Opinie o Kepka Group Mikołaj Kępka w Kobyla Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kepka Group Mikołaj Kępka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kepka Group Mikołaj Kępka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kepka Group Mikołaj Kępka w Kobyla Góra

Tom Nowy wpis

Jest oferta pracy na stanowisko Spawacza. Warto składać? Czytając opinie to ciężko coś wywnioskować. Pozdro

Konstruktor

Firma (usunięte przez administratora)jeżeli chodzi o szefa to człowiek z kompletnym brakiem szacunku do drugiego człowieka,arogancki,(usunięte przez administratora), umowa śmieciowa roboty mnóstwo i tak wiecznie nic nie pasuje nie wypłacane nadgodziny i premie atmosfera w pracy nie jest rodzinna jest fałszywa mnóstwo ludzi odchodzi doprowadza ludzi do łez przedewszystkim kobiety pieniądze nie wyplacane po rezygnacji z pracy przekonuje ludzi autem wyjazdami na których jest ogromna (usunięte przez administratora) jest wiele firm godnych uwagi w okolicy.

Renata Nowy wpis
@Konstruktor

Umowa smieciowa czyli jaka? Nie ma możliwości żeby zamienić ją na umowę, która będzie stabilna i pewna? Rozmawiałeś na ten temat?

Ex Kępka worker Nowy wpis
@Konstruktor

Prawda. Jeśli chcesz dostawać pretensje o wszystko co robisz (pod dyktando szefa ale przecież zmienił już zdanie), telefony po godzinach pracy z pretensjami i wymagania z kosmosu na umowie śmieciowej to zapraszamy do kępka. Oczywiście premie jeśli są - pod stołem. Co do kobiet - fałszywe jak cholera. Szczególnie nowym pracownikom polecam uważać na najbliższego niskorosłego damskiego (usunięte przez administratora) Mikołajka.

Nikko

Współpracownicy w firmie bardzo w porządku, już po wielu latach nauczeni tego kim jest Mikołaj Kępka. A zdecydowanie nie jest to osoba przy której chce się pracować. Ogromny egoizm i brak szacunku, wywyższanie się w każdej możliwej chwili. Wielkie obietnice które kończą się na kombinacjach w papierach i wymaganiach, które z drugiej strony nijak są rekompensowane. Pracują ci co muszą, a inni prędzej czy później odchodzą, w zależności od tego, ile kto wytrzyma przy takim przełożonym. Nie polecam osobom, które jakiś szacunek do siebie mają.

projektant
@Nikko

Fałszywa opinia. Szef jest szefem więc wymaga - ma być kumplem? Ktoś chyba nie zna podstaw funkcjonowania firmy. To nie jest firma w której odbębnisz 8h grając w pasjansa. Chcesz się rozwijać? Musisz (usunięte przez administratora). Bez pracy nie ma kołaczy

Guseppe
@projektant

Widać ze szef zajrzał na stronę i żyłka mu pękła ????

Ewelina Nowy wpis

A czy oprócz tego szefa, którego już tu opisano napiszesz coś o warunkach pracy? Z nicku wynika, że byłeś pracownikiem. Jak z wypłatami? Czy są na czas?

Firma dodała nową ofertę pracy na Automatyk. Czy ktoś o tym słyszał?

Danuta

A jako kto tu pracowałeś i kiedy? wiesz coś więcej na temat pracy na tym stanowisku u nich? jeśli tak to dasz znać?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Kepka Group Mikołaj Kępka po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektryk. Jaki był jej rezultat?

Przedsiębiorstwo nastawione na rozwój swój jak i każdego z pracowników. Pracownicy wysyłani są na liczne szkolenia, które podnoszą ich kwalifikacje. Bardzo rodzinna atmosfera. Polecam!

Guseppe

Przedsiębiorstwo nastawione ale jedynie na rozwój przychodów do kieszeni szefa, umowa na najniższa reszta do łapy to standard. Nadgodziny płatne gorzej jak te wykonywane w ramach etatu.. delegacje odbywają się na zasadzie „dobrowolnie pod przymusem”. A i współczuje pańskiej sytuacji w rodzinie bo atmosfera tam panująca nie ma żadnego porównania do „rodzinnej”. Nie polecam.

Grażyna
@Guseppe

Co to znaczy dobrowolnie pod przymusem? Albo tak albo tak.

Honorata

Widzę, że ostanie wpisy od pracowników tej firmy są dość sprzeczne. Niektórzy napisali dość pochlebne opinie, inni zaś raczej wypowiedzili się negatywnie o pracy w Kepka Group Mikołaj Kępka. Ciekawi mnie ta rozbieżność. Czy znajdzie się jeszcze ktoś chętny i napisze tutaj na jaką umowę i na jakie wynagrodzenie można liczyć podejmując pracę w tym przedsiębiorstwie? Dajcie znać!

@Honorata

Umowa o pracę, jak w każdym przedsiębiorstwie - okres próbny, na czas określony, później na czas nieokreślony. Wynagrodzenie w zależności od stanowiska, posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania. Wszystko zależy od chęci pracownika :)

LEON

PRACOWALEM JAKO KIEROWCA - KASA NIE W TERMINIE + CIAGŁE OBCINANIE + CZEPIAJĄCY SIĘ NAWET O POGODĘ (usunięte przez administratora)

Opinia
@LEON

Opinia chyba nie dotyczy firmy Kepka Group Mikołaj Kepka. Firma ta zajmuje się produkcją pieców a nie transportem ????

Zostaw merytoryczną opinię o Kepka Group Mikołaj Kępka - Kobyla Góra

• Jak się pracuje w Kepka Group Mikołaj Kępka?

Zobacz opinie na temat firmy Kepka Group Mikołaj Kępka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kepka Group Mikołaj Kępka?

Kepka Group Mikołaj Kępka