Opinie o botland.pl - Botland B. Derkacz Sp. J. w Bralin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Botland B. Derkacz sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Botland B. Derkacz sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Botland B. Derkacz sp.j. w Gola Pierwsza

Raspberry Pi

Botland to firma zatrudniająca młodych, naiwanych pracowników świeżo po szkole wykorzystująca za najniższą krajową. Szefostwo żałuje pieniędzy na wynajęcie firmy sprzątającej angażując do tego swoich pracowników m.in do sprzątania kuchni oraz łazienek. Firma zatrudnia gro ludzi do rządzenia innymi pracownikami, którzy nie mają do tego odpowiedniego wykształcenia i wprowadzają chaos. Od momentu zatrudnienia Dyrektora nikogo zdanie się nie liczy, a Szefostwo ma mniej do powiedzenia niż On sam. Nie polecam tej firmy.

Felix

No dobra ale z tym sprzątaniem to prawda? Nadal trzeba zasuwać po pracy jeszcze jako sprzątacz? Bo chyba za taki etat dodatkowo nie zapłacą.

Raspberry Pi

Lenovo
@Raspberry Pi

Stawianie na młode osoby w zespole to nie jest wykorzystywanie, może takie osoby po prostu łatwiej, szybciej czegoś nauczyć nowego? Dają młodym osobą szansę na zdobycie doświadczenia, gdyż inne firmy szukają osoby z doświadczeniem. Od czegoś trzeba zacząć po szkole! Każdy by chciał 4500 netto co miesiąc, ale nie robiąc nic przy tym aby to kiedyś zdobyć. Mamy podobno rynek pracownika, więc nikt nikogo nie zmusza do pracy akurat w tej firmie! Można przejść okres próbny i zakończyć pracę. Efektywność, zaangażowanie w prace = wynagrodzenie i nie ma żadnego mówienia o najniższej krajowej. AA! Jednak jest możliwość zarabiania najniższej krajowej, ale jeśli ktoś zamiast pracować woli zamiast paczek obsługiwać telefon lub prowadzić jakże wciągające rozmowy prowadzące do błędów w paczkach, to tak wtedy jest najniższa krajowa! Ale czy można się dziwić szefostwu, że mają takie podejście? Co do sprzątania oraz zarządzania. Zawsze było i jest powtarzane, że jeśli ktokolwiek ma jakieś propozycje może porozmawiać z szefami. Nie rozumiem dlaczego takie smutki wylewane są tutaj, a nie omawiane z szefami. Pewnie napisała to osoba, która rozmawiała z szefostwem maksymalnie 2-3 razy w ciągu swojej pracy w Botlandzie, ale już wszystko wie o zarządzaniu firmą. Rozumiem, że może się komuś nie podobać praca, płaca itd. Dlatego proponuje pracę w innych firmach, tylko polecam ubrać ciepły sweterek.

Steve Jobs
@Lenovo

Skoro już nie pierwszy raz są wylewane tutaj smutki o sprzątanie to nie rozumiem dlaczego paniusiu od PR sama nie porozmawiasz z szefami na ten temat?

MłodyNaiwny
@Raspberry Pi

Tak, człowiek który uważa że w botlandzie pracownicy są wykorzystywani to na pewno jest młody naiwny człowiek po szkole =) Gdybyś po szkole zwiedził innych pracodawców to po "obyciu" na rynku pracy w innych firma trafiając do Botlandu zrozumiałbyś że trafiłeś do raju dla ambitnych, zaangażowanych młodych osób w którym jesteś szanowany, nikt Cię nie goni, nikt nie krzyczy, nikt Cię nie poniża, nikt nie krytykuje publicznie. Oceniając pracodawcę Botland jako wykorzystującego pracowników trzeba być gówniarzem oczekujących milionów płaconych za to że przyszedłem rano do pracy. Za kilka lat jak już poznacie obyczaje z jakimi spotykają się na co dzień pracownicy w innych firmach, będziecie wyczekiwać ogłoszenia z botlandu o poszukiwaniu pracowników by tylko wrócić tam gdzie każdy chciałby trafić

Lenovo
@Steve Jobs

Czując się niejako w obowiązku odpowiedzieć myślę, że najlepszym pomysłem będzie żebyś się przeszła do inny firm, które szukają osób z odpowiednimi kwalifikacjami - których Tobie na pewno nie brakuje, czyż nie? Każdy potrafiący obserwować otoczenie dobrze wie kto napisał negatywną opinie. Nieuniknionym jest, że pojawią się nieprzychylne opinie dotyczące pracy w firmie Botland, gdyż nie da się wszystkich zadowolić. No ale jeśli ktoś przychodzi do pracy żądać bo on tak chce, chyba nie trzeba komentować podejścia. Co do ulubionego tematu ze sprzątaniem, nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz kto taki postanowił Cię tutaj wypunktować. Skoro jak pracowałaś tutaj, nie podobało Ci się sprzątanie to dlaczego nie zgłosiłaś tego, że nie chcesz tego robić? Kompletnie nie rozumiem tego. Dlaczego karzesz mi rozmawiać na ten temat, skoro mi to nie przeszkadza? Co mam stanąć i powiedzieć 'nie chce sprzątać bo tak napisali w Internecie'? Zwierzęta leśne czasami bywają groźne.

@Lenovo

Oj boziu.. patrzę na te wszystkie „pozytywne komentarze” przecież to wiadomo kto pisze, ale no tak trzeba podtrzymywać dobre słowo firmy. Może ktoś ma płacone z was za wystawianie „pozytywnych kom”, nie wiem czy sie śmiać czy płakać po przeczytaniu tego wszystkiego tutaj. Jak ludzie mogą być tak głupcy i dac sie robić w konia.. Przecież ta firma to jest jeden cyrk i nic więcej.

Pracownik Nowy wpis
@Kasia

Kurde pracuje już tam prawie 2 lata i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że jest to najlepsza firma w jakiej pracowałam. Atmosfera jest przyjazna, szefostwo to ludzie którzy wchodzą na magazyn a Ty nie czujesz "strachu" tylko słyszysz życzliwe "czesc". Pracować trzeba jak wszędzie wiec Kasię,Basię i inne księżniczki proponuję iść najpierw na produkcję na 3 zmiany a później przyjść do pracy w botlandzie.

Felix Nowy wpis

Zuzka Nowy wpis

Bez sensu ze ktoś taka beke miał z tych 5,000 zł skoro normalnie deklarowali to w ogłoszeniu. skoro tak to serio jeszcze jakieś niezgodności mogą sie zdarzyć? Co z treści sie nie zgadza?

Cześć. Właśnie wpadłam na ofertę pracy dla specjalisty ds. sprzedaży krajowej. Interesuje mnie to, jakie wynagrodzenie można dostać. Bo napisali o 5000 zł brutto, ale czy ta kwota to jest pensja? Czy jak ta praca związana jest ze sprzedażą, to czy jest też jakaś prowizja od realizacji celów albo od zakontraktowanych nowych klientów?

xD Nowy wpis

Nie licz na 5 koła XDDDDDD

Obecny..

Nie polecam tej firmy.. problem za problemem.. same zakazy jak na tak młode grono pracujących ludzi; zakaz telefonów, zakaz rozmów, zakaz radia ,wyliczenia ile razy ktoś był w toalecie ile razy herbatę bądź kawę sobie zrobił… kamera na kamerze podglad dokładnie wszedzie.. Pani kierownik nie wie chyba na czym polega te stanowisko i w najmniejszym stopniu sie na nie nie nadaje.. nie wspomnę o Panu „dyrektorze” I PRZEDE WSZYSTKIM MAGAZYN TRAKTOWANY JAK WYRZUTKI W FIRMIE. Oby szefostwo przejrzało w koncu na oczy bo jak tak dalej pójdzie to sami będą pakować paczki ????

Natalia
@Obecny..

Skoro tyle zakazów to może to się wiąże chociaż z jakąś dobrą pensją? Jak te sprawy wyglądają? W ogóle jakieś premie tu macie czy tylko same podstawy?

Obecny
@Natalia

Pensje marne.Premia za wyścig szczurów kto więcej zapakuje paczek.

Pszczółka
@Obecny

Jaki pracownik taka pensja ????

Pracownik Biurowy

Rozmowę w Botland prowadziły dwie osoby. Atmosfera była miła, dość swobodna. Byłam pytana o doświadczenie, co robiłam w poprzedniej pracy, co robię teraz, dlaczego chcę zmienić pracę. Rozmowa trwała około 20 minut, miałam możliwość dopytania o szczegóły. Rozmówców i firmę odbieram pozytywnie.

- doświadczenie - przebieg dnia w poprzedniej pracy - dotychczasowe obowiązki - co lubiłam a czego nie w poprzedniej pracy

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Specjalista ds. Technicznych
Lubliniec
Lentex S.A.
K10

jeśli ktoś się wybiera to nie polecam , brak możliwości włączenia radia w firmie i odbierania PRYWATNYCH telefonów

@K10

I to są największe wady pracy tutaj? to chyba nie jest tak źle? A to radio w ogóle jest, bo w sumie po co miałoby być jeśli jest zakaz... Co do telefonu to chyba jednak zrozumiałe, że prywatnie to po pracy raczej się gada? zresztą tak mało tu pracy jest, że na telefonie można byłoby siedzieć?

@Kamila

to dopiero wstep , najwieksze wady poznac mozna dopiero po okresie probnym. No tak pewnie prywatne telefony to tylko po pracy!!!! bo przeciez nikt nie ma zycia prywatnego , żeby odebrać OD CZASU DO CZASU prywatnego telefonu , np z przedszkola dziecka, hahah co jeszcze dodasz? Jesli jakakolwiek firma robi problem zeby odebrać telefon (nie pisze tu o nadużywaniu) to jest to przesada , z którą mało która osoba prowadzącą rodzinne życie będzie się zgadzać. Dziecko chore? NIE ODBIERAJ TELEFONU ZE SZKOŁY! Radio jest bo przecież skoro kiedyś było można włączyć i słuchać to nikt go nie zabrał do tej pory , ciężko zrozumieć co??? Jeśli ktoś szuka corpo w okolicach kępna to może przyjść i zaznać zaszczytu pracy!

@Kamila

Osoba,która to komentuje mam nadzieje,że też telefonik ma schowany w szatni,wkońcu po co w pracy? szkoda tylko,że osoby które mogą mieć telefon w "celach służbowych" są aktywni na facebooku większość dnia :)

@=)

Pomijając fakt,że jeżeli jakieś stanowisko potrzebuje mieć telefon służbowy,to jest on służbowy a nie prywatny,z którego pracownicy korzystają sobie kiedy chcą i w jaki sposób chcą,bo przecież muszą mieć.Tak samo jak słuchawki,magazyn nie może mieć,bo przecież wszystko muszą słyszeć,a dostawy wogóle przecież sie nie komunikują i mogą sobie siedzieć na słuchawkach całe 8 godzin.Piękna sprawiedliwość :P

@=)

Serio w momencie 18-procentowej inflacji i rosnącej biedy w Polsce Ty robisz dym o... słuchanie radia w pracy? Zakładam, że te wpisy to żart. Jest masa zawodów, w których nie wolno mieć przy sobie prywatnego telefonu i nikt z tego powodu nie robi rabanu. Chyba zarabiasz w sklepie krocie i masz full benefitów, że wyszukujesz takie problemy :D

@Karolina

W ramach 18 procentowej inflacji gódź się na wszystko =DD tu chodzi tylko o równe podejście do każdego pracownika,ale widzę pewne problemy z czytaniem ze zrozumieniem,no cóż tak jak mówie nie dotyczy to Ciebie "Karolino" to wszystko pasuje,mam nadzieje,że ze względu na bezrobocie i inflacje nie pójdziesz po podwyżke w tym roku=)

@=)

@=) daj spokój dobrze wiadomo kto ukrywa się pod tym nickiem. Każda pozytywna ocena tutaj praktycznie pochodzi od niej. Granie na uczuciach - "18% inflacji" , odwracanie uwagi od głownego tematu , to jest obraz całej tej firmy i komentarz @Karoliny idealnie to pokazuje. W innych zawodach może i nie można mieć tel przy sobie , ale tam przynajmniej nie płacą podstawy miesięcznie.

