HILTON FOODS LTD SP ZOO
3 73 103 5 1
Nowa Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Witam Proszę o informację jakie zarobki oferują na operatora maszyn i jak to wychodzi netto oraz jak wyglada grafik. Dziekuje

Ewelina Nowy wpis
@Nowa

Niestety nie wiem i nie umiem Ci odpowiedzieć na to pytanie, ale też interesują mnie informacje na temat pracy w HILTON FOODS LTD SP ZOO. Jakie warunki zatrudnienia by Cię satysfakcjonowały? Mam tu na myśli nie tylko zarobki, ale też rodzaj umowy i system pracy.

obiektywnaopinia

W dziale jakości wyzysk pracownika i mobbing ze strony przełożonej i współpracowników. Jest to praca zarówno ciężka umysłowo jak i fizycznie w ciągłym biegu i stresie, na koniec zmiany dźwiganie, przekładanie 20kilowych skrzynek z próbami na czas. Odpowiedzialność za błąd każdego, obowiązek bycia na każde zawołanie. Jedyne czego można się spodziewać ze strony przełożonej to wytknięcie błędów lub zabranie premii. Nie ma ludzi do pracy więc telefony w wolny dzień z rozkazem przyjścia to norma. Wymagania i zakres obowiązków niewspółmierne do wynagrodzenia - można powiedzieć, że pensja pakowacza. Przestrzegam przed aplikowaniem, dopóki Ilona M. jest managerką dział dalej będzie schodził na psy.

Tak32Nie
Lalalala
@obiektywnaopinia

Mobbing w dziale jakości był, jest i będzie zawsze nie tylko ze strony Iliny, ale i ze strony brygadzistki, która jest teraz w mysłowicach. Zero pochwał tylko i wyłącznie ciągła krytyka za wykonaną pracę . Ilona nie ma zielonego pojęcia o tym co się dzieje na halii. W biurze jakości tona ludzi, którzy tam są chyba dla samego bycia, bo raczej nie od pracy i myślą, że są gwiazdami. Zaraz im miejsca braknie tam. Wymyślanie jakiś dziwnych rzeczy i zadań. Produkcja kończyła prace, a dział jakości miał myć lodówki i kafelki w labo... Chore. Siedzenie, dla samego siedzenia. Wynagrodzenie warte śmiechu, za tą pracę, którą się wykonuje. 100% odpowiedzialności za jałmużnę. Nie polecam tam pracy. Szkoda nerwów i czasu. Nie za te pieniądze.

Tak23Nie
Marek
@Lalalala

Od Twojego komentarza w wątku minęło już trochę czasu, jednak poruszyłeś bardzo niepokojącą kwestię związaną z mobbingiem. Tego typu oskarżenie nie powinno pozostać bez uzasadnienia, dlatego chciałbym zapytać, czy rzeczywiście w firmie HILTON FOODS LTD dochodzi do tego zjawiska? Ktoś z obecnych bądź byłych pracowników może potwierdzić, bądź zdementować te doniesienia? Zachęcam.

kuikgk Nowy wpis
Nazwa działu: Jakość
@Marek

(usunięte przez administratora)Jeśli nie poświęcisz się firmie, siebie i swojej rodziny, jesteś nierobem, nic nie znaczysz dla tej firmy. Nadgodziny to standard. Szkoda mi ludzi, którzy nie mają odwagi się stamtąd wyrwać i tkwią w tym kołchozie od tylu lat. Omijać tą firmę szerokim łukiem. Na szczęście rynek pracy się zmienił...

Tak5Nie

Marek

Twój komentarz ma mocno negatywny wydźwięk. Czy mógłbyś doprecyzować czym spowodowana jest Twoja opinia? Czy w firmie maja miejsce jakieś niepokojące wydarzenia?

Pie

Jeżeli uważasz że źle Ci się z kimś pracuje to Twój problem. Nie musisz odrazu na forum najeżdżać na kogoś wytykając go z nazwiska na forum ogólnopolskim. I niestety jest w tej firmie więcej osób o takim nazwisku tak więc jak masz jakieś to wyjaśnię se to osobiście!!! ŚMIECIU

Ewelina Nowy wpis
@Pie

To fakt, że nie nikt nie powinien na forum obraźliwie pisać o innych osobach wymieniając ich dane. Jednak Twoja wypowiedź również łamie regulamin GoWork - użyłeś w niej równie obraźliwego określenia osoby komentującej. Napisz raczej o warunkach finansowych w firmie. Taka informacja na pewno będzie pomocna dla innych. Dzięki.

Tak1Nie
MikeTxxxx

witam.jakie zarobki na poczatek jako wagowy lub produkcja? podziekwoal

judi
@MikeTxxxx

No właśnie sama się zastanawiam bo poszukuje pracy.... może ktoś podpowie ::)

Dziewczynka
@judi

Najniższa krajowa plus premia, której często nie ma

Tak8Nie
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Yoseph
Nazwa działu: Handlowy

Jakie zarobki w dziale sprzedaży?

Kandydatka

Halo. Jak sie pracuje na produkcji??

Ła Ła Ła lalunia Ła Ła Ła lale

Witam wywalić wszystkich za l4 niedość ze co drugi dzień chodzą do roboty to co chwile l4 a ludzie robią jak ja cały czas i nic z tego nie maja pierdziele od 20 idę na l4 sram to i tak mnie nie skatroluja bo nie ma ludzi

Tak11Nie1

Nowy

Witam Proszę o info.Hilton szuka pracowników na nową halę.Proszę o opinie jaka jest pracą w Hilton?jakie zarobki?jak wygląda dział jakości?dziękuję

@Nowy

Pytałeś ponad tydzień temu o pracę w HILTON FOODS LTD. Jesteś poważnie zainteresowany podjęciem zatrudnienia w tym miejscu? Napisz proszę, czy zdecydowałeś się aplikować, czy jeszcze się zastanawiasz. Masz już doświadczenie w pracy w podobnym miejscu?

Katia

Wczoraj wróciłam z Holandii pracowałam w Hilton foods i polecam kasa ok godziny ok i mieszkania ok

bolek

Jesli firma proponuje rownowazny system pracy to jest zwykle osziustwo i wykorzystywanie pracownika

Tak4Nie

@bolek

O jakim systemie mówisz i dlaczego właśnie o nim wspominasz w kontekście pracy w HILTON FOODS LTD? Pracowałeś lub pracujesz w tym miejscu? Zawsze warto zamieszczać rzeczowe, merytoryczne opinie, które powiedzą osobom zainteresowanym pracą, jak wygląda sytuacja. A może zechcesz jeszcze powiedzieć, na jaki rodzaj umowy mogą liczyć nowo zatrudnione osoby. Jest to może stabilna umowa o pracę, czy raczej bardziej elastyczne zlecenie?

Gość

Hilton moze i swiatowa firma jednak zarzadzaja nia polaczki dla ktorych nie liczy sie czlowiek tylko wynik finansowy a tylko dlatego zeby zachowac swoje cieple stanowiska. Oszczednosci na wszystkim by oczywiscie zaoszczędzone pieniazki wrzucić w wynik finansowy firmy. A oszczedzaja na szeregowych stanowiskach. Do tego praca za darmo w soboty, swieta - dostajemy dzien wolnego. Dodatki to karta multisport i paczki na święta + bony ale tylko na święta grudniowe. Atmosfera zalezy na jakim dziale tu gorsza tam lepsza. Parcie na szkło odczuwalne dla wszystkich. Przeracowalem tam sporo kilka lat wiem o czym pisze a jeszcze kilka lat temu poleciłbym ta firme kazdemu . Jednak zeby sie przekonac warto sprobowac bo tyle opini roznych ile ludzi. Ja nie polecam. Pozdrawiam.

