Temp-Skay Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Samulski Jerzy

Pałówko

Opinie o Temp-Skay Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Samulski Jerzy

kubus

pracowalo sie dobrze znam wlasciciela jest spoko facet jak bym mial mozliwosc to bym odrazu wrocil

Jacek
@kubus 18.02.2016 15:32

To wracaj szybko XD pracowalem ale o Kubie nigdy nieslyszalem :-)

Czy rekrutacja w Temp-Skay Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Samulski Jerzy to gra warta świeczki? Dodaj komentarz na naszym forum, pomóż innym.

Zostaw opinię o Temp-Skay Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Samulski Jerzy - Pałówko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Temp-Skay Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Samulski Jerzy