Handel Maciejewska

Kobylnica

Opinie o Handel Maciejewska

Ori

Dokładnie tak jest jak tu inni piszą. ... towar zamówiony całkowicie odbiega od rzeczywistości, który do mnie dotarł. Totalnie byłam w szoku gdy oglądałam. Bluzka koszulowa wyglądała jak piżama o innych nie wspomnę. Zakupiłam kilkanaście rzeczy za jednym razem nie czytając opinii. Teraz szczerze tego żałuję dlatego czytajcie Kochani opinii innych.

Wisienka

Odradzam i ostrzegam!!! Zamówiłam body z głębokim dekoltem. Sądząc po cenie (niespełna 20 zł) nie spodziewałam się super jakości ale to co przysłali jest tragiczne... zupełnie inny krój niż na zdjęciu, jakość wykonania i materiału tragiczna. W zasadzie nadaje się do wyrzucenia bo trudno założyć na siebie coś tak obleśnego.

JuzBYLAklientka

Zamówiłam od nich rzeczy na dosc moim zdaniem sporą kwotę. Płatność z góry.Po pierwsze wrzucili nie te kolory co trzeba zamiast zadzwonić ze no im sie cos skończyło, zdjęcia to jedno a wygląd rzeczy które dostajemy w paczce... jakby z dwóch różnych światów. Zła jakość. Ceny powinny zwrócić moją uwagę i szkoda ze nie trafilam tutaj wcześniej. Na pewno nie wyrzuciłabym moich pieniędzy w błoto. Oszustwo JEDYNIE tak można nazwać politykę tej firmy.przykre. magmac i pakuten. Nie pozdrawiam. NIE DOSTAŁAM ANI RACHUNKU ANI FV. A te pozytywne opisy to pewnie pracownicy albo i sami szefowie...tyle wpisow, tylu ludzi nie może kłamać bo na wielu forach są negatywne opinie.

JustyśkaZeet

Zamawiałam na pakuten.pl ,,na próbę" sukienkę i bluzę z napisem diffrent i pasują rozmiarowo, ubrania są identyczne jak na obrazku tylko wiadomo że lepiej leżą na modelce ja jestem niska i dla mnie sukienka jest trochę dłuższa ale mi to nie przeszkadza, materiał nie blaknie i nie rozciąga się po praniu, zamawiałam na wielu strona i te ubrania są tak jak w innych droższych sklepach podobne do tych ze zdjęć, mierzmy w to że nie wyglądamy jak modelki i nie mamy po 180 wzrostru i inaczej na nas się układaja ubrania, figura też ma znaczenie :)

Agata

Czytam i nie wierzę, kto to wypisuje takie brednie. Konkurencja zapewne. Firma super i wszystko ca zamówiłam było zgodne z wyglądem i opisem. Znajomi też zamawiali i podzielają moją wypowiedź.

Dorota
@Agata 07.04.2017, 19:47

Nie polecam, firma to totalni oszuści!

kiki

Szajs i nic wiecej!zdjecia tylko fajne..

karolinka78566

Klientka
@karolinka78566 29.12.2016, 10:17
Witam, ja również zamówiłam kilka rzeczy z tego sklepu MagMac. Jak dotarły przezyłam szok....Nie polecam nikomu....

Nadal handluje na znanym portalu i wciska taki szajs, ale ludzie kupują i mają - szmata do podłogi? Z tego co czytam z komentarzy nawet do tego się nie nadaje. Tanio i ... szkoda pieniędzy nawet tych drobnych.

moncia

Nie straszcie! zamowilam wczoraj z kolezanka mnóstwo rzeczy..

jolanta
@moncia 07.12.2016, 09:28
Nie straszcie! zamowilam wczoraj z kolezanka mnóstwo rzeczy..

Chciałam zapytać jak te rzeczy, bo również dzisiaj parę zamówiłam?

aga76

uwaga na te firme!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie dajcie sie oszukac, ta firma dziala pod kilkoma nazawami juz to wyczailam. maja tez firme PAKUTEN. ta firma to tragediA, szmaty a nie ubrania. poza tym to zlodzieje i oszusci. nieprofesjonalne osoby.

Pinio

To co pokazują na stronie nijak się ma do tego, co przysyłają. Nie zgadza się ani fason, ani kolor, ani materiał. Kiedy zgłaszałem zwrot, odebrała bardzo niemiła baba (tylko tak mogę ją nazwać). Zero kompetencji i znajomości przepisów w takich przypadkach. Musiałem poinformować, że należy mi się pełen zwrot, łącznie z kosztami przesyłki do mnie. Nie wiedziała nawet tego i jeszcze powołała się na regulamin sklepu, w którym informują, że kosztów wysyłki do klienta nie zwracają. Dopiero, kiedy powiedziałem, że ich regulamin musi być zgodny z ustawą, która nie pozostawia im pola do interpretacji jakby zmiękła. Poinformowałem też, że nagrywam rozmowę i zażądałem potwierdzenia mailem. Sprawa póki co w toku, bo czekam na zwrot pieniędzy. Cena nie ma tu nic do rzeczy, bo znam sprzedawców, którzy za niewygórowaną cenę mają naprawdę fajne ciuszki. Omijajcie ten sklep szerokim łukiem. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim dziadostwem.