Beata
@K10

Nie bardzo wiem, co dokładnie miałoby to pokazać. Przecież niektórym słuchanie radia może się nie podobać, a jak jest cicho, to chociaż nie ma spin o stacje i gatunki muzyczne. Ja bym oszalała, gdyby ktoś mi puszczał disco polo. A jeśli pracownicy są nierówno traktowani, to chyba najlepiej pogadać z przełożonymi o problemie i poprosić o wyjaśnienie czemu jest jak jest. Co do pensji, no cóż, zawsze można spróbować iść po podwyżkę.

Kielbasa podwawelska
@Beata

Polecam męczennikom z magazynu przez te lata męki wykazac się czymś więcej niż tylko sianiem fermentu między sobą, między działami i kablujac wzajemnie na siebie, a może awansujecie do tych elitarnych działów, które maja takie ogromne przywileje. Pracowałam w tej firmie pare lat i może nie jest kolorowo, tragedii tez nie ma, ale jak się używa więcej niż jednej półkuli mózgowej, czego gwiazdom magazynu się nie udało nigdy (polecam tomograf, może tam nie ma drugiej półkuli?), to łatwo idzie awansowac i piąć (wygooglujcie sobie, bo może nie ogarniacie takiego słownictwa) się wyżej. Polecam wam nieopierzone ludki popracować w więcej niż jednej firmie, gdzie dostaniecie się pod opieke wymagającego kierownictwa, to będziecie chodzić jak w zegarkach i odechce się wam kablowanie, wymyślania (usunięte przez administratora) problemów i roszczeń co do każdej najmniejszej (usunięte przez administratora) A na czołach polecam wytatuować sobie słowo HIPOKRYTA (to tez sobie ogarnijcie definicje)

Jolanta
@Kielbasa podwawelska

Które to działy mają przywileje? Gdzie najlepiej aplikować żeby mieć fajne warunki pracy? Możesz dać znać?

Co wchodzi w socjal Botland B. Derkacz sp.j.?

elzab

w socjal wchodzi nielimitowana woda i kawa o reszte nie pytaj bo nie ma

elzab

Tak zadane pytanie kieruj do osób zarządzających. Ale pewnie chodzi o "zbędne wydatki"

@elzab

No tak, zbędne... Czyli kondycji finansowej firmy to też mniej więcej nie znasz? Bo to też chyba w tym może być jednak problem?

@Kamila

jesli ktokowiek chce zwalac wine na kondycje firmy to musi tam po prostu nie pracować i nie wiedzieć co się dzieje w firmie.

@elzab

To nie jest zrzucanie winy raczej po prostu zastanawianie się. Bo jest tak jak piszesz, nie każdy pracował i nie wie jaka jest sytuacja, więc raczej stąd te pytania?

Kazik

Mój dom na odludziu potrzebuje zainstalowania jakiejś ochrony, zdaje się, bo wyjeżdżam często. Trafiłem na Botlanda, widzę że oferta szeroka, ale ja wiedzy dużej nie mam. Potrzebuję więc rady od Was, przede wszystkim - na który sprzęt najlepiej zwrócić uwagę, widzę tu różnesystemy i jakieś Fibaro i Shelly i BroadLink, weźcie powiedzcie czy Wy coś z tego macie i czy to polecacie? Chyba tak mi będzie najłatwiej.

