Opinie o Elymanstore (Elen Store Angelika Swarzyńska) w Zduńska Wola

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elen Store Angelika Swarzyńska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Elen Store Angelika Swarzyńska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elen Store Angelika Swarzyńska w Zduńska Wola

Misia Nowy wpis

Dawniej jakieś zgrzyty z klientami widzę ze wychodziły i zastanawiam się czy jakkolwiek na warunkach samych pracowników się to mogło odbić. Dacie znać jaka macie teraz atmosferę w zespole? Jest raczej przyjaźnie?

Viola Nowy wpis

Polecam ten sklep,expresowa dostawa,towar pięknie zapakowany,komplet suuuper!

PANI jest bezczelna i nie wychowana... chciałam odstąpić od umowy w ciągu 15 dni to próbuje mi wcisnąć ze nie mam takiego prawa tylko wymiana na inny towar ... A jest to bezprawne! Sprawa jest zgłoszona do rzecznika praw konsumenta ... jeśli nie zwróci pieniędzy dojdą jeszcze Pani koszta sondowe plis kontrola ze skarbówki bo nie wysyła paragonów...

jk
@Kasia

Ten sam problem. Szok, że ta firma jeszcze istnieje jak tak traktuje klientów

Ctvybvrc
@Kasia

Nie musi wysyłać paragonów.

Ewelina
@Ctvybvrc

Jak to nie musi? A nie powinna przekazać klientowi jakiegoś dowodu zakupu przypadkiem?

Elen Store Nowy wpis
@Kasia

Pani Kasiu, Chętnie poznamy Pani dane, iż śmiemy twierdzić, że taka sytuacja nawet nie miała miejsca. Z naszej strony nigdy nie padła propozycja wymiany na inny towar, po prostu jest to zwrot po terminie. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta art. 27. Konsument ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny przed upływem 14 dni kalendarzowych licząc od daty otrzymania paczki. Paragony dołączamy do każdego zamówieniach, ale w świetle obowiązującego stanu prawnego w sprzedaży usług online nie mamy obowiązku wysłania paragonu fiskalnego. Dodatkowo do dziś nie doczekaliśmy się mimo upływu 2 lat ani sprawy w sądzie ani rzeczonej kontroli ani żadnej interwencji Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Kinga

Widzę, ze nie jestem pierwsza osoba która miała styczność z ta panią. Krzyk, oskarżenia i rozłączanie telefonu przy próbie normalnej rozmowy to standard. Usuwanie komentarzy i blokowanie na instagramie. Oddając czysta bluzę do reklamacji ( zszycie rękawa, bo był fabrycznie pozostawiony kawałek nie do szyty ) bluza została mi oddana z przebarwieniami. W rozmowie z właścicielka zostałam oskarżona wyłudzanie i pozastawiony brud na kołnierzu bluzy… dodając, ze bluza była prana raz i to przed samym wysłaniem do naprawy. Nikomu nie życzę takiej współpracy z tym sklepem! Dramat daramat dramat !

Elen Store Nowy wpis
@Kinga

Pani Kingo, Do reklamacji wysłała Pani do nas brudną bluzę. Ze względu na Pani ciążę, o której Pani wspominała nie chcieliśmy robić problemu z ponownym odsyłaniem do nas produktu po praniu. Jedyne co mamy sobie do zarzucenia to to, że chcieliśmy być mili i przyjęliśmy tą brudną bluzę do zszycia, czego nie powinniśmy robić tylko reklamacje od razu odrzucić i czekać na przesłanie czystego produktu. Śmielibyśmy również twierdzić, że rozmowa wyglądała inaczej, gdyż kontaktowaliśmy się z Panią telefonicznie, żeby delikatnie wyjaśnić sytuacje jaka to właśnie miała miejsce, a to Pani była opryskliwa, ale oczywiście internet przyjmie wszystko.

Aplikowałeś do firmy Elen Store Angelika Swarzyńska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Krojczy - Laminiarz (bez doświadczenia)
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
logo firmy Asystent Kierownika Projektu
Katowice
Egis Poland Sp z o. o.
logo firmy Sales Support
RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Beata

Serdecznie polecam sklep elen Store Profesjonalne podejście do klienta. Ekspresowa wysyłka A w raIe problemu z zamówionym towarem, szybka reakcja i rozwiązanie. Polecam!

Ewelina Bobińska

Polecam wszystkim ♥️???????????? Jestem mega zadowolona zakupem

jk

Dostałam dzisiaj niespodziewaną przesyłkę od Państwa. Z moim zwrotem. Za którą w dodatku musiałam zapłacić. Etykieta do zwrotu w inpoście została wygenerowana 20.06 (czas do 01.07), okazało się, że paczka jest za duża. Więc wygenerowałam etykietę ponownie. Rzeczywiście nadałam po czasie - szczerze mówiąc nie liczyłam dni. Sukienka była zapakowana już pierwszego dnia po otrzymaniu jej od Państwa i czekała na nadanie. Mało tego, gdy zamawiałam od Państwa sukienki nie przeszła płatność i dzwoniliście do mnie i prosiliście o zapłatę. Uczciwie zapłaciłam, mimo, że towar miałam już u siebie. Jeśli taka jest Wasza polityka to gratuluję. Prowadzę dwa przedsiębiorstwa - nigdy, powtarzam NIGDY nie pozwoliłabym na takie potraktowanie klienta. Jest to zwyczajnie śmieszne. Poziom obsługi klienta do pozazdroszczenia. Powinni o Was wspominać na szkoleniach w miejscu o tytule "jak nie prowadzić obsługi klienta". Aż poddam taki pomysł kilku znajomym prowadzącym takie szkolenia. Oczywiście opiszę to na wszystkich możliwych kanałach. Dziwię się czasem ludziom, że mają na to czas, ale po takiej akcji i takim potraktowaniu - znajdę go, mimo pełnego grafiku.

Weronika

Bardzo slaba jakości rzeczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Elen Store Angelika Swarzyńska - Zduńska Wola

Elen Store Angelika Swarzyńska