Buszwomen

Miałam podobne doświaczenie! Rzeczy z portalu MAGMAc, prowadzonego przez Panią Maciejewską są niezgodne z wizerunkiem zdjęć: Otrzymałam sweter, który poza długością, różnił się dodaniem zamków przy kieszeniach, kołnierzem, kolorem i materiałem. Podobnie było z sukienką która miała inne rękawy i materiał - stanowczo odradzam. Droga przesyłka i zwrot odbywają się na Twój koszt (ok.30zł straty korzystając z poczty polskiej)

Kolejna niezadowolona.

na temat tego sklepu tez mam swoje do powiedzenia. To, co jest pokazane na zdjeciach i to jak w rzeczywistosci wygladaja ubrania jest nie do porownania. Na zdjeciach ubrania sa sliczne, piekne, ah i oh, niestety realia sa calkiem inne. Nie wiem ku*wa skad oni biora zdjecia ubran, ktore maja na swojej stronie, ale albo sa one porzadnie przeretuszowane albo fotografuja calkiem inna odziez.. Fakt, faktem, jest mega tanio ale niestety material i brak zgodnosci towaru z rzeczywistoscia ida na duuuuzy minus tej firmy. Osobiscie nie polecam.

Niezadowolona Klientka

Ja powiem krótko zamawialam z każdego z ich sklepów.! Te ubrania nadają się jako szmaty do podłogi bo założyć się tego nie da. Ciuchy przesyłają inne niż na zdjęciu do tego zmechacone ,pozaciągane a nawet dziurawe .. Materiał nijaki. A co do odsyłania?! Kurde zapłaciłam za sukienkę 100 razem z wysyłka . ok oni sobie życzą aby odsyłać za pobraniem i poleconym. To teraz pomyślcie ile stracilabym. A oni nic by nie stracili tylko zyskali szmatę. Boli mnie serce że człowiek człowieka tak traktuje . Dzwonię nie odbierają telefonu na me ile nie podpisują . mają po prostu nas głęboko w ... NIE POLECAM!!!

Marcelina

Masz rację.Ja zamówiłam w MagMac marynarkę,a dostałam kawał szmaty do podłogi.

Anka

To są szmaty,a nie ubrania.Oddajcie mi lepiej moją kasę!!!!!!!!!!!!

Małpa

Te ubrania to masakra!!!!!!!!!!!!

kupilo

masakrycznie okropne nieadekwatne do zdjęć ubrania!

użytkownik zarejestrowany

Buszwomen

Tak, tylko przesyłka i zwrot to koszt ok. 30zł pocztą polską, wiec biorąc pod uwagę, ze zakupy są niezgodne z opisem (a nie rozmiarem) - to niezbyt uczciwa oferta

zan

a mozecie pokazać zdjecia co zamowiliscie a co wam przysłali?

malina

masakra oszuści jak tak możecie ludzi naciągać!

ely...

U mnie lepszy gryps. Prysłali mi coś czego nie zamawiałam. Oczywiście zapłaciłam 104 zl za przesyłkę .

wiola0305

jestem za zostałam oszukana, zamówiłam ciuch ze zdjęcia, a przesłali jakieś badziewie!!! ciekawe czy za to odzyskam kase

niezadowolona

Oszuści i tyle ! czekam na przesyłke juz tyyle czas ze szok . Nie odbieraja telefonu , wyłączaja go , nie odpisuja na e-maile . oszuści !

niezadowolona klientka

To co oni wysyłają to masakra, nie da sie w tym chodzić.Tylko na szmaty. Nie umieją szyć. Towar wysyłany jest całkiem inny niz na zdjęciach.

katya5891
@niezadowolona klientka 27.09.2013, 13:07

Dokładnie! zaczełam się juz nawet zastanawiać nad zbiorową skargą do allegro na tego sprzedawcę ( w razie zainteresowania innych poszkodowanych ). Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Oszustwo i tyle! Towar zupełnie inny niż na zdjęciu. Proponują mi zwrot, ale nie mam na to czasu ani ochoty.

Niezadowolona

Firma Pani Maciejewskiej jest nieudolną i przede wszystkim nieuczciwą pseudofirmą działającą na stronie allegro pod wieloma nickami. Oszukują przedstawiając odzież, której nie posiadają.Zdjęcia pokazaują co innego, a potem przychodzi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo inaczej tego nazwać nie można), która nadaje się tylko do mycia podłóg. Długi czas oczekiwania na jakąkolwiek reakcję, zwrot z wielką łaską. Do tego oszukują nie dołączając paragonów do paczek i kradną pieniądze, bo jak inaczej nazwać pobranie pieniędzy, a potem nie przysłanie zakupionego towaru i udawanie, że nie ma sprawy. Sprawa powinna znaleźć się na policji.

Zostaw opinię o Handel Maciejewska - Kobylnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Handel Maciejewska