Tak25Nie

Wafel
@Gość

Popracuj w gardeni. Zmienisz zdanie

Gość
@Wafel

Opinujemy Hilton Foods a nie inną firmę. Mam popracować gdzieś indziej by zmienić zdanie puknij się w czoło bo to żaden argument.

@Gość

Dość dawno wypowiadałeś się na temat pracy w HILTON FOODS LTD - jeśli oczywiście ten komentarz, do którego się teraz odnosimy, również pochodził od Ciebie. Jak obecnie wygląda praca w tym miejscu? Czy coś się zmieniło na przestrzeni ostatnich lat w firmie?

Ela

Witam kilka dni temu aplikowalam do waszej firmy ...niestety bez odzewu a obiło mi się o uszy że ktoś wysłał CV i otrzymał e-maila z podziękowaniem i na drugi dzień zaproszenie na rozmowę. Chciałabym się dowiedzieć od czego to zależy ?

@Ela

@Ela, wydaje mi się, że w kwestii rekrutacji czy też po prostu odpisywania na maile nie ma reguły. Może osoba zajmująca się rekrutacjami jest na urlopie albo po prostu miała inne rzeczy na głowie? Myślę, że warto jeszcze zaczekać kilka dni i później może spróbować ponownie skontaktować się z HILTON FOODS LTD.

Hehehe
@Ela

Fajna firma zapraszamy w ciagu roku 5 razy wakacjie bo jedne normalne a 4 razy l4 kiedys to sprawdzali czy jestes w domu a teraz super od 5 lat sobie chodzę regularnie a to plecy a to noga a to (usunięte przez administratora) ha ha w tym roku tak do kupy przerobiłam moze 60 dni wszystkiego pozdrawiam głupich ludzi co nie korzystają a l 4

@Hehehe

Czy uważasz, że właśnie tego typu informacjami powinnaś się dzielić na forum publicznym? Skoro pracujesz w HILTON FOODS LTD, to napisz proszę kilka słów na temat tego, jakie warunki oferuje ten pracodawca. Na pewno taka opinia pochodząca od pracownika firmy będzie cenna dla innych użytkowników forum.

HiltonTM

Witam wszystkich, panią z HR w szczególności! Po pierwsze, w firmie nie trzeba długo pracować, by zauważyć jak co poniektórzy LL i LS traktują ludzi. Po drugie, zamiast dać Polskim pracownikom podwyżkę, to lepiej UA szkolić jak i tak za 1 lub 3 msc wyjadą. Ale firma widzi sens. A Ja widzę syzyfową pracę, ludzie odchodzą bo mają dość.!!! Ja pracuję w firmie kilka lat i co moja podwyżka to 50 zł.- brutto. Masakra. Niech firma zacznie polegać na swoich a nie UA, bo jak sama widzisz oni Tym bardziej odchodzą!!!

Tak24Nie

Alicja

@Luiza, widziałam, że pytałaś o pracę w HILTON FOODS LTD. Zdecydowałaś się do niej aplikować? Jakie stanowisko Cię interesuje w tej firmie? @kevapcici, widzę, że dość sporo czasu spędziłeś w HILTON FOODS LTD. Jakie możesz wymienić plusy i minusy pracy w tym miejscu? @klm, chyba błędnie zakładasz, że jestem związana z firmą, o której tu piszemy. Muszę wyprowadzić Cię z błędu - jestem moderatorem forum.

kevapcici

Nie bądź głupia i nie idź tam, najlepsza wskazówka. Były pracownik z ponad ośmioletnim stażem.

