HILTON FOODS LTD SP ZOO

Tychy

Opinie o HILTON FOODS LTD SP ZOO

zzz

Cześć czy są jakieś przyjęcia?

ktoś

Uwaga na Justynę Żak z zmiany A obgaduje donosi nic jej nie mówcie bo póżniej możecie tego żałować udaje koleżankę a potem za plecami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrabia

Alan
@ktoś 15.09.2017, 21:33

Racja! Co prawda to prawda ;)

ciekawy

Witam czy są przyjęcia?

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@zadowolony, to dobrze, że jesteś zadowolony z wykonywanej pracy. Chętnie poznamy więcej informacji na temat plusów pracy w firmie. Na jakim stanowisku pracujesz? Pamiętajmy, że warunki pracy, atmosfera zależne są od obejmowanego stanowiska.

zadowolony

Same plusy robota superr!!!socjal,paczki polecam naprawde warto!

OBIEKRYWNY

Nie wiem z jaką częstotliwością zaglądają tutaj ludziska ale parę faktów należałoby nadmienić 1) Praca na zmianie 12 godzinnej? Jest tak w grafiku ale co z tego skoro czasami wychodzi się wcześniej i kontra do wiecznie niezadowolonych- podajcie zakład w którym mimo że masz pracować np 8 godzin wychodzisz po 6-7? Nie ma takiego! 2) Zaryzykuję stwierdzenie że socjal mają na większym poziomie niż 90 % zakładów w KSSE. Karta Multisport jest, paczki na Wielkanoc i Boże Narodzenie są, bony na Boże Narodzenie też są i to nie po 100-200zł tylko konkretnie. Ktoś wyżej wspomniał że za nadgodziny nie płacą. Płacą jeśli nazbierasz ich tyle że do końca okresu rozliczeniowego nie wykorzystasz. 3) Płaca [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mówicie...hmmm... Nikomu w kieszeń nie zaglądam ale jak ktoś pracuje np na maspex czy lear i się spuszcza że z 2 sobotami i 1 niedzielą ma prawie 3 tys to fajnie tylko że my na Hiltonie mamy 12-14 dni pracujących w miesiącu i jak ktoś chce dorobić to dorabia a nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cały miesiąc za de facto 300-400 zł więcej. Reasumując: Narzekają tylko Ci, którzy chcieliby nie wiadomo na starcie albo zwykli lenie, którym się wydaje że przyjdą, pozciemniają i kaska będzie. Nie nie ma nic za darmo.

Szukam pracy
@Szukam pracy 17.07.2017, 22:58
Obiektywny a w jakich godzinach się pracuje w Hiltonie?

I jaka stawka na początek?

AH-
@Szukam pracy 20.07.2017, 19:35
I jaka stawka na początek?

10-22. nie wiem ile teraz jest na start ale pewnie coś ponad 2 koła plus 550 premii

kin

Zamiast pisac jakie są warónki pracy to takie bzdety piszecie żenada.

obecny

Czemu tam pracujecie skoro jest tak źle,rozpierdalają mnie takie płaczki co im sie wszystko należy mało zakładów na terenach przemysłowych,agencji,droga wolna.

makaron
użytkownik zarejestrowany

Na pewno szukają ludzi na Tychy, bo widziałem tak własnie ogłoszenie jako Technik Utrzymania Ruchu i tylko trzeba mieć skończony odpowiedni kierunek no i miec już jakieś dświadczenie w tym, czyli nie biora tutaj ludzi na praktyki tylko już specjalistów.

Stanley

Ja obecnie pracuje w Hilton Meats Zaandam (Holandia) i rozmyslalem o zjezdzie do polski a ze wzgledu na doswiadczenie w tej firmie i znajomosc polityki dzialania branzy przetworstwa miesnego chcialem wybrac wlasnie Hilton Foods Tychy, tutaj jestem operatorem linii produkcyjnej. Tutaj zarabiam przecietnie od 1600Euro do 2200Euro miesiecznie przy okolo 48 godzinach pracy tygodniowo :) Ale chciałbym juz wrocic do kraju, i prawdopodobnie wroce jakos w polowie przyszlego roku, czy ktos zna stawke dla operatorów linii z doswiadczeniem ?

