Oferta opublikowana22.04.2024
Oferta wygasa03.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Pobieranie surowca z magazynu, ważenie go i wstępna kontrola jakości oraz przydatności do produkcji
  • Praca przy linii pakowania i konfekcjonowania żywności
  • Załadunek wyrobów gotowych
  • Kontrola procesu technologicznego pod względem jakościowym
  • Praca na hali produkcyjnej w temperaturze poniżej 10 stopni Celsjusza

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialność i dokładność w wykonywanych zadaniach
  • Umiejętność współpracy w grupie
  • Książeczka sanepid (lub chęć jej wyrobienia)
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel – poziom podstawowy/średni) – mile widziane, nie jest to warunek konieczny)

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawe i innowacyjne projekty dla Klientów z całej Europy
  • Indywidualny plan wdrożeniowy oraz dalszy rozwój
  • Kartę sportową oraz udział w różnego rodzaju aktywnościach np. healthy week
  • Paczki świąteczne, bony na święta Bożego Narodzenia, ‘’wczasy pod gruszą’’, pożyczki, zapomogi finansowe
  • Firmowe oraz zespołowe imprezy integracyjne
  • Możliwość zakupu naszych produktów w atrakcyjnych cenach

Benefity

Spotkania integracyjne
Program emerytalny
Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Inicjatywy dobroczynne
Karta sportowa
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Paczki świąteczne
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku
Dofinansowanie nauki języków obcych
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1