Opinie o Hilton Foods Ireland w Ireland

Hilton Foods Ireland
3 30 17 5 1
Natalia Nowy wpis

@Dan możliwe, że były, jednak w tym momencie nie ma kolejnych ofert pracy na stronie firmy Hilton Foods Ireland. Chyba, że Ty korzystasz z innych miejsc wyszukiwania ofert pracy. Czy wiesz gdzie mogą jeszcze się pojawiać ogłoszenia o pracę do tej firmy?

Dan Nowy wpis

Hilton Foods Ireland ma się bardzo bardzo dobrze, generalnie to jest mi przyjemnie powiedzieć Wam, że pojawiają się kolejne ogłoszenia o pracę do nich

Tak3Nie

ula Nowy wpis

Witam, czy mogłabym poznać jakieś nowe opinie jeśli chodzi o pracę w Hilton food?

Tak1Nie

ulugul Nowy wpis

Chyba najsprawniejszym sposobem będzie własnoręczna aktualizacja tego typu informacji. Chyba, że w sprawie uda się załatwić jakieś prostsze rozwiązanie. Generalnie prawda jest taka, że ja bym w ciemno jechał do Irlandii, natomiast zawsze jak by pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości to warto się kontaktować w tej kwestii

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
ulugul

Chyba najsprawniejszym sposobem będzie własnoręczna aktualizacja tego typu informacji. Chyba, że w sprawie uda się załatwić jakieś prostsze rozwiązanie. Generalnie prawda jest taka, że ja bym w ciemno jechał do Irlandii, natomiast zawsze jak by pojawiły się jakiekolwiek wątpliści to wrpsżę ctc klient

murański

Wystarczyłoby trochę poszperać w internecie i już byś wiedział http://www.hiltonfoodgroupplc.com/ireland-careers/ireland-current-job-opportunities Obecnie co prawda nie poszukują nikogo, ale czy ma ktoś informacje na temat pracy tam, jakie generalnie pieniądze oferują i czy ciężko jest przejść rekrutację?

rage

czy ta firma ma cos wspolnego z ta slawna siecia hoteli gdzie dziedziczka jest paris hilton? jesli tak to suepr nie wiecie czy teraz po sywlestrze i swietach beda potrzebowali dodatkowych rak do pracy na sezon karanwalowy tak na szybko zeby tam sie dostac bez zbednej rekrutacji. prosze o pomoc.

anonimka

nie jest latwo ale wciaz mozna zarobic ,ludzie przestancie pisac o innych,bardziej interesujaca jest praca i warunki pracy a nie stosunki pracownikow

b.o.s

ktos cie jednak czyta fajnie piszesz

do anonimowa

Witam.mam pytanko,czy miałabyś mozliwość załatwienia mi pracy w Hiltonie?Pozdrawiam

anonimka

obecnie tam pracuje.... zgadzam sie,ze to [usunięte przez moderatora] ,ale jak mozna pisac,ze pracuja tam ludzie po podstawowce moze i sa tacy,ale ja jestem po studiach,wiec co ma piernik do wiatraka???praca jak praca,a jak sie nie podoba to wracajcie do Polski jak macie po co!!!!

b.o.s

po co to narzekanie? jesli nie chcecie to tam nie pracujcie a porownania do obozu pracy to brak szacunku dla histori nikt was do pracy nie zmusza a i nie robicie tam za darmo a ze kasa do glowki uderza to inna sprawa jesli sie nie podoba to siedz na tylku w polsce i dopiero tu narzekaj na zarobki

Tak2Nie

xxxxxx

ja tam pracowalm 3 lata faktycznie [usunięte przez moderatora] stawki minimalne nawet w biurze gzdie pracowalam prawie rok dostawalam 8,50 na godzine masakra do tego traktuja ludzi jak bydlo nie polecam

obca

pracowalam tam i mile to wspominam a praca jak kazda inna nie rozumiem narzekania mialam godziwe wynagrodzenie a i gdy konczylam prace zostalam mile zaskoczona pozegnaniem bo nie w kazdej pracy dostajesz kwiaty i podziekowania a bylam tam zwykla sprzataczka

joe

Jak Ci się nie podoba ten "obóz pracy" to wracaj do Polandii. HF to zbieranina m.in. Polaków po podstawówkach, góra zawodówkach narzekających na wszystko i nic sobą nie reprezentujących. To jest fabryka!!! Ktoś musi tam pracować...

nn

a co takiego złego Ci się tam dzieje?

TakNie

[usunięte przez moderatora] aktualnie tam pracuje i nie polecam

Zostaw opinię o Hilton Foods Ireland - Ireland

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie