Willisch Cafe

Wągrowiec

Opinie o Willisch Cafe

mała

Pracowałam tam ok. 3 lata Źle wspominam ten czas, poza tym że zarobki były wyższe niż najniższa krajowa to straszny wyzysk (ok.1700 zł). Grafik podpisywany bez godzin nocnych, zamontowane podsłuchy, ale i tak najgorsza byla corka szefowej, co wproawdzała taki mobing ze cieszko bylo wytrzymać Zresztą sama właścicielka tez okropna intrygantka, wprowadzała atmosferę terroru i skłócała pracoweników Strach się odezwać i uśmiechnąc Pracujemy w kuchni i na kawiarni, a nie można nawet kawy wypić, czy kupić taniej obiadu

Zostaw opinię o Willisch Cafe - Wągrowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Willisch Cafe