Tak19Nie

młody66

Długo tam nie pracowałem, ale byłem na praktykach w UR i miałem okazję poznać to od kuchni. Spodziewałem się, że potraktują mnie jak murzyna, a chłopaki na prawdę mnie dużo nauczyli. Praca na produkcji nie jest łatwa, a nikt wprost o zarobkach nie powie, bo to jest w tym zakładzie z tego co wiem zakazane. Jak ktoś ma tylko podstawówkę to niech nie oczekuje, że zostanie kierownikiem i zarobi kokosy bez pracy. Ogólnie polecam zakład, bo wszyscy są tu na koleżeńskich zasadach, lecz to wiadomo, zależy na kogo trafisz. Jak coś sobą reprezentujesz to zapewniam, że awansujesz. Może nie po miesiącu, ale to się stanie. Głównie negatywne opinie pochodzą od osób, które są właśnie bez wykształcenia, czy pracowały tam miesiąc.Poza tym nie może być niewiadomo ile kierowników. Ogólnie praca ciężka, a co do zmian, to fakt, dużo jest 12h, ale jak jesteście ciekawi jak to działa, to zadzwońcie tam i się spytajcie. Za to zapewniam was, że tydzień nie wygląda tak, że robi się 5x12h. Co do nadgodzin: norma ma być wyrobiona, a czasami nie jest np przez to, że coś się zepsuło i przez godzinę maszyna stoi. Jak taksówkarzowi zepsuje się samochód to jakoś nie domaga się pieniędzy za czas, kiedy auto było u mechanika.Poza tym premia jest za wzorowe wypełnianie swoich obowiązków, a niewyrobienie normy raczej nie jest idealnym ich spełnieniem. Reasumując: firma fair, warto, choć wiadomo, kokosów nie będzie. No i na produkcji nie ma nocek

Tak5Nie1

Dem
@młody66

Czegoś nie rozumiem. A co obchodzi pracownika, że maszyna się zepsuła? To chyba po stronie pracodawcy jest zapewnienie narzędzi do wykonywania pracy. Z drugiej strony czy jeżeli maszyna byłaby zepsuta dwa tygodnie, a Ty każdego dnia wychodziłbyś do pracy i był w niej 8 godzin, to nie oczekiwałbyś za to wynagrodzenia? A norma powinna być przeliczona w przypadku awarii. Chyba logiczne, że jeżeli maszyna w ciągu godziny wykona 5 sztuk czegoś i norma dzienna to będzie 40 sztuk, to jak się maszyna zepsuła na dwie godziny to wykonamy wtedy 30. Tak, że przykład z taksówką chyba nie do końca dobry...

Tak4Nie

wojas
@Dem

a u nas jest tak ze cie musi obchodzić to twój problem a nie pracodawcy nie ma dnia bez awarii jest awaria nie ma premi

@młody66

@ Alicjo - to znowu Ty:) Robisz co możesz a i tak wiadomo jak jest :) Zwolnią i Ciebie :)

@młody66

'a' Alicjo (bo to pewnie znowu TY) jak się auto zepsuje to faktycznie płacę tylko za naprawę, ale jeżeli jestem w pracy a 'coś się zepsuje' to wynagrodzenie jak najbardziej się należy. Nie dla tego, że się nic nie robi, ale dlatego że jest się na stanowisku pracy i jest się gotowym do pracy, ale nie wykonuje się 'standardowej' pracy się z powodów, w której winny jest pracodawca, więc wynagrodzenie za postój jak najbardziej się należy. Nie wiem czy Alicja pracując w HR zna się na przepisach, ale z pewnością w tej wypowiedzi sugeruje. że są przekręty po stronie pracodawcy na niekorzyść pracownika a to umożliwia nawet rozwiązanie umowy bez wypowiedzenia. Alicjo doucz się przepisów bo... Cię zwolnią :)

Tak5Nie

Alicja

@Wafel, a czy Ty pracowałeś w HILTON FOODS LTD? Jak z perspektywy czasu oceniasz tego pracodawcę? @Kuba, na jakim stanowisku chciałbyś pracować w HILTON FOODS LTD? Myślę, że zawsze warto wysłać swoje CV do firmy. @Tajemniczy klient, przypominam, że wątek dotyczy miasta Tychy. Oskarżenie, które zawierasz w swoim komentarzu jest bardzo poważne. Przypomnę, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy na pewno właśnie takie sytuacje mają miejsce w HILTON FOODS LTD? Czy były podejmowane jakieś rozmowy w tej sprawie?

