Adkonis Ferma Kur

Kwakowo

Opinie o Adkonis Ferma Kur

kogut

chyba wszyscy producenci jajek sa jednakowi ..... pracuje w jednej z nich maia polska i musze napisac ze zarzadowi zalezy tylko na zgnojeniu pracownika,Firme prowadza ludzie którzy nie maja pojecia o zarzadzaniu,a za swoje błędy obwiniają pracowników.

antek

Popieram poprzedniego rozmówcę. Adkonis to nic dobrego.Jak możecie, trzymajcie się z daleka od niego, jego produktów, a już praca dla niego to nerwica gearantowana

Bambuko

Gowno prawda to ty tam człowieku chyba nie pracowałes.. Metody działania jak 20 lata temu, zero rozwoju poza samochodami prywatnymi.. szkoda gadac 6zł na reke bez umowy .. POZDRO !

Zostaw opinię o Adkonis Ferma Kur - Kwakowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adkonis Ferma Kur