młody66

Długo tam nie pracowałem, ale byłem na praktykach w UR i miałem okazję poznać to od kuchni. Spodziewałem się, że potraktują mnie jak murzyna, a chłopaki na prawdę mnie dużo nauczyli. Praca na produkcji nie jest łatwa, a nikt wprost o zarobkach nie powie, bo to jest w tym zakładzie z tego co wiem zakazane. Jak ktoś ma tylko podstawówkę to niech nie oczekuje, że zostanie kierownikiem i zarobi kokosy bez pracy. Ogólnie polecam zakład, bo wszyscy są tu na koleżeńskich zasadach, lecz to wiadomo, zależy na kogo trafisz. Jak coś sobą reprezentujesz to zapewniam, że awansujesz. Może nie po miesiącu, ale to się stanie. Głównie negatywne opinie pochodzą od osób, które są właśnie bez wykształcenia, czy pracowały tam miesiąc.Poza tym nie może być niewiadomo ile kierowników. Ogólnie praca ciężka, a co do zmian, to fakt, dużo jest 12h, ale jak jesteście ciekawi jak to działa, to zadzwońcie tam i się spytajcie. Za to zapewniam was, że tydzień nie wygląda tak, że robi się 5x12h. Co do nadgodzin: norma ma być wyrobiona, a czasami nie jest np przez to, że coś się zepsuło i przez godzinę maszyna stoi. Jak taksówkarzowi zepsuje się samochód to jakoś nie domaga się pieniędzy za czas, kiedy auto było u mechanika.Poza tym premia jest za wzorowe wypełnianie swoich obowiązków, a niewyrobienie normy raczej nie jest idealnym ich spełnieniem. Reasumując: firma fair, warto, choć wiadomo, kokosów nie będzie. No i na produkcji nie ma nocek

Alan

Ktoś pytał jacy są ludzie w Hiltonie? Więc tak... wiem co mówię więc piszę... same podpierdalacze i fałszywa mendy! Taka prawda! Tu z tobą rozmawiają, uśmiechają się, a zaraz całą relację dają dalej! Liniowi zamiast zająć się robotą to się głupotami i plotkami zajmują! No może jedyny Krzychu jest pracowity i ogarnia, bo reszta tych liniowych to same tępe niekompetentne strzały, a szczególnie taka oroczka, gocha i ruda magda... masakra normalnie!

robotny

Jezeli studenci sa w stanie pracowac po 12 godzin dziennie, to nie ma sprawy.

Pracowałem

Słyszałem że podobno szukają ludzi na produkcje i na wózki - jestem ciekaw kto będzie chciał pracować za 11,50 brutto

Whatdoyouthink

Witam dostalem ofete prace jako operator wozka widlowego wys. skl. Chcialem zapytac jak wyglada praca w Hiltonie? Są premie swiąteczne itp? Jakbtonjest z tymi zmiana?

nocnymarek

Czytam te bzdury i zastanawiam się kto je wypisuje? Wszystkie opinie, mówiące jak to jest cudownie w Hiltonie, czy to ludzie z kadr popełniają te wpisy chcąc w ten sposób zbudować pozytywny wizerunek i przyciągnąć nowych pracowników.Proszę was.

Gość

Hilton moze i swiatowa firma jednak zarzadzaja nia polaczki dla ktorych nie liczy sie czlowiek tylko wynik finansowy a tylko dlatego zeby zachowac swoje cieple stanowiska. Oszczednosci na wszystkim by oczywiscie zaoszczędzone pieniazki wrzucić w wynik finansowy firmy. A oszczedzaja na szeregowych stanowiskach. Do tego praca za darmo w soboty, swieta - dostajemy dzien wolnego. Dodatki to karta multisport i paczki na święta + bony ale tylko na święta grudniowe. Atmosfera zalezy na jakim dziale tu gorsza tam lepsza. Parcie na szkło odczuwalne dla wszystkich. Przeracowalem tam sporo kilka lat wiem o czym pisze a jeszcze kilka lat temu poleciłbym ta firme kazdemu . Jednak zeby sie przekonac warto sprobowac bo tyle opini roznych ile ludzi. Ja nie polecam. Pozdrawiam.

kiki

Witam dostałem ofertę pracy w hiltonie jako operator linii. chciałem się dowiedzieć jak wyglada tam praca i jak to jest z tymi nadgodzinami? i jacy są ludzie ? ogolnie miałem pracowac na lini 2 tam chyba mielone pakuja z tego co mi mowili jak tam praca wyglada na linii i czy ludzie sa tam w porzadku.