AktualnyDoświadczonyPracownik

Pracuje w Botland już kilka ładnych lat, nie miałem w planach umieszczać tu opinii ale po przeczytaniu dotychczasowych jako pracownik wiem że moim obowiązkiem jest bronić dobrego imienia firmy gdy jest ono przedstawiane w nieprawdziwy, szkodzącym zainteresowanych, potencjalnych pracowników a przede wszystkim szkodzi firmie. Ad. Sprzątanie kuchni: Wygląda to tak że spośród 20 osób jest wybierana w kolejności jeden po drugim osoba pełniąca tygodniowy dyżur w kuchni odpowiada ona za utrzymanie porządku przed końcem pracy. Warto podkreślić że po tygodniowym dyżurze następny dyżur nastąpi za mniej więcej 2 miesiące. Ile trwa wykonanie obowiązków dyżurującego? Od poniedzialku do czwartku sprzątanie zajmuje 5-10 min, jednorazowo w piatek jest tygodniowe sprzątanie które trwa około 20 min. Razem około godziny przez okres dwóch miesięcy trwa sprzątanie kuchni, Przedstawię jeszcze dla zobrazowania sytuacji moje osobiste zdanie wolnego człowieka skierowane do tych młodych naiwnych opiniodawców =): W Waszej opinii wyczytać można między wierszami że Wasze odejście było korzystne dla firmy bo skoro włączenie zmywarki, przetarcie stołu, odłożenie naczyń do szafy jest dla Was wykorzystywaniem i ciężką pracą to jedynym waszym stałym zajęciem w życiu będzie szkalowanie byłych pracodawców których koniec końców z czasem co raz ciężej będzie mieli znaleźć. Panie i Panowie wasze opinie są najlepszym dowodem na to że pracodawca nie popełnił błędu nie przedłużając z Wami umowy a jedyny błąd jaki popełni to to że przed zatrudnieniem na okres próbny nie wychwycił tego że nadajecie się jedynie na nieetyczną, niemoralną, prymitywną krytykę pod znakiem anonimowego człowieka którego za kłamstwa żadne konswekwencje nie dosięgną więc można poobrażać i poniżać kogo i co tylko się ze chce! Pozdrawiam przyszłych pracowników tej firmy którzy pobierając pensję za wykonywanie poleceń będą czuli się wykorzystywani za to że przestrzegać muszą jednego z całej długiej listy przepisów BHP.

x
@AktualnyDoświadczonyPracownik

Potwierdzam fajna praca ale sprzatanie kuchni nie wynosi 5-10 minut tylko 15-20

Mariusz

Jakie stawki na dziale montażu elektroniki ?

@Mariusz

Nasza firma zajmuje się sprzedażą elementów elektronicznych, nie jesteśmy producentem. Obecnie poszukujemy specjalistów do spraw technicznych. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy między innymi pomoc klientom, testowanie oraz tworzenie opisów nowych produktów. Jeśli posiadasz doświadczenie w podobnym zakresie zachęcamy do przesłania CV.

Jimi
@Botland

Za daleko mieszkam nadawał bym się na to stanowisko bo znam się na elektronice na poziomie dobrym .

anonimek

Na chwile obecną bardzo fajna atmosfera pracy,coraz większe wynagrodzenia.Na plus także fakt ze kierownictwo zmienilo nastawienie i nie spina sie bez powodu.Polecam oby tak dalej

D

Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy na stanowisku specjalisty do spraw technicznych, atmosfera całkiem miła jednak z uwagi na bardzo młody wiek większości pracowników dość infantylna. Jeżeli ktoś lubi elektronikę, gadżety itd to praca mu się pewnie spodoba ale niestety zarobki są bardzo niskie jak na takie stanowisko. Muszę też potwierdzić, że to prawda odnośnie angażowania pracowników do sprzątania (co oczywiście nie dotyczyło kadry zarządzającej), osobiście bardzo mi się to nie podobało i uważam to za upokarzające.

Catsan

Niestety, ale zdecydowanie nie polecam tego miejsca, nie dość że płacą człowiekowi najniższą to robią człowiekowi wodę z mózgu... typowa corpofirma która oczekuje żeby ktoś siedział tam najlepiej cały dzień...

Jakie są mocne strony pracodawcy Botland B. Derkacz sp.j.?

nawww

+ podejście do pracowników, zawsze można przyjść z problemem pogadać + super atmosfera, chce się przychodzić do pracy

Samuel

Bardzo dobra firma i to pod każdym względem. Szkoda, że zawsze znajdzie się hejter

Czarek

Bardzo fajnie firmie pnie się w rankingu branżowym. To jest dobre miejsce do pracy więc polecam.

abc

Bardzo fajna, miła i przyjazna atmosfera w prężnie rozwijającej się firmie Botland :) Firma zapewnia rozwój w każdym poszczególnym dziale. Przy odpowiednim zaangażowaniu każdy ma szansę zostać docenionym.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Botland B. Derkacz sp.j.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Botland

Wigilia to u nas zazwyczaj dzień wolny :)

dlaczego

Pracuję w Botland od prawie 3 lat i jestem zadowolona z warunków pracy. Myślę, że mając kilkunastoletni staż pracy w różnych branżach i firmach, moja opinia będzie obiektywna i pomocna. Firma rozwija się intensywnie, a liczba pracowników wciąż się powiększa. Każdy kto posiada jakieś konkretne umiejętności, chęć do pracy i ambicje ma tutaj szansę na rozwój. Nawet jeśli ktoś nigdy nie pracował w branży elektronicznej, nie ma się czego obawiać. Na spokojnie zostanie przeszkolony i nie ma się czym stresować. Praca w przyjaznej atmosferze wśród młodych osób. Umowa o pracę jest zawierana od razu po rozpoczęciu pracy. Płaca adekwatna co do umiejętności i doświadczenia, zawsze na czas. Doceniane jest zaangażowanie i osobisty wkład w rozwój tego miejsca. Ogólny porządek i jasne zasady to standard w tej firmie. Wszyscy pracujemy tutaj nad tym aby tak pozostało. Problemy są rozwiązywane na bieżąco i nie czeka się na ich eskalację. Szefowie to młodzi, inteligentni ludzie, którzy do wszystkiego doszli dzięki własnej, ciężkiej pracy i wciąż doskonalą i rozwijają swoją firmę. Chętnie podzielę się swoją opinią za kilka lat i mam nadzieję, że dojdą tylko kolejne superlatywy.

Pracownik miesiąca

W mojej opinii praca odpowiednia jedynie dla studenta pierwszego/drugiego roku bądź kogoś kto nie ma wykształcenia i raczej nie myśli poważnie o jakimś rozwoju zawodowym. Płaca niewiele wyższa niż minimalna mimo wymaganej wiedzy specjalistycznej. Szef oszczędza na sprzątaniu wykorzystując do tego pracowników. Co do samej pracy to jest ona monotonna, powtarzalna i nużąca zarówno na magazynie jak i dziale technicznym gdzie 99% czasu wystawia się nowe oferty na stronę. Średnia wieku pracowników to okolo 22 lata co można uznać za plus jednak prawdopodobnie wynika z tego, że nikt z jakimkolwiek doświadczeniem zawodowym nie chce sie podjąć pracy w tej firmie.

@Pracownik miesiąca

Serdecznie dziękujemy za przedstawienie opinii. W pracy stawiamy na młodych, dynamicznych ludzi, którzy chcą poszerzać swoje umiejętności, a osoby, które wykazują inicjatywę oraz dążą do rozwijania wiedzy z pewnością nie pozostają niedocenione. Naszym zdaniem zachowanie porządku w swoim otoczeniu powinno być standardem w każdej firmie i nie powinno być dla nikogo zaskakujące. Pozostałymi obowiązkami związanymi ze sprzątaniem zajmuje się u nas firma zewnętrzna. Praca w dziale technicznym to nie tylko tworzenie opisów produktów to również między innymi reprezentowanie firmy przed klientami oraz dostawcami, obsługa reklamacji i zwrotów oraz testowanie nowinek z zakresu elektroniki. Szkoda, że opinia nie została wyrażona bezpośrednio po zakończeniu pracy. Mimo wszystko życzymy powodzenia w dalszym rozwoju zawodowym :)

Zostaw merytoryczną opinię o Botland B. Derkacz sp.j. - Gola Pierwsza

• Jak się pracuje w Botland B. Derkacz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Botland B. Derkacz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Botland B. Derkacz sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Botland B. Derkacz sp.j.?

Kandydaci do pracy w Botland B. Derkacz sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Botland B. Derkacz sp.j.
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 25A
    63-640 Gola Pierwsza