżej opisanego procederu. Zarząd Instytutu Badań Marki

Krzysztof
@Instytut Badań Marki

Polecam usługi szkoleniowe realizowane przez Instytut. Merytoryka na wysokim poziomie, materiały szkoleniowe udostępniam pracownikom, płacąc raz mam przeszkolony cały zespół, a przy okazji zawsze mogę liczyć na fachową pomoc.

Dyrektor Przedszkola 25
@Instytut Badań Marki

Korzystamy z usług szkoleniowych Firmy Instytut Badań Marki Sp. z o.o. w takich obszarach jak: bezpieczeństwo i higiena pracy, szkolenia ppoż, a także pierwszej pomocy. Szkolenia prowadzone w formie samokształcenia kierowanego są na bardzo wysokim poziomie, a jakość przekazanych materiałów oceniamy jako bardzo dobrą. Inwestując w szkolenia dla siebie jak i dla swoich pracowników uzyskujemy bardzo dobre rezultaty w naszej codziennej działalności. Wszystkim zainteresowanym mogę w pełni polecić profesjonalne usługi tej firmy szkoleniowej.

@Dyrektor Przedszkola 25

Dziękujemy za ciepłe słowa. Pozdrawiamy, Zespół IBM

@Krzysztof

Dzień dobry, Szanowny Panie Krzysztofie, dziękujemy za ciepłe słowa i polecamy się na przyszłość. Pozdrawiamy ciepło;-) Zespół IBM

Panna Migotka

Dzień dobry, Gdzie mieści się biuro w Bielsku-Białej? Ktoś pracuje? Jak atmosfera? Opinie firma ma tutaj dobre jeśli chodzi o samą pracę, ale mnóstwo złego krąży w internecie i strasznie mnie to odstrasza :(

@Panna Migotka

Dzień dobry, biuro zlokalizowane jest w Bielsku, przy ulicy Cyniarskiej 22. W razie pytań zapraszamy do kontaktu: 33 / 482 48 88, Kierownik Oddziału udzieli Pani wszelkich informacji. Zapraszamy;-) Zespół IBM

Dyrektorka Szp

Dziękujemy za profesjonalnie przygotowane szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa I Higieny pracy dla naszej firmy. Współpracę z Państwem oceniam bardzo dobrze, doceniając rzetelność dbałość o szczegóły i przede wszystkim za ogromny zapał osób, które pracują w Instytucie Badań Marki. Realizacja szkoleń w Państwa Firmie potwierdziła tylko Wasz profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Polecam Instytut Badań Marki z Sosnowca jako rzetelnego i profesjonalnego partnera.

@Dyrektorka Szp

Dziękujemy za opinię i polecamy się na przyszłość;-) Pozdrawiamy, Zespół IBM

Dyrektor Przedszkola

Aktualność
Zapraszamy do składania CV.
Spółdzielnia Mieszkaniowa

Na prośbę pracowników Spółki IBM, poniżej przedstawiam swoja opinię w kwestii współpracy; Z przekonaniem i prawdziwą satysfakcją rekomendujemy współpracę z Instytutem Badań Marki pod którego skrzydłami odbywaliśmy szkolenia w zakresie Bezpieczeństwa I Higieny Pracy. Oczywiście konkurencja na rynku firm organizujących tego typu szkolenia jest dość duża, ale Instytut Badań Marki to przede wszystkim wysoka jakość i profesjonalizm świadczonych usług. Nowoczesna metoda szkoleniowa – korespondencyjna, pozwoliła nam przyswoić wiedzę w dogodnym dla nas czasie, a materiały dydaktyczne zostały przygotowane w sposób inspirujący i pobudzający przyswajanie wiedzy. Działania Instytutu przyczyniły się do zapewnienia naszym pracownikom w pełni bezpiecznych i higienicznych warunków pracy dlatego jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani dotychczasową współpracą. Powyższe pozwala nam rekomendować Instytut Badań Marki jako solidnego doradcę i eksperta w zakresie bezpieczeństwa pracy.

@Spółdzielnia Mieszkaniowa

Bardzo dziękujemy za wspaniałą opinię i polecamy się na przyszłość. Pozdrawiamy, Zespół IBM

Szanowna Pani, zapraszam do zapoznania się z Regulaminem Uczestnictwa w Szkoleniu: https://ibm.org.pl/szkolenia/regulamin-uczestnictwa-w-szkoleniu, gdzie znajdzie Pani szczegółowe wytyczne dotyczące szkoleń organizowanych przez Instytut Badań Marki. Zadane przez Panią pytanie jest dla mnie o tyle niezrozumiałe, że o zakupie i przydatności usługi szkoleniowej każdorazowo decyduje sam Klient podczas rozmowy telefonicznej z przedstawicielem Spółki. W razie dalszych pytań bądź wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy: biuro@ibm.org.pl. Pozdrawiam serdecznie.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Instytut Badań Marki Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Rozmowa przeprowadzana jest w języku ojczystym. Rozmowy biznesowe z Klientami przeprowadzane są wyłącznie w języku polskim, Spółka nie wymaga znajomości języków obcych.

Jak ze studentami w Instytut Badań Marki Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Studenci są mile widziani- zapraszamy do składania CV;-)

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Instytut Badań Marki Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Studenci są mile widziani ;-) nawet bez doświadczenia, kierowniczka szkoli od podstaw, więc jeżeli ktoś ma chęci i motywację do pracy jak najbardziej może złożyć swoją aplikację.

Ewelina

Pozdrawiam wszystkie fajne dziewczyny pracujące w IBM. Jeżeli ktoś szuka pracy, warto uderzyć do Instytutu. Ekstra godziny pracy, miła atmosfera, wynagrodzenie na czas, firma z wizją i planami na przyszłość. To jedna z tych firm gdzie pracownika się szanuje i docenia, a co ważne firma nawet w dobie pandemii stanęła na wysokości zadania.

Zostaw merytoryczną opinię o CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O. - Rybnik

• Jak się pracuje w CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O.
4.1/5 Na podstawie 136 ocen.
  • Przemysłowa 3
    44-203 Rybnik

CHEŁMOŃSKIEGO 14A SP. Z O.O.