wiodaca pakowaczka

jakie benefity ? chyba darmowe nadgodziny, robisz po 13 - 14h na dobe

anonim12

Witam. Jeżeli uważasz że tam zarobki wyższe to idź i się przekonaj jaka to prestiżowa i światowa firma( haha )wykorzystają Ciebie jak tylko się da, pracuję kilka lat w tej firmie i jak się nie wybijesz to nie masz nic. Więc chcesz idź i się przekonaj jakie miodzio tam jest :)

karintuszek

Witam w czerwcu dostałam się do tej firmy przez manpower po tym jak przeczytałam opinie chciałam sobie darować jednak postanowiłam że pojdę i spróbóję . Wnioski koncowe -Praca nie jest łatwa z racji tego że jest to praca fizyczna nie wygodna pozycja stoii się po 10 h jednak da się wytrzymać kwestia przyzwyczajenia osobiście uważam że zakład jest w porządku jest na nim czysto obiady dla pracowników są całkiem niezłe a współpracownicy w porządku jeśli chodzi o wypłate to jest całkiem niezla i jak by nie patrzeć umowa o prace takze ja osobiście polecam

tonm
użytkownik zarejestrowany

Zawsze warto zadzwonić i się dopytać. Jeżeli ktoś nie wytrzyma do rozmowy rekrutacyjnej to zawsze można spróbować dowiedzieć się czegoś osobiście. Mam nadzieję, że jednak perspektywy są nieco ciekawsze niż najniższe wynagrodzenia, bo w zasadzie nie będzie możliwości pomocy komu innemu. Poza tym w firmie jest ok?

ALUUSIA34

no na rękę 1510 ale wszystkie swięta i soboty i nie po 8 godz jak wy robicie ale w hiltonie dniówka to 12 więc jak chcesz

HM

Pracowalem w Hitonie ale w Holandii. Bardzo fajna firma zarobki moze nie duze ale spoko robota. Bez stresu. Z checia bym sprobowal w polskim hiltonie

lulu
@HM 10.02.2015, 20:18

my wszyscy jeseśmy niezwykli imamy PAPIERY ! TYLKO ŻE TRZYMAJĄ NAS NA NAJNIZSZYM STANOWISKU ! i z najniższym zarobkiem !!!! na przykład ... robisz jako pomocnik operatora lub jako operator jedziesz calą linią a umowa i wypłata jako pakowaczka 1850 brutto i tak jedziesz i robisz i rok i drugi A WROCIC NA LINIĘ ZA PAKOWACZKA NIE MOŻESZ BO NIE MA LUDZI ! no i jeeeebbbjesz za operatora kilka lat aż się nie wkuuuurrrrwisz i nie zwolnisz ! No chyba że sie przyjmniesz już jako operator , ale nikt cie nie nauczy bo żebyą nie byl lepszy bedziesz jechal lata cale na blędach bez premii na rekę ci wyjdzie 1700 nerwy i stress aż sie zwolnisz ...

Nowy

Jak tam teraz wygląda praca?

kierowniczka marysia z pupilem maliną

UWAGA !!! OSTRZEŻENIE PRZED PRACĄ W HILTON FOODS TYCHY (usunięte przez administratora) jeden z najgorszych zakładów pracy w tychach,praca może nie za ciężka fizycznie ale wykańczająca psychicznie.jeśli jesteś samotną matką lub osobą z przysłowiowym "nożem na gardle" jest to praca dla ciebie.wynagrodzenie 1/2 załogi kilkadziesiąt złotych powyżej minimalnej krajowej aby sztucznie nie wypaść najgorzej w tychach a wręcz na całym śląsku

jano

Mam za sobą 4 lata pracy i 1500 netto z premią starcza mi tego na opłaty i bilety dla 4 osób to wszystko bida....

Marysieńka

anonim - 2013-06-08 10:06:16 też jestem zainteresowany przyjeciami w Hilton foods ltd. Jest sezon jest na co liczyć czy nie koniecznie?pewnie że możesz na "coś" liczyć.darmowe nadgodziny odliczane za nieudolne zarządzanie,niewykonalne normy oczywiście z tego powodu premia w dół,jak chcesz zaplanować jakieś wolne to zapomnij ale przełożeni zaplanują za ciebie,rotacja pracowników ogromna i co z tym się wiąże zatrudniają jak leci (usunięte przez administratora) i potem użeraj się z takimi.normalni ludzie już tam nie pracują

hilton

czy przyjmują? a pewnie czemu nie.ale jedna wskazówka zagadka,ilu przyjęli osób z fiata a ilu jeszcze robi w hiltonie

sylwia

hej!przyjmują do was do pracy?????ile na początek płacą????????