@Alicja

@ Alicjo... i tak Cię zwolnią więc po co tak się angażujesz? Twoja pierwsza praca?

Tajemniczy klient

Witam Pracuje w hiltonie w Mysłowicach już któryś miesiąc atmosfera niezła , ale straszy mobbing i pospiesznie ... oprócz tego jest strasznie zmimno ok10 stopni rzeczy które pakujemy mają czasami -5 stopni i to wszystko rękami be jakich kolwiek rękawiczek ochronnych

Tak16Nie

Wafel
@Tajemniczy klient

Popracuj w gardeni , zmienisz zdanie , będziesz wychwalał hilton

Kuba

Czy firma ma aktualnie jakieś oferty pracy?

Alicja

@HF15 Dlaczego uważasz, że firma HILTON FOODS aktualnie bazuje jedynie na nowych pracownikach? Jakie są różnice w traktowaniu starych i nowych pracowników? Co firma robi albo czego nie robi, a Twoim zdaniem powinna, aby starzy pracownicy nie czuli się gorsi?

Tak19Nie

Alicja

@coolik 08 brałeś może udział w rekrutacji? Czy jesteś może pracownikiem firmy? Jeśli tak może zechcesz podzielić się swoimi wrażeniami? Wszelkie informacje są niezwykle istotne dla osób rozważających podjęcie pracy w HILTON FOODS.

HF15
@Alicja

aktualnie firma ma starych pracowników w (usunięte przez administratora) i bazuje na nowych. Także masz szansę!

Xxx

Orientuje sie ktos jak wyglada sprawa z Hiltonem w Mysłowicach? Warto sie zatrudniać jako operator logistyki? Jakie warunki i atmosfera?

Tak40Nie

HF15
@Xxx

Dla osób z HR, dziewczyno bądź bardziej dyskretna!

Alicja

@Xxx a widzisz gdzieś w sieci właśnie taką ofertę pracy? Czy pytasz, bo ogólnie masz zamiar wysłać własne zgłoszenie. Informacje o tym, gdzie najlepiej poszukiwać oferty pracy do HILTON FOODS LTD są wyjątkowo ważne dla osób, które szukają pracy w tych okolicach. Daj znać, gdzie Ty zdobyłeś informacje o aktywnej rekrutacji.

coolik 08
@Alicja

Było ogłoszenie na operatora logistyki/pracownika magazynowego na pracuj.pl oraz olx.

Alicja

@dem, @wojas, a jak ta premia jest uregulowana w umowie? Bo jeśli jest taki zapis, że mogą ją zabrać bez względu na stan maszyny, to jest to prawnie w porządku. Ale czy tak ogólnie to nie mi to oceniać. Dajcie znać jak to HILTON rozwiązał.

TakNie

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w HILTON FOODS LTD SP ZOO o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak12Nie
schabowa
@Administrator

w hiltonie nawet najniższej krajowej stawki nie ma bo niby dają premie i nie muszą dźwigać na 2100 Czy to jest zgodne z prawem ?

Tak11Nie

Luidzi

Czy jest jaki powód tej ciszy na forum?

jakajakaja

przez jaką agencję można się dostać do Hiltona?

Tak13Nie

Ciekawa

Witam możemy mi ktoś przybliżyć jak wyglądą praca w kontroli jakości?

Tak22Nie

AnnaEmiliaLucja1987

Witam serdecznie wszystkich nie zadowolonych Rzeznikow. Zapraszam do pracy w Rotterdamie. Jedyne wymaganie to doswiadczenie w Trybowaniu lub klasowaniu. Wiecej na nnstdl@gmail.com Pozdrawiam

Tak2Nie

zzz

Cześć czy są jakieś przyjęcia?

Zostaw opinię o HILTON FOODS LTD SP ZOO - Tychy

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie