Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o.

MERYTORYCZNY COM Nowy wpis

Do szkolenia nie mam uwag, metodyka i obsługa na poziomie, ale kurier współpracujący i dostarczający materiał to jakaś pomyłka, najpierw nie umiał do mnie trafić, potem twierdził że odmówiłem przyjęcia materiałów, gdzie taka sytuacja w ogóle nie miała miejsca, to słaby punkt całej usługi- pozdrawiam.

czyż Nowy wpis

Szkolenie jak każde inne, nie ma tu o czym tu dyskutować odbębnione co trzeba i spokój na 5 lat.

tradycjonalistka Nowy wpis

Muszę przyznać, że dotychczas szkoliliśmy się tylko stacjonarnie, a w lutym zadzwoniła do nas jakaś pani z oferta kursu z ochrony przeciwpożarowej, ale na odleglosc. Podeszłam do tematu sceptycznie, ale stwierdziłam że trzeba iść z duchem czasu spróbujemy. Dostałam szkolenie na płycie cd, gdzie rzyczywiscie zawarte sa wszelkie wymagane informacje, przestudiowałam materialy, wypelnilam test i odeslalam na adres z materiałów, dosyć szybko otrzymałam zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, wszystko poszlo sprawnie. Niby wszystko okej, materialy fajne, certyfikat dosyć szybko przyszedł, pomoc techniczna bez zarzutu, ale pozostanę jednak przy standardowej formule szkolenia czyli stacjonarnej, uważam ze jednak dużo więcej jestem w stanie wynieść z formy tradycyjnej, ale fajnie ze sprubowlam czegos innego, już wiem czym się to je i to jednak nie dla mnie.

Karol Adamski Wiercioch Nowy wpis

Materiały szkoleniowe bardzo dobre. Czas na przestudiowanie przyzwoity, to wszystko składa się na moje zadowolenie z takiej formy szkolenia, wiec ocena to piątka.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie.

Kasandra

Dziękuję za sprawną realizację, korzystam z oferty eszkoleń bhp w tej firmie już trzeci raz i polecam taka forme,

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o. na Koordynator Pracowników? 29 sierpnia ogłoszenie na Pracuj.pl.

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Klaudia Trzcionka-Adamczyk

Pracownik firmy - Prezeska Zarządu

21.02.2024 01:02

Czym zajmuje się Państwa firma?

Klaudia Trzcionka-Adamczykikona wywiad

Centrum Kształcenia Kadr sp. z o.o. to młoda firma, która powstała wiosną 2023 roku. Siedziba Spółki mieści się na Śląsku, a dokładnie w Mikołowie, przy ulicy Wyzwolenia 27. Naszą działalność usługową prowadzimy jednak na terenie całego kraju.

fifi-4

bardzo pomocna

Kazimierz 2024

Kompetentna i uczciwa firma w zakresie bhp

Co jest głównym filarem Państwa biznesu?

Klaudia Trzcionka-Adamczykikona wywiad

Świadczymy usługi szkoleniowe w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, wspierając firmy oraz podmioty publiczne w kreowaniu bezpiecznych i higienicznych warunków pracy.

Jaki jest cel Państwa firmy?

Klaudia Trzcionka-Adamczykikona wywiad

Celem działalności firmy jest propagowanie dobrych praktyk w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Oferujemy szkolenia obowiązkowe, wynikające z przepisów Kodeksu Pracy oraz uzupełniające szkolenia komercyjne. Ideą tych drugich jest nieustanna poprawa warunków pracy. Realizuje się je poprzez: wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań i norm, tworzenie procedur oraz szkolenia zorientowane nie tylko na realizację programu, ale także na cel, jakim jest kształtowanie kultury bezpieczeństwa pracy.

Do kogo skierowane są Państwa usługi?

Klaudia Trzcionka-Adamczykikona wywiad

Szkolenia poruszają tematykę przydatną dla przedsiębiorców oraz ułatwiającą przygotowanie niezbędnej dokumentacji z zakresu BHP. Pomagającą także w kształtowaniu właściwych postaw kadry kierowniczej każdego szczebla oraz pracowników w zakresie BHP i ochrony przeciwpożarowej. Szkolenia odbywają się metodą samokształcenia kierowanego, dzięki czemu nasi klienci mogą spełniać przewidziane prawem wymagania BHP. W trybie komercyjnym mogą także poszerzać swoją wiedzę oraz nieustannie doskonalić i ulepszać warunki pracy. Gorąco zachęcamy do wprowadzenia samokształcenia kierowanego jako rozwiązania systemowego w polskich firmach, ze względu na jego wymierne korzyści.

Czym kierują się Państwo w swojej pracy?

Klaudia Trzcionka-Adamczykikona wywiad

Staramy się dobrać naszą ofertę w taki sposób, by sprostać wymaganiom szeregu branż i podążać za rozwojem gospodarczym. Ciągła zmiana warunków pracy stawia przed przedsiębiorcami nowe wymagania, a są oni przecież zobowiązani zapewnić pracownikom odpowiednie bezpieczeństwo i higienę pracy. Podpierając się aktualną wiedzą i doświadczeniami staramy się sprostać oczekiwaniom wszystkich pracodawców, których sukces, bezpieczeństwo i zadowolenie są dla nas najwyższymi wartościami.

Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Klaudia Trzcionka-Adamczykikona wywiad

Pomysł na działalność szkoleniową tak naprawdę pierwszy raz pojawił się w dobie pandemii. W jej trakcie, mimo obowiązujących przepisów, przedsiębiorcy mieli trudność z: przeprowadzaniem szkoleń (wstępnych, instruktażowych czy okresowych), odpowiednim zabezpieczeniem stanowisk pracy, stworzeniem bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, a także połączeniem pracy zdalnej z BHP. Pandemia się skończyła, ale dla wielu przedsiębiorców zapoczątkowała ona szereg zmian w organizacji pracy. Na stałe wprowadzono na przykład pracę hybrydową, czy zdalną. Należało także zagwarantować ergonomicznie bezpieczne miejsca pracy, przygotować oceny ryzyka zawodowego od nowa, czy zrewidowanć dotychczasowe zagrożenia w miejscu pracy. Widząc spore możliwości do działania i lukę na rynku postanowiliśmy w 2023 roku otworzyć działalność szkoleniową. Naszym celem od początku było nie tylko uświadamianie przedsiębiorców w kwestiach dotyczących zapewnienia bezpiecznych i ergonomicznych warunków pracy, ale także dostarczanie merytorycznych narzędzi, które pomogą w kształtowaniu polityki bezpieczeństwa, właściwych postaw kadry kierowniczej każdego szczebla oraz pracowników, w zakresie udzielania pierwszej pomocy, BHP i ochrony przeciwpożarowej.

Na czym dokładnie polegają Państwa działania?

Klaudia Trzcionka-Adamczykikona wywiad

Zatrudniliśmy wykwalifikowaną kadrę specjalistów, która: tworzy profesjonalne materiały szkoleniowe, odpowiada za spełnienie ich zgodności z przepisami prawa oraz ciągle śledzi wszystkie zmiany w ustawach. Do naszych potencjalnych klientów docierają odpowiednio przygotowani konsultanci, którzy służą swoją fachową wiedzą i pomocą, a także oferują przedsiębiorcom oraz podmiotom publicznym szereg rozwiązań szkoleniowych w nowoczesnej formule samokształcenia kierowanego.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Klaudia Trzcionka-Adamczykikona wywiad

W Polsce mamy zarejestrowanych prawie 5 milionów firm. Wedle statystyk przedsiębiorstw świadczących usługi BHP jest zaledwie około 5 tysięcy. Zdecydowanie brakuje, więc na rynku wykwalifikowanych firm i specjalistów w tym sektorze.

Dlaczego według Pani przedsiębiorcy powinni zwrócić szczególną uwagę na kwestie dotyczące BHP w swoich firmach?

Klaudia Trzcionka-Adamczykikona wywiad

Ponad 45 tysięcy osób zostało poszkodowanych w wypadkach przy pracy w okresie styczeń-wrzesień 2023 roku. To o 7,5% więcej niż w pierwszych dziewięciu miesiącach 2022 roku. Zwiększył się także (z 2,99 do 3,22) wskaźnik wypadkowości, czyli liczba poszkodowanych na 1000 pracujących. 233 osoby zostały poszkodowane podczas pracy zdalnej. W okresie styczeń-wrzesień 2023 roku zgłoszono 45 809 osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy. Liczba poszkodowanych w wypadkach śmiertelnych wyniosła 99 osób, a w wypadkach ciężkich 206 osób (odpowiednio o 10,0% i o 5,1% w porównaniu z okresem styczeń-wrzesień 2022 roku). Najwięcej poszkodowanych odnotowano w wypadkach przy pracy z innym skutkiem – 45504 osoby (wzrost w porównaniu z okresem styczeń-wrzesień 2022 roku o 7,6%). Podczas wykonywania pracy zorganizowanej w formie zdalnej lub telepracy w pierwszych dziewięciu miesiącach 2023 roku zostały poszkodowane 233 osoby. Powyższa statystyka pokazuje, że takie firmy jak nasza i pokrewne są potrzebne, aby uświadamiać, szkolić, uczyć, kreować politykę bezpieczeństwa i wprowadzać działania prewencyjne.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Klaudia Trzcionka-Adamczykikona wywiad

Rekrutację w firmie prowadzi Kierownik Oddziału. Proces ten jest przeprowadzany w dwóch etapach. Pierwszy etap to rozmowa kwalifikacyjna. Drugi etap składa się z dwóch spotkań — rekrutacyjnego i podsumowującego.

Jak wygląda proces wdrożenia w Państwa firmie?

Klaudia Trzcionka-Adamczykikona wywiad

Proces wdrażania nowego pracownika trwa około miesiąca. W pierwszej kolejności nowa osoba przechodzi szkolenia techniczne oraz merytoryczne, które trwają około trzech dni. Kolejne dwa dni to czas na usystematyzowanie zdobytej wiedzy, a także sprawdzenie jej w praktyce. Jest to okres potrzebny na to, aby przyjrzeć się pracy pozostałych współpracowników oraz uzyskać dodatkowe informacje, które pomogą sprawnie i efektywnie rozpocząć pracę. W następnych dniach pracownik przechodzi egzamin wewnętrzny a przez okres kolejnych trzech tygodni, wykonuje wskazane zadania pod opieką swojego bezpośredniego przełożonego, który nie tylko monitoruje pracę, ale także wspiera, pomaga, odpowiada na pytania i koryguje. Nasze doświadczenie pokazuje, że pracownik w pełni samodzielny i skuteczny staje się po około miesiąca, od daty rozpoczęcia wykonywania pracy.

Jak wygląda organizacja pracy w Państwa firmie?

Klaudia Trzcionka-Adamczykikona wywiad

Praca odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30. Weekendy zawsze są wolne. Zespół pracuje zadaniowo, co oznacza, że jeżeli w danym dniu zostanie wykonany założony plan, to zespół kończy pracę o godzinie 14:00. Dzięki temu każdy pracownik zyskuje dodatkowe płatne 1,5 godziny dla siebie.

W jaki sposób firma dba o rozwój pracowników?

Klaudia Trzcionka-Adamczykikona wywiad

Stała kadra może liczyć na wsparcie swojego bezpośredniego przełożonego oraz zarządu. Organizowane są szkolenia oraz spotkania motywacyjne, rozwojowe i coachingowe. Każdy pracownik oprócz zasadniczego wynagrodzenia wynikającego z umowy o pracę, może również liczyć na premie procentowe, które wynikają z regulaminu i są jasne. Atmosfera w pracy jest dla nas kluczowa, ponieważ wpływa na motywację, skuteczność i zaangażowanie każdego pracownika. Dbamy więc o ciepłą, rodzinną atmosferę i komfort pracy każdej osoby. Nasi współpracownicy są dla nas najwyższą wartością, to oni są sercem naszej firmy.

Jak kształtują się Państwa plany rozwojowe?

Klaudia Trzcionka-Adamczykikona wywiad

Centrum Kształcenia Kadr jest małą firmą zatrudniającą na dzień dzisiejszy około 20 pracowników. Widzimy jednak, że zapotrzebowanie jest dużo większe, szczególnie w dziale zajmującym się obsługą klienta biznesowego, gdzie obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko specjalisty do spraw sprzedaży i obsługi klienta — posiadamy 4 wakaty. W przyszłości, w miarę rozwoju firmy, chcielibyśmy otworzyć oddziały w innych miastach na terenie Górnego Śląska.

Michał Janeczek

Szkolenia wykonywałem już wcześniej ale był to pierwszy raz on-line, było to dokładnie to czego oczekiwałem, dzięki.

Transport spedycja logistyka

Polecamy firmę i szkolenia zaoczne też fajna sprawa.

Wiesiek

Moja opinia jest dosyć neutralna. Forma szkolenia mawet w porządku, plus za materiały, czas dostawy i otrzymania zaświadczenia. Minusem była obsługa, Pani B bardzo niemiła, opryskliwa i trudno się do Niej dodzwonić niefajna kobieta.

szkolony

całkiem wygodna forma szkolenia, zaświadczenie szybko przysłali, materiały jak to w bhp nudne ale konieczne, mi taka forma i obsługa odpowiada.

Olimpya

Polecam

Stały Klient !

Życzliwa obsługa, świetnie zredagowane kursy. Polecam!!!

Parafia KS.A.P.

Świetna nowoczesna firma edukacyjna, wielkie ukłony za poziom obsługi klienta. Polecamy Centrum Kształcenia.

MANIEK bhp opinie

Wszystko odbywa się sprawnie i bez problemu to firma godna polecenia.

Kancelaria T.K.S.

Polecamy szkolenia BHP w wersji zdalnej, spora oszczędność czasu i pieniędzy. Personel uprzejmy i pomocny, jesteśmy zadowoleni z jakości szkolenia i obsługi.

Liber

Polecam @Pracodawca!!! Szybko, sprawnie i rzetelnie!!!

M.Nowakowska

Współpraca z tym zespołem to sama przyjemność. Kontakt idealny i czas wysyłki równie szybko. A poziom wiedzy ogromny. Polecam Centrum Kształcenia;

Paulina3 działalność gosp.@#

Szkolenie online to fantastyczne rozwiązanie;-) dużo wiedzy, precyzyjne wyjaśnienia, super forma. Dziękuję Centrum Kształcenia Kadr i śmiało polecam dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 12 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o.