(usunięte przez administratora)niczego się nie dorobisz chyba ze spekulacji i gadania że ten to tamto a tamta to taka 500 metrów bliżej od przystanka jest firma lepiej płacą i lepiej żyją

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

idzcie do HILTONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WARTO!!!!!!!!!! Biedacy,nie wiecie co robicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

iza

Piękne dzięki za rzetelne informacje,ponieważ nie czaiłam o co chodzi. pozdrawiam:-)

VolumeMaster100

Z tego co pamiętam to Adeco chyba dwutygodniowe proponuja umowy ale do końca pewien nie jestem :) Iza odpowiedz na twoje pytanie. Czy róznią się ludzie z agencji od tych zatrudnionych pod zakładem ?? Otóz ludzie pod zakładem to tacy dla których pracodawca jest Hilton Food Group..., a dla ludzi z agencji pracodawcą jest Adeco właśnie i na hiltona oni są tylko wynajęci :) Oczywiście ludzie z agencji (workowie) mają szanse przejść pod zakłąd jeśli się wykarzą itp. :) I na wejściu kierownictwo i brygadziścii wiedzą kto jest tzw. \\\"workiem\\\", a kto pracownikiem hiltona :) Pozdro.

iza

Proszę powiedzcie czym różnią się ludzie zatrudnieni przez agencję ,od tych zatrudnionych przez zakład ,i skąd na hali o tym wiedzą.

abc

A jakie umowy oferuje Adeco dla swoich pracowników czyli pracowników Hiltona Foods??na jaki okres??

VolumeMaster100

Zocha uderzaj do pośrednictwa Adeco w Tychach :) Jest tam rekrutacja. -praca od pon. do sb. (tj. jak w sobote robisz to jeden dzień w tyg. wolny). -12 zł brutto / h. -czasem nadgodziny się zdarzają, ale to góra 1-2 h.

Zocha

Witam, chciałabym zatrudnić się w Hiltonie - do jakiej agencji powinnam uderzać? Ile dają na początek?

szympans biało zębny

(usunięte przez administratora)atmosfera wyjątkowo tragiczna w pracy. Widac, że nie ma kto, porzadku zrobic z ta patologią w firmie. Oj Przydała by się znów jakaś kontrola z Angli(usunięte przez administratora)

hilton

Praca na produkcji jest obrzydliwa polega ona na pakowaniu do tacek wnetrzności świn lub krów tj: flaki nerki, wątrobe itp. nietrudno się domyślec jak to wszystko śmierdzi. Do tego LS karzą pracowniką agencji sprzątac tzw. sciagaczką krew z podlogi i to co pospadało na podloge rekami. Od tego są sprzataczki, ale oni wolą wykorzystywac pracowników agencji. Do tego brygadzisci i operatorki są bardzo chamscy, złosliwi traktuja ludzi w ponizajacy sposób. Brygadzistami i operatorami na Hiltonie są często ludzie po podstawówkach lub zawodówkach.

asche

Niezły, ten film z imprezy w Hiltonie Foods hihi, dobrze jest wiedzieć wiecej o ludziach z jakimi miałoby się pracować.

anonimowa

A tak wygląda kadra, tzw. inteligencja zakladu Hilton Foods Tychy HAHA kierownik i brygadziści, operatorzy oraz stali pracownicy. To są ludzie co tzw. zarządzają (usunięte przez administratora) z agencji. Link z corocznej imprezy http://www.youtube.com/watch?v=iJHC7MaRLMI

pracownik agencji

HILTON FOODS LTD SP ZOO - (usunięte przez administratora) Pracownicy agencji nie maja nawet do kogo isc na skarge bo kierownicy trzymaja strone brygadzistów i operatorow, skargi koncza sie zwolnieniem z pracy. Nikomu nie polecam !

agencja oferuje 9zł brutto/h i pół etatu wiec czego sie spodziewasz? kokosów na pół etatu?

Najgorsza firma jaka może być!!! płaca śmieszna zero premii dla ludzi z agencji no chyba że robią cały miesiąc nadgodziny to im brygadzista sypnie 100zł premii. Ogólnie zimno i lipa

Zostaw opinię o HILTON FOODS LTD SP ZOO - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HILTON FOODS LTD SP ZOO